Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 694.038
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

šteta.. već sam par puta promašil taj kod za sat..

 

očito ih je malo po toj cijeni

 

gdje se ti kodovi mogu vidjet kako dolaze, da popratim na dnevnoj bazi..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Racunajte da je to gearbest i da na tu odlicnu cijenu ide i carina i opet je to dobra cijena.
Ja nisam platio carinu, ali sam postarinu i dobio sam sat za 48h od narudžbe i izasao je oko 135$ sve skupa...nesto vise, ali obzirom na ultra brzu isporuku nije bi zao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi Amazfit

ja sam uhvatio kod.... i napravio order ...

jos samo moram platiti ...

a nisam bas siguran da mi baš treba takav sat ... u odnosu na mi band 2 koji trenutno koristim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...

ja sam uhvatio kod.... i napravio order ...

jos samo moram platiti ...

a nisam bas siguran da mi baš treba takav sat ... u odnosu na mi band 2 koji trenutno koristim

 Naruči, i ako ništ drugo prodaš nekome tko ga traži.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav,

 

Imam sat već 3 tjedna i stvarno sam zadovoljan.

 

Međutim ono što meni nedostaje je npr. povezivanje preko bluetootha da mogu upravljati pjesmama na deezer-u npr.

 

Znači, pokrenem deezer i onda kad odem na satu na Music da tamo mogu prebacivati pjesme na deezer-u koji je namobitelu. Da li je netko to uspio riješiti ili se samo sa sata mogu slušati pjesme?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
someone_2 kaže...

Pozdrav,

Imam sat već 3 tjedna i stvarno sam zadovoljan.

Međutim ono što meni nedostaje je npr. povezivanje preko bluetootha da mogu upravljati pjesmama na deezer-u npr.

Znači, pokrenem deezer i onda kad odem na satu na Music da tamo mogu prebacivati pjesme na deezer-u koji je namobitelu. Da li je netko to uspio riješiti ili se samo sa sata mogu slušati pjesme?

 Samo pjesme na satu.

 

Možda dodaju u nekom budućem updateu....Prije sam naletio na neki forum ili blog gdje su ljudi javljali svoje ideje za buduće upgrade.. al više ne znam gdje je to bilo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Upravo stigao novi update!

Poboljšan GPS, uz štopericu dodan i brojač...

To je sve što sam stigao pročitati, i odma sam kliknuo update :D

 

Nigdje na netu ne piše ništa o novim firmwareu!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
someone_2 kaže...

Pozdrav,

 

Imam sat već 3 tjedna i stvarno sam zadovoljan.

 

Međutim ono što meni nedostaje je npr. povezivanje preko bluetootha da mogu upravljati pjesmama na deezer-u npr.

 

Znači, pokrenem deezer i onda kad odem na satu na Music da tamo mogu prebacivati pjesme na deezer-u koji je namobitelu. Da li je netko to uspio riješiti ili se samo sa sata mogu slušati pjesme?

 Trebao si ranije pitati :D

Pogledaj dal je podržan Deezer, ja ga nemam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 12:09 (CyberDemonVZ).
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav,

 

Naručio sam preko Honorbuya sat u utorak, još je pod statusom "Preparation in EU Werehouse", valjda će uskoro :)

 

 

Zanima me gdje se može naručiti dodatni remen? 

 

Može neki link?

 

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ocean77 kaže...

 

Ni priblizno kao Mi Band 2.

Njega mi ima zena i to uopce nije usporedivo.

Baterija na Mi Band 2 traje 10-12 dana, a na Amazfitu 6 dana tako da nema govora da se radi o nekakvih 8X kracem trajanju.

Amazfit mi je vise kao sat i vise mi se svidja kao sat za musku populaciju za razliku od Mi Band 2 koji nisam siguran da bi nosio jer mi vise zenski izgled.

Amazfit ima ekran koji konstantno prikazuje sve informacije, moguce ga je maksimalno personalizirati (ja cak sada koristim skin koji sam sam sebi dizajnirao), ima GPS, internu memoriju za glazbu...neusporedivo uglavnom.

Amazfit vrijedi svaku lipu svoje cijene i ne vidim nista pametnije u ovom trenu za te novce...vjerujem da ce kroz godinu dana biti slicno povoljnih i dobrih smartwatcha.

 

 

 

 Ovaj... Molim?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 12:26 (thebatman).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
rapajic_st kaže...

šteta.. već sam par puta promašil taj kod za sat..

 

očito ih je malo po toj cijeni

 

gdje se ti kodovi mogu vidjet kako dolaze, da popratim na dnevnoj bazi..

 Bude na kimovilu izlistano: evo link

10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
thebatman kaže...
ocean77 kaže...

 

Ni priblizno kao Mi Band 2.

Njega mi ima zena i to uopce nije usporedivo.

Baterija na Mi Band 2 traje 10-12 dana, a na Amazfitu 6 dana tako da nema govora da se radi o nekakvih 8X kracem trajanju.

Amazfit mi je vise kao sat i vise mi se svidja kao sat za musku populaciju za razliku od Mi Band 2 koji nisam siguran da bi nosio jer mi vise zenski izgled.

Amazfit ima ekran koji konstantno prikazuje sve informacije, moguce ga je maksimalno personalizirati (ja cak sada koristim skin koji sam sam sebi dizajnirao), ima GPS, internu memoriju za glazbu...neusporedivo uglavnom.

Amazfit vrijedi svaku lipu svoje cijene i ne vidim nista pametnije u ovom trenu za te novce...vjerujem da ce kroz godinu dana biti slicno povoljnih i dobrih smartwatcha.

 

 

 

 Ovaj... Molim?

 

 

 Ne znam kako ti to uspjeva, ali kod moje zene je maksimum 11-12 dana.

Ne znam jel u opcijama mozda postoji nesto sto se moze ukljuciti ili iskljuciti sto bi moglo imati utjecaja na bateriju...mozda bluetooth i povezanost sa mobom.

Kod nje je sve upaljeno i normalno se koristi i nekakav maksimum je 12 dana sto je odlicno.

12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kolega koji vodi taj sponzorski forum tamo sam ja. Vec sam masu puta pisao ovdje da mi se slobodno javite koji proizvod vas zanima od Xiaomia ili bilo sta sa gearbesta i da kupon ako nemam, mogu nabavit. Nazalost bug.hr nema sponzorirani thread sa gearbestom i nisam u mogucnost stavljat kodove i ostale ponude da bi ekipa na bug.hr reagirala brzo i kupila uredaj. S razlogom postoji sponzorirani thread jer gearbest ima od toga, ajmo rec' neke sitne koristi i dobiva na posjecenosti. Najveci problem je kad ekipa krene kopirat kodove sa tih foruma ovdje i onda ja dobivam manje kodova posto klikovi padaju. 

Nadam se da ce uskoro bug.hr dobit sponzorirani thread pa ce sve to bit ljepse i brze za ekipu ovdje. Sve ostalo se nalazi na forum.hr i pcexpert. 

Ako vas bilo sta zanima, slobodno mi posaljite poruku iinbox. 

 

LP ! 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 14:13 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
CyberDemonVZ kaže...
someone_2 kaže...

Pozdrav,

 

Imam sat već 3 tjedna i stvarno sam zadovoljan.

 

Međutim ono što meni nedostaje je npr. povezivanje preko bluetootha da mogu upravljati pjesmama na deezer-u npr.

 

Znači, pokrenem deezer i onda kad odem na satu na Music da tamo mogu prebacivati pjesme na deezer-u koji je namobitelu. Da li je netko to uspio riješiti ili se samo sa sata mogu slušati pjesme?

 Trebao si ranije pitati :D

Pogledaj dal je podržan Deezer, ja ga nemam.

 Eh, googlao sam sve prije toga pa nisam mogao naći pa možda netko ovdje zna... :D

 

Novi firmware 1.3.4f donosi:

 

- Update GPS firmware to v3.12
- Added Countdown timer
- Track floors climbed through daily activities
- New Backlight brightness level and mode settings
- Added support to control media playback on the phone from Pace
- Added "Night runner" and "1st generation: original" watchfaces
- Added auto-pause option for outdoor running and cycling
- Support high resolution mode in "I'm Runner" and "Night runner" watchface when wrist up is detected
- Optimized heart rate and sleep tracking algorithms
- Fixed inaccurate elevation output in certain sports types
- Improved realtime speed in outdoor cycling
- Fixed the issue of showing misaligned per mile marker and inaccurate pace when there's pause during an outdoor activity
- Optimized customized watch faces
- Optimized system stability
- Other bug fixes

 

Ali da, i meni je sad update i koliko vidm podržava tu opciju, čim se pokrene bilo koji music player, onda se starta na satu i prikazuje naziv pjesme i izviđača, pojačavanje/stišavanje, prebacivanje - naprijed/nazad i sl...

PS. Potrebno je ažurirati aplikaciju na mobu, te se onda u opcijama "Notification Settings" pojavi opcija  "Music remote controller", po defaultu je isključena pa je treba uključiti ukoliko se želi ova opcija.

Napokon :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 12:58 (someone_2).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Azurirao sam Amazfit, ima nekih sitnih promjena i u samom UI.

Ovaj skin koristim vec neko vrijeme...Porsche style. 😃
Ovo je bez pozadinskog osvjetljenja...obratite paznju koliko se dobro vidi i tako konstantno min 6 dana.
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Novi Fw zasad sve radi ok koliko vidim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 23:42 (acerRI).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ocean77 kaže...
Azurirao sam Amazfit, ima nekih sitnih promjena i u samom UI.

Ovaj skin koristim vec neko vrijeme...Porsche style. 😃
Ovo je bez pozadinskog osvjetljenja...obratite paznju koliko se dobro vidi i tako konstantno min 6 dana.

 Odlično! Gledao sam nekoliko takvih, ali me kako smetaju kazaljke iznad teksta, uvijek nešto prekriju :(

Sad je izašao jedan dobar skin, odlično se vidi, bijelo na crnome. Prototype source.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ocean77 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
gkelekov kaže...

Po ovome ovaj uređaj je Mi Band 2 sa LCD ekranom, veći i deblji i 8x kraćom baterijom. (a košta 20$)
Jedina prednost je GPS... Ali da ne možeš niti poruke pročitat, ili systemske poruke ništa, to je katastrofa...
A već se ponadao :((((

 

Ni priblizno kao Mi Band 2.

Njega mi ima zena i to uopce nije usporedivo.

Baterija na Mi Band 2 traje 10-12 dana, a na Amazfitu 6 dana tako da nema govora da se radi o nekakvih 8X kracem trajanju.

Amazfit mi je vise kao sat i vise mi se svidja kao sat za musku populaciju za razliku od Mi Band 2 koji nisam siguran da bi nosio jer mi vise zenski izgled.

Amazfit ima ekran koji konstantno prikazuje sve informacije, moguce ga je maksimalno personalizirati (ja cak sada koristim skin koji sam sam sebi dizajnirao), ima GPS, internu memoriju za glazbu...neusporedivo uglavnom.

Amazfit vrijedi svaku lipu svoje cijene i ne vidim nista pametnije u ovom trenu za te novce...vjerujem da ce kroz godinu dana biti slicno povoljnih i dobrih smartwatcha.

 

Nije starija poruka, vidim da ju je danas napisao pa sam mu odgovorio da ne dovodi u zabludu ljude koji bi mozda kupili.

Kolega meni nije bila namjera dovodit bilo koga u zabludu. Čisto iz konteksta pročitanih postova i kratkih pregleda po netu, na 2 mjesta sam eksplicitno pročitao da ne radi pregled poruka (Viber, WhatsApp, E-mail...) na ekranu...
Štoviše zanima me taj sat, i misio ga kupit, ali kad pročitao ovo malo razočaran ostao.
Hvala na odgovoru o persionolizaciji i to da poruke rade.
Gotovo sam siguran da će to biti jedan od poklona za Božić, a možda i ranije.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
someone_2 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
someone_2 kaže...

Pozdrav,

 

Imam sat već 3 tjedna i stvarno sam zadovoljan.

 

Međutim ono što meni nedostaje je npr. povezivanje preko bluetootha da mogu upravljati pjesmama na deezer-u npr.

 

Znači, pokrenem deezer i onda kad odem na satu na Music da tamo mogu prebacivati pjesme na deezer-u koji je namobitelu. Da li je netko to uspio riješiti ili se samo sa sata mogu slušati pjesme?

 Trebao si ranije pitati :D

Pogledaj dal je podržan Deezer, ja ga nemam.

 Eh, googlao sam sve prije toga pa nisam mogao naći pa možda netko ovdje zna... :D

 

Novi firmware 1.3.4f donosi:

 

- Update GPS firmware to v3.12
- Added Countdown timer
- Track floors climbed through daily activities
- New Backlight brightness level and mode settings
- Added support to control media playback on the phone from Pace
- Added "Night runner" and "1st generation: original" watchfaces
- Added auto-pause option for outdoor running and cycling
- Support high resolution mode in "I'm Runner" and "Night runner" watchface when wrist up is detected
- Optimized heart rate and sleep tracking algorithms
- Fixed inaccurate elevation output in certain sports types
- Improved realtime speed in outdoor cycling
- Fixed the issue of showing misaligned per mile marker and inaccurate pace when there's pause during an outdoor activity
- Optimized customized watch faces
- Optimized system stability
- Other bug fixes

 

Ali da, i meni je sad update i koliko vidm podržava tu opciju, čim se pokrene bilo koji music player, onda se starta na satu i prikazuje naziv pjesme i izviđača, pojačavanje/stišavanje, prebacivanje - naprijed/nazad i sl...

PS. Potrebno je ažurirati aplikaciju na mobu, te se onda u opcijama "Notification Settings" pojavi opcija  "Music remote controller", po defaultu je isključena pa je treba uključiti ukoliko se želi ova opcija.

Napokon :D

 

 

- Added support to control media playback on the phone from Pace

 

Danas sam i ja ovo isprobao i radi dobro...jos jedna funkcija vise.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Imam mi band 2 i razmišljam ovo kupiti, ali me zanima jedna stvar.
Vidite li za vrijeme trčanja trenutnu brzinu kojom trčite na satu? Pokazuje li km/h ili min/km, ili oboje? Je li precizno?

Mi band mi samo daje upozorenje ako trčim presporo, a volio bih baš vidjeti brzinu cijelo vrijeme. Gps je također veliki plus jer ne bih morao nositi mobitel dok trčim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

4 ili 6 podataka ti ispisuje.

Kod trčanja je koliko trčiš 1 km (tempo)

A kod bicikla brzinu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2017 15:52 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Dobio sam kod za snizenje na 92,45$. Javite mi se u inbox jer je jako ogranicena kolicina, pa nebi htio da si bilo tko pokupi. 



LP ! 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Razmisljam o kupnji sata za sad ima Mi Band 2, pa me zanima dali se može upariti s Xiaomi Mi Fit aplikacijom ili jedino radi sa Amazifit aplikacijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
hedo5 kaže...

Razmisljam o kupnji sata za sad ima Mi Band 2, pa me zanima dali se može upariti s Xiaomi Mi Fit aplikacijom ili jedino radi sa Amazifit aplikacijom?

 Samo Amazfit.

Ali dosta ljudi traži da ih spoje, možda uskoro. Za sad slušaju kupce.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Skinuo i ja update. Mogu rec da cim dulje koristim sat to sam vise odusevljen. Na pocetku me smetala svjetlina ali sam se priviknuo. 

Za tu lovu sad je predobar. Notifikacije rade odlicno isto kao i sve ostalo. Povezan je sa iphonom i amazfit appom i sve sljaka super.

moja preporuka svakome.

 

cak sam i frendu narucio jedan evo trenutno je na carini ocekujem ga ovaj tjedan.

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
SimeKZ kaže...

Dobio sam kod za snizenje na 92,45$. Javite mi se u inbox jer je jako ogranicena kolicina, pa nebi htio da si bilo tko pokupi. 



LP ! 

 Novi kod na 89,99$ spusta cijenu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
10 godina
offline
Xiaomi Amazfit

U novom azuriranju vidim da su dodali i vise postavki osvjetljenja ekrana (1-5), prije nije toga bilo i kao da je svjetlina na 5 jaca od najjace svjetline prije updatea.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Kak vam radi pulsmetar? Na bandu ako se ne smirim krivo pokazuje, npr napravim sprint i ako 20sec ne stojim na mjestu pokazuje 55, pa 80, pa tek onda 130. I kak vam radi gps? Jel se moze samostalno koristiti karta bez moba npr. u nekom nepoznatom gradu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 13:15 (TTTT).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

htio uzet još jedan za brata upravo i već ne radi kod..

12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Onda jos nije aktivan. Ovaj novi za 89,99$. Danas od 18h bi trebalo sve bit aktivno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice