Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.095.523
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jonja kaže...

Trcat konjem po onim dinama je jeben oscjecaj, konj mi je definitivno najbolja stvar u igri trenutno. Bomber je novi helikopter, kako ljudi mogu rejpat sa tim to je cudo.

 Nisam primjetio da je bomber baš toliko dobar, ljudi neznaju bacat bombe s njim a da ne govorim da se teško okreće i da je laka meta, dosada me niti jedan bomber nije ubio a padaju s neba ko kruške.

BF4: hrv_hrciii
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Max udri stinama, šta će ti puška

To je stari bug koji se već godinama vuče kroz frostbite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Sa ovom muzikom baš ostavlja dobar dojam

 

Kad smo kod alternative. Za one koji vole više hardcore pucačine sa veliki naglaskom na taktičko napucavanje:

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 20:33 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Smece za djecu i nakon 2g napokon se uspijem spojit na server i deploy button kad ono nema puske par puta probo i odma na unistall. Smece bilo smece ostalo. Nista oni nepopravljaju.
 
2 16 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1

Kad si gladan, nisi svoj. Pojedi si Snickers.

 

I jedan normabel uz njega.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Battlefield 1

prvo sam mislio da mi se igra srusila ali onda sam skuzio da me lik ozivio

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Moraju ove snipere popraviti... Prevelik domet (sa kebab spawna se može upucati nekog na onom "luku" na britanskoj strani) i drop je nikakav - hebena puška od prije 100 godina puca preciznije nego GOL Magnum ili Barrett iz BF4

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 19:10 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ima li netko sa sličnom konfiguracijom kakva iskustva (gtx680 2GB, i5 2500K@4.5GHz, 8GB RAM)?

 je li me manjak RAMa guši? piše mi da mi koristi 7.9GB dok igram što je previše.

 

da dodam, igra je automatski stavila medium settingse sa 50ak resolution scale(1080p), na višim settinzima dropovi su veliki. na punom resolution scale, FPS pada abnormalno čak i na low settinzima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 19:15 (sharxtreme).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
sharxtreme kaže...

ima li netko sa sličnom konfiguracijom kakva iskustva (gtx680 2GB, i5 2500K@4.5GHz, 8GB RAM)?

 je li me manjak RAMa guši? piše mi da mi koristi 7.9GB dok igram što je previše.

 

da dodam, igra je automatski stavila medium settingse sa 50ak resolution scale(1080p), na višim settinzima dropovi su veliki. na punom resolution scale, FPS pada abnormalno čak i na low settinzima.

 A očito je da imaju problem sa memory leakom, ja se nadam da će to popraviti sa nekim fixom jer i meni je nakon 10-ak minuta neigrivo na conquestu, rush čak bude i ok jer je samo 24 igrača.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Battlefield 1

Smanji resolution scale.

Bf 4 - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Sa 16 gb nikakvih problema 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 1
XXX kaže...

Sa 16 gb nikakvih problema 

 Tako je, jucer uzeo na onoj stranici sa psicem   16gb za 420kn, i nema vise stucanja, definitivno treba vratit oznaku na mapi kad je netko poginuo,i mislim da vozila nisu op nego je greska u anti tenk pusci - da bi snjom pucao moras postavit bipod sto je dosta nezgrapno i uzima vise vremena  

10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Jel moguće da je potrošnja RAM-a samo 3 GB (za razliku od drugih kod kojih je čak i više od 10) zato što procesor bottlenecka grafu pa samim time više RAM-a nije potrebno?
Jel to sve povezano?

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 1
sharxtreme kaže...

ima li netko sa sličnom konfiguracijom kakva iskustva (gtx680 2GB, i5 2500K@4.5GHz, 8GB RAM)?

 je li me manjak RAMa guši? piše mi da mi koristi 7.9GB dok igram što je previše.

 

da dodam, igra je automatski stavila medium settingse sa 50ak resolution scale(1080p), na višim settinzima dropovi su veliki. na punom resolution scale, FPS pada abnormalno čak i na low settinzima.

 Gtx 770 2gb, 3570k 4.4ghz, 8gb rama skoro identična konfiguracija ko tvoja na 1080rezoluciji na medium jedva da imam 40fps.

edit: gpu usage mi je na 50%.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 19:42 (superJozo).
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Ajmo svi sa buga na neki poluprazni ili napuniti neki prazni server i izrokati se malo kao u dobra stara vremena BC2.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

moji dojmovi:

- battleFront ali na zemlji

- klase ne postoje, samo u 90% slucajeva sniperi a drugih 10% cine likovi koji konstantno trce sa pistoljem (ko i na bfrontu)

- izbor oruzja je wtf teski, ne mislim na betu nego ove puske kaj su oznacene da budu u full igri

- rush na ovoj mapi je njesra tesko

- ako neko ima za 2g mozga u glavi i uzme tenka niko mu nista ne moze

- 130€ za premium verziju igre? LOL

 

ne znam, igram bf od 1942, te imam sve dosad ali ovaj mi uopce ne lezi.. opce nemam volje ga igrati a takav hype je bio...

jedan dio mi nije jasan, usporedjuju ljudi bc2 i bf1, ja tu nikakve "slicnosti" ne vidim jer bc2 je mila majka za ovo

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

 

jedan dio mi nije jasan, usporedjuju ljudi bc2 i bf1, ja tu nikakve "slicnosti" ne vidim jer bc2 je mila majka za ovo

Atacama je isto pustinjska mapa tako da...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...
Max udri stinama, šta će ti puška

To je stari bug koji se već godinama vuče kroz frostbite

 nejde nikako...jedva uspijem nekako vremena uhvatit da samo pogledam malo i ono šipak...nema šanse ni da će mi finalna verzija radit,to stalno treba nešto tvikat i izmišljat da radi normalno...a još kad sve napraviš onda dođe dice i ea i namjerno ili ne opet nešto sjebu

15 godina
offline
Battlefield 1

Meni što je poboljšalo performanse je config iz bf4 user.cfg

 

RenderDevice.TripleBufferingEnable 0
WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable 0
WorldRender.MotionBlurEnable 0
WorldRender.MotionBlurForceOn 0
WorldRender.MotionBlurFixedShutterTime 0
WorldRender.MotionBlurMax 0
WorldRender.MotionBlurQuality 0
WorldRender.MotionBlurMaxSampleCount 0
WorldRender.SpotLightShadowmapEnable 0
WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 256
WorldRender.LightTileCsPathEnable 0
WorldRender.PlanarReflectionEnable 0
RenderDevice.RenderAheadLimit 2
PostProcess.DynamicAOEnable 0
PerfOverlay.DrawFps 1
GameTime.MaxVariableFPS 60

 

Malo se izgubi svjetlina mape ali me briga za to.

Edit ako se stavi WorldRender.SpotLightShadowmapEnable 1 ne izgubi se ni svjetlina, a ni fps ne padne puno. 

Usput sweetfx config iz bf4 radi bez problema.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 21:27 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Sum_of_all_fears kaže...

Moraju ove snipere popraviti... Prevelik domet (sa kebab spawna se može upucati nekog na onom "luku" na britanskoj strani) i drop je nikakav - hebena puška od prije 100 godina puca preciznije nego GOL Magnum ili Barrett iz BF4

 Zapravo te puske prije 100 godina imaju isti kalibar kao i danasnji sniperi, a veci kalibar od standardnih jurisnih pusaka. Tako da, drop bi trebao biti isti, a ono sto bi trebalo promjeniti je scope. Prije 100 godina scopovi na puskama nisu postojali, ili su bili iznimno lose kvalitete malog pojacanja. 

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 21:46 (Jonja).
14 godina
offline
Battlefield 1

Ja sa sniperom nisam mogao nista pogodit dok nisam skuzio da bullet dropa skoro pa i nema 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hou
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

neznam kaj se žalite,igra je zakon samo tko može i ima vremena igrat...

dobio oružje i sad sam igrao nekih 10-15 minuta,tenkić je isto zakon,ma super je igra generalno...

 

e da,jedan lik je slikao sam sebe i drži u ruci žuti čistač za wc školjku,kao da ima anti tank granade u ruci,legenda

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Meni igra radi na 20,30 fps i stalno imam stuttering, mislim da bi trebao na low imat sigurno kojih 40-50fps sa ovom konfom ili me muči ram ? Imate pod moj pc konfu. Gledam na youtube ovaj moj proc i ovako ko moja grafa, igra ide po 50 fps na low pa mi nije jasno, pa sta mislite dali je to do rama ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 22:17 (Daka96).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

Pa, posto ljudi imaju problema s 8gb, moguce je.

Stavi 16, overclock procesora, i win 10. Sigurno bude lijepse.

 

 

P.S. jesi siguran za 50fpsa? Mene je takav cpu vec kocio u bf3.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 22:20 (CyberDemonVZ).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

moji dojmovi:

- battleFront ali na zemlji

- klase ne postoje, samo u 90% slucajeva sniperi a drugih 10% cine likovi koji konstantno trce sa pistoljem (ko i na bfrontu)

- izbor oruzja je wtf teski, ne mislim na betu nego ove puske kaj su oznacene da budu u full igri

- rush na ovoj mapi je njesra tesko

- ako neko ima za 2g mozga u glavi i uzme tenka niko mu nista ne moze

- 130€ za premium verziju igre? LOL

 

ne znam, igram bf od 1942, te imam sve dosad ali ovaj mi uopce ne lezi.. opce nemam volje ga igrati a takav hype je bio...

jedan dio mi nije jasan, usporedjuju ljudi bc2 i bf1, ja tu nikakve "slicnosti" ne vidim jer bc2 je mila majka za ovo

Kao da sam ja ovo napisao.

 

BF4 je onome tko trazi arkadnu squad based pucacinu bolji od ove igre, neusporedivo bolji. Tko bi igrao Bf1 pored Bf4?!?! Igra je gimmick zbog ww1 settinga i to je to.

 

Sad se sjetim onih youtubera sto su igrali igru, da ni jedan nije imao muda da kaze da je igra reskinani battlefront. Kako su jadni likovi, tuga.

 

Sav hype hype hype i onda ovo, nadam se da ce igra debelo podbaciti, zapravo ne znam za konzole, valjda toj publici odgovara ovako nesto, igra je radjena za njih..................

8 godina
offline
Re: Battlefield 1
Ak pricate za ram (plocicu) ja imam 8gb i usage je oko 6.5 do 7 ...igra mi se vrti na 80-100fpsa ultra 1080p
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
MijoC kaže...
LeftY_CRO kaže...

moji dojmovi:

- battleFront ali na zemlji

- klase ne postoje, samo u 90% slucajeva sniperi a drugih 10% cine likovi koji konstantno trce sa pistoljem (ko i na bfrontu)

- izbor oruzja je wtf teski, ne mislim na betu nego ove puske kaj su oznacene da budu u full igri

- rush na ovoj mapi je njesra tesko

- ako neko ima za 2g mozga u glavi i uzme tenka niko mu nista ne moze

- 130€ za premium verziju igre? LOL

 

ne znam, igram bf od 1942, te imam sve dosad ali ovaj mi uopce ne lezi.. opce nemam volje ga igrati a takav hype je bio...

jedan dio mi nije jasan, usporedjuju ljudi bc2 i bf1, ja tu nikakve "slicnosti" ne vidim jer bc2 je mila majka za ovo

Kao da sam ja ovo napisao.

 

BF4 je onome tko trazi arkadnu squad based pucacinu bolji od ove igre, neusporedivo bolji. Tko bi igrao Bf1 pored Bf4?!?! Igra je gimmick zbog ww1 settinga i to je to.

 

Sad se sjetim onih youtubera sto su igrali igru, da ni jedan nije imao muda da kaze da je igra reskinani battlefront. Kako su jadni likovi, tuga.

 

Sav hype hype hype i onda ovo, nadam se da ce igra debelo podbaciti, zapravo ne znam za konzole, valjda toj publici odgovara ovako nesto, igra je radjena za njih..................

 jbg, ne znam dal je problem u meni al kao veteran bfa jednostavno ne mogu prihvatiti bf1 kao bf...

da se zove bilo kak drugacije oke mozda bi i proslo; ali dok se recimo bf1 "usporedi" (pod "" jer je nemoguce) sa po meni najboljim bf ikad (2), pa place mi se do kud je ovo doslo.

imam osjecaj da su im ciljana publika bila djeca koja vole eksplozije i te fore da ti xyz stvari skace po ekranu dok radis bilo kaj... cod style

a za nas ostale (pod nas smatram sebe i sve koji dijele isto razmisljanje ko i ja) je takva logika, posto ste vi veterani preorderat cete sigurno i premium verziju; tak da smo sa vama sigurni.

je mos mislit

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
7 godina
protjeran
offline
Battlefield 1

Pozdrav, dali je uredu s gtx 970@1500mhz da mi igra ide u 103fps-a average, min 67 i max 170!

procesor je i7 4790k@4,8ghz? mjerio sam s frapsom nekih pola sata igranja na Ultra detaljima pri FullHD i server je bio 64 igraca?

hvala.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

di je LJU DI NA, di je jopis, vještica, ekipa iz letećih medvjedića, danny?

 

napišite kaj.......... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice