Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.095.534
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
10 godina
offline
Battlefield 1

Opet me zatukli lopatom

neda mi se
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Friday kaže...

 To je toliko lose napisano da bi me bila sramota to nekome pokazati

Koji web scraper je lijep

 

Onda baci ti izračun. Broj postova po danu od otvaranja teme, avg po danu (linearni) na bfbc, bf3 i bf4 temama. Uzmi kad su teme "stale" (manje od 30 po danu, recimo) i vidi kad će ova tema sa svojim averageom dostić to dno.

 

Ili jednostavnije, daj to meni

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2016 21:24 (Sum_of_all_fears).
13 godina
offline
Battlefield 1

Triba ić leć

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...

Triba ić leć

 I prije toga malo sexa... 

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
191x7 kaže...
DarkoKwon kaže...
Upravo kupljen bf1 stiže vam novi član. Šta mislite na kojim setingsima cu moci gurati ovu igru?

 Nemaš SSD - igra će ti kašljucati, framedropova pun album, slideshow na momente.

 Imam SSD, nego od kad to SSD uticena performanse igre ? 

Darko
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
DarkoKwon kaže...
191x7 kaže...
DarkoKwon kaže...
Upravo kupljen bf1 stiže vam novi član. Šta mislite na kojim setingsima cu moci gurati ovu igru?

 Nemaš SSD - igra će ti kašljucati, framedropova pun album, slideshow na momente.

 Imam SSD, nego od kad to SSD uticena performanse igre ? 

Na Battlefielde utjeće. To ti može potvrditi više ljudi iz ove i sličnih tema.

Utječe ti na sva učitavanja u igri, sve što s diska mora u RAM i obratno. Čak i na page file (swap file).

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

 Znam da su se neki žalili na ovo ali su ispravili brisanjem BF1 foldera iz documentsa, isto riješava microtrzanje.

Problem je u tome što igra sama nakon patcha prebaci grafičke settinge na auto, kad se obriše BF1 folder to se ispravi i kad sve iznova naštimaš onda je dobro.

 Ovo je maksimalna istina. Poalije avakog patcha samo obrisati settings mapu i ponovno sve namjestit. Jer imam osjecaj da igra uopce ne registrira naknadne promjene sve dok ostanu stari fileovi. Epski propust al sta ces.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
DarkoKwon kaže...

 Imam SSD, nego od kad to SSD uticena performanse igre ? 

 Brže ulaziš u tenkove

 

Kad smo već kod toga, đe Max nestade?

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
8 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1

ssd samo za loading mape i to je to.

12 godina
offline
Battlefield 1
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Jesam li jedini ili su texture mutne ? Ili je to zato sto jos skidam igru ?

Darko
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
DarkoKwon kaže...

Jesam li jedini ili su texture mutne ? Ili je to zato sto jos skidam igru ?

 Nije baš da sam gledao teksture...

Imaš screenshot ili video?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
DarkoKwon kaže...

Jesam li jedini ili su texture mutne ? Ili je to zato sto jos skidam igru ?

 Nije baš da sam gledao teksture...

Imaš screenshot ili video?

 Nece fraps da mi radi, ali ovo sam uspio uslikati. Uglavnom sve mi je na ultra. Mislio sam da ce grafika biti bolja nego u battlefrontu, jer je novija igra, ali je za nijansu losija. 

 

 

Darko
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2016 0:50 (DarkoKwon).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

I tako puskaram se ja po šumi kad odjednom dodje "pomrcina" sunca ili nekakav noir film :D prvi put da mi se ovo desi..neki gadan bug :D...srecom desio se prikraju runde, kad je dosla nova runda i sinai desert sve po starom.

 

http://imgur.com/a/2MW0J

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
TheDarkSide kaže...

I tako puskaram se ja po šumi kad odjednom dodje "pomrcina" sunca ili nekakav noir film :D prvi put da mi se ovo desi..neki gadan bug :D...srecom desio se prikraju runde, kad je dosla nova runda i sinai desert sve po starom.

 

http://imgur.com/a/2MW0J

 Nešto slično sam vidio nekoliko dana prije neg je dušu ispustila XFX HD7970

neda mi se
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
nicky.sl kaže...
TheDarkSide kaže...

I tako puskaram se ja po šumi kad odjednom dodje "pomrcina" sunca ili nekakav noir film :D prvi put da mi se ovo desi..neki gadan bug :D...srecom desio se prikraju runde, kad je dosla nova runda i sinai desert sve po starom.

 

http://imgur.com/a/2MW0J

 Nešto slično sam vidio nekoliko dana prije neg je dušu ispustila XFX HD7970

 Nije do grafe, nego je do BF1, citao vec po netu, desava se ljudima, pogotovo kad stave GPU Memory Resource na disabled.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Battlefield 1

Lakse ugasiti igru u procesu, nego cekati quit u igiri.

 

I je li mi moze neko preporuciti server za koji treba mali kda, jer sam totalni noob ? 

Darko
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2016 4:34 (DarkoKwon).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
TheDarkSide kaže...
nicky.sl kaže...
TheDarkSide kaže...

I tako puskaram se ja po šumi kad odjednom dodje "pomrcina" sunca ili nekakav noir film :D prvi put da mi se ovo desi..neki gadan bug :D...srecom desio se prikraju runde, kad je dosla nova runda i sinai desert sve po starom.

 

http://imgur.com/a/2MW0J

 Nešto slično sam vidio nekoliko dana prije neg je dušu ispustila XFX HD7970

 Nije do grafe, nego je do BF1, citao vec po netu, desava se ljudima, pogotovo kad stave GPU Memory Resource na disabled.

 Pa šta se čudiš tu di si to isključija lipo su napisali da može dovest do nestabilnosti i rušenja igre.

neda mi se
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
nicky.sl kaže...
TheDarkSide kaže...
nicky.sl kaže...
TheDarkSide kaže...

I tako puskaram se ja po šumi kad odjednom dodje "pomrcina" sunca ili nekakav noir film :D prvi put da mi se ovo desi..neki gadan bug :D...srecom desio se prikraju runde, kad je dosla nova runda i sinai desert sve po starom.

 

http://imgur.com/a/2MW0J

 Nešto slično sam vidio nekoliko dana prije neg je dušu ispustila XFX HD7970

 Nije do grafe, nego je do BF1, citao vec po netu, desava se ljudima, pogotovo kad stave GPU Memory Resource na disabled.

 Pa šta se čudiš tu di si to isključija lipo su napisali da može dovest do nestabilnosti i rušenja igre.

 Drzim zato jer mi daje fluidniji FPS, a nekima cak i veci, s tim da sa RX 480 igra tehnicki nemoze run out of VRAM jer imam 8 GB-a a igra trosi max 3.5 GB..znaci ostane i vise nego dovoljno.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Battlefield 1

Briga te za par sličica, ja se neću zezat s tim jer tko će znat jel to šta ti se dogodilo sa igrom ili sa grafom.

Moja 290-ka s 4 gige sasvim lipo goni igru i ne pada ispod 60 slićica.

neda mi se
15 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 Top Plays EXTRA #2

 

Battlefield 1 Rent A Server Program Killed PC Server Rental?

Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Battlefield 1

pretekao me tomoR :) 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2016 7:33 (BDS).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Nije to do grafe,igra je poluproizvod ima tone bugova...to se meni dogadjalo,i to vise puta,...i jos mnogo toga cudnog,svjetlost na amiensu,isto tako crn ekran na amiensu kad se okrenem prema tacki A i C...na st scaru,odjednom citava slika bude zeleno-plava i treperi,zatim mapa u pustinji,kod b tacke u operations stvori se neki dzinovski stub svakakvih boja koji ide do nebesa....to su samo neke krupnije stvari,a o ostalim sitnicama bi se moglo pisati dosta vise
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Imao sam i ja slicnih problema pa mi je palo napamet da moja grafa gtx960 nemoze podrzat igircu ali onda nakraju shvatis da je igrica puna bugova i da oni imaju jos puno posla oko rjesavanja toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Zec_94 kaže...

Imao sam i ja slicnih problema pa mi je palo napamet da moja grafa gtx960 nemoze podrzat igircu ali onda nakraju shvatis da je igrica puna bugova i da oni imaju jos puno posla oko rjesavanja toga

 i si rješio ovo? Meni na 950 igra radi bez beda.

 

 

Jedina dobra stvar što DICE renta servere je što stavljaju na hardware koji je potreban za igru jer se znalo desiti da ti ovi drugi stave na neku slabu mašinu igru i onda radi za kitu. Čak su na takve slabe mašine znali staviti više BF servera.

 

Ali nadajmo se da ovo(slika) dolazi uskoro jer nema smisla kupiti server na kojem nisi admin

 

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

evo malo mog gameplaya iz bf..

smc
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

 

Ali nadajmo se da ovo(slika) dolazi uskoro jer nema smisla kupiti server na kojem nisi admin

 

Pa ako uskoro ne pomaknu guzicu imam osjećaj da će im JAKO pasti broj aktivnih igrača jer ovako stvarno ne ide...meni je pun kufer jurcanja po serverima di se već stvarno nakotilo čitera a čekanje da se spojiš na frendove mislim da i ne moram spominjati. 

A što se tiče onog usranog ingame browsera...... ..nisam nikad mislio da ću reći ovo, ali meni nedostaje battlelog. Jest da je za.e.avao i sve ali je barem radio i imao je dosta opcija.

Pa kako je uopće moguće napraviti toliko loš ingame browser meni zaista nije jasno.  Bf1942 koji je izašao 2002. godine je imao funkcionalniji browser i podršku za lan, ali pazite....2002. godine!!!!

I nabijem ih na neku stvar sa samo 50 rezultata traženja bez mogućnosti scrolanja

Zaista je tužna činjenica da su igre od prije 15+ godina imale bolje funkcije nego ove današnje a o kvaliteti samih igara bi se dalo napisati par tisuća stranica ovdje u temi

 

Btw. probao sam par rentanih servera i ne bih baš rekao da je hardveraj u njima kvalitetniji nego kad si ih rentao od drugih poslužitelja. Većina na kojima sam bio su imali problema i uopće nije bilo nikakvog administriranja. Par ih je i jednostavno puklo a na Maisterjegeru pak hrpa čitera koji paradiraju uokolo i nitko im ne može ništa  :/

Uzalud ti sve, i dobra igra i community ako ti nemaš gdje kvalitetno igrati i nemaš mogućnosti kickati čitere.

 

 

 

Za sljedeći Bf predviđam da će trebati poseban dlc i to plaćeni,  da bi se uopće moglo igrati sa mišom i tipkovnicom jer će Ea "doći do zaključka" da je to feature koji se na pc-u treba dodatno naplatiti jer je veoma teško i komplicirano ubaciti support za dotičnu periferiju

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
offline
Battlefield 1

Zamalo da izbrisem igru, ne mogu podnjeti vise da svaki put, ako zelim izaci sa servera, moram ugasiti igru u end tasku, nema sanse normalno izaci, uvijek se zaglavi u loading screenu. Ima pun kurac glitcheva u igri da je postalo ne podnosljivo. 

Darko
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
DarkoKwon kaže...

Zamalo da izbrisem igru, ne mogu podnjeti vise da svaki put, ako zelim izaci sa servera, moram ugasiti igru u end tasku, nema sanse normalno izaci, uvijek se zaglavi u loading screenu. Ima pun kurac glitcheva u igri da je postalo ne podnosljivo. 

Moraš izaći odmah, čim runda završi ili pričekaj da ti se loada nova mapa pa tad izađi.

Ako izađeš u međuvremenu događat će ti se upravo to što spominješ.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Battlefield 1

Nisam se spajao preko server browsera sigurno 3 tjedna. Ovaj quickmatch jako dobro radi i ne vidim razloga za traženje praznih servera i onda čekanje u queue ako te quickmatch spoji odmah na server sa dovoljno mjesta. 

Pogotovo kad napravimo party. Tada nađe server sa 3 slota i spoji te, a ne da morate još dodatno čekati.

 

Kako tolko nalazite te čitere? Ja do sad naletio nisam ni na jednog, barem ne ono čistoga, a sumnjvo mi bilo tek par ljudi. Bit će da sam sretan

 

DarkoKwon mislim da moraš izaći iz igre u prvih 10 sekundi na kraju runde jer nakon toga počne učitavati novu mapu a tada je gotovo. Ili ako prođe 10sec onda pričekaj rađe da učita novu mapu pa izađi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice