Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.095.667
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
16 godina
moderator
offline
Battlefield 1

Ako netko želi kupiti Premium Pass, čime se dobivaju svi DLC-ovi i mogućnost njihovog igranja dva tjedna prije no što će biti dostupni igračima bez Premium Passa, danas do kraja dana se na Originu može nabaviti za 35 eura, ako se kod checkouta iskoristi ovaj promo kod: GIFTOFPLAY.

 

Ovime se ujedno odmah danas može zaigrati nova mapa Giant's Shadow. Kasnije tokom dana ću snimiti malo gameplaya s Grenade Crossbowom te novim i poboljšanim Landshipom... pa stavim video na poznato i svima nam drago mjesto 

Selling doors, door to door.
Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
offline
Battlefield 1

DICE PHYSICS! - Battlefield Bonus Round | Funny Clips Compilation

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Davor kaže...

Ako netko želi kupiti Premium Pass, čime se dobivaju svi DLC-ovi i mogućnost njihovog igranja dva tjedna prije no što će biti dostupni igračima bez Premium Passa, danas do kraja dana se na Originu može nabaviti za 35 eura, ako se kod checkouta iskoristi ovaj promo kod: GIFTOFPLAY.

 

Ovime se ujedno odmah danas može zaigrati nova mapa Giant's Shadow. Kasnije tokom dana ću snimiti malo gameplaya s Grenade Crossbowom te novim i poboljšanim Landshipom... pa stavim video na poznato i svima nam drago mjesto 

 Ne treba ti premium da bi danas igrao. Mogu igrati i oni koji su preorderali igru, sad ne znam jel to ide i pod koji su kupili sa G2play-a. Ja mogu, a to je možda zato jer sam za 0.75$ kupio harlem hellfighter DLC koji se dobivao uz preorder verziju.

Mislim da je čak netko napisao da će igrati svi oni koji imaju taj DLC.

 

Ako netko ne može igrati, a i nema harlem DLC nek proba kupiti ovdje

http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-pc-hellfighter-pack-dlc-origin-cd-key

 

Tu sam ja kupio na popustu, sad je malo skuplje.

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Ako se danas uopce uspijemo logirati u Orgin kako spada

https://beam.pro/53copceco
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Nexus66 kaže...
ceco22 kaže...
Nex ce me zadaviti otisao sam na Ripley dar side Watch 53CopCeco with me on Twitch! http://www.twitch.tv/53copceco?sr=a

 Samo udri Ceco ... razumijemo mi :) ... želim da ti padne NAJSKUPLJI skin ikad :)

 Ma dobro je ovo kad malo hoces zaigrati competive ... ali da to igram vise od par rundi nema sanse ... Davno je se na tome gubilo sate...

https://beam.pro/53copceco
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
ceco22 kaže...
Nexus66 kaže...
ceco22 kaže...
Nex ce me zadaviti otisao sam na Ripley dar side Watch 53CopCeco with me on Twitch! http://www.twitch.tv/53copceco?sr=a

 Samo udri Ceco ... razumijemo mi :) ... želim da ti padne NAJSKUPLJI skin ikad :)

 Ma dobro je ovo kad malo hoces zaigrati competive ... ali da to igram vise od par rundi nema sanse ... Davno je se na tome gubilo sate...

 malo sam ti pogledao twitch, sve u svemu čak te i ok ide cs 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
ZeNGe_CRO-mt kaže...
ceco22 kaže...
Nexus66 kaže...
ceco22 kaže...
Nex ce me zadaviti otisao sam na Ripley dar side Watch 53CopCeco with me on Twitch! http://www.twitch.tv/53copceco?sr=a

 Samo udri Ceco ... razumijemo mi :) ... želim da ti padne NAJSKUPLJI skin ikad :)

 Ma dobro je ovo kad malo hoces zaigrati competive ... ali da to igram vise od par rundi nema sanse ... Davno je se na tome gubilo sate...

 malo sam ti pogledao twitch, sve u svemu čak te i ok ide cs 

 Neznan ja ko je tu lud al onaj lik sta je na kameri i igra kanter nije ceco...

Kanter PROO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
RePlaY kaže...

 malo sam ti pogledao twitch, sve u svemu čak te i ok ide cs 

 Neznan ja ko je tu lud al onaj lik sta je na kameri i igra kanter nije ceco...

 lol kak misliš nije ceco? pa ima onaj stream di je igrao fifu pa je prešao na cs. kaj to nije on?

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
ZeNGe_CRO-mt kaže...
RePlaY kaže...

 malo sam ti pogledao twitch, sve u svemu čak te i ok ide cs 

 Neznan ja ko je tu lud al onaj lik sta je na kameri i igra kanter nije ceco...

 lol kak misliš nije ceco? pa ima onaj stream di je igrao fifu pa je prešao na cs. kaj to nije on?

 Pa pogleda san par videa sa kanala di igra kanter i taj lik nije ceco, znan kako ceco izgleda i znan mu glas. Sad šta tu kako neman pojma.

Kanter PROO
12 godina
offline
Battlefield 1

Kad puštaju ovaj patch? Danas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

Kad puštaju ovaj patch? Danas?

 Kad popiju laksativ

Kanter PROO
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
RePlaY kaže...
MRSKI kaže...

Kad puštaju ovaj patch? Danas?

 Kad popiju laksativ

 .

15 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

Kad puštaju ovaj patch? Danas?

 Pa meni se skida već...

prodajem jednu od mašina
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Tonči kaže...
MRSKI kaže...

Kad puštaju ovaj patch? Danas?

 Pa meni se skida već...

 Nemamo svi  instaliran BF 1 na poslu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
RePlaY kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
RePlaY kaže...

 malo sam ti pogledao twitch, sve u svemu čak te i ok ide cs 

 Neznan ja ko je tu lud al onaj lik sta je na kameri i igra kanter nije ceco...

 lol kak misliš nije ceco? pa ima onaj stream di je igrao fifu pa je prešao na cs. kaj to nije on?

 Pa pogleda san par videa sa kanala di igra kanter i taj lik nije ceco, znan kako ceco izgleda i znan mu glas. Sad šta tu kako neman pojma.

iskreno sad nemam pojma, ja neznam niti kak on izgleda ali vidio sam tamo neki lik igra cs pa reko to je valjda ceco,

hehe zato mu je i dobro išlo ako to nije on 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

 Nemamo svi  instaliran BF 1 na poslu

 Tanka je granica :) Btw, ne radi od updatea :D Login serveri su pali.

prodajem jednu od mašina
12 godina
offline
Battlefield 1

Probao i ne trza mi više :)

Čak imam i više FPSa nego ranije. Počinjem opet igrati BF1 :D

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Soldier977 kaže...

Probao i ne trza mi više :)

Čak imam i više FPSa nego ranije. Počinjem opet igrati BF1 :D

 Nova mapa je jako dobra... on cepelin sluzi pjesadiji kao zastita od avioncica.... mapa po Nexovom gustu

https://beam.pro/53copceco
15 godina
offline
Battlefield 1

I konačno se prikazuje u igri PerfOverlay.DrawFps 1 u user.cfg.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 1

Evo malo gameplaya i komentara nakon novog patcha - ima Giant's Shadow, Grenade Crossbow, novi Landship i koješta drugo 

 

Selling doors, door to door.
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Micek kaže...

I konačno se prikazuje u igri PerfOverlay.DrawFps 1 u user.cfg.

 prikazivao se i prije ali si morao u startup commande ga stavljat, ali sad su omogućili config valjda.

hel se fps popravio?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...
...

hel se fps popravio?

 Pokvario se nije, to je najbitnije :) Igram na Ultra, 1080p, vSync on, dirx 11, novi driveri. Čini mi se da ima manje frame dropova (ponekad na 55, rijetko na 50 fps-a). Zavisi od mape. Kad ugasim vSync, osjeti se veća razlika fps-a, varira izm. 40 i 70. Možda je to subjektivni dojam ali hitreg mi se čini bolji. Ali dirx 12 i dalje neigriv sa mojom grafom, previše trzaja slike.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Ova nova mapa je žešće smeće na CQ-u blago rečeno. Ne moram ju uopće više igrati.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

A kad misle sfixat bešumnost protivnika? Svoje teammates čujem, a protivnički se prišuljaju bez problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
animosity_frenzy kaže...

Ova nova mapa je žešće smeće na CQ-u blago rečeno. Ne moram ju uopće više igrati.

 Slažem se....ovako nešto glupo već dugo nisam igrao!!

You should never underestimate the predictability of stupidity
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Ni meni nije nešto, malo previše otvorenog prostora oko cepelina. Mislio sam da će biti super jer mi je bila slična ST. Quentin-u ... Nego kažu da su "fixali" Martinija .. Po meni ujebaše rifle pušku koja je baš bila unikatna sa reloadom od 3 sekunde i specifičnim stilom igre , pogotovo ako se igra agresivno. Zanima me kaj vi mislite .

All those moments will be lost in time like tears in the rain ... time to die. Nexus6 from Blade Runner
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Dakle, smiješno... nerfanje preciznosti in 3..2...

 

prodajem jednu od mašina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Zero2 kaže...
animosity_frenzy kaže...

Ova nova mapa je žešće smeće na CQ-u blago rečeno. Ne moram ju uopće više igrati.

 Slažem se....ovako nešto glupo već dugo nisam igrao!!

 Kaj ne sviđa ti se šora oko D zastave?

16 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
Zero2 kaže...
animosity_frenzy kaže...

Ova nova mapa je žešće smeće na CQ-u blago rečeno. Ne moram ju uopće više igrati.

 Slažem se....ovako nešto glupo već dugo nisam igrao!!

 Kaj ne sviđa ti se šora oko D zastave?

 Decki, koji vam se dio na novoj mapi ne svidja? Oznacio sam dio koji bi trebao biti najzabavniji. Mislim da i DICE razmislja slicnom logikom(šora oko B, C, D, E).

Giant Shadow Giant Shadow
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 13:17 (BDS).
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
BDS kaže...

 Decki, koji vam se dio na novoj mapi ne svidja? Oznacio sam dio koji bi trebao biti najzabavniji. Mislim da i DICE razmislja slicnom logikom(šora oko B, C, D, E).

 Cijeli layout mape je jedan ogromni, grbavi "mišek"

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 13:36 (Jack Sparrow).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice