Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.931
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Mislim ono što je odbilo dosta ljudi je balans klasa. Napravili su da svaka klasa kontrira jedna drugu na neki range, dok si u BF3 ili 4 mogao svaku klasu prilagoditi svojem gameplayu. U BF1 si bio praktički forsiran sa Assaultom rushati i tražiti close combat, a medicom stajati na mid rage ili sniper na long range. Dok u BF4 si mogao uzeti DMR ili Karbine ili Sačme i pretvoriti si klasu kako želiš. Na kraju krajeva klase si birao radi gadgeta, a ne radi puški i gameplaya koji ti paše.

 

Tocno to, sjecam se kako me ekipa "blijedo gledala/slušala" na timspiku kad sam govorio da je meni sad bf1 blizi overwatchu nego bf 3-4. ono do 20 metara automatico kosi sve iz hipa ni ciljat ne moras. sve dalje od toga bjezi da ti ne naleti medic. support je na izlasku bio cista krava muzara, sluzio si samo kao ammo crate.. znaci dmg i puske su bile toliko jadne i beskorisne da je to bilo smijesno.. frajer trci ja ga samaram po ledima s jedno 20 metaka, svijetle hitmarkeri da bi se na kraju on ladno okrenuo pljucno dva metka iz mondragona i poslo me na spavanje. sad su navodno "pojacali" malo support ali iskreno neda mi se uopce isprobavat.

 

igra je pretvorena u teski kežual shit.. puske iz hipa pucaju isto ko iz ironsighta, svi su nekako spongy i nekad treba kiša isusova metaka da frajer padne a o reloadu da ne pricam. u bf 3 - 4 ako si bio jeben igrac mogao si uletit u sobu i rijesit cijeli squad.. ovdje maksimalno rijesis dvojicu i dok se lik iskilavi 563 minute s reloadom puske cao đaci. da je igra postala shit govori i sama cinjenica da je nitko od ekipe ne igra, a prije smo prasili po 3+ sati dnevno.

 

naravno igra i faktor zasicenja jer godinama peglamo isti koncept.. ali oni umjesto da su igru osvjezili i napravili nesto novo, nesto divlje, oni su je priblizili candy crush saga "gaming" populaciji. 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
neznalica90 kaže...
ali oni umjesto da su igru osvjezili i napravili nesto novo, nesto divlje, oni su je priblizili candy crush saga "gaming" populaciji. 

 +1

 

na b4 je lagano krenulo nizbrdo, hardline neću ni komentirat, a bf1 je služio da privuče angry birds i crush ekipu, i to su i uspjeli, jedino su oni ostlai igrat i bili zadivljeni igrom.

 

ne znam što je ova slika i zašt je mala ali naovdno je legit

 

The post was quickly deleted. The caption was something like "Learn how battlefield v revisited WW2 with a twist"

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 14:52 (fila2208).
12 godina
offline
Battlefield V

Ovo bi mogao biti prvi BF, nakon 1942, kojeg neću kupiti.

Bad Company oko 700 sati

BF3 premium preko 2000 sati 

BF4 premium oko 2500 sati

BF1 osnovna igra bez premiuma teško navučena na  možda 300 sati.  

BF V ??????

 

Tužit ću EA koliko mi je života uzela 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

mrski brat nemoj tako, čak ću i ja pričekat neki gameplay, šta znaš možda bude još gora od bf1 pa ćemo zajedno whineat :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

ne znam što je ova slika i zašt je mala ali naovdno je legit

 

The post was quickly deleted. The caption was something like "Learn how battlefield v revisited WW2 with a twist"

 https://en.m.wikipedia.org/wiki/Filthy_Thirteen

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 16:32 (Perki).
11 godina
offline
Battlefield V

je nis, imamo padobrance. time to watch band of brothers again

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Ovo bi mogao biti prvi BF, nakon 1942, kojeg neću kupiti.

Bad Company oko 700 sati

BF3 premium preko 2000 sati 

BF4 premium oko 2500 sati

BF1 osnovna igra bez premiuma teško navučena na  možda 300 sati.  

BF V ??????

 

Tužit ću EA koliko mi je života uzela 

 

Pih, sve skupa ko pola Cyberovog semestra!😍

15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 +1

 

na b4 je lagano krenulo nizbrdo, hardline neću ni komentirat, a bf1 je služio da privuče angry birds i crush ekipu, i to su i uspjeli, jedino su oni ostlai igrat i bili zadivljeni igrom.

 

ne znam što je ova slika i zašt je mala ali naovdno je legit

 

The post was quickly deleted. The caption was something like "Learn how battlefield v revisited WW2 with a twist"

 jučer je DannyonPC na twitter unapisao da je vidio "stvar" i da nije baš ono što mislimo. Malo kasnije napisao kako nije o BFV ali pitanje, moguce da je to rekao samo jer su ljudi kao ose nasrnuli na njega.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
neznalica90 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Mislim ono što je odbilo dosta ljudi je balans klasa. Napravili su da svaka klasa kontrira jedna drugu na neki range, dok si u BF3 ili 4 mogao svaku klasu prilagoditi svojem gameplayu. U BF1 si bio praktički forsiran sa Assaultom rushati i tražiti close combat, a medicom stajati na mid rage ili sniper na long range. Dok u BF4 si mogao uzeti DMR ili Karbine ili Sačme i pretvoriti si klasu kako želiš. Na kraju krajeva klase si birao radi gadgeta, a ne radi puški i gameplaya koji ti paše.

 

Tocno to, sjecam se kako me ekipa "blijedo gledala/slušala" na timspiku kad sam govorio da je meni sad bf1 blizi overwatchu nego bf 3-4. ono do 20 metara automatico kosi sve iz hipa ni ciljat ne moras. sve dalje od toga bjezi da ti ne naleti medic. support je na izlasku bio cista krava muzara, sluzio si samo kao ammo crate.. znaci dmg i puske su bile toliko jadne i beskorisne da je to bilo smijesno.. frajer trci ja ga samaram po ledima s jedno 20 metaka, svijetle hitmarkeri da bi se na kraju on ladno okrenuo pljucno dva metka iz mondragona i poslo me na spavanje. sad su navodno "pojacali" malo support ali iskreno neda mi se uopce isprobavat.

 

igra je pretvorena u teski kežual shit.. puske iz hipa pucaju isto ko iz ironsighta, svi su nekako spongy i nekad treba kiša isusova metaka da frajer padne a o reloadu da ne pricam. u bf 3 - 4 ako si bio jeben igrac mogao si uletit u sobu i rijesit cijeli squad.. ovdje maksimalno rijesis dvojicu i dok se lik iskilavi 563 minute s reloadom puske cao đaci. da je igra postala shit govori i sama cinjenica da je nitko od ekipe ne igra, a prije smo prasili po 3+ sati dnevno.

 

naravno igra i faktor zasicenja jer godinama peglamo isti koncept.. ali oni umjesto da su igru osvjezili i napravili nesto novo, nesto divlje, oni su je priblizili candy crush saga "gaming" populaciji. 

 

 

Moram reci da meni vise pase bez hrpe attachmenta.

Factory, pa na jos dve podvrste podijeli pusku.

Em je lakse za balansirati, em nema abusanja attachmenta i op kombinacija tih.

 

To da je bzvz uveden hip fire takav kakav jest, stoji.

Dosta je WW1 setting limitirao stvari, pa se nadam da ce tu biti takav koncept, ali doradjeniji.

 

Da se razumijemo, hrpa attachmenta, istih pusaka drugacijeg modela ili skina, glupavih assigmenta i takih stvari je mazanje ociju radi loseg gameplaya.

Kad su uveli frontlines na vanilla mape ekipa se zabavljala i nitko nije srao za attachmentima. Tu i tamo poneki jubitjuber da uzmuti vodu.

 

 

12 godina
offline
Battlefield V

Reveal je trebao početi u 22.

Na BF youtube stranici piše da počinje u 21...

 

Kakva im je to organizacija, nemam pojma 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Reveal je trebao početi u 22.

Na BF youtube stranici piše da počinje u 21...

 

Kakva im je to organizacija, nemam pojma 

 Ne znaš gledat na sat. Ni jutjub isto

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 20:30 (Perki).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Reveal je trebao početi u 22.

Na BF youtube stranici piše da počinje u 21...

 

Kakva im je to organizacija, nemam pojma 

 Ne znaš gledat na sat

 propustio je taj dan u prvom razredu

15 godina
offline
Battlefield V

na teaseru piše 10PM CET, trenutno je po CET 7:31 PM, što znaci da bi to kod nas bilo u 23h :). Pretpostavljam da su mislili na CEST.

...uglavnom u 21h je

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 20:33 (Svinja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Još malo...


Evo linkovi za službeni stream da su pri ruci:

 


https://www.twitch.tv/battlefield

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Nesto drugacije bi bilo i alternativna istorija...mozda je to...nesto kao wolfenstain, hitler ostao ziv :D Ili totalno izmisljene bitke, sto i ocekujem u jednom trenutku od igara u okviru projekta menjanja istorije iza ledja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

..a bf1 je služio da privuče angry birds i crush ekipu, i to su i uspjeli, jedino su oni ostlai igrat i bili zadivljeni igrom.

 

prvo dvoje nikada nisam ni probao, ali igram bf1 

 

neznalica90 kaže...

Tocno to, sjecam se kako me ekipa "blijedo gledala/slušala" na timspiku kad sam govorio da je meni sad bf1 blizi overwatchu nego bf 3-4.

 

ma hajde pretjeruješ  kada upalim overwatch nakon parsto sati bf1 nije mi jasno di mi je glava, a di guzica. nemreš te 2 igre nikako u istu rečenicu staviti.

 

 

DISCLAIMER: ne ne branim bf1, ekšli kako bi se reklo "i couldnt care less".. nisam bf vet., 3. i 4. sam samo probao open beta-u, godinama sam se furao na MMORPG-ove tako da sam ih upalio više kao neki benchmark i mrvicu interesa.. keca igram jer mi ga je frend poklonio za roćkas prošle godine i fora mi je, ne vjerujem da bi ga ikada kupio da se to nije dogodilo, ali eto na kraju mi je ipak legao unatoč silnim problemima koje i ja kao relativni newb u tom serijalu primjećujem. možda baš zato kaj me više ne zanimaju klanovi, competetive i sl., i'm too old for that shiat, zadnjih par god. mi pašu igre koje mogu upaliti i malo se ispuhati bez opterećivanja KD-om, WR-om i sl..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Svinja kaže...

na teaseru piše 10PM CET, trenutno je po CET 7:31 PM, što znaci da bi to kod nas bilo u 23h :). Pretpostavljam da su mislili na CEST.

...uglavnom u 21h je

 Ne.

Nema nikakav CEST, CET, počinje u 22, kak piše SVUDGJE, osim na YouTubeu

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...

 Ne znaš gledat na sat. Ni jutjub isto

 Kakav sat???

Ovaj?

 

 

Ili ovaj?

https://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20180523T16&p0=198&msg=Battlefield+V+Reveal&font=cursive&csz=1

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Svinja kaže...

na teaseru piše 10PM CET, trenutno je po CET 7:31 PM, što znaci da bi to kod nas bilo u 23h :). Pretpostavljam da su mislili na CEST.

...uglavnom u 21h je

 Ne.

Nema nikakav CEST, CET, počinje u 22, kak piše SVUDGJE, osim na YouTubeu

 Na Twitchu njihovom piše 10 PM CEST.. Al nebitno, počinje za koju minutu po tajmeru..

 

EDIT: ocito su sjebali tajmer na yt-u, počinje u 10 po našem..

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 21:02 (Avensac).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Avensac kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Svinja kaže...

na teaseru piše 10PM CET, trenutno je po CET 7:31 PM, što znaci da bi to kod nas bilo u 23h :). Pretpostavljam da su mislili na CEST.

...uglavnom u 21h je

 Ne.

Nema nikakav CEST, CET, počinje u 22, kak piše SVUDGJE, osim na YouTubeu

 Na Twitchu njihovom piše 10 PM CEST.. Al nebitno, počinje za koju minutu po tajmeru..

 CEST je Central European Standard Time za uračunatim zimslim/ljetnim vremenom koje već je, znači u 22.

A ove tajmere nek si nabiju znaš kam.

Već me sad nervijraju , a još nisam ni vidio igru!

 

Očito ne znaju brojati 3, 4, 1, V...

Nabijem ih nesposobne.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Timer došao do 0 i sad čekamo još jedan sat...

 

Prekrasno su počeli...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V

piše ti timer i na službenom youtube uživo...još 55min (gore lijevo)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Battlefield V

To je bio tajmer do početka pozadinske muzike koja se čuje, a služi za vlaženje

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Kakav troll radi ovaj EA hahaha. Toliko cekanja za reveal trailer od mozda minute

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Battlefield V
nine kaže...
možda baš zato kaj me više ne zanimaju klanovi, competetive i sl., i'm too old for that shiat, zadnjih par god. mi pašu igre koje mogu upaliti i malo se ispuhati bez opterećivanja KD-om, WR-om i sl..

 A možda i jer nisi grao bc2 i bf3 pa ne znaš za išta bolje :)

 

ja i zaboravio na reveal, da nisam vidio vlažne linkove ovdje propustio bih lol

 

aj da vidimo i to još malo.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MasterG kaže...

piše ti timer i na službenom youtube uživo...još 55min (gore lijevo)

 A nemoj srat!

 

A onaj timer prije koji je došao do nula i sad opet od 60??

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 A nemoj srat!

 

A onaj timer prije koji je došao do nula i sad opet od 60??

 Sljedeći korak je da će u 22 otkriti novi link s timerom do sutra u 22...

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Ajde dektiva, od tih svih sati što si napisa, junior je odigra bar 70%.

Battlelog: MUDO_HR
10 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
MasterG kaže...

piše ti timer i na službenom youtube uživo...još 55min (gore lijevo)

 A nemoj srat!

 

A onaj timer prije koji je došao do nula i sad opet od 60??

 jbga nisam znao da je tako bilo, taman sam upalio XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Battlefield V

Oče li netko analizirati ovu pozadinsku muziku na streamu? Kaj se može saznati iz toga??

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice