Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.388.777
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

STG44 je novi M16. Fact.

 Word!!

stavi mu onaj x4 scope, skini recoil i imaš laser

thank me later

 

čekam fg42 da otključam, imam dojam da kida

i mp40

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

Točno sam znao da će sljedeći komentar biti ovakav.

 

Daleko od toga da Ryzen nema svojih mana, ali nigdje drugdje ovog problema nema, ni u jednom naslovu, tako da bih ovdje odgovornost prepisao DICE-u.

 Ni PUBG ne voli OCan Ryzen...

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 14:51 (pirat).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

STG44 je novi M16. Fact.

 

sad jos samo cekamo da M4X proba betu i onda smo sluzbeno STG fegeti !!

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
super je kad netko s kompom od 2000e,, (inače vrijednost moga auta) komentira kako mu super igra radi?! 

Pa bilo bi iznimno žalosno da ne možeš s takvim serverom igrat ovakav pea shooter lol

 

 

Ovaj dio nisi vidio: Prijatelj mi ima daleko slabiju konfu od moje i radi mu super 60-70 fpsa bez dropova i stutteringa. Koliko bi ti htio sa 1060 3GB 144 fps-a? Mislim da 80 fpsa (10fpsa +-) je sasvim solidno za igrat.

Gle necu debatirat s tobom samo sam htio rec. Ima igara koje su loše optimizirane pa ni na kompu od 2ke ne vrti iznad 50 fpsa.

 

 

12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Treba li ova igra izgledati kao da je premazana sapunicom ili je to samo kod mene?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Thund3rman kaže...
fila2208 kaže...
super je kad netko s kompom od 2000e,, (inače vrijednost moga auta) komentira kako mu super igra radi?! 

Pa bilo bi iznimno žalosno da ne možeš s takvim serverom igrat ovakav pea shooter lol

 

 

Ovaj dio nisi vidio: Prijatelj mi ima daleko slabiju konfu od moje i radi mu super 60-70 fpsa bez dropova i stutteringa. Koliko bi ti htio sa 1060 3GB 144 fps-a? Mislim da 80 fpsa (10fpsa +-) je sasvim solidno za igrat.

Gle necu debatirat s tobom samo sam htio rec. Ima igara koje su loše optimizirane pa ni na kompu od 2ke ne vrti iznad 50 fpsa.

 

 

 vi prijatelju ne znam tko ste i odakle se javljate 😂 

Nisam se tebi obraćam nego općenito. 

da je 80 sigurnih ma to je super, ali dropovi su mi neshvatljivi kao i nekorištenje proca 100%

Ja se iskreno nadam da će full. game bit drukčiji a i nada je kurva 

nekad davno sam bf3 igrao na 30fps i bilo je dobro. e sad kad sam navikao na više problem mi je drop sa 80 na 45 nekad. 

miskim rugam se s ljudima kad ne znaju igrat ali nekad me košta to kad zatrza kad ne treba...

jebga.

 

gunplay mi je dobar, to moram izdvojiti, baš su pogodili težinu puške recoil ma sve, iako je muzzle malo velik ali ok 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Battlefield V

 

Zanimljivi su rezultati od 8350k.

Onaj prvi sniper što se otključava je OP , 3 runde odigrao sa 50+ fragova isključivo s njime.

Kod običnog snipa moraš glavu gađat a s ovim pali u tijelo.Ispališ metak i odmah imaš idući dok si još skopan - neš kao gewehr95 u BF1.

Ak budem snipe igrao to je moj odabir :P

 

Što se tiče performansi mene je j*b*o input lagi općenito fps kako u BF5 tako i u BF1 i CS.GO.

Reinstalacija windowsa i odmah isključivanje mrtvih update-ova je rješilo oba problema.

Medium detalji 90-110fpsa - ne izgleda loše i nema štekanja i fps dropova.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Thund3rman kaže...
fila2208 kaže...
super je kad netko s kompom od 2000e,, (inače vrijednost moga auta) komentira kako mu super igra radi?! 

Pa bilo bi iznimno žalosno da ne možeš s takvim serverom igrat ovakav pea shooter lol

 

 

Ovaj dio nisi vidio: Prijatelj mi ima daleko slabiju konfu od moje i radi mu super 60-70 fpsa bez dropova i stutteringa. Koliko bi ti htio sa 1060 3GB 144 fps-a? Mislim da 80 fpsa (10fpsa +-) je sasvim solidno za igrat.

Gle necu debatirat s tobom samo sam htio rec. Ima igara koje su loše optimizirane pa ni na kompu od 2ke ne vrti iznad 50 fpsa.

 

 

 vi prijatelju ne znam tko ste i odakle se javljate 😂 

Nisam se tebi obraćam nego općenito. 

 Ja se ispričavam šta sam mislio da mogu tek tako doći pisati u temu bez da se predstavim. Isto tako se ispričavam šta sam se osjećao prozvano jer je nevjerovatna slučajnost da sam bas ja komentirao da mi igra super radi samo par postova iznad.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Thund3rman kaže...

 Ja se ispričavam šta sam mislio da mogu tek tako doći pisati u temu bez da se predstavim. Isto tako se ispričavam šta sam se osjećao prozvano jer je nevjerovatna slučajnost da sam bas ja komentirao da mi igra super radi samo par postova iznad.

 Izgleda da i ne vidiš dobro, vidiš smajliće, šalim se, a kažem, nisi prvi koji je rekao meni radi super na konfi od 2 soma eura, samo sam ironičan bio, ništa više.

malo sam nadrkan jer nemem držat 80 jebemu :(

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
animosity_frenzy kaže...

STG44 je novi M16. Fact.

 Word!!

stavi mu onaj x4 scope, skini recoil i imaš laser

thank me later

 

čekam fg42 da otključam, imam dojam da kida

i mp40

 FG42 je samo na blizinu dobar, tu kida, jedina puška u beti koja je bolja na blizinu je Suomi. FG ima previše horizontalnog recoila, dodaj na to brzi rate of fire i 20 metaka u magazinu, pa više reloadaš nego pucaš :)

 

MP40 ništa posebno, sličan Stenu.

 

 

 

Ja sam na dva overclockana AMDa imao probleme. Na nekim igrama jednostavno nije radilo, bacalo van i rušile se igre.

12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Ozbiljno, je li to samo meni nekakav bloom/blur preko ekrana unatoč postvakama, ili je to by design?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 FG42 je samo na blizinu dobar, tu kida, jedina puška u beti koja je bolja na blizinu je Suomi. FG ima previše horizontalnog recoila, dodaj na to brzi rate of fire i 20 metaka u magazinu, pa više reloadaš nego pucaš :)

 

MP40 ništa posebno, sličan Stenu.

 

 

 

Ja sam na dva overclockana AMDa imao probleme. Na nekim igrama jednostavno nije radilo, bacalo van i rušile se igre.

 Kako tebi igra radi kuki na tom i3?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 FG42 je samo na blizinu dobar, tu kida, jedina puška u beti koja je bolja na blizinu je Suomi. FG ima previše horizontalnog recoila, dodaj na to brzi rate of fire i 20 metaka u magazinu, pa više reloadaš nego pucaš :)

 

MP40 ništa posebno, sličan Stenu.

 

 

 

Ja sam na dva overclockana AMDa imao probleme. Na nekim igrama jednostavno nije radilo, bacalo van i rušile se igre.

 Kako tebi igra radi kuki na tom i3?

 varira od servera do server. Ali imam oko 55-60 framova na low. Problem je što na nekim serverima padne i na 40.

7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

lik sarme napravio od protivnika

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 varira od servera do server. Ali imam oko 55-60 framova na low. Problem je što na nekim serverima padne i na 40.

 A to, nije konzistentno i to me živcira.

 

Nešto sam trpao u config i tako, ali djelovi padnu na 50, proc i dalje max 90%, a grafa čak i 85, kao da se ne muči, a treba da gori.

Bojim se da me to čeka i fullu, kad ako probam.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 varira od servera do server. Ali imam oko 55-60 framova na low. Problem je što na nekim serverima padne i na 40.

 A to, nije konzistentno i to me živcira.

 

Nešto sam trpao u config i tako, ali djelovi padnu na 50, proc i dalje max 90%, a grafa čak i 85, kao da se ne muči, a treba da gori.

Bojim se da me to čeka i fullu, kad ako probam.

 fila,neka gori komp!

dizi taktove,dolazi zima.

imas onda 2u1 grijalica i komp!

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 19:28 (lange).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 varira od servera do server. Ali imam oko 55-60 framova na low. Problem je što na nekim serverima padne i na 40.

 A to, nije konzistentno i to me živcira.

 

Nešto sam trpao u config i tako, ali djelovi padnu na 50, proc i dalje max 90%, a grafa čak i 85, kao da se ne muči, a treba da gori.

Bojim se da me to čeka i fullu, kad ako probam.

 Ja sam imao tvoh cpu i u bf4 mi je radio probleme za krepat.

Bolje se ponasao stari  i5 2500.

 

Nadogradio na it 6600, 16gb, ati r9 380.

 

Sve procvjetalo.

U bf1 sam uredno oko 80 frejmova picio, nisam osjecao potrebu za nadogradnjom jer je na low + medium prekrasno izgledalo za razliku od  bf v.

 

Trenutno betu vozim na sve medium i drzi izmedju 60 i 80 frejmova, narvik 64pl cq na D zastavi padne na 35 kad je guzva.

Gpu je 100% , cpu na oko 70%

 

Sto s tim procom ne valja nezz. Mozda kombinacija mbo plus cpu plus ram ??? Neki su ga hvalili ali meni nije valjao.

Ono sto znam da sa bf serijalom muku mucim od bc2 pa naovamo.

Znao sam doci sa mora, upaliti komp i sve jeczqrac radilo,ckao da je jogurt pa se pokvari.

 

Ja nisanim vegu ko tvoja samo 6gb rama i mislim da na 1080p me ceka ugodno igranje na medium postavkama.

 

 

15 godina
offline
Battlefield V
... there is no spoon ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Ozbiljno, je li to samo meni nekakav bloom/blur preko ekrana unatoč postvakama, ili je to by design?

 svima je, trenutno se u beti nemoze ugasiti AA, nemojte si pomisljati slucajno uzimati nove graficke, bez intelovog 6core/12threads cpu-a zaboravite na ovu igru ili upgrade gpu-a jer cete dobiti kiflu ili cpu na 90+% a data pocinje stutter fest..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Čini se da i nisi u krivu. Ovo je prva igra koja mi je dotjerala GPU do 100%. Nikada nije bio više od 99%, sudeći po Afterburneru. A može iskoristiti i svih 12 threadova.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 21:03 (NiramX).
11 godina
offline
Battlefield V

assault klasa bolja nego ikad. ammo kupiš kad nekoga rokneš, ima i ammo crateova po mapi... imaš roket launcher... možeš spremit i 1 heal paket a i heal crateova ima okolo ko i ammo... i čak možeš reviveat svoje u squadu.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ja imam 60-80fps na high uz texture na ultra, 2560x1080, ne dropa ispod 60. Cpu je na 60-75%, gpu na 99/100%. Radi skroz okej.

 

EDIT: Za cisci izgled igre ugasite film grain u video postavkama

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 21:32 (justmarko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Gdje se nalazi DX12 postavka? Nema je u Advanced grafičkim opcijama.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
animosity_frenzy kaže...

STG44 je novi M16. Fact.

 Word!!

stavi mu onaj x4 scope, skini recoil i imaš laser

thank me later

 

čekam fg42 da otključam, imam dojam da kida

i mp40

 

STG44 je fuckin zvijer :D

 

Ali generalno ovaj upgrade sistem i customization je govno, ne razumijem cemu kopirati SWBF2?

Nekakvi jebeni in game currency za unlockanje "talenta" ko u jebenom MMO-u umjesto da unlockam sve to dok koristim pljucu nesto tipa kroz attachemente kao npr. BF4 to je bil dobar sistem.

 

Sve u svemu nakon 2 sata totalno meh i ravnodušnost osim pucanja tj. gunplaya koji je fantastican sve ostalo je totalno pljuga, ne vjerujem da mi je trenutno Black Ops 4(čak i BR kojeg ne volim izgleda fun u codu) privlacniji od BFa, what a time to be alive.

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 21:50 (dad0r).
8 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Gdje se nalazi DX12 postavka? Nema je u Advanced grafičkim opcijama.

Kad otvoriš advanced postavke prvo ti je na listi

DX12 Enabled 

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
ved23 kaže...
NiramX kaže...

Gdje se nalazi DX12 postavka? Nema je u Advanced grafičkim opcijama.

Kad otvoriš advanced postavke prvo ti je na listi

DX12 Enabled 

 

Kao što vidiš, nemam ništa iznad Resolution Scalea.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 21:56 (NiramX).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
lav1000 kaže...

lik sarme napravio od protivnika

 

 Ovo vise izgleda kao Overwatch. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Čini se da i nisi u krivu. Ovo je prva igra koja mi je dotjerala GPU do 100%. Nikada nije bio više od 99%, sudeći po Afterburneru. A može iskoristiti i svih 12 threadova.

 nema ti se kaj ciniti, tako je kako sam napisao, igra je full dx11 naslov s svim njegovim fičerima(ali i losim), dx12 i dalje ne radi kak spada niti je ovaj naslov dx12, mozda ubace neki patch dolaskom novih nvidia rtx 2080/2080ti zbog ray tracinga pa ce i dx12 proraditi, u ovom stadiju ovo je trenutno najzahtjevnija igra ikad napravljena, izgleda u trenucima bolesno dobro no opet u previse trenutaka i prelose(mozda druge mape budu bolje)...uglavnom da skratim pricu ponavlja se povijest kao i s izlaskom bf3 koji je tada za tadasnji hw bio extremno prezahtjevan, cijeli internet je kukao o bn i problemima..kad ti je cpu na 95%+ igranje u mp igrama prakticki mozes zaboraviti jer je poprilicno neugodno za gledati na ekranu u nekim trenucima imas osjecaj da igra umire a ide 100fps-a, ja s i5 8600k napucan na 5.3ghz i gtx 1080 na ultra detaljima  i 1440p rezoluciji imam problema, vjerojatno da imam neku slabiju grafa cca gtx 1070 bi radilo ok jer cpu nebi bio tak jako opterecen. No isam dice je lijepo napisao da je cpu s 12 thredova must have pa se yebite.lp

NiramX si ti na win7?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 22:17 (Stjepanj).
8 godina
offline
Battlefield V

odigrao malo betu, izgleda mi isti drek ko i BF1 samo ga je manje i jos jace smrdi. 

Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...

NiramX si ti na win7?

 

Windows 10 LTSB.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice