Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 585.279
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...
animosity_frenzy kaže...

 

Igram BFV tu i tamo više kao neki oblik samokažnjavanja/dosade, nego iz zabave, iako se i to zna slučajno dogoditi.

 

Ima stvari koje obećavaju u MW-u, pa me zanima kako će to ispasti. Isprobat ću betu u svakom slučaju. Kolko sam skužio, masa ljudi iz slavnih dana BF-a željno iščekuje novi CoD.

 

Znadeš li da li će biti u beti velikih modova? 20v20 ili više.

Ovo u shoeboxu me ne zanima...

 

Obećali su velike modove idući tjedan, kao što je kolega ispod rekao.

 

Mene isto ovi mali modovi ne zanimaju. Gledao malo jučer streamove i ovako na prvu mislim da bi mi to dosadilo u roku 15 min. Pitanje je kolko će biti tih mapa za velike modove. Ako će biti 2-3, to onda jednostavno ne vrijedi novaca.

 

 

dad0r kaže...
 
mrfloyd kaže...

Znadeš li da li će biti u beti velikih modova? 20v20 ili više.

Ovo u shoeboxu me ne zanima...

 

Ako se ne varam rekli su da ce drugi tjedan u open beti biti 32v32 unlockano.

 

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Helic i tenkovi u COD-u what a time to be alive 

 

Screenshot od 32v32 i naravno nema killstreakova barem prema ovom screenshotu.

 

EDIT: Koliko cendranja po redditu ima da ovo nije COD, da je presporo, previse dark, previse realno(LOL), itd. nadam se da IW nece slusati ove milenijalce koji bi letjeli po mapi sa puskama na vodu bez recoila.

Nravno vecinom ekipa s konzola, jedva čekam reakcije PC igrača dali budu iste, a siguran sa da ne budu.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 8:01 (dad0r).
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Na papiru izgleda super ovaj mod 32v32, ali budemo vidjeli kako će to izgledati u beti.

Najviše sam zainteresiran za COD zbog tog moda. Ono što me više brine je sustav microtranskacija(loot box-ovi), pošto se ipak radi o Activision-u.

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Čitam da su hipfire toliko nerfali da je totalno neupotrebljiv osim u baš bliskom fajtu i da bez ADS teško nešto možeš pogoditi.. .. Super stvar. 

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MRSKI kaže...

Čitam da su hipfire toliko nerfali da je totalno neupotrebljiv osim u baš bliskom fajtu i da bez ADS teško nešto možeš pogoditi.. .. Super stvar. 

 

To za tebe i nije neka dobra vijest...

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav svima. Da li moje računalo može pokrenuti ovu igricu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
t00mob kaže...

Pozdrav svima. Da li moje računalo može pokrenuti ovu igricu?

 Mislim da nećeš imati dovoljno rama.

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
suspendiran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
t00mob kaže...

Pozdrav svima. Da li moje računalo može pokrenuti ovu igricu?

 

Na low settings, eventualno low/med ako si spreman na avg 30fps-a.

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Je uspio tko uopće skinuti ovu betu na PS4? Piše "not available", kolko znam danas je trebala početi, još dok se skine tih 50Gb...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

:-) Zaje... se malo :-)  Ubo sam igru danas na Kinguinu. Nekakva akcija danas 15% popusta na sve. Uzeo standard verziju za manje od 40 eura. Nadam se da će bit dobar ovaj novi modern warfare. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Na COD stranici dijele kodove za betu. Samo morate drzavu odabrat i to je to. Za PS4 korisnike
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Probao sam 3-4 runde, i jedina zamjerka mi je TTK, jednostavo je prekratak. Na PC-u možda bude i gore. Mape su OK, oružja i zvuk također. Velike modove nisam još isprobao (jer me baš ne zanimaju), a i sumnjam da će biti dobri, nije to BF ipak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Probao sam 3-4 runde, i jedina zamjerka mi je TTK, jednostavo je prekratak. Na PC-u možda bude i gore. Mape su OK, oružja i zvuk također. Velike modove nisam još isprobao (jer me baš ne zanimaju), a i sumnjam da će biti dobri, nije to BF ipak.

 To je odlična vijest.(bar za mene)

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
pirat kaže...
Promster kaže...

Probao sam 3-4 runde, i jedina zamjerka mi je TTK, jednostavo je prekratak. Na PC-u možda bude i gore. Mape su OK, oružja i zvuk također. Velike modove nisam još isprobao (jer me baš ne zanimaju), a i sumnjam da će biti dobri, nije to BF ipak.

 To je odlična vijest.(bar za mene)

 

 

Pazi, jer kako daješ tako i primaš!

 

PS a za TTK COD  igrači prigovaraju da je predug. Vidim mini mapu su im vratili.

Sad će community urediti igru kako njima paše, baš kao i u BF svijetu.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...
pirat kaže...
Promster kaže...

Probao sam 3-4 runde, i jedina zamjerka mi je TTK, jednostavo je prekratak. Na PC-u možda bude i gore. Mape su OK, oružja i zvuk također. Velike modove nisam još isprobao (jer me baš ne zanimaju), a i sumnjam da će biti dobri, nije to BF ipak.

 To je odlična vijest.(bar za mene)

 

 

Pazi, jer kako daješ tako i primaš!

 

PS a za TTK COD  igrači prigovaraju da je predug. Vidim mini mapu su im vratili.

Sad će community urediti igru kako njima paše, baš kao i u BF svijetu.

 Prigovaraju da ali ako pogledaš danas Reddit recimo,hvala Bogu večina lobira da ostane tako kako je a ove posebne pahuljice nek odjebu o ove grozne prethodne Codove.         

 

Živcira me današnja ta kultura da sve mora biti za svakoga i onda samo cendraju tako dugo dok nije po njihovom,nadam se da IW nece popustit i nek se drze svoje vizije.

 

Minimapu su stavili za testiranje samo, ja se osobno nadam da nece biti minimape jer mi je dosta vec 20 godina nateravanja crvenih tockica u kutu monitora.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 11:49 (dad0r).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
pirat kaže...
Promster kaže...

Probao sam 3-4 runde, i jedina zamjerka mi je TTK, jednostavo je prekratak. Na PC-u možda bude i gore. Mape su OK, oružja i zvuk također. Velike modove nisam još isprobao (jer me baš ne zanimaju), a i sumnjam da će biti dobri, nije to BF ipak.

 To je odlična vijest.(bar za mene)

Zakaj?

 

A najbolje mi je to da mi se TTD čini ok.

Jednostavno imam osječaj da samo trebaš naciljati neprijatelja i on pada, mislim da bi satisfakcija bila veća da malo povećaju TTK. A da ne pričam da mi je aim u banani na konzoli, a i dalje brzo padaju, zato me baš zanima kako će to biti na PC-u.

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...

)

 

.

 Prigovaraju da ali ako pogledaš danas Reddit recimo,hvala Bogu večina lobira da ostane tako kako je a ove posebne pahuljice nek odjebu o ove grozne prethodne Codove.         

 

Živcira me današnja ta kultura da sve mora biti za svakoga i onda samo cendraju tako dugo dok nije po njihovom,nadam se da IW nece popustit i nek se drze svoje vizije.

 

Minimapu su stavili za testiranje samo, ja se osobno nadam da nece biti minimape jer mi je dosta vec 20 godina nateravanja crvenih tockica u kutu monitora.

 

Prokletstvo interneta, infljuencera i SJW.

 

Ako odigraju po svome, bar ce igra se nekome svidjati, inace ce svi biti nezadovoljni. 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
t00mob kaže...

Pozdrav svima. Da li moje računalo može pokrenuti ovu igricu?

Pogle kako on to hladnokrvno pita. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
moderator
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Zakaj?

 

A najbolje mi je to da mi se TTD čini ok.

Jednostavno imam osječaj da samo trebaš naciljati neprijatelja i on pada, mislim da bi satisfakcija bila veća da malo povećaju TTK. A da ne pričam da mi je aim u banani na konzoli, a i dalje brzo padaju, zato me baš zanima kako će to biti na PC-u.

 Pa ja sam uvijek volio da je manji (ttk)

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 12:42 (pirat).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...
t00mob kaže...

Pozdrav svima. Da li moje računalo može pokrenuti ovu igricu?

Pogle kako on to hladnokrvno pita. 

 Da li će mi igrica brže raditi ako još stavim orginal Corsair sleeved kablove za PSU umjesto ovih običnih?

11 godina
suspendiran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
t00mob kaže...
Valentin17 kaže...
t00mob kaže...

Pozdrav svima. Da li moje računalo može pokrenuti ovu igricu?

Pogle kako on to hladnokrvno pita. 

 Da li će mi igrica brže raditi ako još stavim orginal Corsair sleeved kablove za PSU umjesto ovih običnih?

 

Da, i jos dobijes par frejmova gore ako podignes racunalo sa donje police gore gdje ti monitor stoji a i smanjujte ti se imput lag jer su onda kuciste i monitor blizu jedno drugome

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 18:35 (ibme74).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

veselim se crossu. Sad bio na nekoj svadbi i nekako u priču došle igre, na kraju se dogovorili svi uzet i naći ingame.

sve ostalo viđeno super, lootboxovi će biti jasno, samo nadam se d ane budu oružja iza paywalla i ono iznamjljivanje pušaka i ta sranja.

 

ttk odličan, nema milosti. Tako je nešto u ww2, meni sjajan ttk taman

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 20:04 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sto se mene tice, igra je odlicna!

COD sam prestao igrati nakon MW2, ove svemirske gluposti sam preskocio, a u 4ci sam imao 500+ sati, gdje smo stalno igrali clan wars.

Kad bih bio siguran da nece nista mijenjati u odnosu na ovu betu, te da ce mikrotransakcije ostati na kozmetickim stvarima, sada bi pao pre-order. Ali im ne vjerujem :D

Vidim da su skoro ubacili realism mod koji podsjeca na hardcore u COD 4, sto je odlicno. Mod po mraku mi je takodjer super, puno sporiji tempo i vise taktiziranja.

 

Ali iskreno, najvise me brinu mikrotransakcije, pogotovo ako ne budu prisutne prilikom launcha, a onda ako naknadno ubace, tu mogu raditi stvarno radikalne stvari koje mogu unistiti igru.

Nisam igrao ove prosle cod-ove, pa ne znam kakva je bila situacija prije sa tim loot boxes, ali ako budu oruzja i slicne stvari iza, to ce biti gadno.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

do kada će se open beta moći igrati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kad stižu beta kodovi(PC) za ovo čudo? Sutra? Preksutra? Danas?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
t00mob kaže...

Kad stižu beta kodovi(PC) za ovo čudo? Sutra? Preksutra? Danas?

 Ti i tak nebudeš mogao pokrenuti igru s tim pc-om,tako da ti je svejedno.

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

mogućnost pretvaranja pušaka u varijante je sjajna

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam za evro kupio early access key, pa da imam dva dodatna dana za isprobavati na PC-u.

 

Za sad sam primjetio da jako malo ljudi koristi snajpere, tj. gotovo nitko. Jesu one shot kill, ali su jako tromi ono malo kaj sam isprobao.

 

Mape su nebo i zemlja naprema CoD WW2 koji sam zadnji probao, jedino mi ona sa špiljom ne paše. Nadam se da će biti par snježnih.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Ja sam za evro kupio early access key, pa da imam dva dodatna dana za isprobavati na PC-u.

 

Za sad sam primjetio da jako malo ljudi koristi snajpere, tj. gotovo nitko. Jesu one shot kill, ali su jako tromi ono malo kaj sam isprobao.

 

Mape su nebo i zemlja naprema CoD WW2 koji sam zadnji probao, jedino mi ona sa špiljom ne paše. Nadam se da će biti par snježnih.

 ti se pojavila igra u library? ili ce tek u cet jer sam i ja sad uzeo al mi nema nigdje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice