Call of Juarez

poruka: 20
|
čitano: 2.247
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

Ima li je tko ?? Kakva je ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

odlična, ako voliš vesterne, ali inače super igra..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

Da bas me zato i zainetresirala... malo bi pucao po divljem zapadu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

prošo sam je, stvarno ti je preporučam...

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Call of Juarez

dosta dobra i zanimljiva igra iako loše optimizirana i dosta zahtjevna


AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-58 - 1.9 GHz
ATI Mobility Radeon HD 2600
2GB RAM
160 GB HDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Juarez

Mene je igra totalno razocarala zbog svoje "nemoj ozljediti civile" politike. Mislim, vestern, gdje ne smijes puskarati kako hoces. No OK, ionako nema smisla pucati po obicnim gradjanima. No kada ti serif dodje, prijeti i pljuje po tebi, gostionicar te blokira da ne mozes proci (uz obavezne uvrede) on za mene vise nije obican civil, no svejedno se klasificira kao takav. Da sreca bude veca, u gostionici sam malo eksperimentiro s interaktivnoscu. Uzmem flashu, bacim ju i razbije se. Uzmem flashu, bacim ju pokraj gostionicara (mislim da direktno na njega ne mozes, civil je) krhotina ga je pogodila i meni na ekran dodje Game Over. Sljedece sam ja igri napravio game over s deinstalacijom. Gun koliko god bio manje graficki atraktivan je meni ipak bolja vestern igra, barem je zabavan...

16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

OK ti je!! Malo loše optimizirana al je igriva... dobra grafika (pogotovo dio kad si u Meksiku),dobri likovi,priča može stat... ma nećeš falit ako je zaigraš...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Juarez
Solo761 kaže...

Mene je igra totalno razocarala zbog svoje "nemoj ozljediti civile" politike. Mislim, vestern, gdje ne smijes puskarati kako hoces. No OK, ionako nema smisla pucati po obicnim gradjanima. No kada ti serif dodje, prijeti i pljuje po tebi, gostionicar te blokira da ne mozes proci (uz obavezne uvrede) on za mene vise nije obican civil, no svejedno se klasificira kao takav. Da sreca bude veca, u gostionici sam malo eksperimentiro s interaktivnoscu. Uzmem flashu, bacim ju i razbije se. Uzmem flashu, bacim ju pokraj gostionicara (mislim da direktno na njega ne mozes, civil je) krhotina ga je pogodila i meni na ekran dodje Game Over. Sljedece sam ja igri napravio game over s deinstalacijom. Gun koliko god bio manje graficki atraktivan je meni ipak bolja vestern igra, barem je zabavan...

 da, no ovisi kakav karaker ima lik...

nisu svi ljudi ubojice, jel ti lupiš učitelja ak ti nešto krivo kaže...


meni ide igra ma max...
16 godina
moderator
offline
Call of Juarez

Meni je igra predobra, pogotovo level kad ganjas kociju jasuci na konju i level kad ides po orlovo pero ili jaje, ne sjecam se vise :))) Medju najboljim po mom izboru u proteklih godinu dana...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Juarez
albundi kaže...
 da, no ovisi kakav karaker ima lik...

nisu svi ljudi ubojice, jel ti lupiš učitelja ak ti nešto krivo kaže...


meni ide igra ma max...

 Ne lupim ucitelja jer sam zavrsio s skolama prije par godina :).

No poanta je, to je vestern. Bash jutros je kolega na poslu donesao neki s Clint Eastwoodom, lik odu u brijacnicu i z anjim dodju tri "civila" i podjebavaju ga. Sta je napravio? Kokno ih je.
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

Evo danas sam nabavio igru i odlicna je. Grafikom i igrivoscu.

Vrti se sve na high bez problema. :)))

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

Zanima me da li je netko probao igru sa DirectX10Enhancement Packom (patch 1.1.1.0.)? Težak je 900 mb, te koji dodaje podršku za DX10 i još potpuno mijenja nivoe sa šuljanjem. Plus, popravlja razne bugove.


I'm writing my will,
on a three dollar bill
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Juarez
Preporučam igru! Super je! Grafa odlična, priča isto, west...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Juarez
Solo761 kaže...
albundi kaže...
 da, no ovisi kakav karaker ima lik...

nisu svi ljudi ubojice, jel ti lupiš učitelja ak ti nešto krivo kaže...


meni ide igra ma max...

 Ne lupim ucitelja jer sam zavrsio s skolama prije par godina :).

No poanta je, to je vestern. Bash jutros je kolega na poslu donesao neki s Clint Eastwoodom, lik odu u brijacnicu i z anjim dodju tri "civila" i podjebavaju ga. Sta je napravio? Kokno ih je.
 High Plains Drifter :hands down:
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

Voljeli ili ne voljeli divlji zapad ovo je definitivno "must play" igra. Uživao sam od počeka do kraja (a nisam ljubitelj westerna)


CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

Igra je zanimljiva,preporućio bi ju ljubiteljima westerna.Grafika je super,ali zašto lik svećenika ima bibliju koja ne služi nizašto


3100+,2GB RAM-a,radeon x 1650
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Juarez
Geralt-The Witcher kaže...

Igra je zanimljiva,preporućio bi ju ljubiteljima westerna.Grafika je super,ali zašto lik svećenika ima bibliju koja ne služi nizašto


 A čemu bi ti htio da biblija služi (osim molitvi)?Smijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez
Biblija služi da bi mogao bacati prikladne citate dok kolješ.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

Igra je odlična, ja sam je završio, ništa posebno nije reklamirana a, niti uzdizana u nebesa a, ja sam se iznenadio cjelovitosti. Priča je solidna, dapače ima smisao, kao da gledaš film, AI je zadovoljavajuć , a bogami i gameplay. Jedino mi se nije svidjelo što ima dosta stealth sistem igranja pošto je to FPS, al dobro oprašta njim se. Jer su nekako morali valjda proširit stil igranja da nebi bilo dosadno i monotono, al ajde ako to izuzmemo, stvarno dobar i zadovoljavajuć naslov, usput "možda" i malo manje bitno, grafika je fantastična. Ocjena 7 od 10.Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez

Moze pomoc??? Kad ulazin u igru pojavi se Dont Send i zatvori je. Jeli tko imao takvi problem? Što napraviti???

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice