Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.237.847
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
mrakky kaže...

 da da, skužil sam, kad idem na kežual i na nekaj kaj nije deathmach, da me brzo smaknu :) jer na death machu je uprincipu gas i kad nađe deri po glavi, ispočetka sam prenisko držao miš tak da sam pucao u noge, al eto sad več gađam u torzo i poneki u glavu, moram poradit na headsotingu.

miš mi je na na 800 dpi i isključena akceleracija, al ovo za raw input nisam znal, budem isključil sad sam pogledal video i skužil kaj to znači, jedino me muči crosser, naime svi predlažu stariju verziju križiča, al meni nikak nepaše, novi tj. defoltni mi je nekak bolji točka u sredini kad hodam, a kad čučnem se skupi full ili kad stanem, neznam možda zato kaj sam ispočetka igral s njim,

sam jel ko znam kak da ga potamnim, tj. kak da mu alphu povečam na 255? (koji kod da ukucam)

 

evo našo sam ovaj sajt za iradu križiča, al nijedan mi nije ko defoltni

http://tools.dathost.net/#alpha=255/color=5/color_b=255/color_r=255/color_g=0/dot=1/gap=0/size=5/style=4/usealpha=1/thickness=1/outline=0/outline_draw=0

 

edit evo napjestil sam ko iz gore videa.

 

sam još kod za alfu na 255 na defoltnom križiću

 Problem kod defaultnog je kaj nije centrirana točka nego je malo desno dole tak da ti na daljinu neće bit najprecizniji...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 11:00 (8ax).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Vapor kaže...

WarOwl je okej za početak, kad shvati osnove sam će počet tražit naprednije stvari intuitivno.

 

Preporuka, gledaj svoje demoe i kako si umra i šta si krivo napravia. Stavi na papir i sljedeći game pokušaj ne ponovit greške. Najgora stvar koju početnik može radit je skupit loše navike. Sa lošim navikama nema napretka.

Najbolje je cim umres odmah razmislit zasto si umro, u cemu si pogrijesio, da li si mogao to izbjeci i odmah u igri pokusati to ispraviti. Jer sumnjam da ce netko stalno ici gledat svoje demoe, dugo traje i dosadno je.

 

Uvijek treba biti smiren u igri i ne mariti koliko si puta umro ili ubio nekoga nego da li si dobro odigrao za svoj tim odnosno za pobjedu.

12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

ček it aut :D

BCko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

#samopromocija

 

 

1000€ CS:GO ex-yu liga - CSHR Championship 2

 

https://www.facebook.com/csgohr/photos/a.216870511826333.1073741831.215928311920553/452438364936212/?type=1&theater

 

 

Prvi kvalifikacijsku kup je već u ovaj četvrtak, prijave su svega 50 kuna po timu i u cijelosti se nadodaju nagradnom fondu. Prijavite se i podržite scenu!

www.counterstrike-hr.com - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
FTWTitanium kaže...
Vapor kaže...

WarOwl je okej za početak, kad shvati osnove sam će počet tražit naprednije stvari intuitivno.

 

Preporuka, gledaj svoje demoe i kako si umra i šta si krivo napravia. Stavi na papir i sljedeći game pokušaj ne ponovit greške. Najgora stvar koju početnik može radit je skupit loše navike. Sa lošim navikama nema napretka.

Najbolje je cim umres odmah razmislit zasto si umro, u cemu si pogrijesio, da li si mogao to izbjeci i odmah u igri pokusati to ispraviti. Jer sumnjam da ce netko stalno ici gledat svoje demoe, dugo traje i dosadno je.

 

Uvijek treba biti smiren u igri i ne mariti koliko si puta umro ili ubio nekoga nego da li si dobro odigrao za svoj tim odnosno za pobjedu.

 da da, to i radim, aj sad sam kežual malo igro, al me brzo smaknu na dust 2 mapi, najboje za naučit mapu je igrat po njoj deathmach, jel tak nekak?

 

edit: u petak kad sam i kupil cs sam i kupil operation bloodhound aces pass, pa sam sad skužil d nakon kaj prvu misiju prečem račva se u cežual i tak dalje....skroz guba, super je to valve zamislil i prejaka zaraza, iskreno nikad nisam ni pomislil da bum se na tu igru tak zakačil, nebi ju ni kupil da nije bila na popustu, al da sam znal da je tak zabavno i superi odavno bi ju šiknul.

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 20:31 (mrakky).
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Sad sam igrao solo queue u LE sa likom koji je uvjeren da je Zeus jači od pištolja u pistol roundu.

Na svakom pistol i eco/force roundu je kupovao Zeus, i naravno bottom fraggao i flameao.

 

Sad vjerujem da sam vidio sve u ovom matchmakingu, dosta mi je za par dana.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...

Sad sam igrao solo queue u LE sa likom koji je uvjeren da je Zeus jači od pištolja u pistol roundu.

Na svakom pistol i eco/force roundu je kupovao Zeus, i naravno bottom fraggao i flameao.

 

Sad vjerujem da sam vidio sve u ovom matchmakingu, dosta mi je za par dana.

Po meni, obavezno treba pauzirat svakih par mjeseci. Kad vidim da mi aim nije na razini kakvoj bi trebao bit, tjedan dana recimo ne otvaram cs.

Cs najbolje igras kad si "ciste" glave, a ovako se malo odmoris od igranja i garantirano si bolji nakon ste se vratis.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
johnsteR kaže...

Po meni, obavezno treba pauzirat svakih par mjeseci. Kad vidim da mi aim nije na razini kakvoj bi trebao bit, tjedan dana recimo ne otvaram cs.

Cs najbolje igras kad si "ciste" glave, a ovako se malo odmoris od igranja i garantirano si bolji nakon ste se vratis.

 Živa istina, po iskustvu znam da najbolje igram nakon pauze

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...

Sad sam igrao solo queue u LE sa likom koji je uvjeren da je Zeus jači od pištolja u pistol roundu.

Na svakom pistol i eco/force roundu je kupovao Zeus, i naravno bottom fraggao i flameao.

 

Sad vjerujem da sam vidio sve u ovom matchmakingu, dosta mi je za par dana.

Idi igraj na nekim custom serverima malo, tipa pistol only, hs only itd
To je meni super u pauzi od idiotarije u rankedu

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

To za odmor je istina,bilo da odmaras 2,3 dana ili tjedan i pol..

ja sam igrao odlicno do prije 1,2 tjedna i onda mi je odjednom pala forma,nisam mogao pogoditi nista i onda sam otisao na pauzu na par dana(3-4) i odigrao sam samo po 10-15min dm-a dnevno i poceo jr igrati ponovno prije 3,4 dana jer sam vidio da mi je nestao rank(netko dobio vac i obrisalo mi se 7-8 winnova) i nakon drawa sam dobio supreme rank i evo danas se vratio na ge..

ugl. inace igram prosjecno(15killova) no sada mogu ez 20 dropat bez muke.

 

#carryUNREAL #carryUNREAL
#global back #global back
#prije tjedan i pol #prije tjedan i pol
"Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again."
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive
Idem ja igrat match, i train je. Sad mi pokusavamo navuc neki comeback na CT side, dojdemo do 8-11 i meni zalagga.
Vratim se u game za minutu, vidim 9-11 na neku foru i upadnem usred runde, u Tside 3 tipa kod nas ja i još jedan, oni vec plantali i winaju, kasnije i naš i njihov jedan tip abandonaju i dobiju 10 min cooldown, a ofc Tovi imaju veću prednost u 4v4 neg 5v5.
I tako mi moramo double eco i loseamo hrpu zaredom, na kraju bude 9-15, taman umrem i idem disconnect, kad opet zalagga, disconnectam i nema onog prozora reconnect ni niš... match se ne pojavljuje pod your matches(?)

Hvala Valve na ovom ugodnom iskustvu (y)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav, ima netko da oce bacit competitive?

trebamo dvojicu playera hitno, raznovrsni su nam rankovi, od GN2, GEM, SMFC...

Tako da nam treba netko za mix competivie, ako je moguce sto prije..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jeli igra tko tu jos Faceit? ili picite nesto novo? nisam igrao skoro 6 mjeseci uopce niti pratio "scenu" pa sad doslo gust opet sibat!

Jedna Dota na dan vadi psihopata iz tebe van!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
NoniCRO kaže...

Jeli igra tko tu jos Faceit? ili picite nesto novo? nisam igrao skoro 6 mjeseci uopce niti pratio "scenu" pa sad doslo gust opet sibat!

Faceit je teze sranje, treba jedno 20 min da najde match jer uvjek bude par ljudi koji ne acceptaju, serveri u UK i Francuskoj su uzas (ping 70-80+) i cista je sreca da dobis ljude koji nisu silver ili gold u timu.

CEVO je ok ali jako malo ljudi igra i ima vise cheatera nego na FaceItu posto Faceit ima serverski antiwall pa nije toliko primamljivi.

ESEA je dobra ali se placa i ljudi dosta flameaju. Dosad sam bar 15 sumnjivih tipova ponudio besplatnih mjesec dana na ESEAi i Stattrak AWP Asiimov ako me dobiju u 1v1, ali nitko još nije prihvatio.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

MM i faceit su najpopularniji ovdje među domaćima. Faceit je porastao u popularnosti odkad su uveli ove Faceit Premier League PUG mečeve gdje igraju profići + 5 radnoma s najboljim statsima prošli mjesec. Kul šema.

www.counterstrike-hr.com - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

bilo bi lijepo da ljudi pocnu koristiti popflash koji ljude svrstava prema in-game ranku, a i jos jedan suparnik medu PUG servisima uvijek dobro dode, konkurencija je uvijek konkurencija, a ako ovaj zazivi moglo bi biti super (za sve one - Nova sam, a zasluzujem Global!)

 

nego, koristi li itko placenu verziju Faceit-a? ako platim, mogu li igrati protiv free korisnika ili me spaja samo sa ostalim koji su platili?

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 18:57 (definho).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Popflash je doslovno waiting sim 2015, bar za mene... Budem ponovo probao danas, mozda cu imat vise srece.
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

je, steta zbog toga, kad bi malo ljudi navratili tamo mozda bi nesto bilo, ovako nema popularnosti nikakve i jako je tesko naci gejm, pokusavam par dana ali uzalud

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ne znam iskreno, kad sam ja igrao FaceIT, bio sam Gold 4, i bilo je hrpa igrača takvih rankova tamo.

Tako da mi baš i nema smisla, kad ću tamo igrat sa još gorim igračima nego u solo queue.

 

Ja sam probao tjedan dana besplatno ESEA, i sad ga kupio, i puno mi se više svidja.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

koliko je ostvarivo da se na ovim prostorima napravi nešto tipa gather-network?

to bi možda potaklo i preokrenulo priču na ovim prostorima...

 

znam da je izvedivo, samo imamo li ljude koji su u stanju to izvesti (financije naravno treba podjeliti na korisnike)?

Do it for the people who want to see you fail!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SR3CKO kaže...

koliko je ostvarivo da se na ovim prostorima napravi nešto tipa gather-network?

to bi možda potaklo i preokrenulo priču na ovim prostorima...

 

znam da je izvedivo, samo imamo li ljude koji su u stanju to izvesti (financije naravno treba podjeliti na korisnike)?

 Ne znam točno na što ciljaš, nekakav hrvatski ESEA/FACEIT? Ne vidim smisla kad mreže poput popflasha propadaju.

 

Za igranje domaćih mixeva (5v5, 10man ili kako tko zove) se može nešto organizirati možda. Zapravo dosta ovih top hr igrača često igra pugove jedni protiv drugih.

www.counterstrike-hr.com - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Trenutno moj najbrži ace. Fear the dual berettas!

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 3:09 (Et_Tu_Brute?).
 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Et_Tu_Brute? kaže...

Trenutno moj najbrži ace. Fear the dual berettas!

 Pošalji MrTweedayu 

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ugodna atmosfera na CSHR turniru

http://i.imgur.com/UKHMsTX.png

 

Oće bit neke sankcije za kočijaše?

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Lako za to, sutra igra repka, ako izvuku ovo, pa barem 1 mapu imaju piće od mene :)

http://www.hltv.org/match/2297636-ukraine-croatia-world-championships-2015-european-qualifier

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Komunist Izet kaže...

Lako za to, sutra igra repka, ako izvuku ovo, pa barem 1 mapu imaju piće od mene :)

http://www.hltv.org/match/2297636-ukraine-croatia-world-championships-2015-european-qualifier

 [*] 

mamice su štrukle pekle. meni nikaj nisu rekle
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
vigor_hr kaže...
Komunist Izet kaže...

Lako za to, sutra igra repka, ako izvuku ovo, pa barem 1 mapu imaju piće od mene :)

http://www.hltv.org/match/2297636-ukraine-croatia-world-championships-2015-european-qualifier

 [*] 

  [*] 

www.counterstrike-hr.com - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...

Ugodna atmosfera na CSHR turniru

http://i.imgur.com/UKHMsTX.png

 

Oće bit neke sankcije za kočijaše?

 Da, i onda ja dobivam ban s chata iako sam prijateljski pozdravio sve pa su se neki kompleksasi nasli provocirati, samo sto su ti kompleksasi prijatelji ili suigraci s modovima lol

BCko
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Professeur kaže...
vigor_hr kaže...

 [*] 

  [*] 

 I tried...[*]

17 [*]
http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Stigli coini napokon.

 

bronza ljepsa od zlata bronza ljepsa od zlata
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice