DayZ (standalone)

poruka: 7.753
|
čitano: 847.681
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
DayZ (standalone)

kao što rekoh samo 1pp i igram.. samo je žalosno što je veći dio communityja nabrijano na peekaboo iza ograda i wallhuganje, pa su u ovim "kriznim" danima 1pp serveri prazni 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: DayZ (standalone)

Pa i ne bas, evo npr dayz village je non stop full, zna biti quea po 10+

12 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
nine kaže...

kao što rekoh samo 1pp i igram.. samo je žalosno što je veći dio communityja nabrijano na peekaboo iza ograda i wallhuganje, pa su u ovim "kriznim" danima 1pp serveri prazni 

 vidim ne prate se poboljšanja sa 3pp u toku 0.63 da se sto manje može vidjeti preko zidova i ostalo ali ok skužili smo poantu još prije 100godina bas zato postoje 1pp i 3pp pa tko voli nek izvoli......meni u dayz-u kao i prije u armi 1pp izgleda očajno previse priblizeno premali kut gledanja (oči kao da su previše nisko a ne na glavi lika itd......sve ima svoje mane i prednosti i nepotrebno je pricat o tome da je 1pp puno realni od 3pp ali ako ti se ne igra 3pp ti nemoj igrati i kraj priče......(pricate kao da vas se tjera da igrate i naravno da ce se moci uvijek pronaci i 1pp server ako ikad dovrše barem pola ovog obećanog u 0.63)

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Ipe77 kaže...

.....meni u dayz-u kao i prije u armi 1pp izgleda očajno previse priblizeno premali kut gledanja (oči kao da su previše nisko a ne na glavi lika itd......

 

wallhugger izgovori  zaboravio si reći i da voliš gledati equippani gear dok trčkaraš 

 

BTW jesi čuo za FOV postavku ako ti je kut gledanja mali? 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
nine kaže...
Ipe77 kaže...

.....meni u dayz-u kao i prije u armi 1pp izgleda očajno previse priblizeno premali kut gledanja (oči kao da su previše nisko a ne na glavi lika itd......

 

wallhugger izgovori  zaboravio si reći i da voliš gledati equippani gear dok trčkaraš 

 

BTW jesi čuo za FOV postavku ako ti je kut gledanja mali? 

 Aj ne kenjaj, zna se da je manjina koji preferiraju striktno prvo lice.

I što sad vas možda 30% communitya bi forsiralo svima ostalima prvo lice, just because?

Imaš servere kakvi tebi pašu, amen.

Netko voli gledat equipani gear dok trčkara, a ja volim gledati suze po forumu 1pp igrača, kako proziva sve ostale inferiornim njubekima. Such is life on high horse.

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Et_Tu_Brute? kaže...

I što sad vas možda 30% communitya bi forsiralo svima ostalima prvo lice, just because ostatak izmišlja razne izgovore umjesto da prizna da voli 3rd samo zbog peekaboo-a

 

fixed 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)

kako da postavkom FOV popravim nisko pozicioniranu kameru u prvom licu kao da su liku oci na trbuhu...prosvijetli nas i prestani plakati nitko te ne tjera da igraš 3pp....

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Ipe77 kaže...

meni u dayz-u kao i prije u armi 1pp izgleda očajno previse priblizeno premali kut gledanja 

nine kaže...

BTW jesi čuo za FOV postavku ako ti je kut gledanja mali? 

Ipe77 kaže...

kako da postavkom FOV popravim nisko pozicioniranu kameru u prvom licu kao da su liku oci na trbuhu...

 

lima daj se nauči čitati.. i daj priznaj da voliš grliti zidove kao vilenjaci drveće da završimo ovu priču 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
nine kaže...
Ipe77 kaže...

meni u dayz-u kao i prije u armi 1pp izgleda očajno previse priblizeno premali kut gledanja 

nine kaže...

BTW jesi čuo za FOV postavku ako ti je kut gledanja mali? 

Ipe77 kaže...

kako da postavkom FOV popravim nisko pozicioniranu kameru u prvom licu kao da su liku oci na trbuhu...

 

lima daj se nauči čitati.. i daj priznaj da voliš grliti zidove kao vilenjaci drveće da završimo ovu priču 

 prestani plakati hej pisat ćemo ekipi da ukinu 3pp jer nam se nine rasplakao i rekao da se više neće igrati ako ne ukinu 3pp....sigurno će imati razumjevanja za igrace s posebnim potrebama

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
DayZ (standalone)

ne mogu prestati plakati ... od smijeha 

baš te nekaj pali kaj sam razotkrio tvoju tajnu ljubav prema grljenju zidova 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Vi se svadate ok perspektive gledanja u jednoj igri. Aj razmislite malo kolko je to glupo...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Sale_ds kaže...
Vi se svadate ok perspektive gledanja u jednoj igri. Aj razmislite malo kolko je to glupo...

 

zapravo je to uobičajena diskusija koja se proteže kroz sve slične igre. jedino što je u toj čitavoj priči glupo je argumentacija protiv 1pp only, bez obzira na preference.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: DayZ (standalone)

nema govora o tome da fpp only ima veci skill cap. I svi imaju jednak playing field.

TPP nema. i tu se nema šta dodati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Rocinante2112 kaže...

nema govora o tome da fpp only ima veci skill cap. I svi imaju jednak playing field.

TPP nema. i tu se nema šta dodati.

 pa to svi zanamo samo čemu plakat zbog postojanja 3pp??!! mislim da nema razloga za plakanjem..uđeš 1pp i igraš....GG

lol123Ipe77HR
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Ajde bar je tema zivnula :D. Nesto se kuha oko tog dayz'a napokon ak nis na forumu..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Sale_ds kaže...
Ajde bar je tema zivnula :D. Nesto se kuha oko tog dayz'a napokon ak nis na forumu..

 Totalno, još nekih 4-5 godina razvoja i spremni su za betu.

13 godina
offline
DayZ (standalone)

super mi je ova checklista kaj su napravili da izgleda kao da nekaj rade 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
nine kaže...

super mi je ova checklista kaj su napravili da izgleda kao da nekaj rade 

 Ovaj Martin neki nas?

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Sale_ds kaže...
nine kaže...

super mi je ova checklista kaj su napravili da izgleda kao da nekaj rade 

 Ovaj Martin neki nas?

 Nop, igra se u češkoj proizvodi većinom od cz devova. Martin je često ime u centralnoj europi.

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Et_Tu_Brute? kaže...
Sale_ds kaže...
nine kaže...

super mi je ova checklista kaj su napravili da izgleda kao da nekaj rade 

 Ovaj Martin neki nas?

 Nop, igra se u češkoj proizvodi većinom od cz devova. Martin je često ime u centralnoj europi.

 Imas prav, nisam obratil pozornost na á u prezimenu..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
13 godina
offline
DayZ (standalone)

bio je jučer 0.63 stress test.. izgleda obećavajuće..

čekamo experimental 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 20:17 (nine).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Vratit cu se kada uvedu base building.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
DayZ (standalone)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
DayZ (standalone)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
DayZ (standalone)

btw možete malo već testirati 0.63 offline ako želite 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Imam osjecaj kao da je studio povuklo sve ljude, naslo 5-6 praktikanata i reklo: "evo vam igra pa se malo brusite prije nekog pravog projekta".

Tako da sada imamo nove animacije koje ae svode na mahanje praznim rukama,jedenje dok trcimo,geste dok trcimo,stamina bar su donili iz skole,hud koji pokaziva stanje igraca isto na youtubu nasli kako se radi...i takve stvari... drugi je malo razmjestao stvari po mapi... treci je napravio auto...

Momci su skroz super...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DayZ (standalone)

VIdio na redditu ovo

 

Šta ova igra je još u izradi?

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: DayZ (standalone)

Treci link iznad tvoga imas video sa svim novostima

13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Da u izradi...tek se sad zahuktava razvoj. 5 godina je trajala priprema :D.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Evo ja poceo ponovno rokat Pa ako tko trazi backup,tu sam.MegaPiwi steam nick
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice