Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.139.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
offline
Diablo 3

Pričalo se da će bit ili ekspanzija ili D4, men totalno svejedno glavno da je Diablo.

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TKScump kaže...

Pričalo se da će bit ili ekspanzija ili D4, men totalno svejedno glavno da je Diablo.

Ne znam gdje se pricalo, pricaju ljudi svasta. Koliko znam Blizzard nije nista najavio novo, osim sto rade trenutno na Over... FPSu i expu za WoW, ako se ne varam. Ne znam jel' izasao ovaj novi exp ili je jos u beti.

Jos su i povukli ljude sa diablo projekta. Tako da iduce godine tesko da ce ista novoga izaci, ako cemo vise i vidjeti diablo vise ubuduce (ako cemo biti realni, vec smo ga 3x ubijali). Imali su oni super projekte koje su napustili. Stariji ce se sjetiti The Lost Vikings koji nisu dobili nastavak, ali su ih ubacili u HOTS.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2016 23:35 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

Patch 2.4.2 je live u USA. Sutra, tj. danas valjda i kod nas:

http://us.battle.net/d3/en-us/blog/20210379/patch-242-now-live-8-2-2016

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Tu je patch, tu je!

 

Testirao sam na T11 (na HC - cruz mi ima "samo" 850 paragona). 

Vjerovatno će ići bez opasnosti i na T13.

NA T11, 2 ključa stalno padaju.

Infernal mašine - 2 puta jedna, i 2 puta  2 - sve u jednoj igri.

12 bounty materijala na T11.

Soloo 88 iz šale sa HT WDm - na normalu - ne na HC, naravno.

Morao sam se potruditi kad me je Tomo prestigao 

 

Ali, sada  idu loše vijesti.

 

1 Wizz i 3 suporta su i dalje tu. WQW su riješili 130 nakonšto je patch stigao...

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 8:20 (striko).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

 

Morao sam se potruditi kad me je Tomo prestigao 

 

 

Nisi, imaš puno bolju osnovu od mene... Ali, svejedno, čestitam.

 

BTW, to mi je bio drugi pokušaj na GR86, evo video ako koga zanima:

 

EDIT:

Prvi pokušaj na GR87, ne igram baš najbolje, znam:

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 9:01 (TomoR).
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ma znam da imam prednost, šalim se.

 

Ne može se uspoređivati npr. moj Enforcer na 113 kojeg sam napravio u grupi sa tvojim kojeg si morao sam zaraditi.

Ja sam već natrpao nekoliko gemova level 100 na svog WDa.

Tako da, čestitam ja tebi 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

 

Ali, sada  idu loše vijesti.

 

1 Wizz i 3 suporta su i dalje tu. WQW su riješili 130 nakonšto je patch stigao...

Zanima me koliko ce im patcheva trebati da konacno smisle barem nekoliko konkurentnih kombinacija. Sa time da s ovom pretjeruju. Ako se ne varam ova kombinacija sa wizzom jasi vec 3 sezone uz malu modifikaciju oruzja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 11:38 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
striko kaže...

 

Ali, sada  idu loše vijesti.

 

1 Wizz i 3 suporta su i dalje tu. WQW su riješili 130 nakonšto je patch stigao...

Zanima me koliko ce im patcheva trebati da konacno smisle barem nekoliko konkurentnih kombinacija. Sa time da s ovom pretjeruju. Ako se ne varam ova kombinacija sa wizzom jasi vec 3 sezone uz malu modifikaciju oruzja.

 Ma teško je reći išta jer malo bolji klanovi/igrači koji su testirali kombinacije na PTRu nisu otkrili javnosti alternative nego ekipa namjerno spusti vrijeme i čeka da ubije bossa. Zasad po forumima govore o setupu s 2 dpsa, od kojih je jedan WD s grgom, a drugi ili isto wd ili raiment monk iako nema baš nešto extra informacija.

A ovo vrijeme gore što je striko naveo, e sad, to je bilo oko 5h ujutro, da li je patch bio gore ili nije, nisam baš siguran no vidjet ćemo kakvi će biti rezultati kad završi era u petak, tj.- kad krene nova sezona. Ne bih se čudio da su opet pokušali nerfat pa nešto smrdali :) 

I istina je da pretjeruju s neoriginalnošću i tromošću zadnje dvije-tri sezone no koliko vidim, diablo-team im se samo smanjuje i smanjuje, niti imaju ideja niti ih ima tko i donijeti a kamoli realizirati tako da će i dalje biti status quo, barem do tog Games-coma ili kad već namjeravaju nešto najaviti (takve su naznake ). Tako da će vjerojatno opet biti trk do stash taba, eventualno season journey i pauza :)

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
amanar kaže...

A ovo vrijeme gore što je striko naveo, e sad, to je bilo oko 5h ujutro, da li je patch bio gore ili nije, nisam baš siguran no vidjet ćemo kakvi će biti rezultati kad završi era u petak, tj.- kad krene nova sezona. Ne bih se čudio da su opet pokušali nerfat pa nešto smrdali :) 

I istina je da pretjeruju s neoriginalnošću i tromošću zadnje dvije-tri sezone no koliko vidim, diablo-team im se samo smanjuje i smanjuje, niti imaju ideja niti ih ima tko i donijeti a kamoli realizirati tako da će i dalje biti status quo, barem do tog Games-coma ili kad već namjeravaju nešto najaviti (takve su naznake ). Tako da će vjerojatno opet biti trk do stash taba, eventualno season journey i pauza :)

 

Uff, u tome i je problem, po meni!

 

Evo, i Tomo je čak stavio svoj video, tu je završio kao 935 u novom patchu - Ring of emptiness je tu već sa 300% DMG!

Onda sam ja odigrao svoju 88-icu, još par ljudi je igralo i to ga je maklo na 942 poziciju (u tom momentu) - imam taj screenshot. Baš smo tada u klanu raspravljali o ovoj 130 grupi sa Wizom DPS i 3 zDPS, a sam dao primjer Tome koji je završio 86 u novom patchu, a ovi su završili nakon njega.

 

Sad ću stavit te 2 slike, i, osim ako nije nastala neka zabuna priilikom sinhronizacije odataka na serveru, ili nečeg, nema ništa od nerfa 3 zDPS 

 

Kasnije su neki govorili da su prošli 107 u 4 sa 2 WD DPSa, pa bi i to moglo biti upotrebljivo.

 

A ovo drugo, ja se osobno nadam da rade na nečem većem za Diablo, a da su u međuvremenu sveli održavanje na minimum, i samo navlače ekipu na igranje sa seznama i stashom - tako su mirni do kraja godine!

 

Evo, opet stavljam uvećane slike, da se vidi vremenska linija ovog jutra 

 

 

EDIT:

Ima rasprava o ovom na redditu, i možda, samo možda, su oni to naravili po starom setupu jer nisu restartali diablo dok nisu naravili rekord.

 

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/4vydsa/archon_et_wiz_3_support_doing_grift_130_on_eu/?st=irezcbwu&sh=13bfc4f6

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 16:22 (striko).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

 Ako igras ancient spear na barbu onda prvo max fury ms i str (naravno ako nemas dovoljno za mov speed tuci po str dok ne sakupis jos 50 paragona jer je ajmo rec nepotrebno)

 igram suport WD i Barbaricu, a s Barbom farmam solo, 1200+ paragon sam pa me zanima kako to ekipa radi kad je na tim većim pragonoma, u što je pametnije stavljat paragone u vitaliy ili streng jer su nam vitality i strenght otkuljučani nakon što popunimo sve ove ostale pargon rubrike. pa možemo praktički beskonačno levelirat u strenght and vitality.

i 5-3570K
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ne znam sto bi napisao. Nakon citanja ovog zadnjeg patcha ispadne vecina toga nerfano (ali vecina je digla paragone, pa eto kompenzacije).  U biti niti ne znam poantu ovog patcha. Meni sve lici na staro, jedino sto imam osjecaj da se malo vise dobija expa kod solo igranja, a mozda me i to vara. Ja nikakve promjene tu ne osjecam , a probao igrati sa WDom, DHom i Monkom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 23:47 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

 igram suport WD i Barbaricu, a s Barbom farmam solo, 1200+ paragon sam pa me zanima kako to ekipa radi kad je na tim većim pragonoma, u što je pametnije stavljat paragone u vitaliy ili streng jer su nam vitality i strenght otkuljučani nakon što popunimo sve ove ostale pargon rubrike. pa možemo praktički beskonačno levelirat u strenght and vitality.

Pa bar ti je nakaradni diablo 3 reset sistem dao opcije. Samo resetiras sve i, ako igras support, onda natrpas vitality, a, ako soliras, a onda natrpas strength.

 

9 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...
Filip720 kaže...

 Ako igras ancient spear na barbu onda prvo max fury ms i str (naravno ako nemas dovoljno za mov speed tuci po str dok ne sakupis jos 50 paragona jer je ajmo rec nepotrebno)

 igram suport WD i Barbaricu, a s Barbom farmam solo, 1200+ paragon sam pa me zanima kako to ekipa radi kad je na tim većim pragonoma, u što je pametnije stavljat paragone u vitaliy ili streng jer su nam vitality i strenght otkuljučani nakon što popunimo sve ove ostale pargon rubrike. pa možemo praktički beskonačno levelirat u strenght and vitality.

 A za to ti iskreno ne znam jer vecinom igram sam doslovno u 80% sam igram. 

If you have nothing to lose, try.
15 godina
offline
Diablo 3

Onaj GR130 što su u 4-man očistili su napravili taman prije nego je uletio patch 2.4.2:

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/211622-era-6-world-1-in-2-3-4-players

 

EDIT:

Preporuka za sve klase u S7:

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2016 9:13 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Onaj GR130 što su u 4-man očistili su napravili taman prije nego je uletio patch 2.4.2:

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/211622-era-6-world-1-in-2-3-4-players

 

EDIT:

Preporuka za sve klase u S7:

 Zanimljivo. Vidim da se wd malo promijenio. Ja jos vucem pse (mada, iskreno, imao sam pauzu od preko mjesec dana bez igranja). Ako se ne varam ovaj novi build je :

 

http://www.icy-veins.com/d3/witch-doctor-gargantuan-build-with-helltooth-patch-2-4-2-season-7

 

EDIT :

 

P.S. Da, to je to kako vidim....

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2016 15:43 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

 Zanimljivo. Vidim da se wd malo promijenio. Ja jos vucem pse (mada, iskreno, imao sam pauzu od preko mjesec dana bez igranja). Ako se ne varam ovaj novi build je :

 

http://www.icy-veins.com/d3/witch-doctor-gargantuan-build-with-helltooth-patch-2-4-2-season-7

 

EDIT :

 

P.S. Da, to je to kako vidim....

 Izgleda da će se još malo promijeniti :)

 

The damage bonus from Ring of Emptiness now only applies to damage dealt directly by the Witch Doctor, and not pets or followers (8/4)Link na blue post

 

Fascinira što su imali ptr i testirali i čuda radili i onda stave na live i puf - all gone, pa ono, u rangu hrv. političara :)

 

A barem je bilo zanimljivije igrati HT nego prošle sezone gdje samo lutaš k'o mulac i čekaš da petovi ubiju, sad kad baciš haunt čak imaš dojam i da igraš :) but, no more...

 

I bit' će zanimljivo vidjeti meta setup jer sigurno je 1dps bio wd, a s ovim nerfom ili normaliziranjem kako oni zovu, ode poprilično velik dio testiranja s ptra u tri ćoška...

 

Baš kul...

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2016 8:59 (amanar).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
amanar kaže...

 Izgleda da će se još malo promijeniti :)

 

The damage bonus from Ring of Emptiness now only applies to damage dealt directly by the Witch Doctor, and not pets or followers (8/4)Link na blue post

 

Fascinira što su imali ptr i testirali i čuda radili i onda stave na live i puf - all gone, pa ono, u rangu hrv. političara :)

 

A barem je bilo zanimljivije igrati HT nego prošle sezone gdje samo lutaš k'o mulac i čekaš da petovi ubiju, sad kad baciš haunt čak imaš dojam i da igraš :) but, no more...

 

Znaci vracamo se privremeno na staro, jer sam wd u ovakvom buildu ne radi gotovo nikakav dmg. ***a, a taman sam savladao igranje sa hauntom. Dosta se brze sa njime cistilo.

15 godina
offline
Diablo 3

Danas starta sezona 7 ? u koliko sati?

 

u 17:00h?

dajte me dodajte pa eto da ne igram uvijek solo :)  mNik987

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2016 12:58 (toxic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Malo sam gledao. Ili se varam ili su twisted konacno nerfali na 'poseban nacin'. Vidim da Wizzovi vuku Chantado's will.

Vidim da sada ide igrati gore i sa HT WD-om (cak i sa dva), samo u ruku Homunculus  i Sacrifice umjesto dzukela. Naravno, na prvi pogled prema rezultatima. Vidjeti cemo kako ce se sve razvijati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2016 22:10 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
GoodAngel kaže...

 igram suport WD i Barbaricu, a s Barbom farmam solo, 1200+ paragon sam pa me zanima kako to ekipa radi kad je na tim većim pragonoma, u što je pametnije stavljat paragone u vitaliy ili streng jer su nam vitality i strenght otkuljučani nakon što popunimo sve ove ostale pargon rubrike. pa možemo praktički beskonačno levelirat u strenght and vitality.

Pa bar ti je nakaradni diablo 3 reset sistem dao opcije. Samo resetiras sve i, ako igras support, onda natrpas vitality, a, ako soliras, a onda natrpas strength.

 

 znam, ma nije problem reset, već me zanima što mi je pametnije za stavljat, pa to sam i ja mislio vitality u suporta a strenght u solo barba, tako sam i napravio ali me zanimalo koji je odabir kod drugih, nije s gorega čuti više mišljenja pa onda donjeti odluku šta ćeš sam radit. ;)

i 5-3570K
8 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ubio sam diabla vec 2 puta(zapravo malo vise od 2 puta hehe), vidio ovdje temu na forumu i zasvrbio me kaziprst te ga odlucih ubit i treci put. Ne zanimaju me ni sezone ni itemi niti ista znam o igri, sve sto me zanima je da uzmem Barbariana i sjekirom raspolovim diabla na 2 djela. Kad sam cuo glazbu u Tristramu na startu, malo manje od 20 godina kada sam je cuo prvi put, sjetim se neprospavanih noci i spavanja na skolskoj klupi, cudan neki osjecaj...

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Jeste skužili da se neke elite zovu Quin i Rhykker, između ostalih, sada nakon patcha?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Daaa, to su najavili već prije par mjeseci.

A ljudi ih reklamiraju, zaslužili su malo extra "pažnje"

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Jeste skužili da se neke elite zovu Quin i Rhykker, između ostalih, sada nakon patcha?

 Dobro me nasmijao Rhykker sa svojim komentarom na imena mobova :)

(na 13:50)

 

Smrt u penziji
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Stash je praktički riješen. Samo još moram napraviti 2 augmenta sa level 40 gemovima. Trenutno se mislim da li potrošiti postojeće ( i pobjeći iz sezone) ili napraviti 20 brzih griftova... 

Mislio sam ovu sezonu igrati do kraja,  ali trenutna "meta" za grupno igranje me je dotukla. 

3 monka u grupi od 3...

3 monka i Baraba support u grupi od 4

Ufff. Nisam siguran hoće li se to promijeniti.

 

Najlakši izbor je povratak u NS i skupljanje 10 000 ključeva i Bounty materijala za sljedeći patch. Ali kakve sam sreće vjerovatno bi me Blizzard banao zbog botanja - jer ko bi normalan igrao samo riftove...

Dajte mi neki pametan savjet 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2016 15:39 (striko).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

 

Dajte mi neki pametan savjet 

 Naboost-aj me do P800 ovaj tjedan pa onda radi šta hoćeš 

 

Hvala, BTW.

 

Ne znam šta da kažem, Blizz mi nije jasan - očito je bilo da će se desiti ovo s gen monkovima. A ne da mi se ovu sezonu igrati monka da imam šanse u nekoj public grupi.

 

EDIT:

Ako ti je baš jako jako dosadno, oš probat koliko može dogurati Arachyr sa RoE i Firebatsima? Nekako imam dojam da bi to (ili čak i LoN kombinacija) mogla biti zabavna za igranje, i to da ide preko GR85.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2016 12:02 (TomoR).
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Nema frke, sutra nastavljamo! Danas je Cinestar Day, 1 film "određen" i još 2 čekaju 

Ostajem onda do kraja tjedna većinom na sezoni, a ionako još moram napraviti HC WDa sezonca!

Bilo je ono nerfanje WDa očekivano, ali ne zato što su željeli"ravnopravnost klasa", i ostale izmišljotine...

Monk, 2 WDa i barb su stvari veliki (OGROMAN) lag odmah nakon što je patch stigao. Na 101 koje smo igrali u četvrtak, bilo je često neigrivo. Na PTRu je bilo malo i ništa igrača pa nije bilo laga!

Tako da, taj nerf je vjerojatno bio opravdan,  ali ova zamjena (3 monka) mi se ne sviđa!

Sad se samo nadam nekim dobrim vijestima na gamesconu... 

Bar neki veliki patch da aterira, biću i sa tim zadovoljan 

9 godina
offline
Diablo 3

Krenula nova sezona nisam nikad igrao ništa osim Barbariana otkad sam kupio diablo, pa sam odlucio s7 krenut sa demon hunterom jako velika razlika apsolutno velika i za 11 sati i nekih 15 ak minuta sam dobio sav unhallowed set i bracere offhand weapon focus i restraint, te sva tri itema za kanais i sad samo grindam riftove i griftove zbog gemova trenuntno sam na 19 sati igranja i dosao sam na 364p te je jako lagano igrat i zanimljivo. 

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

pozdrav, ima tko da igra sezonu s monkom, ovo mi je prvi put da igram s monkom sezonu a i općenito nisam baš igrao s njim puno, želim napravit heal monka u normalu pa sam zato odlučio na njega.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/81671737

može koji savijet koji gear mi je najbolje koristit inas temperance ili ovaj koji sad imam, ima neki iskusni monk pa da mi reče ?

 

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

zz, ja startam sa DH sada :) , nisam ga nikad igrao pa cu probat...

 

posto nisam u toku zadnje 3g :D( ponovo nabavio igru prije neki dan i ne kontam bas puno sta i kako) , ima neki TS pa da se druzimo, imam dosta ??

 

paciVK#21126

Angelbyu @ WOT
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice