Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.134.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Blizzard Korea spot:

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Igra li netko bone armor set Necroa? Da li stackovi bone armora povećavaju dps onog tornada? Skužio sam da se tornado "poveća", ali da li je to samo vizualno ili ima i koristi? Dvoumim se između amuleta koji dodaje još 5 stackova i onog koji daje 200% dmg za corpse explosion. I nervira me jako ovaj Golem jer s njim ne mogu upravljati cijelo vrijeme ko sa skeletonima. Pa se događa da ode nekamo na stranu i lupa random bezveze moba, a esencijalno mi je za damage da mi bude blizu. A skroz mi je čudno da se ja prilagođavam njemu i slijedim njega kud ide.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Igra li netko bone armor set Necroa? Da li stackovi bone armora povećavaju dps onog tornada? Skužio sam da se tornado "poveća", ali da li je to samo vizualno ili ima i koristi? Dvoumim se između amuleta koji dodaje još 5 stackova i onog koji daje 200% dmg za corpse explosion. I nervira me jako ovaj Golem jer s njim ne mogu upravljati cijelo vrijeme ko sa skeletonima. Pa se događa da ode nekamo na stranu i lupa random bezveze moba, a esencijalno mi je za damage da mi bude blizu. A skroz mi je čudno da se ja prilagođavam njemu i slijedim njega kud ide.

 

 

 Poveća se damage "tornada", ali ti tornado ne profitira od set bonusa - taj amulet se uglavnom koristi za damage mitigation, a ne DPS.

13 godina
offline
Diablo 3

Držat ću se onda ovog drugog amuleta. Izgledalo mi je da ću trebati još tih 25% reductiona da mogu do GR 75, ali neće trebati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Fastest Speed Builds Diablo 3 Patch 2.6.1 Season 12

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ovi u Blizzardu baš odlučili biti načisto sa Diablo community-em:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759227193

 

Uglavnom - najavili su da neće biti ništa specijalno u vezi Diablo franšize na Blizzcon-u. Čisto i otvoreno.

 

Danas vjerojatno zadnji patch na PTR-u za 2.6.1 prema nekim drugim postovima:

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/68848-patch-today

 

A oni koji kupe Blizzcon virtual ticket dobit će ovo:

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/229056-unanounced-28sept-blizzcon-2017-pet?comment=1

 

 

EDIT:

Most Brutal Lore of Diablo

 

Diablo 3 Tips & Tricks New Player Guide Patch 2.6.1 Season 12 Era

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 9:39 (TomoR).
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Diablo 3

Evo još malo promjena na PTR za 2.6.1, WW malo nerfan, Akkhan malo buffan itd:

http://www.diablofans.com/news/48940-ptr-patch-2-6-1-v2-6-1-47517

 

Nerfan WD Arachyr i Helltooth...

 

Sunwuko je pojačan, kao i damage reduction na Spirit Guardsima i Wraps of Clarity. Pojačan je i Vyr.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 2:26 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Evo još malo promjena na PTR za 2.6.1, WW malo nerfan, Akkhan malo buffan itd:

http://www.diablofans.com/news/48940-ptr-patch-2-6-1-v2-6-1-47517

 

Nerfan WD Arachyr i Helltooth...

 

Sunwuko je pojačan, kao i damage reduction na Spirit Guardsima i Wraps of Clarity. Pojačan je i Vyr.

 

 

Nisam dugo igrao pa ne pratim, kada se taj patch očekuje? Hoće biti u narednih mjesec dana?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Evo još malo promjena na PTR za 2.6.1, WW malo nerfan, Akkhan malo buffan itd:

http://www.diablofans.com/news/48940-ptr-patch-2-6-1-v2-6-1-47517

 

Nerfan WD Arachyr i Helltooth...

 

Sunwuko je pojačan, kao i damage reduction na Spirit Guardsima i Wraps of Clarity. Pojačan je i Vyr.

Hehe. Bas citam opcu tugu. DHovi su najvise pop.... vise i od barbova.

Ali ruku na srce, ljudi su u pravu. Nevjerojatno je to sto rade od necro-a sa ciljem da ga sto vise prodaju.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
AFARON kaže...
TomoR kaže...

Evo još malo promjena na PTR za 2.6.1, WW malo nerfan, Akkhan malo buffan itd:

http://www.diablofans.com/news/48940-ptr-patch-2-6-1-v2-6-1-47517

 

Nerfan WD Arachyr i Helltooth...

 

Sunwuko je pojačan, kao i damage reduction na Spirit Guardsima i Wraps of Clarity. Pojačan je i Vyr.

 

 

Nisam dugo igrao pa ne pratim, kada se taj patch očekuje? Hoće biti u narednih mjesec dana?

 Je, mislim da će biti u narednih mjesec dana +/- 1 tjedan.

 

EDIT: 

To je moja osobna procjena s obzirom na prijašnje sezone i izlazak patch-eva. Uglavnom najavljuju kraj sezone dva tjedna prije (što još nisu) i onda je tjedan-dva do iduće sezone, a patchiraju između sezona.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 12:55 (TomoR).
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Ih, nakon skoro pola godine, vratio se malo diablu, kupio necroa naravno.

Odigrao par sati, malo kraftao, skoro skupio bone armor set, nesto sitno ostalih. Pitanjce, koji je najbrzi, najjednostavniji necro build da malo farmam gr55/t13, po mogucnosti bone set? Nemam jos nakita nikakvog za njega.

Kako uopce stoji necro u meta gameu, jel pozeljan u grupi, jel dobar za solo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Malo guglam, izgleda da je nekakav lazy bone armor dobar za speed low gr.
13 godina
offline
Diablo 3

Koristim Bone armor set i corpse explosion za damage. Dosta zabavno je, iako mi je već sad malo naknap sa damageom. GR76 sam trenutno. Sve u svemu, necro je meni baš super. Nakon ovog patcha kad još dodaju par QoL dodataka i pojačaju setove, isprobat ću i neke druge kombinacije.

 

 

Što se mog season progressa tiče, ostao mi je još samo "Kill Greed" quest za stash tab. Prva sezona koju igram i sve u svemu nije bilo tak loše. Skupio sam isto Paragona ko i sa ostatkom likova. Još da sam znao da prokleti Puzzle ring mogu iskoristiti da otvorim Vault, odavno bih to riješio. Past će valjda kroz koji dan, nije da je neki rijetki drop.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Koji je uopce sljedeci patch? :)
13 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Koji je uopce sljedeci patch? :)

 2.6.1. i donosi masivan rebalance svih setova. Bit će valjda tokom slijedeća 2 mjeseca. U teoriji bi tad svi setovi trebali biti podjednako jaki. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Ih, nakon skoro pola godine, vratio se malo diablu, kupio necroa naravno.

Odigrao par sati, malo kraftao, skoro skupio bone armor set, nesto sitno ostalih. Pitanjce, koji je najbrzi, najjednostavniji necro build da malo farmam gr55/t13, po mogucnosti bone set? Nemam jos nakita nikakvog za njega.

Kako uopce stoji necro u meta gameu, jel pozeljan u grupi, jel dobar za solo?

Je. Necro sada ulazi u 'metu'. Zamijenio je wizza za bossove. Trash i dalje cisti lon wd. Supp monk i barb su tu.

Dobar je i u solo. Za rush pak treba imati maksimalan CDR (mrzim TO set :D ), ali meni osobno ovo je najdosadniji nacin igre u kojem trcis i cekas da prodje CD na simulacrum i lotd. Onda udaris svime na elitu i opet cekas...

Ja igram rathmu (vrtim se solo na 90tom gr-u na cca 10ak minuta, a kada me dohvate juggsi onda se produlji, ali i dalje na vrijeme zavrsim). Brzo se cisti i nije tako dosadan. Bar meni osobno. Inarius sam igrao na pocetku, ali nakon nerfanja mirinae gema vise ne igram. Pest set jedini nisam probao, tako da...

Najgore u svemu je sto je na publicu gotovo i nemoguce vise pronaci drustvo. Puno je tih igraca sa paragonom 700-800, sto se danas skupi uz ne pretjerano jako igranje za 2-3 dana.

A onda im je takva i oprema. Sklepana na brzinu. Nekada se moralo daleko vise igrati da se dodje na 700, a sa time je i vise toga napadalo.... Mozda se sada kada izadje novi patch i vrate neki igraci.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 10:39 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

Ja manje više igram Rathmu solo, ali kod 90-tki mi počinje štekat (4-5 komada opreme je augmentano sa 80+ gemovima). Još nisam P1000 u sezoni.

 

Sastavio sam neki Trag' Oul na kojem mi fali CDR-a, i čak igram sa Unity umjesto CoE (ne mogu složiti ni jedan pristojan za taj build, kao ni Krysbin koji je u cube) - prošao sam GR95 iz prvog pokušaja, bez i jednog augmenta... 100-ku još ne bih mogao, fali mi damage bez CoE/augmenta/paragona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Meni Rathma nije bio bog zna što zabavan prije koji tjedan kad sam isprobao. Em mi vuće na WD-a dosta, em se build svodio na to da non stop summonam archere. Možda isprobam ponovno nakon što riješim stash tab jer imam sad i onaj simulcrum amulet i ring koji daje dodatne sekunde trajanja archerima. Ali vjerojatnije je da ću riješit taj zadnji challenge i prebaciti se na nešto drugo pa se možda vratim Diablu opet za koji mjesec. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Uf kolki updejtani itemi u novom patchu.. kad se sjetim koliko sam craftao za perfect pet ringove i mask of jeram npr.. a sad mogu u smece :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Uf kolki updejtani itemi u novom patchu.. kad se sjetim koliko sam craftao za perfect pet ringove i mask of jeram npr.. a sad mogu u smece :)

Yeap. Ode moj Primal Short Man's ring u mp3..., a tako sam bio sretan kada je pao i jos zarollao dobro. Kao malo dijete kada prvi puta proba cokoladu, a sada se osjecam kao kada tom istom djetetu uzmes cokoladu

I najjjadniji legendary novi Short Man's ce sada biti bolji od njega. Mada, najveca pobuna je kod DH. Najvise je plakanja za Yang's Recurve, bar kod onih kojima je primal  Yang's rollnuo kako treba. Oni su glavni pisci tema na forumu gdje mole da i na primalima budu retroaktivno primjenjeni novi statsi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 10:42 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

Imam Primal Dead Man's Legacy, isto mi pomalo žao...

 

https://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/11811852

 

Realno, i ja sam za da Primali prime nove najbolje roll-ove.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 11:25 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Sad sam vidio zadnju iteraciju patcha, helltooth primjerice je buffan na 3700% dmg ?! ( Ok maknut je 20% dmg debuff).

Koja inflacija dmga.. od 1.3 pa do danas... mada volim trojku, bojim se da je kroz sve ove godine i patcheve trebalo ispasti nesto .. bolje, vise, pamtljivije, nesto sto bi igrale generacije, kap dvojku. A ne samo dizanje dmga i monsters hp-a.Jucer, petak, navecer, eu serveri skoro prazni, 30 ljudi u riftu.

Natrag na helltooth, ekipa, napisali ste gore da je cilj dolazeceg patcha balans svih setova. Sta je HT bio tri puta slabiji (dmg wise) od najjaceg seta (wiz, necro) da ga je trebalo buffati sa 1200 na 3700?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Nevezano uz filozofski rant iznad, necro - slozio sam bone shiled set , i jedva nekako gmizem kroz 13 (ok nemam prstenje ni ogrlicu od necroa). Ali ipak dosta jadno. Dmg mi dolazi od bone tornada (mada imam par kostura). Koja je uopce mehanika, kosturi bi trebali lupati za 2500% dmg one monstere koji se nalaze u tornadu? Kak radi tornado, 700% dmg na prvi hit, poslje 2500?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Nevezano uz filozofski rant iznad, necro - slozio sam bone shiled set , i jedva nekako gmizem kroz 13 (ok nemam prstenje ni ogrlicu od necroa). Ali ipak dosta jadno. Dmg mi dolazi od bone tornada (mada imam par kostura). Koja je uopce mehanika, kosturi bi trebali lupati za 2500% dmg one monstere koji se nalaze u tornadu? Kak radi tornado, 700% dmg na prvi hit, poslje 2500?

 LOL, ja šećem kroz GR59, oko 3 minute sa Inarius set-om - praktički sam od sebe igra.

 

Damage glavni je od Pain Enhancera i Toxin gema a "pali ih" Bone Armor.

 

Trentutno je to na profilu ako te zanima:

https://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/96123619

13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
mcf kaže...
Nevezano uz filozofski rant iznad, necro - slozio sam bone shiled set , i jedva nekako gmizem kroz 13 (ok nemam prstenje ni ogrlicu od necroa). Ali ipak dosta jadno. Dmg mi dolazi od bone tornada (mada imam par kostura). Koja je uopce mehanika, kosturi bi trebali lupati za 2500% dmg one monstere koji se nalaze u tornadu? Kak radi tornado, 700% dmg na prvi hit, poslje 2500?

 LOL, ja šećem kroz GR59, oko 3 minute sa Inarius set-om - praktički sam od sebe igra.

 

Damage glavni je od Pain Enhancera i Toxin gema a "pali ih" Bone Armor.

 

Trentutno je to na profilu ako te zanima:

https://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/96123619

 Hvala hvala.. fali mi ogrlica i prsten :) Frostburn je tu da aktivira 300% od Krysbina pretpostavljam? Slow + Freeze? Kako spamas Spirita i Decrpify, po potrebi ili numlock/macro? Spirit cuvas za elite? :)

 

Inace, prosao sam i ja 60 za par minuta, samo nekako sam ocekivao brze uz sve buffove u zadnjih par patcheva.. valjda sam se razmazio sa mojim "starim" speed buildovima, sa kojima za minutu-dve preletim kroz 13 (naravno, ancient+augumenti+1000+ paragona).

15 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

 Hvala hvala.. fali mi ogrlica i prsten :) Frostburn je tu da aktivira 300% od Krysbina pretpostavljam? Slow + Freeze? Kako spamas Spirita i Decrpify, po potrebi ili numlock/macro? Spirit cuvas za elite? :)

 

Inace, prosao sam i ja 60 za par minuta, samo nekako sam ocekivao brze uz sve buffove u zadnjih par patcheva.. valjda sam se razmazio sa mojim "starim" speed buildovima, sa kojima za minutu-dve preletim kroz 13 (naravno, ancient+augumenti+1000+ paragona).

 Spirita uglavnom bacam samo na žutu elitu, a Decrepify po potrebi.

 

Da, Frostburn je tu da se dodatno proca Krysbin.

 

Ma, s drugim Necro buildovima se može brže farmat T13, ali ovo je build sa najmanje stresa do nekih GR70 (bez augmenta i gemovi oko 90). Mislim da na 65 ću trebati defensive remen.

12 godina
offline
Re: Diablo 3
Ima tko problema sa pomretanjem 32 bit verzije? Udje u igru i cuju se zvukovi glavnog izbornika, ali slike nema, samo crni ekran. Kad prebacim na 64 bit ide sve ok...
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hornet_93 kaže...
Ima tko problema sa pomretanjem 32 bit verzije? Udje u igru i cuju se zvukovi glavnog izbornika, ali slike nema, samo crni ekran. Kad prebacim na 64 bit ide sve ok...

 Nisam pokrenuo 32-bitnu odavno, a nisam vidio ni da se po forumima spominje tvoj problem.

 

Probaj repair install.

 

EDIT:

Bit će još jedan mini PTR patch.

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759307755#post-13

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 10:16 (TomoR).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Sad sam vidio zadnju iteraciju patcha, helltooth primjerice je buffan na 3700% dmg ?! ( Ok maknut je 20% dmg debuff).

Koja inflacija dmga.. od 1.3 pa do danas... mada volim trojku, bojim se da je kroz sve ove godine i patcheve trebalo ispasti nesto .. bolje, vise, pamtljivije, nesto sto bi igrale generacije, kap dvojku. A ne samo dizanje dmga i monsters hp-a.Jucer, petak, navecer, eu serveri skoro prazni, 30 ljudi u riftu.

Natrag na helltooth, ekipa, napisali ste gore da je cilj dolazeceg patcha balans svih setova. Sta je HT bio tri puta slabiji (dmg wise) od najjaceg seta (wiz, necro) da ga je trebalo buffati sa 1200 na 3700?

Kako se uz HT koristi i Mask of Jeram i TSMF koji ce biti isto buffani...

HT je poprilicno slab. Ja sa njime se vrtim, tu oko 85og grifta, dok se sa lon-om ide oko 95. U publicu nema HT sto raditi. Tu je lon kralj (gdje postoji sitna varijacija izmedju builda za solo i party).

U odnosu na najjace wiz i necro setove HT je smece. Necro je trenutno najjaci. On (TO) solo ode preko 100 samo tako. Rathma ce solo malo teze preko 100, ali moze.

U odnosu na lig. archon wiz isto nema sto raditi. Tu manald heal ring radi cudo. Taj wiz je bio u meta-i do pojave necro-a, tako da se ne mora puno pisati. Mada se mora priznati da je zapravo ovaj build kombinacija vyr-a i tal rashe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 11:04 (Mrgud Veliki).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice