Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.706.196
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...

Vi ste svi obicni geekovi koji u zivotu nisu igrali ni jedan competitive sport. Brijem da kad bi usli na neki nogometni teren recimo prva spanjolska liga i kad cujete psovke da bi se prekrstili dvaput. Sta mislis sta je materazi rekao zidaneu ? Uglavnom ja nisam nikad psovo ovoliko u zivotu imam mali fitilj i ne znate i niste bili u gameu sa mnom da znate zasto sam puko. Niti vas treba biti briga. Osudujte si mamicu i taticu domeka. A sto se tice glasa ja kao da slusam drugog covjeka to uopce nije moj glas xd. I ne to nije moj mmr ovo mi je smurf i ruinam 50 posto gameova jer mi se neda supportat ( My bad ) inace sam 6k.

 

Say hello to my little friend
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

HAHAHAHAHAHAHA FarmWithMe FEEDERUUU

Nothing is true, Everything is permitted!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

l

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
FarmWithMeee kaže...

Vi ste svi obicni geekovi koji u zivotu nisu igrali ni jedan competitive sport. Brijem da kad bi usli na neki nogometni teren recimo prva spanjolska liga i kad cujete psovke da bi se prekrstili dvaput. Sta mislis sta je materazi rekao zidaneu ? Uglavnom ja nisam nikad psovo ovoliko u zivotu imam mali fitilj i ne znate i niste bili u gameu sa mnom da znate zasto sam puko. Niti vas treba biti briga. Osudujte si mamicu i taticu domeka. A sto se tice glasa ja kao da slusam drugog covjeka to uopce nije moj glas xd. I ne to nije moj mmr ovo mi je smurf i ruinam 50 posto gameova jer mi se neda supportat ( My bad ) inace sam 6k.

 

 Sto nije bio slucaj sa ovim gameom. Daj prvo pogledajte video do kraja.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...
Krunoo7 kaže...
FarmWithMeee kaže...

Vi ste svi obicni geekovi koji u zivotu nisu igrali ni jedan competitive sport. Brijem da kad bi usli na neki nogometni teren recimo prva spanjolska liga i kad cujete psovke da bi se prekrstili dvaput. Sta mislis sta je materazi rekao zidaneu ? Uglavnom ja nisam nikad psovo ovoliko u zivotu imam mali fitilj i ne znate i niste bili u gameu sa mnom da znate zasto sam puko. Niti vas treba biti briga. Osudujte si mamicu i taticu domeka. A sto se tice glasa ja kao da slusam drugog covjeka to uopce nije moj glas xd. I ne to nije moj mmr ovo mi je smurf i ruinam 50 posto gameova jer mi se neda supportat ( My bad ) inace sam 6k.

 

 Sto nije bio slucaj sa ovim gameom. Daj prvo pogledajte video do kraja.

 Razlika je u tome sto onu psuju protivnickom teamu, a ne svoj igracima, sto nije ni slicno i to sto si rekao nema smisla... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 3:20 (ToMisLaW).
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

farmwithme hrvatska sramoto, ne samo da igras lose dotu nego jos i sramotis drzavu

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

 

evo malo sam i am-a ovdje osramotio

 
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Dota 2

ostavite mi moga kuma farmwithmija na miru da nebi moro da vas samaram ko malu decu

 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

jel ovo vaše normalno ponašanje ili ? (početnik sam pa nez jel to normalno da se ponašate kao kakva djeca) ... ugl zanima me s kojim herojima početi , učim trenutno s lich-em ,odigrao sam par gameova protiv botova i jednu online ,nisam se baš proslavio 4,4,5 ,pa me zanima na što da pripazim ,jel imate kakve tutoriale na youtube za podijelit itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
loky4i4 kaže...

jel ovo vaše normalno ponašanje ili ? (početnik sam pa nez jel to normalno da se ponašate kao kakva djeca) ... ugl zanima me s kojim herojima početi , učim trenutno s lich-em ,odigrao sam par gameova protiv botova i jednu online ,nisam se baš proslavio 4,4,5 ,pa me zanima na što da pripazim ,jel imate kakve tutoriale na youtube za podijelit itd.

 Sta da ti kazem, Balkan...Uglavnom, Purge je definitivno igrač kojeg si trebaš pogledati, njegov yt kanal je odličan sto se tice contenta za početnike, tako i za malo naprednije stvari, sve odlično objasni, i definitivno procitaj/pogledaj njegov blog/video (ovisi u kojem formatu zelis) Welcome to Dota, you suck!

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...

 

evo malo sam i am-a ovdje osramotio

 Jako tezak game moram priznati, 25 min free farma, i onda fightas se 5 min i gg... 

18. min imas score: 0/0/0

Zahvali teamu sto ti je omogucio free farm...  

Ista stvar je i u npr. nogometu, obrana i veza naprave sve, i dodaju pass Ronalndu, Ronaldo zabije i on je zasluzan za sve, haha.

10 godina
offline
Re: Dota 2

kakav hate, lolo

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Kako obožavam ovaj novi path u compendiumu za Embera, predzadnji challenge je healanje teammateova i Dazzle mi je u svakom gameu koji heala, stacka, kupuje wardove, sve, tako lijepa promjena za razliku od klasičnog pub gamea

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...

Kako obožavam ovaj novi path u compendiumu za Embera, predzadnji challenge je healanje teammateova i Dazzle mi je u svakom gameu koji heala, stacka, kupuje wardove, sve, tako lijepa promjena za razliku od klasičnog pub gamea

 A nebih se slozio, pogotovo sa Lichom, jer masa ljudi s kojima sam igrao rusha aganim da moze ispucati taj neki goal, mislim 6 bounc ili nesto slicno, i ide u lane i farma, ono, nide veze

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

Kako obožavam ovaj novi path u compendiumu za Embera, predzadnji challenge je healanje teammateova i Dazzle mi je u svakom gameu koji heala, stacka, kupuje wardove, sve, tako lijepa promjena za razliku od klasičnog pub gamea

 A nebih se slozio, pogotovo sa Lichom, jer masa ljudi s kojima sam igrao rusha aganim da moze ispucati taj neki goal, mislim 6 bounc ili nesto slicno, i ide u lane i farma, ono, nide veze

 Pa dobro solo offlane Lich je totalno okay za raditi, s 3. uzimas xp, lane ti se pusha, mozes okay farmati, s Ice armour/prva spamom te supportovi ne mogu toliko harassati, pogotovo na pubu, vidio sam i gorih stvari, iako ovo sto si ti rekao mi se jos nije dogodilo nijednom

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Dota PIT HYPE

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Zna li netko ovu žensku?

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

Zna li netko ovu žensku?

 Zanima i mene

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
12 godina
offline
Re: Dota 2
hari85 kaže...
Onjegin kaže...

Zna li netko ovu žensku?

 Zanima i mene

 Dobra puca. Daj odma i adresu.

Fading memories of distant future
10 godina
offline
Re: Dota 2

Mogli ste malo prije ispamat temu, skroz zaboravih na Dota Pit :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2016 15:03 (The_Fichek).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Mogli ste malo prije ispamat temu, skroz zaboravih na Dota Pit :/

 Propustio si oko 5 sati prekida, pauza i gluposti.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
10 godina
offline
Re: Dota 2

To pocelo danas ili jucer? Vidim vec jedno cetvrtfinale proslo, kad su bile skupine ili nije bilo skupina?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

To pocelo danas ili jucer? Vidim vec jedno cetvrtfinale proslo, kad su bile skupine ili nije bilo skupina?

 Nije bilo skupina, počelo je danas u 10, ali je tek jedna serija prošla.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

°           

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

°           

 Navi is back? PogChamp 

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Dozivljaj iz arene prilicno dobar. Imam sliku s Tobijem, which is nice. Lik je skroz kulana.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Dozivljaj iz arene prilicno dobar. Imam sliku s Tobijem, which is nice. Lik je skroz kulana.

 Da Dinamo Hajduk nije u 3 popodne mogao sam s Torcidom do Splita... Šteta.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Opet ti nije kasno, s obzirom na kasnjenja i sve to... Danas su bili doslovno 2 ipo sata kasnili.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

I sad ekipa misli da je publika mrtva, hah :D

15 godina
offline
Dota 2

Onom najavljivaču pobjednika na kraju, kao da je Ingrid Antičević držala instrukcije iz engleskog.. i ono BBBBBBBBBBRAVO, dafuq xD

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2016 22:09 (zzZZzz).
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice