Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.143.469
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
To nije mod za bolju grafiku... nego za bolju suspenziju kamiona pri kocenju i etc.. nigdje ni ne pise da je za grafiku mod
Ugl mod je super sto se mene tice, jer se kamion ponasa malo realnije nego sto je to inace napravljeno u igri, a ovo za ogranicenje neznam sto ste mislili, pa nemores s kamionom voziti 150km/h i ocekivati da se neces prevrnuti, pa nije ovo F1 2012 ljudi bozji
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Jel mi mozes netko dati ip za Hrvatski radio - drugi program http://www.hrt.hr/streamf/PROGRAM2

 

EDIT: I za Totalni FM ip isto

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 16:07 (RedHill).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Od kada sam otkrio radio,stalno promasujem skretanja.Slusam neki radio,pocne dobra pjesma i ja se zamislim i nakon 5 min shvatim da samo promasio skretanje.

Prokleta igra,3 sata sam ju igrao,skupio 50000€,ali od toga sam izgubio 3000€ samo na kazne za prebrzu voznju...

14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

koji ste level? dal se isplati dizat kredit i kupit kamion i jos jednog vozaca ? jesu bolji oni kamioni sta iza imaju 1 par kotaca ili 2 para kotaca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Jebote, nije mi jasno kako mogu Battlefield 3 igrati na max. detaljima, a ovo nekako traljavo ide i na medium!?

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Tsar kaže...

Jebote, nije mi jasno kako mogu Battlefield 3 igrati na max. detaljima, a ovo nekako traljavo ide i na medium!?

 

slažem se, igra je preloše optimizirana, nadam se da će patchevi to ispraviti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Kiša snižava framerate drastično... Na ovom PC-u koji je u profilu. Strašna optimizacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Kako nađete IP od radia?

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

hahahaha, prvi put sa modom prevalio se hahahaha

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

igra je stvarno pre dobra i jos jedan + je to sto ima hrvatski jezik {#}

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

evo još 2 slike.....nemogu ja igrat s ovim modom :p

14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

ja vas ne razumijem, zasto kvariti tako dobru igru nekim modom??

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Ima li cheatova? Bila je u prošloj, vjerujem da ima u novoj igri samo nemogu naći :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
antimadridista kaže...
Tsar kaže...

Jebote, nije mi jasno kako mogu Battlefield 3 igrati na max. detaljima, a ovo nekako traljavo ide i na medium!?

 

slažem se, igra je preloše optimizirana, nadam se da će patchevi to ispraviti.

 

Nadam se da će to ispraviti. Nevjerujem da mi laptop to ne može vrtiti barem na high detaljima.

Možda igra ne iskorištava dovoljno neku komponentu, neam pojma, ali živcira me to.

13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Ajze kaže...

Ima li cheatova? Bila je u prošloj, vjerujem da ima u novoj igri samo nemogu naći :)

Ima,ja sam našao način kako lovu si nabiti i kako xp isto nabiti gore.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

meni ne rade kontrole misem... nista pod milim bogom... kad idem na raskrizje samo se zaletim i ak prođem prođem... uopce ne mogu pogledat lijevo ili desno, a kamoli ono sto je neko reko da se prozor otvara i to... pff... koje sam ja srece jbt :(

 

edit: kako nabit xp??? pare me ne zanimaju jer nije zanimljivo tak... :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 18:26 (karlo666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Na low i medium, kad je vani mrak, nemoguće je uopće voziti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Moja greska za grafiku, a sto se tice moda ja sam reko svoje misljenje, sto bi vozio kamion stalno pritiskajuci napred da ide na slogove kad mogu ici npr.nekim pravcem ili na otvorenom pod punim gasom bez problema, onako kad ides autoputem moras stalno kociti ili pustati gas da ne nabijes preveliku brzinu, moje misljenje da je taj mod bezveze, za druge ne znam neka svi pokusaju.
Sry za grafiku sto sam reko, pogresno sam vidio. . .
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Sto se tice love i xp to sam risio s cheat enginom

A sto se tice moda, ljudi nemojte voziti ako vam smeta, ja imam G27 i s njim mod radi ok, samo se triba znati kontrolirati, a ne voziti pole poziciju id Berlina do Hamburga ;)

 

EDIT

Kad dodem kuci mogu vam staviti ovaj mod za bolju suspenziju ,a da ima limit na 90km/h

Staviti cu oba ovdje, pa ko hoce neka vozi s limitom, a tko nek vozi brz limita ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 19:10 (Kiki287).
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Meni je sasvim bolje bez limita, kad je prazno na autocesti kojih 20km/h dobro dođe.. Inače se lijepo pazi koliko voziš i to je to

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Kad ste skinuli igricu s njihove sluzbene stranice na kojem je jeziku igrica???

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
lux123 kaže...

Kad ste skinuli igricu s njihove sluzbene stranice na kojem je jeziku igrica???

biraš jezik unutar igre, na početku ti bude na engleskom, pa promijeniš ako hoćeš neki drugi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Dakle evo mod za bolju suspenziju i ponasanje kamiona na cesti:

Sa limitom od 90km/h

https://dl.dropbox.com/u/22096700/Realistic%20Physics%20Mod%20v1.1%20with%20limiter.scs

 

BEZ limita od 90km/h

https://dl.dropbox.com/u/22096700/Realistic%20Physics%20Mod%20v1.1.scs

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 19:59 (Kiki287).
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

ovaj što radi za mene - jel on sve radi sam? Jel ja što trebam radit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

ha ne kontam sta vam smeta to sto kamion ide brze... pa ne mora se drzat gas do kraja... uvijek se tempomat moze ukljucit na 90... a kad je autocesta ravna i kad se pretjece dobro dođe tih 20-30km/h vise...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ja samo ne razumijem kako vam se da igrati ako koristite sifre za pare/XP.....   ne bih imao volju tako igrati.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

za pare ne koristim, al ovo sto ja ne mogu kupit kamion dok ne pređem neki određeni level mi je...pomalo glupo... msm ako sam ja zaradio dovoljno para za najbolji kamion, neznam zasto me oni ogranicavaju :/ al ok svako ima svoje kako mu odgovara...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
lovac82 kaže...

Ja samo ne razumijem kako vam se da igrati ako koristite sifre za pare/XP.....   ne bih imao volju tako igrati.

ma ja sam iskoristio samo da vidim mogucnosti nadogradnji i onda zapoceo normalno

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Kiki287 kaže...

Dakle evo mod za bolju suspenziju i ponasanje kamiona na cesti:

Sa limitom od 90km/h

https://dl.dropbox.com/u/22096700/Realistic%20Physics%20Mod%20v1.1%20with%20limiter.scs

 

BEZ limita od 90km/h

https://dl.dropbox.com/u/22096700/Realistic%20Physics%20Mod%20v1.1.scs

 Stavim mod bez limita i opet dodje na 90km/h i nece preko toga.Sve sam stavio gdje treba.

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

meni je isto besmisleno koristiti šifre.brzo bi mi dosadila da odmah na početku imam 100 000 eura ili najbolji model kamiona{#} ako može netko staviti link za slušanje otvorenog radija ili stojedinice,bio bih jako zahvalan{#} također ne ide baš glatko na high detaljima,no igrivo je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice