Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.702
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...
Dabio kaže...
jel mi može netko poslat link za skidanje eurotruck simulator 2 da vidim jel mogu pokrenut na svojoj pc konfiguraciji ili je red kupovati novo računalo....

Evo ti http://eurotrucksimulator2.com/download.php

 Pod ovim linkom nemogu skinuti pokrene se snimanje i onda nakon nekog vremena mi prekine i piše nepoznat autor i dalje ne ide...

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bude došao balkan u ETS2?

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A jesi probao sa svake od ovih stranica skinut? Ja sam skinuo s Atomic Gamer

Poznat ću te i po mraku po felgama i turbaku a ti mene po rotirci na mojoj škodici
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Imam jedno pitanje u vezi videa koje snimam za youtube, sto bi bilo bolje: da vozim bez radija il s radijom?
1 S radiom
13 Bez radia
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Sheeva kaže...
Imam jedno pitanje u vezi videa koje snimam za youtube, sto bi bilo bolje: da vozim bez radija il s radijom?

s radiom ali neka strana lipa glazba. ne cajke ili rozga ne ne....

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
mantgxtruck kaže...
Sheeva kaže...
Imam jedno pitanje u vezi videa koje snimam za youtube, sto bi bilo bolje: da vozim bez radija il s radijom?

s radiom ali neka strana lipa glazba. ne cajke ili rozga ne ne....

pod radio mislim Neradio onaj sa playliste, techno i trance svira stalno

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Sheeva kaže...
mantgxtruck kaže...
Sheeva kaže...
Imam jedno pitanje u vezi videa koje snimam za youtube, sto bi bilo bolje: da vozim bez radija il s radijom?

s radiom ali neka strana lipa glazba. ne cajke ili rozga ne ne....

pod radio mislim Neradio onaj sa playliste, techno i trance svira stalno

Ja sam mislio na one s playliste, ona europska radija. Kako hoćeš. Po meni je bolje zvuk motora nego neki techno ritam

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Molio bih vas pitanje.

 

Dakle, skinuo igru, ikada mi se loada world, sve ono, ja u kamionu. Krenem vozit alislika stoji zamrznuta a igra se odvija?

 

Molim vas, pomagajte.

 

Hvala

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
PiDzI kaže...

Ma nemas potrebe kupovat novi racunar ako ti je 512 grafa moze ti to pokrenut , ja na lajtopu igram ETS 2 sa 2 gb rama 1.6 dual proc i 128 grafom bez stekanja , osim malo u kabini . I da Sretan Bozic , ko ga slavi :)

Ovako.

Memorija grafičke kartice nije toliko bitna.

To bi znacilo da grafe on 1gb za 500 kn bolje od onih sa 512 mb od 1k kn?


Neznam se potpisat..xDD
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
nul-3 kaže...

Molio bih vas pitanje.

 

Dakle, skinuo igru, ikada mi se loada world, sve ono, ja u kamionu. Krenem vozit alislika stoji zamrznuta a igra se odvija?

 

Molim vas, pomagajte.

 

Hvala

meni se to danas dogodilo vise puta ali samo kad sam imao upaljen radio.

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Sheeva kaže...
nul-3 kaže...

Molio bih vas pitanje.

 

Dakle, skinuo igru, ikada mi se loada world, sve ono, ja u kamionu. Krenem vozit alislika stoji zamrznuta a igra se odvija?

 

Molim vas, pomagajte.

 

Hvala

meni se to danas dogodilo vise puta ali samo kad sam imao upaljen radio.

Samo je trebalo preskočiti tutorijal :D

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Bi li netko ko radi skinove mogao napraviti ovakve za MAN TGX? Molim vas. {#}

 

i ako neko želi ovako malo interior sredit da je kamiondžijski. (montažni stol, laptop, aparat za kavu, obisit ova 3 privjeska) {#}{#}{#}

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odigrao malo igru, moram reči da me toplo iznenadila.

 

Dakle, prešao sam nešto sitno, nekih 1700km, i u tom roku, igra me dosta iznenadila. Sam način odvijanja igre, dakle osnivanje svoje firme, kupovina kamiona, zapošljavanje radnika, promatranje tržišta itd. Mogučnost kjustomizacije je isto nešto što je stvarno super za igre ovog tipa, npr. skidanje modova, skinova za svoje kamione i sli. Mapa je mala, ali ima dosta njih za skinuti.

 

Ako niste nikada igrali igru ovog tipa, a ne privlači vas ni malčice, svakako ju isprobajte.

Download je ionako free, a na netu ima dosta keyeva. Ako vam se svidi, kupite ju, čisto radi online radia :D

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ne znam momci dali je neko od vas uspio da otvori base file pomocu scs extratora ? 

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

meni extractor nešto neće {#}

nema ničega u folderima

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Prije svega SRETAN BOŽIĆ igrači!!!!! Imam jedno pitanje,dali si je netko od vas skinuo mod od Kamaz-a koji zamjenjuje Daf-a?? Ja skinuo i stavim ga u modove te odem na igru a meni je Daf normalan izvana po izgledu i zvuk isto a kad stavim kameru 1 kad sam u nutra onda je kokpit i sva unutrasnjost od Kamaz-a i zvuk isto...a zasto nije izvana izgled???

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirkecc kaže...

Prije svega SRETAN BOŽIĆ igrači!!!!! Imam jedno pitanje,dali si je netko od vas skinuo mod od Kamaz-a koji zamjenjuje Daf-a?? Ja skinuo i stavim ga u modove te odem na igru a meni je Daf normalan izvana po izgledu i zvuk isto a kad stavim kameru 1 kad sam u nutra onda je kokpit i sva unutrasnjost od Kamaz-a i zvuk isto...a zasto nije izvana izgled???

sritan Božić i tebi :) nisi jedini s tim problemom. ja imam verziju 1.1.1 i sve radi. koju ti imaš?

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
mantgxtruck kaže...
Mirkecc kaže...

Prije svega SRETAN BOŽIĆ igrači!!!!! Imam jedno pitanje,dali si je netko od vas skinuo mod od Kamaz-a koji zamjenjuje Daf-a?? Ja skinuo i stavim ga u modove te odem na igru a meni je Daf normalan izvana po izgledu i zvuk isto a kad stavim kameru 1 kad sam u nutra onda je kokpit i sva unutrasnjost od Kamaz-a i zvuk isto...a zasto nije izvana izgled???

sritan Božić i tebi :) nisi jedini s tim problemom. ja imam verziju 1.1.1 i sve radi. 

 

Imao sam 1.1.3 i jucer sam skinuo patch 1.2.5 i ne radi...a sta je problen,ocito verzija igrice nije

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirkecc kaže...
mantgxtruck kaže...
Mirkecc kaže...

Prije svega SRETAN BOŽIĆ igrači!!!!! Imam jedno pitanje,dali si je netko od vas skinuo mod od Kamaz-a koji zamjenjuje Daf-a?? Ja skinuo i stavim ga u modove te odem na igru a meni je Daf normalan izvana po izgledu i zvuk isto a kad stavim kameru 1 kad sam u nutra onda je kokpit i sva unutrasnjost od Kamaz-a i zvuk isto...a zasto nije izvana izgled???

sritan Božić i tebi :) nisi jedini s tim problemom. ja imam verziju 1.1.1 i sve radi. 

 

Imao sam 1.1.3 i jucer sam skinuo patch 1.2.5 i ne radi...a sta je problen,ocito verzija igrice nije

 

Hocu reci 1.2.5 verzija mi radi normalno ali taj Kamaz zeza...kazem izvana normalan Daf a iz nutra Kamaz..

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

a nisam siguran imam 1.1.1 jer mi ovaj zadnji nije radio. raga mi radi i iznutra i izvana ali sam ju izbrisao. neću da mi mjenja dafa a Mateusz ga vozi. žao mi zaposlenika dobar je. zaslužio je bolji kamion od mene {#}

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napravio sam novi profil pa malo ubijam dosadu dok mi kolega IMVK uploada save game

Poznat ću te i po mraku po felgama i turbaku a ti mene po rotirci na mojoj škodici
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dečki pošto nisam dugo pratio temu da vas pitam jel izaso mod Balkanskih područja.

 

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
mantgxtruck kaže...

a nisam siguran imam 1.1.1 jer mi ovaj zadnji nije radio. raga mi radi i iznutra i izvana ali sam ju izbrisao. neću da mi mjenja dafa a Mateusz ga vozi. žao mi zaposlenika dobar je. zaslužio je bolji kamion od mene {#}

hehe....a reci mi kako si vratio natrag na 1.1.1,ja sam pokusavao da vratim  sa 1.2.5 natrag na 1.1.3 a neznam kako

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
mantgxtruck kaže...

meni extractor nešto neće {#}

nema ničega u folderima

 

također , upalim i ništa se ne dešava .. gledao sam tutoriale po ytu , njima odmah otvori ali sam upratio da je većina imala WIN7 ..  U mene je XP pa je možda to osnovni razlog ..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirkecc kaže...
mantgxtruck kaže...

a nisam siguran imam 1.1.1 jer mi ovaj zadnji nije radio. raga mi radi i iznutra i izvana ali sam ju izbrisao. neću da mi mjenja dafa a Mateusz ga vozi. žao mi zaposlenika dobar je. zaslužio je bolji kamion od mene {#}

hehe....a reci mi kako si vratio natrag na 1.1.1,ja sam pokusavao da vratim  sa 1.2.5 natrag na 1.1.3 a neznam kako

deinstalira igru i ponovo instalira :D ali sam sačuvao profil

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zna li možda netko razlog zašto mi se na lisi poslova ne žele pokazati special cargo? Konkretno, govorim o onom plavom autobusu i o ona 3 traktora, niti jedan od ta dva mi ne radi tj. ne pokazuje se na toj listi.

Btw zna li netko možda još neki link za neki drugi special cargo pa da probam s time?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
trucktz kaže...
mantgxtruck kaže...

meni extractor nešto neće {#}

nema ničega u folderima

 

također , upalim i ništa se ne dešava .. gledao sam tutoriale po ytu , njima odmah otvori ali sam upratio da je većina imala WIN7 ..  U mene je XP pa je možda to osnovni razlog ..

U mene WIN 7 pa opet nece da otvori ...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ne znam stvarno .. imao bi volju da proradi :D

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sutra, tj. danas cu ja linkat ono sto sam ja napravio da radi.

I da, potrebno ke skinut org s njihove stranice

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dobar večer,igra mi je zakon kupio orginal,forum mi je isto dosta pomagao,nisam htio biti dosadan,potražio sam šta mi trebalo,hvala svima.

E sad ovak,vidim da dosta vas ima problema sa ovom mapom,dodatkom,Netrebate raditi nove profile,mapa radi samo se nastavlja,a ako vam neradi probajte obrisat mod za svjetla ako ga imate,ako ne briši mod po mod i nači čete koji vas mod zeza da se nevidi cijela karta,ili ako nemate poslova u novim gradovima. ja sam se osobno zezo s time dva dana i evo naposljetku našao problem.Nadam se da sam vam pomogao,i još jedan savjet,nemojte postavljat 100 puta isto pitanje,malo prelistajte forum i nači čete sve potrebne odgovore. Usput Želim Svima Sretan i Blagoslovljen Božić!!

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice