Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.147.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koja glupost.Pa fps pada zbog natrpanosti ljudi u jednom gradu ili na jednom mjestu.To su nadogradnje od igre,nisu modovi,nevidim zasto bi zbog toga stekalo..Kakve oni gluposti rade u zadnje vrijeme,da su samo nastavili nadogradjivati verziju oni izmisljaju toplu vodu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

TSM mapa za 1.10.1 verziju...ako netko ima kakav link koji funkcionira.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pogledaj na www.ets2.lt Ja na toj stranici skidam sve modove i do sad nije bilo problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Pogledaj na www.ets2.lt Ja na toj stranici skidam sve modove i do sad nije bilo problema.

Ma i ja skidam ali mi je već dva puta bio failed download.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
goransmy kaže...
Igzy20 kaže...

Pogledaj na www.ets2.lt Ja na toj stranici skidam sve modove i do sad nije bilo problema.

Ma i ja skidam ali mi je već dva puta bio failed download.

A da probas ovdje: http://bitly.com/bundles/thomastsm/G

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
began kaže...
rosi kaže...

svi kamioni ne mogu dalje od toga

Haha vjeruj da moze ja volim brzinu,vozio sam ja preko 170km/h volva 700hp samo ako potrefis neku finu strmu cestu i pravac ode kamion ko lud haha {#}

kod mene je man 1500ks i opet ne moze dalje od 138-140 po ravnom

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koja je fora jurit preko 150 sa kamionom? 

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Koja je fora jurit preko 150 sa kamionom? 

kad autoput dosadi zasto ne ubrzati malo na pravcu gdje moze

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni je osobno to bezveze, trudim se igrati što je moguće realnije. Ipak tu nije cilj utrkivati se i stići prvi, već realna vožnja kamiona. Ali svatko ima svoju zabavu, pa tko voli nek izvoli...

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi MP: Current Release 0.1.0.8.2 Alpha - http://alpha.ets2mp.com/
Currently supported patch: ets2 v1.10.1.19s

Changelog:
- Fixed problems with driver model.
- Fixed crashes in workshop and invisible addons (You need to load old save! Before 0.1.0.8.2 update! Otherwise it will crash).

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 1:52 (suMaper).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Meni je osobno to bezveze, trudim se igrati što je moguće realnije. Ipak tu nije cilj utrkivati se i stići prvi, već realna vožnja kamiona. Ali svatko ima svoju zabavu, pa tko voli nek izvoli...

jel niko ne moze pomoci u vezi ovoga

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
rosi kaže...
Igzy20 kaže...

Meni je osobno to bezveze, trudim se igrati što je moguće realnije. Ipak tu nije cilj utrkivati se i stići prvi, već realna vožnja kamiona. Ali svatko ima svoju zabavu, pa tko voli nek izvoli...

jel niko ne moze pomoci u vezi ovoga

u vezi cega, brzina kamiona? Ako je to u pitanju , kod mene a i kod svih ostalih vjerovatno kamion svaki sa motorom od preko 400 KS lako prelazi 130-140km/h, kod tebe je garant neki bug u pitanju

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 4:38 (Fele08).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Novi MP: Current Release 0.1.0.8.2 Alpha - http://alpha.ets2mp.com/
Currently supported patch: ets2 v1.10.1.19s

Changelog:
- Fixed problems with driver model.
- Fixed crashes in workshop and invisible addons (You need to load old save! Before 0.1.0.8.2 update! Otherwise it will crash).

 

Koji glupi kreteni nemam save prije patcha vidi se da su low budget!{#}

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imas, imas ... "Ucitaj igru" > cekiraj "Prikazi automatske snimke" i bice ih desetak ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ja jucer skinuo patch jer mi igra nije radila...instalirao ga i pokrenuo nista se nije rusilo...jedino ako je sam ucitao zadnji load.

 

sad na steamu mogu staviti zadnji update u opcijama ili da ostavim ovaj koji je da bi igra i dalje radila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako ima zainteresiranih u 14:00h iz Dovera (Sea Port doči sa prikolicom) prema Koln-u...http://ets2c.com/

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

ja jucer skinuo patch jer mi igra nije radila...instalirao ga i pokrenuo nista se nije rusilo...jedino ako je sam ucitao zadnji load.

 

sad na steamu mogu staviti zadnji update u opcijama ili da ostavim ovaj koji je da bi igra i dalje radila?

Uf, ovo bas ne kuzim ...
Na Steamu podesavas samo SP i tamo treba da je posljednji update a to je 1.10.1.19s ali NE i Beta, ona mora biti isljucena. A to je trebalo i do sada tj. i za predhodne pa i za ovaj najnoviji MP.
Posto je predhodni MP (0.1.0.8.1) bio los, los je i njegov save i zato treba load save od prije njega (0.1.0.8), pa i zato postoje automatski save ... {#}
Znaci na Steamu ti treba ets2 v1.10.1.19s a MP skidas sa njihovog sajta i treba da je 0.1.0.8.2 ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

aha znaci nije vezano SP i MP verzija...MP sam jucer updateao i radi mi normlano tako da mi je to samo bitno...a SP ni neigram.

 

Vec sam napravio sam sa novim patchem pa nemoram neki "stari" uzimati

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

E ljudi,stavio sam one tablice na svoj kamion,ali svaki put kada vozim,on mi mjenja br i ime na tim tablicama.A ja sam kupio sa svojim imenom i br.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

E ljudi,stavio sam one tablice na svoj kamion,ali svaki put kada vozim,on mi mjenja br i ime na tim tablicama.A ja sam kupio sa svojim imenom i br.

Tablice su zbagane.Ti kupis stavis svoje ime imaju svi na serveru koji imaju tablicu,kad god netko promjeni ime mjenja se i tebi..

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

E ljudi,stavio sam one tablice na svoj kamion,ali svaki put kada vozim,on mi mjenja br i ime na tim tablicama.A ja sam kupio sa svojim imenom i br.

I ja sam primjetio to, takodjer sam vidio u jos jednog iz BiH da je isto pisalo kao i u mene, pa sam mislio da je neko hakao nešto i svima stavio svoje ime i državu na tablice :D

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nije sinkronizirano još, bug

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo od danas...

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Sa sinoćnjeg konvoja, oko 30-tak sudionika. Išlo se od Newcastla do Beča...Od naših se priključio harris (sheygon) prilikom pauze na autobusnom kolodvoru u Frankfurtu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 15:41 (Lemyxz).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Malo od danas...

 

Odlicna voznja, jos bolji vođa i njegov odabir sporednih cesta. Inace ruta Strasbourg-Lodz...

Never let a computer know you are in a hurry.
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Oko 16h se nalazimo u Erfurtu u servisu (Ja, Tino29, Ivo26..), poslao sam poruku još 10ci, uglavnom svi su pozvani..

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

E ljudi,vidi mdosta kamiona,koji imaju jako ljepe skinove na njima.Da li treba nekakav DLC imati ili se oni dobivaju kasnije?I da,koja vam je najduza ruta?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

E ljudi,vidi mdosta kamiona,koji imaju jako ljepe skinove na njima.Da li treba nekakav DLC imati ili se oni dobivaju kasnije?I da,koja vam je najduza ruta?{#}

Budi u Erfurt-u (servis) u 16:00..

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Oko 16h se nalazimo u Erfurtu u servisu (Ja, Tino29, Ivo26..), poslao sam poruku još 10ci, uglavnom svi su pozvani..

taman sam tamo već dva dana :), jeste na kakvom ts-u?

edit: urikverc parkiran crvenbijeliplavi volvo

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 15:44 (pavac).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
pavac kaže...
Zekat kaže...

Oko 16h se nalazimo u Erfurtu u servisu (Ja, Tino29, Ivo26..), poslao sam poruku još 10ci, uglavnom svi su pozvani..

taman sam tamo već dva dana :), jeste na kakvom ts-u?

edit: urikverc parkiran crvenbijeliplavi volvo

Ovo je organizirano prije 5min tako da ne znam ni tko će sve doči ni tko ima TS, budemo se dogovorili pomoču tipke Y..

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice