FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.927.585
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Za sve koji imate problema sa shuteringom....skinite si RivaTuner 2009 ediciju...uglavnom zadnja je....

 

Instalirajte Rivatuner, upali te ga, idite tamo di je instaliram imate folder Tools u njemu imate D3DOverrider...pokrenite ga, u njemu dodajte fifa.exe   i stavite Force Triple Buffering i Force vysnc na ON....o postavkama igre stavite da se iskljucuje aero, vait for vsync i micro shutering....grafiku stavite ako vam PC dopusta na maximum rezoluciju, detalje i izoštravanje i to je to...igra ce vrtit bez problema....

 

Samo ne zaboravite....RivaTuner i D3DOverrider moraju bit ukljiceni prije nego uopce pokrenete igru....najbolje da im stavite opcije da se pale sa windowsima....

 

Tako ja igram još od FIFE 09 i na svakoj štima :))

15 godina
offline
FIFA 12

Na FIFI 12 nikada nemam stuttering, FPS-i su mi lockani na 60 (vsync on ofc)..... nisam imao niti na proslim nastavcima, sta je to samo na ATI karticama ili sto? nekako se ne sjecam da sam imao problema sa x1950 i hd3870 hmm.....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Od HD4000 serije mislim da su problemi poceli nastajat...ja se na ovaj moj provjereni recept oslanjam več godinama i radi :)

13 godina
offline
FIFA 12

Evo riiješio sam problem, kabel mi je bio od drugog LCD-a tako da sam ga samo zamijenio sa originalnim i sad je ok hvala Bogu! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

svi koji igrate UT, ako imate mls igrace i ne koristite ili nemate namjeru, mogli bi ih stavit prodavat, trenutno je potraznja velika jer za 3 i pol sata pocinje mls turnir.

 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...

svi koji igrate UT, ako imate mls igrace i ne koristite ili nemate namjeru, mogli bi ih stavit prodavat, trenutno je potraznja velika jer za 3 i pol sata pocinje mls turnir.

u roku 3.5 min proda cilu ekipu osim fucita i dawkinsa,ekipu platio(bez njih dvojice)2k,proda za 15k :D

 

hvala!

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
antiljano27 kaže...

svi koji igrate UT, ako imate mls igrace i ne koristite ili nemate namjeru, mogli bi ih stavit prodavat, trenutno je potraznja velika jer za 3 i pol sata pocinje mls turnir.

u roku 3.5 min proda cilu ekipu osim fucita i dawkinsa,ekipu platio(bez njih dvojice)2k,proda za 15k :D

 

hvala!

nenormalno kako idu sada, ja sam u zadnja dva sata sigurno prodao mls-a za 30k. silver idu za bezobrazno puno, prodao non rare silvera 66 rating sa slabim paceom za 3.5k. Imam Odura, st sa 92 pace, njega sam za 10k stavio :D kad bi više ljudi sad ovo vidlo, fakat se da zaradit

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 16:30 (antiljano27).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...
Logigamer kaže...
antiljano27 kaže...

svi koji igrate UT, ako imate mls igrace i ne koristite ili nemate namjeru, mogli bi ih stavit prodavat, trenutno je potraznja velika jer za 3 i pol sata pocinje mls turnir.

u roku 3.5 min proda cilu ekipu osim fucita i dawkinsa,ekipu platio(bez njih dvojice)2k,proda za 15k :D

 

hvala!

nenormalno kako idu sada, ja sam u zadnja dva sata sigurno prodao mls-a za 30k. silver idu za bezobrazno puno, prodao non rare silvera 66 rating sa slabim paceom za 3.5k. Imam Odorua, st sa 92 pace, njega sam za 10k stavio :D kad bi više ljudi sad ovo vidlo, fakat se da zaradit

imam ja rodgersa na ps3,stavio ga za 15k,valjda ce otic

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Molim pomoć, instalirao sam igru nakon dugo vremena i ruši se na welcome screenu. Nasao sam na netu da se u documentsu ide na instance0 i onaj replay stavi na read only, i pokrene se igra ali je niska rezolucija i nemoze se promjeniti nikako koja god se postavka namjesti grafika je na najlošijem i rezolucija isto. Rjesio sam to prije samo se sad više ne sjecam kako

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

evo kupio x360 gamepad,pa da vidimo kako je igrat na manual :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 15:41 (Logigamer).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...

evo kupio x360 game,pa da vidimo kako je igrat na manual :D

A mogo si se strpit do kraja 9 mjeseca pa uzet FIFU 13..koja ce bit još bolja od FIFE 12:)

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
TheDarkSide kaže...
Logigamer kaže...

evo kupio x360 game,pa da vidimo kako je igrat na manual :D

A mogo si se strpit do kraja 9 mjeseca pa uzet FIFU 13..koja ce bit još bolja od FIFE 12:)

slucajno zaboravio dodat pad ;)

12 godina
offline
Re: FIFA 12

Kupio je gamepad od X360, a ne igru! {#}

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/KiX7777][img]http://g.bf3stats.com/pc/opEhPk7a/KiX7777.png[/img][/url]
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
KiX777 kaže...

Kupio je gamepad od X360, a ne igru! {#}

a eto omaklo se ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
KiX777 kaže...

Kupio je gamepad od X360, a ne igru! {#}

a eto omaklo se ;)

:)) pad ti fali xd...a ja brze pisem nego sta razmišljam xd

11 godina
offline
FIFA 12

Novi problem!!! Igrica je pocela stekati sama od sebe, napravio sam 5min odmora i nakon toga kada sam pokrenuo igru pocne stekati cim mi se ucita stadion, u areni i prije pocetka tekme radi normalno, pokusao sam sa rivatuner- ne pomaze, napravio sam update drivera za graficku- ne pomaze, ponovno instalirao win7 i fifu- ne pomaze
graficka je hd3870 i sve one preporuke za rjesavanje problema onih koji imaju ati ne pomaze.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

Ima tko zainteresiran da igra u Pro clubs? username na originiu CroatianRacer

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Hm, mozda kakav process guši PC pa ti zato usporava, probaj rivatuner i D3DOverrider naštelat opet...onako kako sam rekao

 

11 godina
offline
Re: FIFA 12

naveo sam vec da nista od toga ne pomaze, problem je rjesen na cudan nacin. Nakon sto je pocelo stekati i nakon sto sam pokusao sve te pomocne metode tipa d3d instalirao sam svjezi win7 64bit i nisam skidao igru neg sam kopirao sa drugog diska i opet je stekalo pa sam ponovno skidao igru i svejedno je stekalo, ali nakon sto sam instalirao win7 32bit i ponovno skinuo igru sad opet radi sve normalno.
Nije prvi put da mi se desavalo ovo, jedan period nisam uopce imao stadion neg samo golove i igrace, jedno vrijeme me izbacivalo van kad sam pravio formaciju, zadnje cega se sjecam je bilo da tijekom igranja sezone mojih par igraca nestane i umjesto njih budu neki levati nepoznati ili da igram utakmicu sa 8 igraca u polju itd. Sami problemi sa ovom igricom

11 godina
offline
FIFA 12

zz ljudi! bit ću kratak i jasan :-) dakle, mogu li igrati fifu 12 multyplayer ako nemam orginal igru i ako mogu, može li mi netko objasniti postupak kako da to napravim? Unaprijed hvala

Moj PC  
0 8 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

NE MOŽEŠ!!!

Napisao već mali milijun puta u istoj temi.

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
stopi_6 kaže...

naveo sam vec da nista od toga ne pomaze, problem je rjesen na cudan nacin. Nakon sto je pocelo stekati i nakon sto sam pokusao sve te pomocne metode tipa d3d instalirao sam svjezi win7 64bit i nisam skidao igru neg sam kopirao sa drugog diska i opet je stekalo pa sam ponovno skidao igru i svejedno je stekalo, ali nakon sto sam instalirao win7 32bit i ponovno skinuo igru sad opet radi sve normalno.
Nije prvi put da mi se desavalo ovo, jedan period nisam uopce imao stadion neg samo golove i igrace, jedno vrijeme me izbacivalo van kad sam pravio formaciju, zadnje cega se sjecam je bilo da tijekom igranja sezone mojih par igraca nestane i umjesto njih budu neki levati nepoznati ili da igram utakmicu sa 8 igraca u polju itd. Sami problemi sa ovom igricom

A to....da, FIFE bolje rade na x32 sustavima...a sta se tice stekanja u formacijama i da ti igraci mjenjaju imena, brojeve i to..to su ti bugovi koj su riješeni patchevima...i meni se to desavalo al više uopče ne...kupi original igru i neces imat takvih problema...odnosno cekaj kraj devetog pa uzmi FIFU 13 original, isplati se vjeruj mi!

12 godina
offline
Re: FIFA 12
TheDarkSide kaže...
stopi_6 kaže...

naveo sam vec da nista od toga ne pomaze, problem je rjesen na cudan nacin. Nakon sto je pocelo stekati i nakon sto sam pokusao sve te pomocne metode tipa d3d instalirao sam svjezi win7 64bit i nisam skidao igru neg sam kopirao sa drugog diska i opet je stekalo pa sam ponovno skidao igru i svejedno je stekalo, ali nakon sto sam instalirao win7 32bit i ponovno skinuo igru sad opet radi sve normalno.
Nije prvi put da mi se desavalo ovo, jedan period nisam uopce imao stadion neg samo golove i igrace, jedno vrijeme me izbacivalo van kad sam pravio formaciju, zadnje cega se sjecam je bilo da tijekom igranja sezone mojih par igraca nestane i umjesto njih budu neki levati nepoznati ili da igram utakmicu sa 8 igraca u polju itd. Sami problemi sa ovom igricom

A to....da, FIFE bolje rade na x32 sustavima...a sta se tice stekanja u formacijama i da ti igraci mjenjaju imena, brojeve i to..to su ti bugovi koj su riješeni patchevima...i meni se to desavalo al više uopče ne...kupi original igru i neces imat takvih problema...odnosno cekaj kraj devetog pa uzmi FIFU 13 original, isplati se vjeruj mi!

Najisplativija igra ikad, bar meni...

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Volos kaže...
TheDarkSide kaže...
stopi_6 kaže...

naveo sam vec da nista od toga ne pomaze, problem je rjesen na cudan nacin. Nakon sto je pocelo stekati i nakon sto sam pokusao sve te pomocne metode tipa d3d instalirao sam svjezi win7 64bit i nisam skidao igru neg sam kopirao sa drugog diska i opet je stekalo pa sam ponovno skidao igru i svejedno je stekalo, ali nakon sto sam instalirao win7 32bit i ponovno skinuo igru sad opet radi sve normalno.
Nije prvi put da mi se desavalo ovo, jedan period nisam uopce imao stadion neg samo golove i igrace, jedno vrijeme me izbacivalo van kad sam pravio formaciju, zadnje cega se sjecam je bilo da tijekom igranja sezone mojih par igraca nestane i umjesto njih budu neki levati nepoznati ili da igram utakmicu sa 8 igraca u polju itd. Sami problemi sa ovom igricom

A to....da, FIFE bolje rade na x32 sustavima...a sta se tice stekanja u formacijama i da ti igraci mjenjaju imena, brojeve i to..to su ti bugovi koj su riješeni patchevima...i meni se to desavalo al više uopče ne...kupi original igru i neces imat takvih problema...odnosno cekaj kraj devetog pa uzmi FIFU 13 original, isplati se vjeruj mi!

Najisplativija igra ikad, bar meni...

Ja sam uzeo za PC FIFU 12, i ne zelim...samo da još malo uštimaju impact engine, taj first touch da naprave kako treba i di češ bolje :))

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

pomoć, do juce ujutro igrica je radila više manje super. no od jucer ujutro takav odvratni lag, nemoguce nesto. I nije utakmica prosla da meni nije bio odvratan lag. A u pro clubs kada igram prvih 15 min utakmice super i onda po 10 sekundi kasni slika i sve. Neznam do cega je. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Citaj malo gore neke moje postove...ili mozda i ti imaš x64..ili ti je upala kakva viruscima...pa usporava komp, a mozda i pokusavas igrat na detaljima i rezoluciji koju tvoj PC nemoze podnijeti...

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
TheDarkSide kaže...

Citaj malo gore neke moje postove...ili mozda i ti imaš x64..ili ti je upala kakva viruscima...pa usporava komp, a mozda i pokusavas igrat na detaljima i rezoluciji koju tvoj PC nemoze podnijeti...

virus nije sigurno, komp nije sporiji ništa, samo fifa, a point je da je do jučer ujutro stvarno radilo bez nekog grča. Navečer igrao, bilo super, ošo spavat, slijedeći dan krenulo to. Reinstalirao sam fifu i origin, nije pomoglo. pogasio sam neke programe koji rade u pozadini, ni to. fakat neznam i izludjuje me to {#}

13 godina
offline
FIFA 12

64 ili 32 bitni, svejedno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

nisam znao di da stavim

 

video je {#}

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...
TheDarkSide kaže...

Citaj malo gore neke moje postove...ili mozda i ti imaš x64..ili ti je upala kakva viruscima...pa usporava komp, a mozda i pokusavas igrat na detaljima i rezoluciji koju tvoj PC nemoze podnijeti...

virus nije sigurno, komp nije sporiji ništa, samo fifa, a point je da je do jučer ujutro stvarno radilo bez nekog grča. Navečer igrao, bilo super, ošo spavat, slijedeći dan krenulo to. Reinstalirao sam fifu i origin, nije pomoglo. pogasio sam neke programe koji rade u pozadini, ni to. fakat neznam i izludjuje me to {#}

Si probao ugasit Aero i stavit na basic temu? ( Mozes to rucno a imas i u Gamesettings za stavit dole 3 kvacice, za vsync, micro shuttering i disable aero

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice