FIFA 14

poruka: 12.463
|
čitano: 1.466.788
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 14
prcko_croatia kaže...

Jbt. Kratak sam cca 18 somova za Ramiresa. 

Koja vam je kamera najbolja za skillanje.

Meni izgleda, u Futu ne funkcioniraju sve skill vještine, dok u areni sve prolaze. 

Jeli to moguće ili? 

Zar to ne bi trebalo ovisiti o pojedinom igraču?

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

jel postoji neki dobar PEČ ZA POBOLJŠANJE GAMEPLAYA?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
movie kaže...

Zar to ne bi trebalo ovisiti o pojedinom igraču?

 Koristim igrače sa četiri zvjezdice za skill.

Mislim na napad, cam, i bokove.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Zašto je pobogu ova igrica tako retardirana i neigriva?

 

Reakcije igrača su dozlaboga usporene, šut je koma.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Svi bi htjeli da je jednostavno kao Career mod, pa opet radije igramo retretardirani fut.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

pa i igram career mod

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

dali postoji neki fifa 14 benchmark? ja sam guglo i nisam bas nesto nasao. jer zanima me koju neku solidnu grafu uzet da mi kompjuter tj igra ne trza dok igram :/ dual core 3,7ghz i 4 gige rame + koja grafa,mi daje neznam 60fpsa na hd ili po mocugnosti full hd :D ako netko zna

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 14

koaj je najjeftinija stranica za kupiti coinse za FUT?Igram na PS3-u

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Već pet pobjeda za redom u diviziji 7 sa talijanima u 4-3-1-2 formaciji. 

Kopirao sam do sada ove likove sa youtubea i njihovu custom tactics.

I nije klapalo. Sad sam napravio svoju. 

Sutra napadamo petu diviziju. Po ne znam koji puta u 15ici.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 14

Nisam dugo igrao FIFU 14, pa eto ako ju jos tko igra neka me add za koju nekad koju friendly :D L1nNK00

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Kad igram fifu kao da kopam kanale,sve preko proff tezine (ukljucujujuci i istu ) je teska borba za opstanak !

Sve ispod je prelako !Online ne volim da igram zbog laga i sl !propast ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 6:47 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 14

Za koliko se moze sada prodati FIFA 14 ? na netu najjeftinija je 10 eura. Od engleza imam aguero, suarez,rooney, di maria (crni), schurle, young, y.toure, ramires, fabregas, kompany,luiz, mangala, walker, a.cole. Od svaba muller ( crni), lewandowski, reus, roben, schweinsteiger, khedira ( zeleni), kroos, lahm,alaba, boateng, humels ( crni), + casillas, pique,ramos, alves marcelo i pedro. Moze li se izvuci 100 kn ? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 14
anelko kaže...

Za koliko se moze sada prodati FIFA 14 ? na netu najjeftinija je 10 eura. Od engleza imam aguero, suarez,rooney, di maria (crni), schurle, young, y.toure, ramires, fabregas, kompany,luiz, mangala, walker, a.cole. Od svaba muller ( crni), lewandowski, reus, roben, schweinsteiger, khedira ( zeleni), kroos, lahm,alaba, boateng, humels ( crni), + casillas, pique,ramos, alves marcelo i pedro. Moze li se izvuci 100 kn ? 

 Probaj tu, možda ti se netko javi https://www.facebook.com/groups/293339257494567/?fref=ts

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
offline
Re: FIFA 14
Prodaj igrace pa onda prodaj coinse.. brze ide tako...
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

pozz,sinoc igram protiv kompa na proff i ajde da probam RM ,naravno predlozi mi Barsu i nabijem Barsu 3-0 ,nisu prisli golu cestito ?!

Kako igra Real pa to leti sve po terenu ,jedino sam konstantno koristio ganjanje sa dva igraca i stalni presing jockey i sl.

Ono pravo run and gun !Probam fifu 15 sa istim timovima ,pobjedim 1-0 !Da li sam naucio da igram koliko toliko ili je Real ipak prejak ne znam ! :)

Samo trougao po zemlji lopte u prazno i da vidis ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

pozz,sinoc igram protiv kompa na proff i ajde da probam RM ,naravno predlozi mi Barsu i nabijem Barsu 3-0 ,nisu prisli golu cestito ?!

Kako igra Real pa to leti sve po terenu ,jedino sam konstantno koristio ganjanje sa dva igraca i stalni presing jockey i sl.

Ono pravo run and gun !Probam fifu 15 sa istim timovima ,pobjedim 1-0 !Da li sam naucio da igram koliko toliko ili je Real ipak prejak ne znam ! :)

Samo trougao po zemlji lopte u prazno i da vidis ....

 Kada si savladao težinu za početnike probaj sada na legendary ili ultimate pa vidi gdje si. Javi onda je li ti protivnik čestito prišao golu tj. jesi ti uspio priči njegovom..

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Svi do jedog odustali.Prva trojica već u prvom poluvrimenu a zadnji se čak do samog kraja držao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Vladitor kaže...

Svi do jedog odustali.Prva trojica već u prvom poluvrimenu a zadnji se čak do samog kraja držao.

 Javi kad imas vremena da bacimo jednu dvije :)

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

ma odigram samo kad se uzbudim dok dok je liga prvaka pa me uvati nostalgija a uglavnom pes igram dodaj me na originu:Devourer95

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
movie kaže...
genius_ kaže...

pozz,sinoc igram protiv kompa na proff i ajde da probam RM ,naravno predlozi mi Barsu i nabijem Barsu 3-0 ,nisu prisli golu cestito ?!

Kako igra Real pa to leti sve po terenu ,jedino sam konstantno koristio ganjanje sa dva igraca i stalni presing jockey i sl.

Ono pravo run and gun !Probam fifu 15 sa istim timovima ,pobjedim 1-0 !Da li sam naucio da igram koliko toliko ili je Real ipak prejak ne znam ! :)

Samo trougao po zemlji lopte u prazno i da vidis ....

 Kada si savladao težinu za početnike probaj sada na legendary ili ultimate pa vidi gdje si. Javi onda je li ti protivnik čestito prišao golu tj. jesi ti uspio priči njegovom..

 Sad da li je bas tezina proff ili wc pocetnicka,ne znam bas ! Negdje sam procitao da je vecina prosjecnih igraca na semi pro nivou ?!

 Sto se tice leg. ili ultima. mislim da ni 5 % igraca ne moze pobjediti komp  sa timovima u ISTOM rangu bez varanja sa sliderima ! :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 8:16 (genius_).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...
movie kaže...
genius_ kaže...

pozz,sinoc igram protiv kompa na proff i ajde da probam RM ,naravno predlozi mi Barsu i nabijem Barsu 3-0 ,nisu prisli golu cestito ?!

Kako igra Real pa to leti sve po terenu ,jedino sam konstantno koristio ganjanje sa dva igraca i stalni presing jockey i sl.

Ono pravo run and gun !Probam fifu 15 sa istim timovima ,pobjedim 1-0 !Da li sam naucio da igram koliko toliko ili je Real ipak prejak ne znam ! :)

Samo trougao po zemlji lopte u prazno i da vidis ....

 Kada si savladao težinu za početnike probaj sada na legendary ili ultimate pa vidi gdje si. Javi onda je li ti protivnik čestito prišao golu tj. jesi ti uspio priči njegovom..

 Sad da li je bas tezina proff ili wc pocetnicka,ne znam bas ! Negdje sam procitao da je vecina prosjecnih igraca na semi pro nivou ?!

 Sto se tice leg. ili ultima. mislim da ni 5 % igraca ne moze pobjediti komp  sa timovima u ISTOM rangu bez varanja sa sliderima ! :)

 Može bez problema, redovno pobjeđujem komp na Legendary.

EUNE: RayzCRO
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Rayz00 kaže...
genius_ kaže...
movie kaže...
genius_ kaže...

pozz,sinoc igram protiv kompa na proff i ajde da probam RM ,naravno predlozi mi Barsu i nabijem Barsu 3-0 ,nisu prisli golu cestito ?!

Kako igra Real pa to leti sve po terenu ,jedino sam konstantno koristio ganjanje sa dva igraca i stalni presing jockey i sl.

Ono pravo run and gun !Probam fifu 15 sa istim timovima ,pobjedim 1-0 !Da li sam naucio da igram koliko toliko ili je Real ipak prejak ne znam ! :)

Samo trougao po zemlji lopte u prazno i da vidis ....

 Kada si savladao težinu za početnike probaj sada na legendary ili ultimate pa vidi gdje si. Javi onda je li ti protivnik čestito prišao golu tj. jesi ti uspio priči njegovom..

 Sad da li je bas tezina proff ili wc pocetnicka,ne znam bas ! Negdje sam procitao da je vecina prosjecnih igraca na semi pro nivou ?!

 Sto se tice leg. ili ultima. mislim da ni 5 % igraca ne moze pobjediti komp  sa timovima u ISTOM rangu bez varanja sa sliderima ! :)

 Može bez problema, redovno pobjeđujem komp na Legendary.

 Onda si ti medju 5 %,cestitam ti !

P.S. I kako da ja onda igram protiv takvih online?! Nema sanse ,necu da se nerviram bez potrebe ! :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 11:20 (genius_).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...
Rayz00 kaže...
genius_ kaže...
movie kaže...
genius_ kaže...

 

 Sad da li je bas tezina proff ili wc pocetnicka,ne znam bas ! Negdje sam procitao da je vecina prosjecnih igraca na semi pro nivou ?!

 Sto se tice leg. ili ultima. mislim da ni 5 % igraca ne moze pobjediti komp  sa timovima u ISTOM rangu bez varanja sa sliderima ! :)

 Može bez problema, redovno pobjeđujem komp na Legendary.

 Onda si ti medju 5 %,cestitam ti !

 Ne vjerujem baš, nije to uopće toliko teško. Vjerojatno zbog toga što imam abnormalan broj sati na FIFI 14, ali komp ima svoje mane u igri i te prilike treba iskorištavat, samo treba vježbe.

EUNE: RayzCRO
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Daj neke smjernice za igru fife 14 na leg. ?Dodjem ja u sansu cesto 1:1 ali nisam jos dostigao taj nivo da mogu da idem na neku fintu vec opalim pa golman odbrani jbg !I onda ja promasim dvije sanse a on mi zabije 2 gola i jbg kraj !

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 11:25 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 14

Gađaj far post ili rokaj far post

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 14

Otklon u stranu i šut (u tu istu stranu)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 14

Prije par dana mi se desilo da protivnik izvodi korner i odjednom svi njegovi igracu u petercu  i naravno primio sam gol. Trazio sam po yt i nisam nasao kako to izvesti, je li moguce da je neki cit ili nesto :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
anelko kaže...

Prije par dana mi se desilo da protivnik izvodi korner i odjednom svi njegovi igracu u petercu  i naravno primio sam gol. Trazio sam po yt i nisam nasao kako to izvesti, je li moguce da je neki cit ili nesto :D

 Custom Set Piece, to namještaš u Areni kad stisneš Select, tako je bar na mom džojstiku.

EUNE: RayzCRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

Daj neke smjernice za igru fife 14 na leg. ?Dodjem ja u sansu cesto 1:1 ali nisam jos dostigao taj nivo da mogu da idem na neku fintu vec opalim pa golman odbrani jbg !I onda ja promasim dvije sanse a on mi zabije 2 gola i jbg kraj !

 Drži tipku R1/R2 (ovisi na koju tipku šprintaš, ako šprintaš na R2 drži tipku R1 ili suprotno) i lagano šutiraj u jednu stranu (ovisno jel igrač koji vodi loptu dešnjak ili ljevak; ako je dešnjak šutiraj lagano u desnu stranu ili ako je ljevak u lijevu). I ja sam se zbunio pisajući, valjda si me razumio. 

EUNE: RayzCRO
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Rayz00 kaže...
genius_ kaže...

Daj neke smjernice za igru fife 14 na leg. ?Dodjem ja u sansu cesto 1:1 ali nisam jos dostigao taj nivo da mogu da idem na neku fintu vec opalim pa golman odbrani jbg !I onda ja promasim dvije sanse a on mi zabije 2 gola i jbg kraj !

 Drži tipku R1/R2 (ovisi na koju tipku šprintaš, ako šprintaš na R2 drži tipku R1 ili suprotno) i lagano šutiraj u jednu stranu (ovisno jel igrač koji vodi loptu dešnjak ili ljevak; ako je dešnjak šutiraj lagano u desnu stranu ili ako je ljevak u lijevu). I ja sam se zbunio pisajući, valjda si me razumio. 

 Kontam, finesse shot tako nesto?Ko ce se svega sjetiti u onoj frci ,e sad ako jos moram voditi racuna i kojom ce nogom da sutne onda do kurca ! :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 13:00 (genius_).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice