FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 602.938
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...
genius_ kaže...
SimeKZ kaže...

Koliko sam ja upucen, tebi je net dobar... samo glumis mladog majmuna i zahebavas sve uokolo jer nemas blage veze kako igrat.

 Igrao sam sa tobom jednu sa Moviem jedo 5-6 ,sa jos 2-3 lika sa foruma ,nije nijednom lagalo ?!

 Je li tako ?nemam namjeru da pravim cit samo zelim da usporim igru !

 Chit si napravio :D Igru u FUTu bez ostalh gluposti sa strane ne mozes usporit. Za mene ne da si los igrac, vec si i citer. Hvala, bok....

 

Ban bez razloga ? Ti si stvarno smijesan lik.

 Tebi krivo kao velikom igarcu sto ti mali Aguero uvali gol pred kraj !jbg 1:1 pozz

12 godina
offline
FIFA 15

Meni krivo ? 75% posjed lopte, preko 15 udaraca na gol... tvoj jedan. Je, meni krivo. Naprasim te sa svojom bundesliga ekipom kad hocu... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Meni krivo ? 75% posjed lopte, preko 15 udaraca na gol... tvoj jedan. Je, meni krivo. Naprasim te sa svojom bundesliga ekipom kad hocu... 

 rekog ti da je igralo dijete od 10 god ! :)

12 godina
offline
FIFA 15

Veceg trola od tebe nisam vidio mjesecima na ovom forumu. Nisi mi nista reko da je klinjo igro... vec si me pito kasnije kako si igro.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Veceg trola od tebe nisam vidio mjesecima na ovom forumu. Nisi mi nista reko da je klinjo igro... vec si me pito kasnije kako si igro.

 da igrao je klinjo ,druga stvar sta ima EA ako ja ukljucim torent ?!Citer koriste skripte ko zna kakve sve ne alate?!

 Program ili sta vec !

12 godina
offline
Re: FIFA 15
genius_ kaže...
SimeKZ kaže...

Veceg trola od tebe nisam vidio mjesecima na ovom forumu. Nisi mi nista reko da je klinjo igro... vec si me pito kasnije kako si igro.

 da igrao je klinjo ,druga stvar sta ima EA ako ja ukljucim torent ?!Citer koriste skripte ko zna kakve sve ne alate?!

 Program ili sta vec !

 Prijave te kao laggera i to je to. 

 

To da je igro klinjo ne vjerujem, uostalom niti me interesira. Znam sta si napso poslije u chatu i ne pere me. Ovo je moj zadnji post na tvoj jer nema smisla sa nekim ko ti rapsravljat kad ne razumije. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...
genius_ kaže...
SimeKZ kaže...

Veceg trola od tebe nisam vidio mjesecima na ovom forumu. Nisi mi nista reko da je klinjo igro... vec si me pito kasnije kako si igro.

 da igrao je klinjo ,druga stvar sta ima EA ako ja ukljucim torent ?!Citer koriste skripte ko zna kakve sve ne alate?!

 Program ili sta vec !

 Prijave te kao laggera i to je to. 

 

To da je igro klinjo ne vjerujem, uostalom niti me interesira. Znam sta si napso poslije u chatu i ne pere me. Ovo je moj zadnji post na tvoj jer nema smisla sa nekim ko ti rapsravljat kad ne razumije. 

 Ja nikad nebi nikoga prijavio za torrente to je legitimno pravo !

pozz,

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Legimitno pravo ?

Znači, ako ja upalim torrent i drugome šteka, to je ok? To ti je za ban, i ne brini, prijavit će te netko, jer ima takvih dosta u fifi, ali i takvima se staje na kraj.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Torrenti su stvarno vrh legalnosti, tu si u pravu...

 

Jedva cekam da naletim na tebe pa da ti snimim malo kako to izgleda, mozda napokon skuzis sta ljudima radis

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
KiCo77 kaže...

Torrenti su stvarno vrh legalnosti, tu si u pravu...

 

Jedva cekam da naletim na tebe pa da ti snimim malo kako to izgleda, mozda napokon skuzis sta ljudima radis

 Sve sam vas pobrisao i blokirao !srecno i hvala na svemu !

12 godina
offline
FIFA 15

Maintance je gotov btw

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
genius_ kaže...
KiCo77 kaže...

Torrenti su stvarno vrh legalnosti, tu si u pravu...

 

Jedva cekam da naletim na tebe pa da ti snimim malo kako to izgleda, mozda napokon skuzis sta ljudima radis

 Sve sam vas pobrisao i blokirao !srecno i hvala na svemu !

 Stiso se malo da nebi ipak bananu popio :D Kakav panj :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: FIFA 15
genius_ kaže...
KiCo77 kaže...

Torrenti su stvarno vrh legalnosti, tu si u pravu...

 

Jedva cekam da naletim na tebe pa da ti snimim malo kako to izgleda, mozda napokon skuzis sta ljudima radis

 Sve sam vas pobrisao i blokirao !srecno i hvala na svemu !

 Samo ne znam sta si postigao sa tim..

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
14 godina
offline
FIFA 15

Ja ne vjerujem sta citam. Zadnjih X stranica vas tako genius trolla da je to nevjerovatno. A vi jos reagujete na svaku provokaciju i tamo mu pomazete sloziti neke timove iako ima sasvim dobar tim. Svaki drugi post u ovoj temi je njegov. Daj puknite ga na ignore i zdravo. Al doduse ne znam koliko se nesto pametnije moze trenutno pricati o FIFA-i 15 jer je i sama igra u raspadu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Hambrle kaže...

Ja ne vjerujem sta citam. Zadnjih X stranica vas tako genius trolla da je to nevjerovatno. A vi jos reagujete na svaku provokaciju i tamo mu pomazete sloziti neke timove iako ima sasvim dobar tim. Svaki drugi post u ovoj temi je njegov. Daj puknite ga na ignore i zdravo. Al doduse ne znam koliko se nesto pametnije moze trenutno pricati o FIFA-i 15 jer je i sama igra u raspadu.

 Raspala se...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

 Raspala se...

 A dobro, trebalo bi se mozda migrirati na 16, iako i tamo vidim da genius trolla opasno...

15 godina
offline
Re: FIFA 15
genius_ kaže...

 za ban bez razloga !

 S obzirom da je ovo ea igra ti si prihvatio instalacijom igre neke njihove uvjete i pravila igre. Pročitaj još jednom kaj si im potpisao pa ćeš vidjeti da je tvoje jedino pravo više manje, igranje. Znači u svakom trenutku oni mogu pokrenuti istragu i shodno rezultataima istrage kazniti te bez objašnjenja. Nažalost, s rogatim se ne možeš bosti..

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

samo da genius mlađi ne dođe na forum :)

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Hambrle kaže...

 A dobro, trebalo bi se mozda migrirati na 16, iako i tamo vidim da genius trolla opasno...

 Navodno se radi u tajnosti s moderatorom na prebacivanju fifa16 teme na tajnu lokaciju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 13:38 (movie).
13 godina
offline
FIFA 15

Jao kakav odron od igre je ovo... Fakat dugo nisam nista igrao i neki dan kupih, iako sam bio skeptican, i sad vidim s razlogom.

 

Golmani su smece tesko, igraci su glupi ko guzica, i kakav je ovo debilni input lag?! Usput, je li moguce uopste vidjeti, pogledati, spasiti, bilo kakav replay u FUT-u? Ne kontam, postignem gol, i jedino sto mi replaya su cut scene igraca kako stoji na centru, i da, pola utakmice gledam idiotske cut scene, stravicno.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Smucek kaže...

Jao kakav odron od igre je ovo... Fakat dugo nisam nista igrao i neki dan kupih, iako sam bio skeptican, i sad vidim s razlogom.

 

Golmani su smece tesko, igraci su glupi ko guzica, i kakav je ovo debilni input lag?! Usput, je li moguce uopste vidjeti, pogledati, spasiti, bilo kakav replay u FUT-u? Ne kontam, postignem gol, i jedino sto mi replaya su cut scene igraca kako stoji na centru, i da, pola utakmice gledam idiotske cut scene, stravicno.

Ne znam o kakvom input lagu pričaš? Naravno da u replayu možeš vidjeti najnormalnije gol, ne znam zašto gledaš cut scene kad ih najnormalnije možeš preskočiti, golmani su takvi kakvi su ali nisu teško smeće, tko uopće kupuje igru kad za dva mjeseca izlazi nova, ode nam genius, dobrodošao smucek...

13 godina
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
Smucek kaže...

Jao kakav odron od igre je ovo... Fakat dugo nisam nista igrao i neki dan kupih, iako sam bio skeptican, i sad vidim s razlogom.

 

Golmani su smece tesko, igraci su glupi ko guzica, i kakav je ovo debilni input lag?! Usput, je li moguce uopste vidjeti, pogledati, spasiti, bilo kakav replay u FUT-u? Ne kontam, postignem gol, i jedino sto mi replaya su cut scene igraca kako stoji na centru, i da, pola utakmice gledam idiotske cut scene, stravicno.

Ne znam o kakvom input lagu pričaš? Naravno da u replayu možeš vidjeti najnormalnije gol, ne znam zašto gledaš cut scene kad ih najnormalnije možeš preskočiti, golmani su takvi kakvi su ali nisu teško smeće, tko uopće kupuje igru kad za dva mjeseca izlazi nova, ode nam genius, dobrodošao smucek...

 Buraz, igram FUT, postignem gol, i pustim sve da ide, prikazuje mi igrace kako slave, i onda umjesto replaya gola samo pokazuje igraca kako stoji i njegovo ime ispod i mijenja tako par puta, i hop kreci s centra. Pola cut scena ne mogu da prekinem, neke mogu, pogotovo one kad sudac pokazuje zuti karton, moram cekati da on doseta do igraca pa dok pokaze... 15 sekundi nicega.  Usput, na kraju utakmice kad odem na Match Highlights, nema apsolutno nista.

 

Kakve veze ima kad sam kupio igru, nisam pola godine nista haman igrao, zaigralo mi se i kupio, u cemu je problem?

 

Golmani prelako primaju golove s 30 metara, cesto ne hvataju loptu, a najgore je kad lopta ide laganini u korner, a oni se setkaju pored nje umjesto da je pokupe.

You better run, you better take cover!
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Smucek kaže...

 Buraz, igram FUT, postignem gol, i pustim sve da ide, prikazuje mi igrace kako slave, i onda umjesto replaya gola samo pokazuje igraca kako stoji i njegovo ime ispod i mijenja tako par puta, i hop kreci s centra. Pola cut scena ne mogu da prekinem, neke mogu, pogotovo one kad sudac pokazuje zuti karton, moram cekati da on doseta do igraca pa dok pokaze... 15 sekundi nicega.  Usput, na kraju utakmice kad odem na Match Highlights, nema apsolutno nista.

 

Kakve veze ima kad sam kupio igru, nisam pola godine nista haman igrao, zaigralo mi se i kupio, u cemu je problem?

 

Golmani prelako primaju golove s 30 metara, cesto ne hvataju loptu, a najgore je kad lopta ide laganini u korner, a oni se setkaju pored nje umjesto da je pokupe.

 Svaki put kad postignem gol ako želim vidim ga iz više kamera, zašto ga ti ne vidiš ne znam. Možda ti ne funkcionira gump na gamepadu kojim možeš mijenati što želiš u replay vidjeti, možda je nešto krivo podešeno? Stvarno ne znam. Ovo kaj ne prime loptu koja pored njih ide u korner je i više nego iritantno, slažem se. Našlo bi se još situacija. Golmani su lošiji nego u fifi14 ali i dalje mislim da nisu teško smeće. Nema problema što si kupio igru ali za dva mjeseca izlazi nova i svi se sele na nju ali ok ako se ta dva mjeseca dobro zabaviš. Vrlo vjerojatno si i gluplje potrošio stotinjak kuna... nego nisi ništa rekao o input lagu? Imam PS4 i PC verziju igre i nisam primjetio nikakav input lag u igri a nisam niti vidio u ovih godinu dana da ga je itko ovdje spomenio?

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2015 15:29 (movie).
13 godina
offline
FIFA 15

Aha, ajd provjerit cu da mi nesto u opcijama nije zeznuto za taj replay, mada mi je cudno sto je to samo u FUT-u, dok u ostalim modovima normalno radi.

 

Taj input lag, mozda nije to, nego mozda nisam navikao prije na ovu ekstremnu tromost igraca pa mi izgleda kao lag, ne znam kako bih drugacije to objasnio.

 

Ok je igra, ali daleko od odlicne, moram reci da su mi prethodne verzije bile bolje, nadam se da ce 16-ka popraviti stvari, a vec mi se isplatila kupovina, odigrao sam nekih 50-ak utakmica dosad, gustam polako, nije lose, ali ni odlicno.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Smucek kaže...

Aha, ajd provjerit cu da mi nesto u opcijama nije zeznuto za taj replay, mada mi je cudno sto je to samo u FUT-u, dok u ostalim modovima normalno radi.

 

Taj input lag, mozda nije to, nego mozda nisam navikao prije na ovu ekstremnu tromost igraca pa mi izgleda kao lag, ne znam kako bih drugacije to objasnio.

 

Ok je igra, ali daleko od odlicne, moram reci da su mi prethodne verzije bile bolje, nadam se da ce 16-ka popraviti stvari, a vec mi se isplatila kupovina, odigrao sam nekih 50-ak utakmica dosad, gustam polako, nije lose, ali ni odlicno.

Igrači imaju određenu tromost i to meni isto smeta. Kad pogledam uživo hazarda kako lomi protivničkog igrača i koja je to brzina pokreta ovo u fifi izgleda smiješno. Dok promjeni smjer kao da šaltam auto, prva, druga, treća...

ovogodišnja fifa daleko je od odlične igre, meni osobno gora nego prošlogodišnja na PS4 a nadam se da će fifa16 popraviti neke stvari i ugodno nas iznenaditi iako znam da je nada kurva..

15 godina
offline
FIFA 15
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...

 hebate niti tu nemogu dobit nikog normalnog hahahahah

[19xx]C3c1l
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...

 Eh da me ovako oće u igrici :p

+u sljedecem packu  TOTS:Matić,Fabregas,i IF Otamendi xd

"Ses"
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 17:43 (mad9dog).
8 godina
protjeran
offline
FIFA 15

Poz,nov sam u FUt-u,pa mi treba uputa kako da satavljam tim,recimo,za ST ,CB i sl .koje su karakteristike njavaznije

za sve pozicije ,na sta treba obratiti paznju i sl?!Neki pocetnicki bpl tim ?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
mackocicko2004 kaže...

Poz,nov sam u FUt-u,pa mi treba uputa kako da satavljam tim,recimo,za ST ,CB i sl .koje su karakteristike njavaznije

za sve pozicije ,na sta treba obratiti paznju i sl?!Neki pocetnicki bpl tim ?!

http://www.fifauteam.com/fifa-14-ultimate-team-formations-guide/

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice