FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 603.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

ako ima ko za drugarsku utakmicu na pc, nek me doda na origin: partizAnarh

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
jovial kaže...

ako ima ko za drugarsku utakmicu na pc, nek me doda na origin: partizAnarh

 Ja bi nešto više od toga  

I always tell the truth.Even when I lie.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Bruno_K!ng kaže...
jovial kaže...

ako ima ko za drugarsku utakmicu na pc, nek me doda na origin: partizAnarh

 Ja bi nešto više od toga  

pitaj narodnog heroja branka kockicu, reći će ti da ne postoji ništa više od drugarstva.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Kolega danas cu te dodati pa da razbacimo koju. Namjeravas li kupiti i Fifu 16?
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
iDelete kaže...
Kolega danas cu te dodati pa da razbacimo koju. Namjeravas li kupiti i Fifu 16?

 uh, vec sam je kupio jadna mi majka.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Kolega, zahtjev ti je poslan...
12 godina
offline
FIFA 15

Evo naletio sam ovu sliku u fifa facebook grupi.. dugo nisam vidio ovako "dobro postavljenju" obranu haha 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
KiCo77 kaže...

Evo naletio sam ovu sliku u fifa facebook grupi.. dugo nisam vidio ovako "dobro postavljenju" obranu haha 

Inače ovo mi je najodvratnija formacija u futu i čim vidim takvu u 95% slučajeva protivnik nema pojma. Više otraga ne znači i bolje. Odabir igrača u ovom slučaju nema smisla komentirati ali na prvu se vidi da stoperska linija dominira visinom... ne može on zabiti koliko otraga može primiti..

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
KiCo77 kaže...

Evo naletio sam ovu sliku u fifa facebook grupi.. dugo nisam vidio ovako "dobro postavljenju" obranu haha 

 

Bitno je da je TOTS, a to sto je 74 manje-vise.

15 godina
offline
Re: FIFA 15
Neonyziee kaže...

 

Bitno je da je TOTS, a to sto je 74 manje-vise.

 Kakve ima točno veze što je 74?  Bertrand tots kartica je odlična na svojoj poziciji.

14 godina
offline
FIFA 15

Koliko igra može bit mrtva, to nema smisla.

 

Dosadila mi bundesliga ekipa i idem si složit nešto novo. Reko za kraj fife 15, idem složit ekipu s najboljim igračima koje sam probao. Krenem od neymara extincted, aguero također, hazard isto, suareza nema, bale nema. Pa daj reko da vidim jel mogu šta zaradit od bundesliga squada, reus extincted, lewa isto, tots bellarabi... nikog nema. Okesio se i idem prodat sve, kad ono cijene stare 3 mjeseca, nema profita.

 

Znaci igraca nema na marketu a oni ne dizu cijene. Kartica za promjenu pozicija isto nema na marketu. Jel to namjerno rade da ljudi kupe 16 ili šta?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

jel moze meni neko objasnit koji k je sa fifon na pc-u ??

igraci lete ko da su nadrogirani, svaki jaci dodir igrac je na travi ono koji k

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
deathlegend kaže...

jel moze meni neko objasnit koji k je sa fifon na pc-u ??

igraci lete ko da su nadrogirani, svaki jaci dodir igrac je na travi ono koji k

To ti se zove umijeće remplanja. Kad naletiš na sileđiju i ako se ne znaš graditi i jednako remplati stalno si na travi. Meni osobno se to ne sviđa jer nogomet pretvara u ragbi. Smanjio bih utjecaj sile da ne dobijemo igru kao što je na fotki ispod...

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
deathlegend kaže...

jel moze meni neko objasnit koji k je sa fifon na pc-u ??

igraci lete ko da su nadrogirani, svaki jaci dodir igrac je na travi ono koji k

To ti se zove umijeće remplanja. Kad naletiš na sileđiju i ako se ne znaš graditi i jednako remplati stalno si na travi. Meni osobno se to ne sviđa jer nogomet pretvara u ragbi. Smanjio bih utjecaj sile da ne dobijemo igru kao što je na fotki ispod...

 Pass igra ,sto brze se oslobadjati lopte !

15 godina
offline
Re: FIFA 15
mackocicko2004 kaže...

 Pass igra ,sto brze se oslobadjati lopte !

Neki put ne pomaže kad lik igra jako agresivno i na tijelo. Ne znam kako im to uspijeva jer mi je na igraču kad i lopta što nije realno. Ne može recimo s nekoliko metara i lopta i protivnički igrač doći u istom trenutku. Lopta je ipak nešto brža, bar bi trebala biti..

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

 Pass igra ,sto brze se oslobadjati lopte !

Neki put ne pomaže kad lik igra jako agresivno i na tijelo. Ne znam kako im to uspijeva jer mi je na igraču kad i lopta što nije realno. Ne može recimo s nekoliko metara i lopta i protivnički igrač doći u istom trenutku. Lopta je ipak nešto brža, bar bi trebala biti..

 Ja sad pokusavam da igram tako sto drzim A(X)+Sut+jockey . :) samo sa l1 saltam igraca ,sam uzme loptu .

12 godina
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...

Neki put ne pomaže kad lik igra jako agresivno i na tijelo. Ne znam kako im to uspijeva jer mi je na igraču kad i lopta što nije realno. Ne može recimo s nekoliko metara i lopta i protivnički igrač doći u istom trenutku. Lopta je ipak nešto brža, bar bi trebala biti..

Jep, ima nekih likova koji igraju tako i ja imam teških problema s njima.

Uvijek je na igraču koji ima loptu i obično ga napada s dvojicom.

Ja pokušavam brzim dodavanjima i raširit ih po terenu, ali oni su uvijek blizu i jako brzo vrše presing na igrača s loptom.

I još jedna zanimljiva stvar - obično mi to rade s talijanima.

 

Jedino što sam primjetio da u drugom poluvremenu značajno padnu i posustanu s presingom.

Zato je bitno u prvom ne kiksat i primit gol ili barem čim manje jer se u drugom protiv njih može igrati normalno.

[19xx] 4ntraks
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

ma ljudi ja govorin o tome da iman osjecaj da je gameplay duplo brzi i + sta san jucer sa di marion zabia iz slobodnjaka sa priko 40 m ono wtf

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 15
deathlegend kaže...

ma ljudi ja govorin o tome da iman osjecaj da je gameplay duplo brzi i + sta san jucer sa di marion zabia iz slobodnjaka sa priko 40 m ono wtf

 Odigraj nekoliko zaredom pa ces vidjeti koji je to cirkus .Na PC je igra u rasulu ,ne znam kako je na konzolama .

 Jednu lete igraci ,drugu se vuku ,golmani suplji,juce Lorisu dao Lew. 3 glavom kroz usi.Gledam reply i ne mogu da vjerujem ,kad lopta

prodje on se kao nesto baca ! :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 13:53 (mackocicko2004).
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

jel ima neko sif bentekea na pc-u da bi ga proda

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
deathlegend kaže...

jel ima neko sif bentekea na pc-u da bi ga proda

 

 I da ima kako da ti ga proda kad pogine u istoj sekundi kad ga staviš na market?

 

 

edit: sad bio na marketu na računalu i bezveze pogledam ima li reusa. Nisam ga do sad još vidio kako su počele ove restrikcije. I gle čuda. Ima jedan. 58 min i dvojca bidaju na oko 32k a buy now je 37k. Gledam i ne vjerujem. Pojavi se jednom u sto godina i onda likovi štrikaju za 5k coinsa. Ne treba mi ali sam ga uzeo pa nek štrikaju i čekaju sljedećeg tko zna kad i tko zna gdje..

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 17:34 (movie).
12 godina
offline
FIFA 15

Dakle, Courtois koji je jedan od boljih golmana na svijetu pa tako i u ovoj jebenoj igri mi maločas napravi sljedeće:

- obrani loptu na crti - otprilike između crte i lopte koju je on držao objema rukama na podu razmak je točno za još jednu loptu

- i kad se panj dizao s poda rukama okrenut prema golu, izgleda da je lopta prešla preko linije i svira mi utogol

Odlična fora - golman za 5! BRAVO EA!!!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...

Dakle, Courtois koji je jedan od boljih golmana na svijetu pa tako i u ovoj jebenoj igri mi maločas napravi sljedeće:

- obrani loptu na crti - otprilike između crte i lopte koju je on držao objema rukama na podu razmak je točno za još jednu loptu

- i kad se panj dizao s poda rukama okrenut prema golu, izgleda da je lopta prešla preko linije i svira mi utogol

Odlična fora - golman za 5! BRAVO EA!!!

 Iznimno visoki ljudi često imaju problem sa percepcijom dubine, pa je ovo ustvari jako realno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...

Dakle, Courtois koji je jedan od boljih golmana na svijetu pa tako i u ovoj jebenoj igri mi maločas napravi sljedeće:

- obrani loptu na crti - otprilike između crte i lopte koju je on držao objema rukama na podu razmak je točno za još jednu loptu

- i kad se panj dizao s poda rukama okrenut prema golu, izgleda da je lopta prešla preko linije i svira mi utogol

Odlična fora - golman za 5! BRAVO EA!!!

 Lik odigra u dubinu ali pogrešno. Lopta dolazi na nekih 17 m posredini mog gola i chiellini lagano trčkara prema njoj okrenut leđima centru kako bi je pobrao. Oko njega desetak metara nigdje nikoga. U tom trenutku ničim izazvan istrčava tots buffon i ulazi mi u kadar. Vidim ga i ne mogu ništa napraviti. U istom trenutku, odjednom na lopti su obojca i buffon mi sruši chiellinia i obojca padnu na travu a lopta lagano bez da ju je itko od njih taknuo ulazi u mojih 16m. Lik prilazi s jednim napadačem i zabija u prazan gol. Min 70, reza 0-0, podjednake momčadi, podjednaki protivnici i onda lik dobije ovakav poguranac? Zašto k vragu izlazi buffon kad ga nitko nije zvao i kad je očito da je lopta moja? Kupio sam ga dvije tekme prije toga i odmah prodao nakon toga.. Je li to bug u igri, momentum ili nešto treće, posve je nebitno ali je izvjesno da ponekad kida živce i izvlači iz mene ono najgore... čulo me se do autobusne stanice..

12 godina
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...

čulo me se do autobusne stanice..

Gledam malo jutubere i svi se slažu da je tots Buffon najlošiji golman u igri.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Sinoc sam naletio na lika sa dobro slozenim englezima, osim sto je naravno u napadu imao Messia.
Ja sam igrao sa spanjolcima, solidna ekipa, taman kupio neymara pa da se malo napucavam. Znaci svaki kontakt koji je Messi imao sa loptom je bio ili gol ili faul, naravno da mi je utrpao 4 komada, negdje nakon 70te min se sve preokrenulo, zavrsilo je 5:4 za mene, dao sam mu 5ti gol u 90+4. Dugo takvu tekmu sa ocitim bugovima nisam igrao..
[19xx]C3c1l
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Ljudi malo googlajte pa cete vidjeti kakve skripte haker (cbeater) koristi. I to se dogada u ultimate teamu a jaaaaako rijetko da ce vam se to dogoditi u online sezoni. Ugl, koriste cheat da npr. golman izade skroz van, da golman ostane kao kip (zamrzne ga), igraci se izmicu i sl. Tako da se nemojte cuditi i misliti da je EA kriva za to sto nekad neobjasnjivo to rade igraci. Jer ne moze jednu tekmu biti sve ok a drugu totalno drugacije. Ali EA su krivi za taj sigurnosni propust. Pozz svima!!
12 godina
offline
Re: FIFA 15
iDelete kaže...
da golman ostane kao kip (zamrzne ga), igraci se izmicu i sl.

Neću raći da je lik čiter, ali točno ovo mi se jučer dogodilo.

Lik puca, ma to nije pucanje, više kao dodavanje je izgledalo i lopta lagano prolazi pored golmana koji je stajao ukopan i samo ju pogledom ispratio u gol.

Lopta mu je prošla uz tijelo - da je ispružio ruku, obranio bi bez problema, ali ništa, dečko samo stoji i gleda u nju.

[19xx] 4ntraks
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

jel moze objasnjenje zasto su naglo skocile cijene igraca na pc-u npr. di maria max sa 40k na 58k i oce li to ostat tako ili ce past opet

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
deathlegend kaže...

jel moze objasnjenje zasto su naglo skocile cijene igraca na pc-u npr. di maria max sa 40k na 58k i oce li to ostat tako ili ce past opet

Vjerojatno zato da potaknu prodaju istih.

Ja npr. imam Di Mariju i već dugo ne igram s njim jer je panj, a ne da mi ga se prodavat jer ide za kikiriki.

Sad ga možda i stavim na bubanj?

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice