FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 561.680
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...

Poslije novog patcha odigrao 10 tekmi, imao možda 2 pobjede, 2 iksa, sve ostalo porazi, znači igrači mi se vuku ko krepani konji. Kud igram s hrvatima, kud ne znam igrat, još me i igra jebe pa mater im njihovu... Sinoć imao zanimljivu tekmu, igrao s hrvatima protiv lika koji isto ima hrvate :D ubio me 3:1 (3:2 je zapravo završilo jer je dao autogol golmanom u zadnjoj sekundi utakmice). Imao sam par šansi, ali se vidjelo da lik ubija, koristi finte kad treba, pasovi na mjestu, stvarno dobro lik igra (možda je s ovog foruma). Ali me tu tekmu i momentum jebao, nisam mogao ništa maltene...

 Ja igram sa hrvatima isto, nemam jedino modrica i rakitica, i ide me bolje nego sa igracima iz engleske lige di je prosjek 82/82 overall....Jucer sam gubio sa hrvatima, rezultat je bio 1 3 za nekog lika , i u 10 minuta sam zabio 3 gola, i zavrsilo 4 3.... Sad sto posto bi onaj preko rekao da je to momentum itd, al ja sam ga cijelu tekmu stiskao i nist nije uslo u gol, stisnem znaci vrlo malo krug za pucanje on meni prepuca preko gola i takve gluposti, sve do cca 70 minute, i onda odjednom sve ide savršeno ko po loju... pas mater

battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Kupio sinoc SIF Arnautovica deluje ko tenk nisam ga jos probao, danas ce da padne totgs Mahrez i verovatno Rud Van Nisterloj a iz tima ce da izlete dva igraca koja su me bas razocarala a to su Aguero i if Gundogan.oce skoro ove nagrade da me usere najzad nesto.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17

Dobro, je li se ikome dogodilo nakon zadnjeg updatea na PS4 da mu protivnik izađe iz igre nakon što gubi a da se i njemu piše DNF. Stavio sam problem na dva ea foruma i dosta ljudi se javilo s istim problemom. Svima je zajedničko da se to počelo događati nakon jučerašnjeg updatea.

 

Poslao sam mail i ea sportsu ali mi nisu do sada odgovorili. Glupo mi igrati ako mi igra pobjedu pretvara u poraz. Jučer sam na taj način upisao šest poraza a da sam svaku tekmu vodio bar dva razlike. Inače osim ovog problema ja ne vidim nikakve benefite ovog updatea. Da me netko pita što je bolje ili gore, osim ove sutacije s dnfom ne bih znao reći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
iskreno posle update,nisam imao poraz kao pre vec je poaz dosao zbgo mojeg blago receno zeanja ili do neresenog rezultata, drugo svaki put kad je protivnik izasao njemu se pisao poraza meni pobeda....a sti se update samog nisam primetio a ma bas nikakve razlike, mada nisam ni citao sta se radilo u novom update-u i sad ja vas pitam gde ja to mogu sada da vidim? hvala
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
dado16 kaže...
CrazyMan kaže...

Poslije novog patcha odigrao 10 tekmi, imao možda 2 pobjede, 2 iksa, sve ostalo porazi, znači igrači mi se vuku ko krepani konji. Kud igram s hrvatima, kud ne znam igrat, još me i igra jebe pa mater im njihovu... Sinoć imao zanimljivu tekmu, igrao s hrvatima protiv lika koji isto ima hrvate :D ubio me 3:1 (3:2 je zapravo završilo jer je dao autogol golmanom u zadnjoj sekundi utakmice). Imao sam par šansi, ali se vidjelo da lik ubija, koristi finte kad treba, pasovi na mjestu, stvarno dobro lik igra (možda je s ovog foruma). Ali me tu tekmu i momentum jebao, nisam mogao ništa maltene...

 Ja igram sa hrvatima isto, nemam jedino modrica i rakitica, i ide me bolje nego sa igracima iz engleske lige di je prosjek 82/82 overall....Jucer sam gubio sa hrvatima, rezultat je bio 1 3 za nekog lika , i u 10 minuta sam zabio 3 gola, i zavrsilo 4 3.... Sad sto posto bi onaj preko rekao da je to momentum itd, al ja sam ga cijelu tekmu stiskao i nist nije uslo u gol, stisnem znaci vrlo malo krug za pucanje on meni prepuca preko gola i takve gluposti, sve do cca 70 minute, i onda odjednom sve ide savršeno ko po loju... pas mater

 Ja imam sve osim modrića i IF brozovića (zajedno oko 300k dođu)... Jučer sam kupio IF badelja i kalinića (platio ih zajedno oko 35k). IF perišića, srnu i manđu imam od prije, perišić je bio skup u pm, jedno 80k...

 

Tko ti igra lijevo, strinić ili vrsaljko ?

I da, koju taktiku igraš ? Ja igram 4-3-2-1, s tim da mi je Pjaca na LF, a Perišić na RF pa ima samo 7 chemistry

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 13:55 (CrazyMan).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Red_Star_Forever kaže...
iskreno posle update,nisam imao poraz kao pre vec je poaz dosao zbgo mojeg blago receno zeanja ili do neresenog rezultata, drugo svaki put kad je protivnik izasao njemu se pisao poraza meni pobeda....a sti se update samog nisam primetio a ma bas nikakve razlike, mada nisam ni citao sta se radilo u novom update-u i sad ja vas pitam gde ja to mogu sada da vidim? hvala

Nakon updatea ako protivnik izađe iz igre obadvojca igrača dobiju DNF. Što je poboljšano ovim patchem vidiš tako da dođeš na ikonu fife na PS4 te stisneš na gamepadu gumb options. Otvorit će ti se jedan folder s nizom informacija. Odi na update history, mislim da se tako zove, stisni te pročitaj kaj patch donosi novog. Kaj nikada niste došli na ideju da malo pogledate kaj sve imate na konzoli te čemu služe pojedini gumbi, folderi, opcije itd?

15 godina
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...
dado16 kaže...
CrazyMan kaže...

Poslije novog patcha odigrao 10 tekmi, imao možda 2 pobjede, 2 iksa, sve ostalo porazi, znači igrači mi se vuku ko krepani konji. Kud igram s hrvatima, kud ne znam igrat, još me i igra jebe pa mater im njihovu... Sinoć imao zanimljivu tekmu, igrao s hrvatima protiv lika koji isto ima hrvate :D ubio me 3:1 (3:2 je zapravo završilo jer je dao autogol golmanom u zadnjoj sekundi utakmice). Imao sam par šansi, ali se vidjelo da lik ubija, koristi finte kad treba, pasovi na mjestu, stvarno dobro lik igra (možda je s ovog foruma). Ali me tu tekmu i momentum jebao, nisam mogao ništa maltene...

 Ja igram sa hrvatima isto, nemam jedino modrica i rakitica, i ide me bolje nego sa igracima iz engleske lige di je prosjek 82/82 overall....Jucer sam gubio sa hrvatima, rezultat je bio 1 3 za nekog lika , i u 10 minuta sam zabio 3 gola, i zavrsilo 4 3.... Sad sto posto bi onaj preko rekao da je to momentum itd, al ja sam ga cijelu tekmu stiskao i nist nije uslo u gol, stisnem znaci vrlo malo krug za pucanje on meni prepuca preko gola i takve gluposti, sve do cca 70 minute, i onda odjednom sve ide savršeno ko po loju... pas mater

 Ja imam sve osim modrića i IF brozovića (zajedno oko 300k dođu)... Jučer sam kupio IF badelja i kalinića (platio ih zajedno oko 35k). IF perišića, srnu i manđu imam od prije, perišić je bio skup u pm, jedno 80k...

 

Tko ti igra lijevo, strinić ili vrsaljko ?

I da, koju taktiku igraš ? Ja igram 4-3-2-1, s tim da mi je Pjaca na LF, a Perišić na RF pa ima samo 7 chemistry

 Vrsaljko mi na lb-u,  mijenjam ga sa leovcem nekad, strinica nemogu smislit pa ga ni nemam u timu..iako znam nekad kad se umore oba dva lb-a, stavit i jedvaja... taktika mi je 4 3 3... meni je perisic na lijevom krilu a pjaca na desnom... mogu reci da me na cam poziciji iznenadio halilovic koliko je dobar....prolazim druge igrace bez hbmti ,jedino mu je šut loš... a kramarica sam sa st pozicije spustio na cam, pa nekad kao zamjena zna uci i on mi zabije izdaleka odlicne golove...

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Haha ma ni ja ne mogu strinića smisliti, ali mi igra na LB kad nema tko drugi osim njega i Vrsaljko kao zamjena. Meni Pjaca lijevo ubija, dosta golova je dao, halilović je super ali me komentator živcira jer stalno govori halilović halilović pa mi više ne igra :D sredinu mi drže Rakitić, kovačić i badelj, čekam da skupim pare za modrića i IF brozovića pa će oni biti umjesto kovačića i badelja... A tko ti je u špici, Kalinić ili Mandžukić ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...

Haha ma ni ja ne mogu strinića smisliti, ali mi igra na LB kad nema tko drugi osim njega i Vrsaljko kao zamjena. Meni Pjaca lijevo ubija, dosta golova je dao, halilović je super ali me komentator živcira jer stalno govori halilović halilović pa mi više ne igra :D sredinu mi drže Rakitić, kovačić i badelj, čekam da skupim pare za modrića i IF brozovića pa će oni biti umjesto kovačića i badelja... A tko ti je u špici, Kalinić ili Mandžukić ?

 Kalinic, imam i mandzukica al ga slabo koristim, puno bolji mi je kalinic... nekad iz zabave znam koristit eduarda,olica,rebica i pericu :D...Copa znam koristit u napadu i na desnom krilu ,doslovno imam sve hrvate kupljenje osim rakitica i modrica,uzasno su skupi...(strinica sam prodao)

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Red_Star_Forever kaže...
iskreno posle update,nisam imao poraz kao pre vec je poaz dosao zbgo mojeg blago receno zeanja ili do neresenog rezultata, drugo svaki put kad je protivnik izasao njemu se pisao poraza meni pobeda....a sti se update samog nisam primetio a ma bas nikakve razlike, mada nisam ni citao sta se radilo u novom update-u i sad ja vas pitam gde ja to mogu sada da vidim? hvala

Nakon updatea ako protivnik izađe iz igre obadvojca igrača dobiju DNF. Što je poboljšano ovim patchem vidiš tako da dođeš na ikonu fife na PS4 te stisneš na gamepadu gumb options. Otvorit će ti se jedan folder s nizom informacija. Odi na update history, mislim da se tako zove, stisni te pročitaj kaj patch donosi novog. Kaj nikada niste došli na ideju da malo pogledate kaj sve imate na konzoli te čemu služe pojedini gumbi, folderi, opcije itd?

Pravo da ti kazem i zaboravio sam na to....

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
dado16 kaže...
CrazyMan kaže...

Haha ma ni ja ne mogu strinića smisliti, ali mi igra na LB kad nema tko drugi osim njega i Vrsaljko kao zamjena. Meni Pjaca lijevo ubija, dosta golova je dao, halilović je super ali me komentator živcira jer stalno govori halilović halilović pa mi više ne igra :D sredinu mi drže Rakitić, kovačić i badelj, čekam da skupim pare za modrića i IF brozovića pa će oni biti umjesto kovačića i badelja... A tko ti je u špici, Kalinić ili Mandžukić ?

 Kalinic, imam i mandzukica al ga slabo koristim, puno bolji mi je kalinic... nekad iz zabave znam koristit eduarda,olica,rebica i pericu :D...Copa znam koristit u napadu i na desnom krilu ,doslovno imam sve hrvate kupljenje osim rakitica i modrica,uzasno su skupi...(strinica sam prodao)

Hehe e to se traži :) Ma meni isto Kalinić puno bolje odgovara nego Manđa... Kakvi su dudu, olić, rebić ? :D i da, jel imaš još nekog stopera osim čarlija i lovrena ? 

8 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
ruya kaže...
Ja mogu samo da zakljucim da je fifa online namesteno sranje i da je pc verzija ipak bolja i manje skriptovana od ps verzije, ovde na ps odbranu je nekad nemoguce igrati, a uz to izgleda da ni ja ne znam igrati tako da nema nerviranja, treba to bataliti :-)

 Uvjek mozes mene kantati ....

 Hahahhaha

 Hahhaha macak, ma ne ide mi ova ps verzija nikako druga divizija max :-\

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
ljudi kad se od prilika dobija ono sto si osvojio u vikend ligi...znam da je cetvrtkom i kada dodjem sa posla oko 16 h tada ukljucim plejku i tada mi stigne osvojeni pakovi i coinsi al sada jos nisam u cemu je fora...
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Red_Star_Forever kaže...
ljudi kad se od prilika dobija ono sto si osvojio u vikend ligi...znam da je cetvrtkom i kada dodjem sa posla oko 16 h tada ukljucim plejku i tada mi stigne osvojeni pakovi i coinsi al sada jos nisam u cemu je fora...

 U onome o čemu govorim još od sinoć. U DNF i korištenju istog zbog sticanja koristi na nepošten način.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
Dudu je dobar,odlicno mi finishira golove,a olic je ono li la brzo se umara..perica je super rebic je dosta brz i relativno dobro dribla njega bi se dalo i na drugim pozicijama koristiti...zaboravih pohvalit kranjcara koji kao zamjena je prejeben...od cam cm rm lm i cdm sve mi odlicno pokriva...od stopera koristim jos bubnjica, caleta car, maloca i moram pohvalit jednog broncanog filipovic, dost je brz pa dobro dode nekad... Takoder kad mijenjam badelja cesto stavim pasalica umjesto njega i odlicno odraduje posao cak nekad i previse odlazi naprijed pa mi se brzo umori...
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Red_Star_Forever kaže...
ljudi kad se od prilika dobija ono sto si osvojio u vikend ligi...znam da je cetvrtkom i kada dodjem sa posla oko 16 h tada ukljucim plejku i tada mi stigne osvojeni pakovi i coinsi al sada jos nisam u cemu je fora...

 U onome o čemu govorim još od sinoć. U DNF i korištenju istog zbog sticanja koristi na nepošten način.

 I sta sada, da li je moguce da jednom urade nesto a da drugo sto je ok ne sjebu, ja zaista vise mi ide na zivac sve to, dovoljno mi je sto kada povecam overrall svoje ekipe na 86 oni ko bez mozga igraju sto je debilno skroz a sledecu tekmu sa istom ekipom sa oborim overall na 81 i ekipa leti, sto je skroz ne logicno isuprotno onom kako bi trebalo da bude, a still igre je isti kod obe utakmice, i ko je ovde onda lud???znaci ne dobijamo danas ono sto smo osvojili u rangu gold 2 za proslu nedelju, pa lepo bogami....

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

nema vikend lige ove nedelje

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Da, promjenili su i nagrade za cijeli mjesec,sada umjesto 34 pobjede u 50 utakmica trebam 20 u 25 za elite nagradu .

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

drugari, do malo pre sam bio kvalikovan preko osvojen divizje 1 jos pre tri dana za novu vikend ligu i sada pogledah da vise nisam....o cemu se ovo radi....skoro svaka vikend liga se zavrsi sa goldom 2 i sta se sada desilo?

 

EDIT: SAD MI STIGLO OBAVESTENJE DA SE OVE NEDELJE NE IGRA VIKEND LIGA....SAMO STA SE DESAVA SA ONIM STO TREBA DA DOBIJEM ZA PROSLU VIKEND LIGU??????

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 19:36 (Red_Star_Forever).
15 godina
offline
FIFA 17

Problemi su očiti. Ono od jučer nije normalno. Danas nisam niti pokušavao igrati. Valjda će to srediti u najmanjem mogućem roku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

na xboxu nema tih problema

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
I kaj sad za iducu vikend ligu jel opet moram igrat kvalifikacije? jel sam se kvalificiro za ovu wl i kaj sad to propada?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Ja igram na pc-u i dns kad sam usao u igricu nisam dobio nagrade a nestalo mi je ono gdje mi je pisalo da sam dosegao gold

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
od mene dobiju ban cele nedelje tek sledeci cetvrtak cu igrati, ebem im sve po spisku...prvo sam se kvalifikovao, drugo nema moje nagrade u ustaih ebem , i trece skinuli mi kvalifikaciju, zasto jer nisu odradili svoj posao kako treba, nek se nose u tri lepe.....
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Ajde uđi prvo u igricu,lijepo izbaci notifikaciju gdje pise da svatko ko se kvalificirao za ovu vikend ligu biti će kvalificiran i za sljedeću,a nagradu će svi dobiti samo što je nece sada dati jer pola ljudi u top 100 su cheateri i da sada podijele nagrade,cheateri bi isto dobili nagrade,kada rijese taj problem svi koji su zasluzili nagrade ce ih i dobiti.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ja Asensia doveo u Lester za nekih 60 mil tako nesto,sad kad sam presao u Inter htio da ga dovedem Lester trazi 174 miliona za M.Asensia hahaha

 

2020 godina

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Mic_zap kaže...

Ajde uđi prvo u igricu,lijepo izbaci notifikaciju gdje pise da svatko ko se kvalificirao za ovu vikend ligu biti će kvalificiran i za sljedeću,a nagradu će svi dobiti samo što je nece sada dati jer pola ljudi u top 100 su cheateri i da sada podijele nagrade,cheateri bi isto dobili nagrade,kada rijese taj problem svi koji su zasluzili nagrade ce ih i dobiti.

 Bas sam se iznervirao, ne mogu da verujem da ima citera i za PS4, sad se setili , pa nek gledaju malo youtube i vide koliko ljudi ima milione na coinsa , ne nego njih puste i onda ostali vide i eto problem plus sto reklamiraju sajtove za kupovinu coinsa, i kad sve to skupis nastaje haos. a mi koji crnc imo da bi napravili kakvu takvu ekpi dobru nas niko ne ebe ni dva posto....znaci vode se razliciti arsini ....

15 godina
offline
Re: FIFA 17
Red_Star_Forever kaže...

 Bas sam se iznervirao, ne mogu da verujem da ima citera i za PS4, sad se setili , pa nek gledaju malo youtube i vide koliko ljudi ima milione na coinsa , ne nego njih puste i onda ostali vide i eto problem plus sto reklamiraju sajtove za kupovinu coinsa, i kad sve to skupis nastaje haos. a mi koji crnc imo da bi napravili kakvu takvu ekpi dobru nas niko ne ebe ni dva posto....znaci vode se razliciti arsini ....

Nisu to klasični cheateri već ljudi koji koriste propuste u igri. Zabiješ gol, izađeš iz igre, ponovno se vratiš te uđeš u fifu i igra ti bilježi pobjedu. Tako nekako to ide. S druge strane lik izađe iz igre, ja vodim i dobijem DNS. Znači treba riješiti te propuste u igri i onemogućiti ih jer ovo nema smisla.

 

Ljudi imaju milijune jer su potrošili na fifa pointse na tisuće eura, dollara ili funti, može i kuna. Naravno ima i onih koji vise na marketu i samo trguju. Gledam jednog lika, ima nula odigranih tekmi u futu a na marketu je okrenio 77 milijuna coinsa. Znači samo trgovina.

 

Ako pitaš kako, lako. Sinoć si mogao bez problema u pola sata zaraditi na tif kaneu milijune. U prvih pola sata bilo ga na marketu od 120 do 140k coinsa koliko hoćeš. Već sat vremena kasnije išao je za 190k coinsa a danas ide za 230k coinsa. Znači na 10 komada mogao si uzeti milju. Htio sam se pojesti od muke kaj više nisam imao coinsa tako da sam samo jednog okrenio i uzeo 70 k coinsa. Ovo mi je peta sezona futa i nikada nije bilo lakše dobro i brzo zaraditi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 23:04 (movie).
8 godina
offline
FIFA 17

Kod mene i dalje stoji da sam kvalifikovan za sl wl

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

stigle nagrade ali bolje da nisu 😠 najbolji igrac 82 marqinjos i pizscek 👍

 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice