FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

Bas malo gledam nagrade od WL. Sami ulazak u G2 se ne isplati uopce. U G3 imas bolje paketice jedino dobijes manje coinsa... Sta je po meni manje bitno. Ako nemas sanse doc u G1 brijem da fakat nema smisla igrat tekme. 

 

Ja sam sad spojio jedno 6 pobjeda za redom. Sve me strah dalje igrat.... Makar sam u svakoj bio bolji i gazio. Pripisati cu to nestanku microstutteringa sa cim sam dobio bolji kontrolu, nad igracima i time shootingom.

 

Kaj mislite, jel su po vama nagrade malo smijesne dok se pogleda razlika izmedu G3 i G2? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Bas malo gledam nagrade od WL. Sami ulazak u G2 se ne isplati uopce. U G3 imas bolje paketice jedino dobijes manje coinsa... Sta je po meni manje bitno. Ako nemas sanse doc u G1 brijem da fakat nema smisla igrat tekme. 

 

Ja sam sad spojio jedno 6 pobjeda za redom. Sve me strah dalje igrat.... Makar sam u svakoj bio bolji i gazio. Pripisati cu to nestanku microstutteringa sa cim sam dobio bolji kontrolu, nad igracima i time shootingom.

 

Kaj mislite, jel su po vama nagrade malo smijesne dok se pogleda razlika izmedu G3 i G2? 

Bio sam u gold2 nisam dobio nista bio sam u gold 3 nisam dobio nista tako da su meni nagrade isto osim sto dobije u gold 2 vise coinsa pa se jedino zbog toga mozda isplati ali ja mislim da ne vrijedi zivaca. Evo npr. dns ujutro kad sam isao osigurat gold 3 i kad mi se desilo ono sranje sa utakmicom cim sam dosao u gold 3 odmah sam prestao igrat premda mi je ostalo jos 5 tekmi jer sam bio previse zivcan i umoran da igram dalje. Nakon 3,4 sata od te utakmice ja se i dalje tresem od stresa

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 15:29 (The_K).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Bas malo gledam nagrade od WL. Sami ulazak u G2 se ne isplati uopce. U G3 imas bolje paketice jedino dobijes manje coinsa... Sta je po meni manje bitno. Ako nemas sanse doc u G1 brijem da fakat nema smisla igrat tekme. 

 

Ja sam sad spojio jedno 6 pobjeda za redom. Sve me strah dalje igrat.... Makar sam u svakoj bio bolji i gazio. Pripisati cu to nestanku microstutteringa sa cim sam dobio bolji kontrolu, nad igracima i time shootingom.

 

Kaj mislite, jel su po vama nagrade malo smijesne dok se pogleda razlika izmedu G3 i G2? 

Ja sam u gold 2 dobio Pogbu i Iconu.

Kad su se pokazali bilo mi je malo smiješno.

12 godina
offline
FIFA 19

Ma gle. Igrace mozes dobit i u običnom gol packu. Sama usporedba pack valuea izmedu g2 i g3 je po meni smijesna i na strani g3. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Uf izasao flashback chicharito nezz jeli se isplati raditi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Preskupo za napravit. Bolje imati Jesusa. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Vrhunska kartica, steta sto imam Bundesliga tim i Wernera u napadu. Po meni ovaj SBC vredi. Prodajte Brahimija ako ne zelite da radite, skocila cena. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Znas da je vrhunska jer si ga probal ili? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nisam video work rate, izvinjavam se. Svakako jako dobra kartica, att.position, finishing, agility, balance, reactions, composure, sve jako dobro. Ipak preskacem ovo jer imam hibrid Nemaca i Italijana, ali za nekoga ko ima BPL tim ja ne vidim bolju opciju u tom cenovnom rangu+paketi. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Da je bar 4* 4*, ovako sa 3* weak foot i 3*skill moves mi se nesviđa. Inace je kartica odlicna.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znate li možda na osnovu kojih utakmica će se birati TOTW ovaj tjedan pošto većina liga je imala slobodno zbog repki? Lige nacija? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Znate li možda na osnovu kojih utakmica će se birati TOTW ovaj tjedan pošto većina liga je imala slobodno zbog repki? Lige nacija? 

 Gledat ce se liga nacija

15 godina
offline
FIFA 19

Kakvo je stanje na marketu bojim se da smo najbolje cijene propustili i da je to bilo prije 7 dana. Tada sam mogao uzeti hazarda za 285k coinsa, de bruynea za 320k coinsa, pogbu za 409k coinsa, de geu za 115k coinsa. Teško da ću te igrače po tim cijenama moći uzeti ovaj vikend. Nadam se da griješim ali nisam optimist. Danas su se otvarali packovi a cijene su blago porasle u odnosu na jučer.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Možda bi mogao onda Promes biti u TOTW. Dao je bitan gol za Nizozemsku i to golčinu. Isplatit će se možda OTW kartice. Već su skočile za cca. 5k u odnosu na cijene prije večerašnje utakmice.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Kakvo sranje od igre...

 

Pobjedio sam a lik me je ubio....Dao sam gol u 120.minuti iz neke glupe oduzete lopte.

 

Igram 41212 usku formaciju i moji vezni se ne micu.Sramotno lik me je sa svojim napadacem blokirao da ne mogu nigdje.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Jebo im pas mater nesposobnu prokletu. Igram onaj online match ili sto god vec je da dobijem sbc karticu i trebam odigrati tri utakmice onda vidim jos jedan objektiv gdje pise ako zabijem sa Hrvatom u dvije razlicite utakmice dobit cu pack ja reko super imam Mandzu na njega cu forsirati. Odigram prvu utakmicu zabijem sa Mandzom odigram drugu ne zabijem sa njime i odigram trecu zabijem sa Mandzom. Odem na objektiv pokupit nagrade sbc igraca uzmem normalno a kad ono za hrvata mi pise da sam zabio sam jednu utakmicu a ne dvije. Gadovi nesposobni sad moram igrati jos jednu utakmicu tog usranog moda umjesto da odigram rivals

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Meni pise ako zabijem sa englezom da dobijem... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Evo meni trebaju 2 pobjede u WL za Gold 3 i ne moze me spojiti sa nikim jer navodno nema igrača 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Meni pise ako zabijem sa englezom da dobijem... 

 Izgleda da su drugaciji uvjeti za pc i ps4

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Evo meni trebaju 2 pobjede u WL za Gold 3 i ne moze me spojiti sa nikim jer navodno nema igrača 

Meni treba jedna za gold 1...i jos igram sa richarlisonom u napadu protiv Varanea i Ferdinanda u obrani konstantno jer su to ociti jedini stoperi koji se koriste u gold2 pa na vise. Nista od moja 2 jumbo rare players pack

 

Nece bit market crash jer i ptice na grani pricaju o "black fridayu", nadam se da cu sutra moci pokupiti Aguero+Firmino za 300K ili manje.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
Firmino 

 

 Ja sam ga dobio jucer u paketu, prodao ga za 42k

15 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Možda bi mogao onda Promes biti u TOTW. Dao je bitan gol za Nizozemsku i to golčinu. Isplatit će se možda OTW kartice. Već su skočile za cca. 5k u odnosu na cijene prije večerašnje utakmice.

Do sada u konkurenciju nisu ulazile tekme igrane ponedjeljkom iako bi mi odgovaralo da promes dobije nadogradnju.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zlurad kaže...

Možda bi mogao onda Promes biti u TOTW. Dao je bitan gol za Nizozemsku i to golčinu. Isplatit će se možda OTW kartice. Već su skočile za cca. 5k u odnosu na cijene prije večerašnje utakmice.

Do sada u konkurenciju nisu ulazile tekme igrane ponedjeljkom iako bi mi odgovaralo da promes dobije nadogradnju.

 

Od OTW-a imam Promesa, Mahreza i Andersona. 

Uff kako mi dobro doslo da mi dignu ovu dvojicu :)

12 godina
offline
FIFA 19

Evo došao mi na probu napadac, neki Argentinac.

Dajem mu 2 dana da vidim što može :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Netko je pisao o isplativosti pakete Gold 2 i Gold 3 pa sam izračunao koliko vrijede ti paketi i evo:

 

Gold 3:

Paketi: 120k

Coins: 30k

 

Gold 2:

Paketi: 90k

Coins: 45k

 

Gold 1:

Paketi: 200k

Coins: 50k

 

Dakle gold 2 nema smisla. Trebali su staviti pakete u vrijednosti cca 150k.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
DEEMon kaže...

Netko je pisao o isplativosti pakete Gold 2 i Gold 3 pa sam izračunao koliko vrijede ti paketi i evo:

 

Gold 3:

Paketi: 120k

Coins: 30k

 

Gold 2:

Paketi: 90k

Coins: 45k

 

Gold 1:

Paketi: 200k

Coins: 50k

 

Dakle gold 2 nema smisla. Trebali su staviti pakete u vrijednosti cca 150k.

 Kako su 2 rare mega packa od 55k i rare gold pack od 25k zajedno vrijedni 90k?

10 godina
offline
Re: FIFA 19
DEEMon kaže...

Netko je pisao o isplativosti pakete Gold 2 i Gold 3 pa sam izračunao koliko vrijede ti paketi i evo:

 

Gold 3:

Paketi: 120k

Coins: 30k

 

Gold 2:

Paketi: 90k

Coins: 45k

 

Gold 1:

Paketi: 200k

Coins: 50k

 

Dakle gold 2 nema smisla. Trebali su staviti pakete u vrijednosti cca 150k.

 Prednost kod gold 2 je ta kod biranja crvenih igraca mozes izabrati jednoga od cetri igraca dok kod goold3 mozes izabrati jednog od tri igraca. Izgleda da su fejlali sto se tice paketa ali to nije nista cudno za EA svaki put pogrijese i rijetko kada ispravljaju

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zlurad kaže...

Možda bi mogao onda Promes biti u TOTW. Dao je bitan gol za Nizozemsku i to golčinu. Isplatit će se možda OTW kartice. Već su skočile za cca. 5k u odnosu na cijene prije večerašnje utakmice.

Do sada u konkurenciju nisu ulazile tekme igrane ponedjeljkom iako bi mi odgovaralo da promes dobije nadogradnju.

 Cijena mu se i dalje penje lagano, uzeo sam ga za 58k, sada ga nema za ispod 70k

10 godina
offline
FIFA 19

Stigao novi update na pc. Smanjili su utjecaj bloka ali nisu smanjili longshootove sve mi se cini da ce golova iz daljine biti jos vise sto nije dobro. Nisu to dobro iz balansirali. Odo odigrati par pa vidjeti na sto to lici

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Bas malo gledam nagrade od WL. Sami ulazak u G2 se ne isplati uopce. U G3 imas bolje paketice jedino dobijes manje coinsa... Sta je po meni manje bitno. Ako nemas sanse doc u G1 brijem da fakat nema smisla igrat tekme. 

 

Ja sam sad spojio jedno 6 pobjeda za redom. Sve me strah dalje igrat.... Makar sam u svakoj bio bolji i gazio. Pripisati cu to nestanku microstutteringa sa cim sam dobio bolji kontrolu, nad igracima i time shootingom.

 

Kaj mislite, jel su po vama nagrade malo smijesne dok se pogleda razlika izmedu G3 i G2? 

 A nista ti to ne znaci ovako i onako. Ako te posere, posrat ce te. Tipa ja prosle godine nisam stigao odigrat WL do kraja i zavrsio u gold 3, od tih smjesnih packova izvuko IF Griezmana u ranim pocecima igre i prodao ga za milju coinsa koliko je tad vrijedio. A inace sam redovito bio elite 3 i gold 1 pa iz tih packova nisam nikad nista slicno izvukao.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice