Football manager 2010

poruka: 416
|
čitano: 131.371
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Ludak kaže...
Ludak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Neznam ti pomoći meni se to nikad nije dešavalo.

Jedino kaj ti savjetujem je da instaliraš najnoviji deamon tools evo ja sam ga našao za tebe. Baš mi se ujutro updateo na ovu verziju s link to je zadnja koju znam, i kompetabilna sa win7..

evo jesam i kako onda

 

ja stavim open with taj program

i pise greska u komandnoj liniji?????????

pls help

  a probaj sa nekim drugim programom toga tipa recimo poweriso

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Mitsuoka kaže...
Ludak kaže...
Ludak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Neznam ti pomoći meni se to nikad nije dešavalo.

Jedino kaj ti savjetujem je da instaliraš najnoviji deamon tools evo ja sam ga našao za tebe. Baš mi se ujutro updateo na ovu verziju s link to je zadnja koju znam, i kompetabilna sa win7..

evo jesam i kako onda

 

ja stavim open with taj program

i pise greska u komandnoj liniji?????????

pls help

  a probaj sa nekim drugim programom toga tipa recimo poweriso

evo ga sprzio sam ga na cd

al ima jedan problem instaliram ga i na instalinga data odjednom mi stane???????pls help

 

thanks

15 godina
offline
Football manager 2010

Pa ne imaš dole u sys trayu, tam ono kraj sata. Evo korak broj 1 stisneš onu strelicu da ti otvori još programa, krak 2 onda nađeš onu ikonu koja je zacrtana i na njoj stisneš desnoga. Dalje je lako samo pratiš korake i nakraju stineš na mount image(učitaj sliku) i nađeš di ti je igra i to je to. Ako nejde tako onda stvarno neznam kaj bi bilo.

 

A to što ti gore stane što kažeš to neznam, vjerovatno si skinuo krivu verziju kaj na valja skidaj s partisa, od onuda sam ja i sve radi ko urica.

1 1
2 2
3 3
4 4
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2009 10:54 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Jack Sparrow kaže...

Pa ne imaš dole u sys trayu, tam ono kraj sata. Evo korak broj 1 stisneš onu strelicu da ti otvori još programa, krak 2 onda nađeš onu ikonu koja je zacrtana i na njoj stisneš desnoga. Dalje je lako samo pratiš korake i nakraju stineš na mount image(učitaj sliku) i nađeš di ti je igra i to je to. Ako nejde tako onda stvarno neznam kaj bi bilo.

evo uspio sam do kraja

ali sada novi problem uopce mi nije instalirana igra a pise da je?????

15 godina
offline
RE: Football manager 2010
Ludak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pa ne imaš dole u sys trayu, tam ono kraj sata. Evo korak broj 1 stisneš onu strelicu da ti otvori još programa, krak 2 onda nađeš onu ikonu koja je zacrtana i na njoj stisneš desnoga. Dalje je lako samo pratiš korake i nakraju stineš na mount image(učitaj sliku) i nađeš di ti je igra i to je to. Ako nejde tako onda stvarno neznam kaj bi bilo.

evo uspio sam do kraja

ali sada novi problem uopce mi nije instalirana igra a pise da je?????

Kaj imaš vistu ili xp?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Jack Sparrow kaže...
Ludak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pa ne imaš dole u sys trayu, tam ono kraj sata. Evo korak broj 1 stisneš onu strelicu da ti otvori još programa, krak 2 onda nađeš onu ikonu koja je zacrtana i na njoj stisneš desnoga. Dalje je lako samo pratiš korake i nakraju stineš na mount image(učitaj sliku) i nađeš di ti je igra i to je to. Ako nejde tako onda stvarno neznam kaj bi bilo.

evo uspio sam do kraja

ali sada novi problem uopce mi nije instalirana igra a pise da je?????

Kaj imaš vistu ili xp?

7

15 godina
offline
Football manager 2010

No onda ti je pod startom, kad stisneš start imaš tamo games i tamo ti je FM10, a ako ti uopče nije instaliralo kako kažeš onda skini drugu verziju igre.

Samo prije provjeri dali ti je igra instalirana uopče u program files ili gdje ti je već instaliralo!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Jack Sparrow kaže...

No onda ti je pod startom, kad stisneš start imaš tamo games i tamo ti je FM10, a ako ti uopče nije instaliralo kako kažeš onda skini drugu verziju igre.

Samo prije provjeri dali ti je igra instalirana uopče u program files ili gdje ti je već instaliralo!

ahaaaa hvala

jos mi samo reci zasto kad se ucitava igra pise na njemacki

i el ima koji patch sa licenciranim klubovima

 

HVALA PUNO

15 godina
offline
Football manager 2010

Neznam zašto na njemački meni je sve engleski, probaj možda možeš gdje promjeniti.

Izašao je nekakav patch, ali ne popravlja face i grbove, za face i grbove moraš instalirati neki domaći patch koje je ako se ne varam neko dao tamo gore.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Jack Sparrow kaže...

Neznam zašto na njemački meni je sve engleski, probaj možda možeš gdje promjeniti.

Izašao je nekakav patch, ali ne popravlja face i grbove, za face i grbove moraš instalirati neki domaći patch koje je ako se ne varam neko dao tamo gore.

EL ZNAS KAKO SKIN POTAMNJETI

15 godina
offline
RE: Football manager 2010
Ludak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Neznam zašto na njemački meni je sve engleski, probaj možda možeš gdje promjeniti.

Izašao je nekakav patch, ali ne popravlja face i grbove, za face i grbove moraš instalirati neki domaći patch koje je ako se ne varam neko dao tamo gore.

EL ZNAS KAKO SKIN POTAMNJETI

Pod options promjeniš skin.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Ludak kaže...
Jack Sparrow kaže...

No onda ti je pod startom, kad stisneš start imaš tamo games i tamo ti je FM10, a ako ti uopče nije instaliralo kako kažeš onda skini drugu verziju igre.

Samo prije provjeri dali ti je igra instalirana uopče u program files ili gdje ti je već instaliralo!

ahaaaa hvala

jos mi samo reci zasto kad se ucitava igra pise na njemacki

i el ima koji patch sa licenciranim klubovima

 

HVALA PUNO

normalno je to da se ucitava na njemacki..kad otvaras igru pise ti loading, ali na vise jezika(spanjolskim francuski, njemački, talijanski i naravno engleski)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
kako da rijesim problem s managerom2010 pomozite mi molim vas???pise mi unable to disk
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
jel imas kakavo rijesenje za moj problem pise mi kada udem u igricu unable to disk??? tko mi kaze preko bankovnog racuna ima 10e
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

sto tocno pise? unable to find disc, please insert disk...jeli to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
tip_man.city kaže...
jel imas kakavo rijesenje za moj problem pise mi kada udem u igricu unable to disk??? tko mi kaze preko bankovnog racuna ima 10e

sprzi na cde pa ce ti moc

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

evo nisam ljubitelj takvih igara ali sam ju "nabavio" i probao igrati iskreno za mene je igra cisto smece ali ne kazem dobro je izvedena i tko voli nek izvoli

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Football manager 2010
kristijan_vk kaže...

evo nisam ljubitelj takvih igara ali sam ju "nabavio" i probao igrati iskreno za mene je igra cisto smece ali ne kazem dobro je izvedena i tko voli nek izvoli

Smeč ti je jer nisi obožavatelj tih igri.

 

Moje stanje na manageru je: u seriji a sam prvi 5 pobjeda jedna izjednaćena, a u ligi prvaka sam drugi jer me atletico madrid pobjedio.

Jeeeyy sad sam prije pobjedio man.utd 1-0, i skužio sam da prije tekme asistent ima neke sugestije, tako sam slušao njegovu protiv man.utd i napravio sastav 451, nakraju se vidlo da se isplati jer sam bio bolji u svemu.

Od sad uvjek slušam njegove sugestije.

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

igra je najbolja,jedva cekam

grgo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

ja sa dinamom unistavam ligu a europa je isto sa izgledima za naslov

grgo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

JA IGRAN SA WOLSBURGOM I UNISTAVAN U LIGI A SAD MI JE DOSLA LIGA PRVAKA DA PRIJAVIM IGRACE

I PIŠE MI DA MI TRENBA NAJMANJE 4 IGRACA

 

AT LEAST 4 PLAYERS THAT HAVE TRAINED IN WOLSBURG

A IMAN IH 3 MOZE POMOC GDJE DA NADEM TOG 4????

HVALA

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Ludak kaže...

JA IGRAN SA WOLSBURGOM I UNISTAVAN U LIGI A SAD MI JE DOSLA LIGA PRVAKA DA PRIJAVIM IGRACE

I PIŠE MI DA MI TRENBA NAJMANJE 4 IGRACA

 

AT LEAST 4 PLAYERS THAT HAVE TRAINED IN WOLSBURG

A IMAN IH 3 MOZE POMOC GDJE DA NADEM TOG 4????

HVALA

samo stavi da ti automatski odabere igrace, ali pazi da ti ne zaboravi registrirati nekog vaznog igraca...on ce ga naci to četvrtog negdje :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

pa napravia san to

i confirm

i kaze

at least 4players have trained in wolsburg?????????????????

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

uzmi jednog iz u19 ili reserves squad, prvo ga prebaci u prvu ekipu i onda ga regaš,nakon toga ga možeš opet vratit u u19

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
jeopardizer kaže...

uzmi jednog iz u19 ili reserves squad, prvo ga prebaci u prvu ekipu i onda ga regaš,nakon toga ga možeš opet vratit u u19

i to sam probao i nista???

15 godina
offline
Football manager 2010

Čini mi se da moraju najmanje 3 godine biti trenirani od strane tog kluba, ali to se ne odnosi na igrače koji su došli u klub poslje 21. godine. Znači neki maldi igrač iz škole tog kluba, koji je treniran najmanje 3 godine, isto tako trebaš imati 5 igrača koji su iz te lige. Mislim koji su bili škola nekog kluba iz te lige isto neki mladi igrči isto se ne odnosi na igrače koji su došli u njemačku ligu poslje 21. godine..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
kristijan_vk kaže...

evo nisam ljubitelj takvih igara ali sam ju "nabavio" i probao igrati iskreno za mene je igra cisto smece ali ne kazem dobro je izvedena i tko voli nek izvoli

Moje je misljenje da tko stvarno voli nogomet voli i FM.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Jack Sparrow kaže...

Čini mi se da moraju najmanje 3 godine biti trenirani od strane tog kluba, ali to se ne odnosi na igrače koji su došli u klub poslje 21. godine. Znači neki maldi igrač iz škole tog kluba, koji je treniran najmanje 3 godine, isto tako trebaš imati 5 igrača koji su iz te lige. Mislim koji su bili škola nekog kluba iz te lige isto neki mladi igrči isto se ne odnosi na igrače koji su došli u njemačku ligu poslje 21. godine..

evo uspio sam

HVALA

15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Oni koji traže napadača neka kupe Nikicu Jelavića jer bar meni u Dinamu zabije koliko Mandžukić i ostala 3 napadača zajedno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

FM-Balkan

http://fm-balkan.com

 

sve za football manager

 

od grafike na dalje

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice