Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 569.731
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

opa prva karta koju sam vidio na twichu; destroy a pirate- battlecry :P ,lijepo lijepo

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 19:32 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Paladin napokon dobio neki burst koji mu je uvijek falio. Nije ni preskupa karta, a protivnik se još i mora riješit miniona ako onaj ne zada finalan udarac sa 10 dmg.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
AmonZero kaže...

Paladin napokon dobio neki burst koji mu je uvijek falio. Nije ni preskupa karta, a protivnik se još i mora riješit miniona ako onaj ne zada finalan udarac sa 10 dmg.

 a 32dmg leroy jenkins ne spada pod burst ?:P , uf nedostajat ce mi taj deck ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 20:31 (TheVeky).
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Previše karata treba za to.

Ovo je jedna karta za 10 dmg najmanje.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nekako mi ove karte ne sjedaju baš najbolje. Lock legendary karta - 6 karata mora discardat... Kako točno? Ima karata koje kad se discardaju budu odigrane kao da si platio manu, ima i karata koje vuku karte kad ih discardaš, ali to je previše sličnih efekata i cijeli deck slagat oko toga, barem sa trenutnim kartaman, mi ne liči na meta deck. Sve skupa za portal od 5 mane koji odigraš na... 10 turnu da u debelom end gameu dobivač 3/2 impove kinda besplatno. Nekako mi se čini da će te to koštat barem 8-10 mane do tog turna da nadoknadiš karte koje si discardao, ako ne i svih 12 hp-a, ili imat puuuuuno premalo karata naspram protivnika (1 od njih je i portal legendary quest)

 

Rak koji ubija pirate je... ok zbog trenutne mete, samo nekako imam osjećaj da oni više neće nužno biti meta kad dođe nova ekspanzija. Budući će veliki naglasak biti na elementalima, beast kartama itd. ako pirati ostanu meta to samo znači da je nova edicija debelo podbacila.

 

Najbolja karta od do sada predstavljenih mi se čini ona mage karta koja vuće secret.

 

Nisu mi nužno loše lock karta, 4 mane 3/8 taunt, discard 2 cards, i to samo u aggro/zoo lock decku koji će se riješit večine karata i vjerojatno to odigrat bez discarda. To i onaj 1/5 elemental koji postane 3/5 na protivničkom turnu... možda čak bude igriv u constructedu, u areni će definitivno bit super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Rhodin kaže...

Nekako mi ove karte ne sjedaju baš najbolje. Lock legendary karta - 6 karata mora discardat... Kako točno? Ima karata koje kad se discardaju budu odigrane kao da si platio manu, ima i karata koje vuku karte kad ih discardaš, ali to je previše sličnih efekata i cijeli deck slagat oko toga, barem sa trenutnim kartaman, mi ne liči na meta deck. Sve skupa za portal od 5 mane koji odigraš na... 10 turnu da u debelom end gameu dobivač 3/2 impove kinda besplatno. Nekako mi se čini da će te to koštat barem 8-10 mane do tog turna da nadoknadiš karte koje si discardao, ako ne i svih 12 hp-a, ili imat puuuuuno premalo karata naspram protivnika (1 od njih je i portal legendary quest)

 

Rak koji ubija pirate je... ok zbog trenutne mete, samo nekako imam osjećaj da oni više neće nužno biti meta kad dođe nova ekspanzija. Budući će veliki naglasak biti na elementalima, beast kartama itd. ako pirati ostanu meta to samo znači da je nova edicija debelo podbacila.

 

Najbolja karta od do sada predstavljenih mi se čini ona mage karta koja vuće secret.

 

Nisu mi nužno loše lock karta, 4 mane 3/8 taunt, discard 2 cards, i to samo u aggro/zoo lock decku koji će se riješit večine karata i vjerojatno to odigrat bez discarda. To i onaj 1/5 elemental koji postane 3/5 na protivničkom turnu... možda čak bude igriv u constructedu, u areni će definitivno bit super.

 Pa već sad ima discard lock deck. ono nije top deck ali postoji i šljaka solidno tako da je ovo potez u tom smjeru. mislim imaš melch impa, imaš silverware golema i imaš ok singergiju s discard mehanikom tako da se ne bih čudio ako discard lock dobije više prostora pogotovo što reno odlazi.

 

rak je očito stvoren zbog sadašnje mete, ali isto tako i kao pandan raku što jede murloce. ništa specijalno.

 

najbolja karta do sada se meni čini tazdingo za 3 mane. onaj lik što mijenja napad ovisno o tome čiji je turn.

15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Samo nek ubace te defenzivne karte kako bi se čisti control i midrange deckovi vratili u metu.

Nego pally će dobit ankylosaura nekog iz WoW-a nakon što riješi quest. Ovaj ima neke kristale na leđima, bog te pita koji efekt će imat.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Prerano je još za reći u kom smjeru ide nova ekspanzija jer su pokazali premalo karata. Užasno me živcira, to hypanje, nek pokažu sve karte i bok....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sve je to tako kako bi što više promovirali igru i naravno zaradili.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
AmonZero kaže...

Samo nek ubace te defenzivne karte kako bi se čisti control i midrange deckovi vratili u metu.

Nego pally će dobit ankylosaura nekog iz WoW-a nakon što riješi quest. Ovaj ima neke kristale na leđima, bog te pita koji efekt će imat.

 na onom prvom videu sa ben brodeom i onim drugim se mogao vidjeti ankylo sa kristalima ,vjerujem da ce imati adept.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2017 20:16 (TheVeky).
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne vjerujem jer je to legendary karta.

Jedino da da svim minionima u decku ili možda hero poweru adapt. Tipa pozoveš 1/1 i onda biraš jednu od adapt opcija.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

nisam imao pojma da je rijec o legendariju ...mozda ce se moci nekoliko puta sam sebe adeptat ... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Što reći za ovog pally legendary...

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
AmonZero kaže...

Što reći za ovog pally legendary...

 

Bit će dobar protiv Jade druida/shamana :)

Ne znam što drugo...

Eventualno za nekog aggro paladina s kojim buffaš cijeli board na 3/3 minione (Moroes će biti konačno igriv?). Vidjet ćemo.

15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Danas svi igraju aggro i s ovom kartom moš samo još goru stvar napravit.

Eadric je imao sličan efekt pa nije ništ vrijedilo protiv Jade-a i nisi ga skoro nikad vidio.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ha... nekoliko puta sam sebe adapt? Misliš svaki turn drugi adapt da bira ili kako? Ne znam, ne čini mi se vjerojatno, pogotovo da odjednom dobije više njih jer ima mogućnost postat bolesno predobar.

 

Volio bih vidjet barem 2/3 karata pa da možemo malo više komentirat. Izvorno su rekli early april da bi moglo izać, vidim da je besplatni booster na "mid april", pa je sve skupa malo odgođeno vjerojatno, ali i dalje je manje od mjesec dana do toga. Da svaki dan 4-5 karata pokažu to bi bilo taman, ali vidim da im to nije baš neki plan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Warlock legendary

 

Clutchmother Zavas

 

2 Mana 2/2 Beast

Whenever you discard this give it +2/+2 and return it to your hand

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Daj pogle ovaj epic za shamana:

http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/20634742/

 

Eto pa njima treba još dobrih karata.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Iskreno.. Bojim se Jade-a. Vidjeti čemo..

 

Jedino se nadam da če Rouge dobiti Jade kartu ili če jednostano biti smeče za Jade..

Svaka Jade class karta ima mehaniku iza sebe.. Rouge 1/1 minion se veže za N'zotha.

Dok mi se Shadowstep kao opcija ne čini dobar.. Ove obje kase imaju 6 i 7 mana Jade-a sa Tauntom..

 

Od novijih karata ove sa legy questom su cool, i arcanalogist mi se vidi ok... za secret magea..

Samo što ode effigy... tak da i više nema dobrih secreta.. pogotovo u ovoj meti... Ma ode sve u q...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 18:57 (Zver).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne bi trebalo ništa više sa jade doć, isto kao i "whispers of the ld gods" - sve što je došlo za C'Thuna je došlo tamo, kansije nije bilo sličnih karata. Već sam to komntirao kad su se jade karte pojavile, te edicije imaju svoju temu koja nije kompatibilna sa ostalima. Ovi elementali i beastovi su barem bili prije i bit će ih uvijek, pa mi se čini da bu to OK. Bit će nešto specifičnih karata, ali lako kompatibilnih sa kartama otprije i u budućnosti što će izać.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft
LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 0 hvala 3
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Već sam se usro da je pally dobio murlock quest. Dobro pa su ga shamanu dali.

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/20626039/e-malones-journal-week-three-3-21-2017

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...

nisam imao pojma da je rijec o legendariju ...mozda ce se moci nekoliko puta sam sebe adeptat ... 

 

 Ti si prorok. Čini se da je procurilo u Japanu info o efektu legendarija, nakon što su danas otkrili da je karta 5/5.

 

5mana 5/5 Galvadon [skill] battlecry : Adapt 5 times

Znači 8/8 + divine shield + stealth + windfury 

 

EDIT: Još jedan odličan legendary (vjerovatno najbolji dosada otkriven), al za shamana :

http://www.hearthpwn.com/news/2364-kalimos-primal-lord-the-hearthpwn-ungoro-card

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 10:35 (AmonZero).
15 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Origin:Overlord_HR, Battle.net:OverlordCRO
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 20:55 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ovaj novi tavern brawl je koliko vidim poprilicno dobar za lvl up .

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mogu se questovi vrlo lako rješavat.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Uspio 54 ili tako nešto onih party likova ubiti :D došli su nekih 34/34 di moji 30/30 jade golemi više nisu bili efektivni da ih ubijaju

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ma jade druid all the way. Trebas samo stancat jadeove i imat ispocetka pokoji mob za unistit enemy weapon.

Stavi goblin autineera, duplicirat 1 mana sumon big mofo jade i vec si pobijedio. Ako slucajno draftas cijeli deck i zavrsis samo sa tim kartama, za 10 mane mozes 5 duplicirat i 5 summonat i to je to... armor ti pomaze, pokoji heal ako bas hoces, ali mozes teoretski beskonacno igrat.

 

Jedino pazit tokom partije, buduci da neprijatelj voli ici face.

 

Isto sam imao i dobar uspjeh sa priestom, mozda je to cak i lakse, jer ima "silecen all enemy minions" pa se moze pustit da on napuni board, sve mu silencat i tada nema ni taunt ni velike minione, vec samo 1/1 pikavce koji uglavnom lupaju po tebi, a to je lako counterat. Imao sam 1/4 garegoyle koji se hela na pocetku turna, i onda raznorazne enchantmente na njega, nakraju inner fire i lupas za 50+ ako treba. Jedino sto ti poremeti planove su pojedini paladin bufovi (tipka +4/+4 ili +3 attack...) koje povremeni baca grad na minione, pa ga seca u tvog i summona novog, treba imati 2-3 odgovora na to da se postignu visoke brojke. Isto tako postoji pokoji removal kojeg se treba ispocetka pazi i nekako izmamit van silence koji ima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

zašto treba pazit na oružje? Mene u nekoliko igri niti jednom nije napao sa oružjem, a mislim da je došlo i do nekih 12 attack...??

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice