Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 569.989
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Mrgud Veliki kaže...

Ne znam koliko je istina (isprobati cu navecer), ali naletio sam na ovo :

 

"Blizzard je u to ime riješio da nas časti sa 3 besplatna packa! Potrebno je samo da od danas (četvrtak), pa tokom trajanja svjetskog prvenstva, se bar jednom dnevno ulogirate u Hearthstone i automatski ćete dobiti pack. Danas je nagrada Un’Goro pack, sutra će biti Frozen Throne pack, dok će posljednja nagrada biti Kobolds and Catacombs pack. "

 

Yup, moj pack je naravno bio sr, ali barem će biti nešto dusta :-)

15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

istina je, dobiš free pack.

13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

jedva čekam iduću rotaciju za standard.. hebate patches iskače više iz paštete, dosadio je i bogu i narodu 

nadam se da će u 2018. doći neke zanimljive promjene u igru..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

jedva čekam iduću rotaciju za standard.. hebate patches iskače više iz paštete, dosadio je i bogu i narodu 

nadam se da će u 2018. doći neke zanimljive promjene u igru..

 

I ja! Mene ne nervira toliko Patches koliko sam zasićen više "Machinegun Priestom". Pošto Raza izlazi iz Standarda puno toga se mijenja. Uglavnom, očekujem ogromne potrese u meti nakon rotacije sezone!

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ma nije samo patches, nego čitav pirate kit.. rijetki su deckovi u kojima se ne nalazi.

uz razakusa i jade ispada iz igre, i njega mi je već preko glave 

sa druge strane ćemo se nagledati još puno corridor creepera koji je tek izašao, a isto je sveprisutan.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

ma nije samo patches, nego čitav pirate kit.. rijetki su deckovi u kojima se ne nalazi.

uz razakusa i jade ispada iz igre, i njega mi je već preko glave 

sa druge strane ćemo se nagledati još puno corridor creepera koji je tek izašao, a isto je sveprisutan.

Ne bih htjeo da ube cijeli Pirate Stimung. Tako su ubili Mechove. Sad ih vise nitko ne igra.

Creepera bi bilo dobro da stave nerf, da se za smanjivanje mane broje samo minioni s jedne strane (tvoji ili protivnikovi, a ne svi).

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Razakus i jade su gotovi kroz mjesec/dva, baš kao i "pirate package". Sve se rotira iz standarda.

 

Inače, imam toliko malo volje za ladderom, najmanje ikad. S druge strane, wild mi je trenutno super zabavan, doslovno opizdim sve što mi prvo padne na pamet u deck i idem igrat, čista zabava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kopija posta s drugog foruma.

 

by Dom


Solidno

 

Dobro djeluje. Smanjuje potrebu penjanja po "nebitnim" rankovima. Em ce se rijede dogadati, da ekipa s basic kartama igra protiv ekipe s competitivnim deckovima.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 9:05 (Chaky).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Svakako promjena na bolje  Bilo je malo glupo da netko tko je bio legend rank u sezoni rokne skroz na level 16... a i kako je kolega iznad rekao, manje će se događati da novi igrači bez kompletnih deckova nailaze na full size deckove.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

by Yovitssa 

Stižu nerfovi!!!
https://playhearthstone.com/en-gb/blog/21361570/
R.I.P. Patches... :-(

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pozdrav ekipa, da li netko od vas igra HS na tabletu i imate li za preporučiti neki budget tablet koji bi bio ok za HS? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Chaky kaže...

by Yovitssa 

Stižu nerfovi!!!
https://playhearthstone.com/en-gb/blog/21361570/
R.I.P. Patches... :-(

 

iskreno ne kužim svrhu rebalansiranja karti koje izlaze iz std. rotacije, pogotovo kada se uzme u obzir razdoblje dominacije i sveprisutnosti dotičnih u std. (pogotovo patches).. ostalom, u wild ima toliko besmisleno jakih karti da mi to drito dođe smiješno (npr. naga witch + giantsi ili malghanis u kombi sa lock dk i voidlord itd. itd..)..

patchesa i creepera ću sigurno razbiti za full dust cost, za razu ću još razmisliti..

 

Chaky kaže...

Dobro djeluje. Smanjuje potrebu penjanja po "nebitnim" rankovima. Em ce se rijede dogadati, da ekipa s basic kartama igra protiv ekipe s competitivnim deckovima.

 

OK, zašto ne, ali opet ništa revolucionarno..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

 

iskreno ne kužim svrhu rebalansiranja karti koje izlaze iz std. rotacije, pogotovo kada se uzme u obzir razdoblje dominacije i sveprisutnosti dotičnih u std. (pogotovo patches).. ostalom, u wild ima toliko besmisleno jakih karti da mi to drito dođe smiješno (npr. naga witch + giantsi ili malghanis u kombi sa lock dk i voidlord itd. itd..)..

patchesa i creepera ću sigurno razbiti za full dust cost, za razu ću još razmisliti..

 

Ti više igraš wild pa vjerojatno tvoj komentar ima smisla, ali ja sam baš sinoć gledao Krippariana (koji je nakon valjda 100 godina stigao do legendary ranka i to u wildu) i kaže čovjek kako doslovno nema decka u wildu u kojem nije Creeper, a deckovi iz standarda koji sadrže Razu i Patchesa sastavni su dio Wild ranked moda (samo su promijenjene 2-3 karte). Inače je lik prije par mjeseci u jednom videu prozvao Blizzard da moraju nerfati desetak karata uz obrazloženje zašto i mislim da su 6-7 karata nerfali do sad...

Treba sagledati i širu sliku, meni je isto prvo palo na pamet pitanje čemu nerfati nešto što izlazi iz standarda, ali treba i Wild održati igrivim. Konkretno, kaže da je Patches do sad "kočio" razvoj cijelog seta tribea Pirata jer je autoinclude za svaki deck koji sadrži Pirate... Razakus Priest nerfom Raze gubi dosta, ali opet ne toliko da ne bude igriv. I dalje bude to dobar deck (vjerojatno ne tier 1) samo što gubi Velen combo od 40+ damage-a u facu...

Sada bude isplivala nova meta (ne samo nove verzije deckova koji su najviše pogođeni nerfovima, već i "counter" deckovi - koji sad možda nisu dolazili do izražaja).

Meni se osobno promjene sviđaju (uključujići nova pravila za ranked mode), veselim se količini dusta i novoj meti.

Cubelock bude sad IMHO dominantan u rankedu, špekulira se da bi Doomguard mogao u HOF (što bi utjecalo na deck otprilike kao što bude nerf Raze utjecao na Razakus Priesta).

Uglavnom, godina je počela sa tektonskim promjenama, a ubrzo nas čeka i rotacija Standarda...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 6:42 (Yovitssa).
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

da li se kome desilo da izgube svoj turn , da protivnik ima dva za redom a da nije posljedica odigrane karte?

meni se upravo desilo po drugi put, igrao sam protiv paladina i on je bacio yogg-sarona i jedna karta koju je yogg-saron bacio je Living mana i kad je završila animacija od yogg-sarona minioni nastali putem Living mane su odmah mogli napadati, kao i yogg-saron?!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Yovitssa kaže...

...a deckovi iz standarda koji sadrže Razu i Patchesa sastavni su dio Wild ranked moda (samo su promijenjene 2-3 karte).

 

to je ponajviše zato što meta-u i u wild i u std. određuju najnoviji setovi karata koji su uvijek "malo" jači od novih. te 2-3 karte koje su drugačije su u glavnom i razlog da se igra wild i obično daju tim deckovima onaj mali OP touch 

 

Yovitssa kaže...

Treba sagledati i širu sliku, meni je isto prvo palo na pamet pitanje čemu nerfati nešto što izlazi iz standarda, ali treba i Wild održati igrivim. Konkretno, kaže da je Patches do sad "kočio" razvoj cijelog seta tribea Pirata jer je autoinclude za svaki deck koji sadrži Pirate... Razakus Priest nerfom Raze gubi dosta, ali opet ne toliko da ne bude igriv. I dalje bude to dobar deck (vjerojatno ne tier 1) samo što gubi Velen combo od 40+ damage-a u facu...

 

zapravo za raza-u se slažem da ga je trebalo malo skresati, ali po meni prije izbacivanja shadowreaper anduina.

patchesa je trebalo davnih dana nerfati..

znači ja se u biti slažem sa nerfovima, ali mi je u biti timing totalno promašen.

 

Yovitssa kaže...

Cubelock bude sad IMHO dominantan u rankedu, špekulira se da bi Doomguard mogao u HOF (što bi utjecalo na deck otprilike kao što bude nerf Raze utjecao na Razakus Priesta).

 

Cubelock  jedan od odvratnijih deckova ikada.. pogotovo u wild komban sa malghanisom...

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pozdrav!

Molim pomoć nekoga tko ima iPhone ili neki drugi iOS uređaj!

Naime, od KOTFT ekspanzije aplikacija na iPhoneu mi se update-a tek za dan-dva. Od tad nijedan patch sa nerfovima/novitetima ili novom ekspanzijom ne mogu instalirati kad mi ga ponudi u App Storeu eć za dan-dva...

Sad vveć postajem sumnjičav da se to događa samo meni pošto ne vidim da se na službenim forumima piše o tome.

Pa, evo, ako netko ima iOS uređaj bio bih mu zahvalan ako mi napiše da li je uspio instalirati ovaj zadnji patch koji je "vani" već dva-tri dana. Jer ja ga još uvijek ne mogu skinuti. Pokrenem update, a na aplikaciji mi piše samo "čekanje"... Inače, imam iPad4 i iPhone 6s plus 64gb. iPhone je ažururan na iOS 11.2.5.

Hvala!

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

A da probaš reinstall?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

A da probaš reinstall?

Ista stvar. Samo stoji i ne instalira se...

 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja imam iPhone 6+ i Pad Pro - na oba se uspješno updateao Hearthstone i normalno radi. Bit će da konkretno tebe nešto zeza... Na oba uređaja je isto ili samo na iPhoneu?

 

 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne znam stvarno, probaj maknuti app s telefona, spoji na iTunes pa probaj direkt preko njega.

 

Ja imam Android, kod takvih sr*anja jednostavno pobrišeš cache i trebalo bi raditi, ne sjećam se da li iPhone ima takvu opciju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hvala svima na savjetima, riješio sam problem (mada ni sam ne znam kako ). Uglavnom, pratio sam korake sa nekog foruma pa sam, između ostalog, resetirao mobitel, odjaviose/prijavio sa app storea, refreshao app store, odjavio se/prijavio sa WIFI mreže...

Na kraju ne znam što je od navedenog pomoglo, ali proradilo je...

Da stvar bude gora, prije nekih tjedan dana HS mi je prestao raditi na kompu (baca mi neku grešku sa povećim logom) tako da mi je stvarno bila muka od ovog problema...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

 

Cubelock  jedan od odvratnijih deckova ikada.. pogotovo u wild komban sa malghanisom...

 

Bljuvotina...

14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

yey 500, kako to da se samo ja hvalim sa ovim stvarima ? sta vi tih 500 partija obavite u cas posla pa nije ni vrijedno hvaljenja... ?:P

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 18:15 (TheVeky).
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...

yey 500, kako to da se samo ja hvalim sa ovim stvarima ? sta vi tih 500 partija obavite u cas posla... ?:P

 

ja imam 700+ sa priestom (i to preko 500 prije FT-a dok je bio relativno loš), cca 250-350 sa svim ostalima 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam nekako u isto vijeme došao do 500 sa Priestom, Mageom i Shamanom (zahvaljujući evolve decku koji sam igrao do iznemoglosti do DK ekspanzije), a za ostale iskreno ne znam na kojem sam skoru, samo znam da sa nekima nisam još ni na lvl 50... :-(

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...
TheVeky kaže...

yey 500, kako to da se samo ja hvalim sa ovim stvarima ? sta vi tih 500 partija obavite u cas posla... ?:P

 

ja imam 700+ sa priestom (i to preko 500 prije FT-a dok je bio relativno loš), cca 250-350 sa svim ostalima 

 i ja isto imam od priesta 500+ od onda kada je bio los :p , ja igram samo lose deckove :p , kao sto sam sad igrao sa shamanom :P

 

prvi golden mi je bio mage, onda priest  , zatim rogue , pa hunter , i sada shaman ...

 

paladin ,druid i warior su mi svi na oko 420-450 pobjeda, jedino warlock ima samo 200 pobjeda ... iduci golden je vjerojatno warior sa rotface deckom ili  druid preko quest deckom , neigram metu pa paladin i warlock otpadaju zasad :P

12 godina
odjavljen
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam daleko od 500 pobjeda s bilo kojim likom. Najbliži mi je warrior s manje od 300 pobjeda. Neki hero-i su mi još na dvoznamenkastom broju pobjeda makar igram od zatvorene bete

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

https://www.hearthpwn.com/news/4387-the-year-of-the-raven-is-coming-to-hearthstone-ice

 

Nova godina, nove promjene, najava ekspanzije ovaj tjedan!

Hof bogat za još tri karte, po meni očekivano za Ice Block, ali Oracle i Moltena nisam očekivao. Vjerojatno zbog nekih ludih sinergija u idućoj ekspanziji...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Novi Tawern Brawl, složite deck i igra se do 12 pobjeda, prvi run je free. Ja sam odigrao na NA serveru gdje imam samo karte koje sam skupio u F2P i odmah 12 wina :)

Jednostavni Tempo Secret Mage, sa sličnom verzijom za koju mislim da je čak jača na EU sam došao do 10 wina.

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kako su tako "slabe" nagrade? Nisam to prije igra i neigram odavno, siguran sam da su dobivali za 12 pobjeda, po 1000golda i dusta, 50 paketica i 3 zlatna legendarna ? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 16:22 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice