Koje igre za lan party (2-3 igrača?

poruka: 8
|
čitano: 1.868
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koje igre za lan party (2-3 igrača?

Može preporuka, ne moraju biti stare jer su kompovi koje imamo dosta dobri, glavno da je ZABAVNA i da se provjereno može igrati lan ili multiplayer.

Cs, worms, lol, dota, cod isključeni.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Koje igre za lan party (2-3 igrača?

kod mene na lanu je uvijek prisutan starcraft 2, bf3, i jos hrpa ostalih poznatih novih i starih naslova, nista specijalno zapravo!

recimo nisam jos probao armu 3 u lanu cuo sam da je odlicna...lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koje igre za lan party (2-3 igrača?

Mozda zvuci cudno. ali sigurno bih preporucio Flatout 2.

Igra je stara, ali je iznimno zabavna u drustvu (nas je bilo 6-7, ali vjerojatno je jednako zabavna i sa 3 igraca).
Mozes naredit neku vrstu natjecanja (mix sudaranja, utrka i stuntova). Nema nista bolje nego kada u derbiu unistis prijatelja a on se dere s druge strane stola.

Stvarno preporuka. 

Potpis
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre za lan party (2-3 igrača?

Heroes 3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koje igre za lan party (2-3 igrača?

Company of Heroes 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre za lan party (2-3 igrača?

Ako vas je 6 mozete uvijek DotAu igrat preko Warcraft 3 TFT, sam War 3 TFT sa valjda bezbroj modova (preporucam neki zombie survival i opcenito te survival modove). Heroes serijal ne bih preporucio jer tickovi znaju trajat po 7-10 minuta, onda bude problema kad vas je vise kad skuzis da u satu imas 1-3 turna. Ima odlican stari FPS "

" koji je melee FPS arena sa sjekirama, macevima i slicno, jako zabavno, Unreal Turnament...

 

Onako za dobar LAN ti treba nekoliko prijatelja, gajba pive, i slobodan um po pitanjuu izbora igara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Koje igre za lan party (2-3 igrača?

meni je Left 4 Dead zabavno igrat u lanu :)

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koje igre za lan party (2-3 igrača?

igrajte speedrunnerse.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice