Koju igre preporucate?

poruka: 19
|
čitano: 2.080
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

napisite neku igru koju mislite da se treba igrat!

 

xD

 


http://crogamers.awardspace.com/
uclani se i regaj pisi i citaj komentare igara
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju igre preporucate?

Bilo bi dobro da si napisa stasi uopce igra da ti ne nabrajamo bezveze ako si ih igra   pozzz

16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

COD 4, Rainbow six vegas, Resistance, Bioshock, Crysis, Test drive unlimited... Bilo što od ovoga zaigraj i nećeš požalit. Najviše od nabrojanih igara preporučam Vegas i COD 4.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koju igre preporucate?

Trenutačno igram 'Kane & Linch: Dead men', 'Assassin's creed' i 'Crysis'. Ovisi koji žanr voliš.

Ako nisi, svakako zaigraj 'Bioshock' Namigiva


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

Morrowind, Diablo 2, FEAR, StarCraft, Supreme Commander, BFME 2... Osmijeh


W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

CoD4, RS Vegas, STALKER, Audiosurf...


Double posters deserve to die!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

call of cthulhu: dark corners of the earth - ako voliš avanture, te malo zastarjelu (ne previše) grafiku

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

Pošto smo već tako žedni krvi i pucačine preporučam svima America's Army! Definitivno najnajrealnija taktička pucačina (doduše samo se može igrati preko interneta). Uz nju bi naveo jednu avanturu Grim Fandango. Jest da je igra iz 1999., al je genijalna! Također mi se sviđaju PES 2008 i Driver 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

Hvala decki,probat cu nesto od toga!


http://crogamers.awardspace.com/
uclani se i regaj pisi i citaj komentare igara
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Koju igre preporucate?

Svakako preporučam S.T.A.L.K.E.R.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

STALKER za atmosferu, CoD4 za dobru akciju,Crysys za brutalnu grafiku,Morrowind za odlicnu pricu i dugo prelazenje,DotAllstars(mapa za War3:Frozen Throne) za mrezni rts/rpg sa ekipom, ili jednostavno odi na neki gejmrevjudotkom,nije da sam otresit nego je stvarno mnogo igara koje su super,od lose grafike do super grafike(rijeđe),kroz desetljeća

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

Qwake wars enemy territory probaj. Barem bug-ov demo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju igre preporucate?
i_rambo_plache kaže...

Pošto smo već tako žedni krvi i pucačine preporučam svima America's Army! Definitivno najnajrealnija taktička pucačina (doduše samo se može igrati preko interneta). Uz nju bi naveo jednu avanturu Grim Fandango. Jest da je igra iz 1999., al je genijalna! Također mi se sviđaju PES 2008 i Driver 1.

 grima obavezno! treba ga uvest u lektiru! da ga igraju umisto učilice! A taj vegas, koja je to shema igre?

MB Gigabyte X38-DS4, Intel Core 2 Duo E6850 BOX, 2×3.0GHz, Gigabyte GF 8800GTX, 768MB DDR3, 4 x 1GB @ 800mhz Thermaltake Soprano
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju igre preporucate?
Dado_ZG78 kaže...

Trenutačno igram 'Kane & Linch: Dead men', 'Assassin's creed' i 'Crysis'. Ovisi koji žanr voliš.

Ako nisi, svakako zaigraj 'Bioshock' Namigiva


Kakav je Kane & Linch: Dead men? Po recenzijama igrača i nije najbolji iako ima potencijala.

Na čemu igraš Assassin' s creed PS 3 ili Xbox 360?

16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

Jedva cekam  Assassins Creeed na PCju.

 

Toplo preporucujem World in conflict i sins of a solar empire ako si RTS freak :)


1337
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

et:qw ak ne cijeli bar demo jer je zabavan(znam da si igrao al idemo opet),ak ti se sviđaju online shooteri još bi mogel igrati Americas Army i FEAR Combat-AA  i FC su ti besplatni tak da ih moreš lefko downloadati jer imaš flat

od ostalih igra pričekaj spore,gta4,assasins creed i mafia2


H-MAN RULES!!!11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju igre preporucate?
Strontium kaže...

STALKER za atmosferu, CoD4 za dobru akciju,Crysys za brutalnu grafiku,Morrowind za odlicnu pricu i dugo prelazenje,DotAllstars(mapa za War3:Frozen Throne) za mrezni rts/rpg sa ekipom, ili jednostavno odi na neki gejmrevjudotkom,nije da sam otresit nego je stvarno mnogo igara koje su super,od lose grafike do super grafike(rijeđe),kroz desetljeća

  Smijeh  sve ovo +Oblivion,Counter Strike 1.6,Source
15 godina
offline
Koju igre preporucate?

e ovu konfiguraciju:AMD3700+, 1GB RAM, 256MB gforce 5500fx, koju mi igru preporučate

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju igre preporucate?

rpg:olivion

fps:cod 4,cod 2

trke:moto gp 07,nfsu 2

rts:company of herores,age of empires 1


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice