Last Epoch

poruka: 77
|
čitano: 14.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Last Epoch

Last epoch je na razini legendi tipa Titan Quest i Grim Dawna. Na Diablo ne treba trošiti riječi jer je Diablo 2 bio zadnji vrijedan spomena.

Došao sam do end game s Necromancericom. Nikad nisam toliko uživao u buildu s minionsima. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Last Epoch
Korny1603987 kaže...

Last epoch je na razini legendi tipa Titan Quest i Grim Dawna. Na Diablo ne treba trošiti riječi jer je Diablo 2 bio zadnji vrijedan spomena.

Došao sam do end game s Necromancericom. Nikad nisam toliko uživao u buildu s minionsima. 

 Neznam, igram jedno 4-5 sati i nekako je blend, nema nekog osječaja napretka, mape nezanimljive,  itemi nezanimljivi, još nisam naletio na neki set itema,  grafika stvarno top, ali u usporedbi sa Grim Dawn, Grim Dawn je dosta levela iznad, Grim Dawn ima puno više implementiranih detalja, tipa sama mehanika igre, odnosno combat, u Last epochu neprijatelji samo legnu nakon što su ubijeni odnosno imaju samo 1 takvu animaciju , Grim Dawn ima više animacija, pure gorefest, kad si overpowered i zombi explodira, savršenstvo. Ako usporedimo samo ring iz Last Epocha i Grim Dawn, item ring ima oko 7-12 statistika, dok u Last Epochu možda 1-4 statistika. Usporedba u attachu. Zasada po meni Titan quest i Grim Dawn puno detaljniji i drže vrh po igrivosti od ostalih istih/sličnih igara tipa Wolcen itd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2024 14:15 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: Last Epoch
Cryogenic kaže...
Korny1603987 kaže...

Last epoch je na razini legendi tipa Titan Quest i Grim Dawna. Na Diablo ne treba trošiti riječi jer je Diablo 2 bio zadnji vrijedan spomena.

Došao sam do end game s Necromancericom. Nikad nisam toliko uživao u buildu s minionsima. 

 Neznam, igram jedno 4-5 sati i nekako je blend, nema nekog osječaja napretka, mape nezanimljive,  itemi nezanimljivi, još nisam naletio na neki set itema,  grafika stvarno top, ali u usporedbi sa Grim Dawn, Grim Dawn je dosta levela iznad, Grim Dawn ima puno više implementiranih detalja, tipa sama mehanika igre, odnosno combat, u Last epochu neprijatelji samo legnu nakon što su ubijeni odnosno imaju samo 1 takvu animaciju , Grim Dawn ima više animacija, pure gorefest, kad si overpowered i zombi explodira, savršenstvo. Ako usporedimo samo ring iz Last Epocha i Grim Dawn, item ring ima oko 7-12 statistika, dok u Last Epochu možda 1-4 statistika. Usporedba u attachu. Zasada po meni Titan quest i Grim Dawn puno detaljniji i drže vrh po igrivosti od ostalih istih/sličnih igara tipa Wolcen itd.

 Ček, jesi ti ovo stvarno usporedio basic ring iz Last Epocha sa rare ringom iz Grim Dawna?

 

I meni su Grim Dawn i Titan Quest top ARPG ali ova usporedba iznad s ringovima stvarno nema smisla.

 

Nego, danas startam ozbiljnije s Last Epoch, nakon što sam jučer konačno završio build Sorcerer u D4.

Otišao kod Duriela, ispržio matse za summon i njega i shvatio da je to to što se tiče D4, do nove sezone.

Jbt, kad mogu solirati naj jačeg end game bossa vrijednog farmanja, onda to tu nešto ne štima...

Tigar Krezumica
12 godina
offline
Re: Last Epoch
fromcelltohell kaže...
 Ček, jesi ti ovo stvarno usporedio basic ring iz Last Epocha sa rare ringom iz Grim Dawna?

 

I meni su Grim Dawn i Titan Quest top ARPG ali ova usporedba iznad s ringovima stvarno nema smisla.

 

Nego, danas startam ozbiljnije s Last Epoch, nakon što sam jučer konačno završio build Sorcerer u D4.

Otišao kod Duriela, ispržio matse za summon i njega i shvatio da je to to što se tiče D4, do nove sezone.

Jbt, kad mogu solirati naj jačeg end game bossa vrijednog farmanja, onda to tu nešto ne štima...

 Neznam šta se iščuđavaš ko picek glisti, ringovi kod prvog merchanta u Grim Dawnu odma na početku igre imaju 5-7 statistika. Slika u attachu, Itekako ima smisla. Itemi nezanimljivi i igra dosadna. Ako igram 4-5 sati i imam ring od 1-3 statistike onda nije zanimljivo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2024 15:07 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: Last Epoch
Cryogenic kaže...
fromcelltohell kaže...
 Ček, jesi ti ovo stvarno usporedio basic ring iz Last Epocha sa rare ringom iz Grim Dawna?

 

I meni su Grim Dawn i Titan Quest top ARPG ali ova usporedba iznad s ringovima stvarno nema smisla.

 

Nego, danas startam ozbiljnije s Last Epoch, nakon što sam jučer konačno završio build Sorcerer u D4.

Otišao kod Duriela, ispržio matse za summon i njega i shvatio da je to to što se tiče D4, do nove sezone.

Jbt, kad mogu solirati naj jačeg end game bossa vrijednog farmanja, onda to tu nešto ne štima...

 Neznam šta se iščuđavaš ko picek glisti, ringovi kod prvog merchanta u Grim Dawnu odma na početku igre imaju 5-7 statistika. Slika u attachu, Itekako ima smisla. Itemi nezanimljivi i igra dosadna. Ako igram 4-5 sati i imam ring od 1-3 statistike onda nije zanimljivo.

 Pa ti si se prvi počeo čuditi tome kak su itemi različiti u gle čuda, dvije različite igre.

I još daš usporedbu flat basic ringa sa rare ringom napucanim statsima.

Evo, meni Last Epoch za ovo vremena što sam odigrao isto nije boznašto,

ali ću dati šansu ovoj igri jer nemrem na osnovu par sati gameplaya dati realan sud.

 

Meni recimo u LE smeta dizajn levela, sve se svodi na dungeone a kad se i nađeš na nekom otvorenom prostoru i to je poprilično skučeno.

Kad usporedimo ovu igru iz 2024. godine sa TQ koji je izašao 2006. (dizajn levela) onda i nije neka sreća. No vidjet ćemo kako će se LE razvijati dalje.

Tigar Krezumica
12 godina
offline
Re: Last Epoch
fromcelltohell kaže...
 Pa ti si se prvi počeo čuditi tome kak su itemi različiti u gle čuda, dvije različite igre.

I još daš usporedbu flat basic ringa sa rare ringom napucanim statsima.

Evo, meni Last Epoch za ovo vremena što sam odigrao isto nije boznašto,

ali ću dati šansu ovoj igri jer nemrem na osnovu par sati gameplaya dati realan sud.

 

Meni recimo u LE smeta dizajn levela, sve se svodi na dungeone a kad se i nađeš na nekom otvorenom prostoru i to je poprilično skučeno.

Kad usporedimo ovu igru iz 2024. godine sa TQ koji je izašao 2006. (dizajn levela) onda i nije neka sreća. No vidjet ćemo kako će se LE razvijati dalje.

 Znači čim se počneš čuditi znači primječuješ kako je nešto kod druge igre bolje napravljeno, detaljnije, od statsa itema, i item odma na početku igre ima 5 statsa dok item ring u LE samo 1, znači njesra. Kod grim Dawna je sve puno razradjenije. Kako i sam kažeš level dizajna, gameplay/combat mechanics itd. Na steamu je netko spomenuo kako igra Dungeon Siege 1 ima puno bolje riješen inventory nego LE. Sve u svemu tresla se brda rodio se miš.

 

https://steamcommunity.com/app/219990/discussions/0/4336473780333865730/?tscn=1708789873

 

Vidjet ćemo igru "No Rest For The Wicked" šta pruža, prvi dojmovi dosta dobro izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2024 20:48 (Cryogenic).
11 godina
offline
Re: Last Epoch
Cryogenic kaže...
fromcelltohell kaže...
 Pa ti si se prvi počeo čuditi tome kak su itemi različiti u gle čuda, dvije različite igre.

I još daš usporedbu flat basic ringa sa rare ringom napucanim statsima.

Evo, meni Last Epoch za ovo vremena što sam odigrao isto nije boznašto,

ali ću dati šansu ovoj igri jer nemrem na osnovu par sati gameplaya dati realan sud.

 

Meni recimo u LE smeta dizajn levela, sve se svodi na dungeone a kad se i nađeš na nekom otvorenom prostoru i to je poprilično skučeno.

Kad usporedimo ovu igru iz 2024. godine sa TQ koji je izašao 2006. (dizajn levela) onda i nije neka sreća. No vidjet ćemo kako će se LE razvijati dalje.

 Znači čim se počneš čuditi znači primječuješ kako je nešto kod druge igre bolje napravljeno, detaljnije, od statsa itema, i item odma na početku igre ima 5 statsa dok item ring u LE samo 1, znači njesra. Kod grim Dawna je sve puno razradjenije. Kako i sam kažeš level dizajna, gameplay/combat mechanics itd. Na steamu je netko spomenuo kako igra Dungeon Siege 1 ima puno bolje riješen inventory nego LE. Sve u svemu tresla se brda rodio se miš.

 

https://steamcommunity.com/app/219990/discussions/0/4336473780333865730/?tscn=1708789873

 

Vidjet ćemo igru "No Rest For The Wicked" šta pruža, prvi dojmovi dosta dobro izgleda.

iskreno koga briga za statse i slicne pizdarije u ovakvom tipu igre

 

nije ovo HC uradak za najzagrizenije min maksere i no life farmere ARPG-a

 

ovo je "casual" igra za one koji nemaju vremena niti volje niti znanja za nesto "ozbiljnije" kao sto je PoE

 

igra cilja na masovnu populaciju i ima isti smisao kao i D4, Grim Dawn, Torchlight i slicne koje su namjenjenje svima koji zele no brainer zabavu

12 godina
offline
Re: Last Epoch
Timo kaže...
Cryogenic kaže...
fromcelltohell kaže...
 Pa ti si se prvi počeo čuditi tome kak su itemi različiti u gle čuda, dvije različite igre.

I još daš usporedbu flat basic ringa sa rare ringom napucanim statsima.

Evo, meni Last Epoch za ovo vremena što sam odigrao isto nije boznašto,

ali ću dati šansu ovoj igri jer nemrem na osnovu par sati gameplaya dati realan sud.

 

Meni recimo u LE smeta dizajn levela, sve se svodi na dungeone a kad se i nađeš na nekom otvorenom prostoru i to je poprilično skučeno.

Kad usporedimo ovu igru iz 2024. godine sa TQ koji je izašao 2006. (dizajn levela) onda i nije neka sreća. No vidjet ćemo kako će se LE razvijati dalje.

 Znači čim se počneš čuditi znači primječuješ kako je nešto kod druge igre bolje napravljeno, detaljnije, od statsa itema, i item odma na početku igre ima 5 statsa dok item ring u LE samo 1, znači njesra. Kod grim Dawna je sve puno razradjenije. Kako i sam kažeš level dizajna, gameplay/combat mechanics itd. Na steamu je netko spomenuo kako igra Dungeon Siege 1 ima puno bolje riješen inventory nego LE. Sve u svemu tresla se brda rodio se miš.

 

https://steamcommunity.com/app/219990/discussions/0/4336473780333865730/?tscn=1708789873

 

Vidjet ćemo igru "No Rest For The Wicked" šta pruža, prvi dojmovi dosta dobro izgleda.

iskreno koga briga za statse i slicne pizdarije u ovakvom tipu igre

 

nije ovo HC uradak za najzagrizenije min maksere i no life farmere ARPG-a

 

ovo je "casual" igra za one koji nemaju vremena niti volje niti znanja za nesto "ozbiljnije" kao sto je PoE

 

igra cilja na masovnu populaciju i ima isti smisao kao i D4, Grim Dawn, Torchlight i slicne koje su namjenjenje svima koji zele no brainer zabavu

 Statsi i te "slične pizdarije" itekako pripadaju ovakvom tipu igre. Šta onda radi tona itema sa tonom statsa u Grim Dawnu, D4, Wolcen, PoE i ostalim istim takvim igrama ako su statsi nebitni, sve je to itekako bitno. Tvoj post nema nikakvog smisla. Ne postoji ovakav tip igre bez statsa.. Kao da kažeš, šta će mi upgrade motora u Need for speedu, nemoram bit brži i bolji od ostalih. Mindset ti je za popizdit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2024 13:26 (Cryogenic).
16 godina
offline
Re: Last Epoch

Meni je cool odabir skillova i onda ideja leveliranja tih istih skilova posebno.

15 godina
offline
Re: Last Epoch
Korny1603987 kaže...

Meni je cool odabir skillova i onda ideja leveliranja tih istih skilova posebno.

 Kak ti nešto može biti cool kad igra ima manje kompleksne statove na itemima od nekih drugih igara....

 

Šalu na stranu, puno toga je dobro u ovoj igri, samo da malo poprave stabilnost i da se u popodnevnim satima može igrat.

Meni se sviđaju i itemi i crafting i rune i glyphovi i afiksi i u biti mi je izuzetno kompleksno i za farmat i za nabavljat. Kad pomisliš da imaš bis item tek kad nađeš bis unique sa 4 legendary potencijalom, pa bis epic sa idelnim statovim za nakenjat na njega i tako za svaki/večinu slotova... puff.... A kažu da je ovo "casual" pristup itemizaciji.

Skilovi su jako cool, borba ok, dovoljno različitih enemya, mapa... nepredvidljivost monolita itd.

A onda altovi... 15 tipova sa barem 1-3 builda po svakom koji su "meta" ili barem "viable"

11 godina
offline
Re: Last Epoch
Cryogenic kaže...

 Statsi i te "slične pizdarije" itekako pripadaju ovakvom tipu igre. Šta onda radi tona itema sa tonom statsa u Grim Dawnu, D4, Wolcen, PoE i ostalim istim takvim igrama ako su statsi nebitni, sve je to itekako bitno. Tvoj post nema nikakvog smisla. Ne postoji ovakav tip igre bez statsa.. Kao da kažeš, šta će mi upgrade motora u Need for speedu, nemoram bit brži i bolji od ostalih. Mindset ti je za popizdit.

napisao sam da koga briga za statse u smislu uspordebe  sa drugim igram koje si ti naveo, a ne da goga briga za statse opcenito.

 

daj se smiri covjece, dobite ces infarkt, to je sam igra, koga briga 

 

 

12 godina
offline
Re: Last Epoch
Rhodin kaže...

 Kak ti nešto može biti cool kad igra ima manje kompleksne statove na itemima od nekih drugih igara....

 

 

 Kad gledaš ženu nisu ti bitni statsi? Očito nisu valjda.  . A znamo da jesu. To je samo primjer tog ringa kao manjak detalja kako je sve loše odrađenije od drugih igara, jer nisam htio ići u ostale detalje animacija i svega ostaloga i nisam jedini kojima igra nije sjela. 

 

https://www.pcgamer.com/last-epoch-review/

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 10:55 (Cryogenic).
16 godina
offline
Last Epoch

Neka mi netko javi kako je igrati druida s zivotinjama nasuprot nekromancer ženske s "utvarama" i zombijima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Last Epoch
Korny1603987 kaže...

Neka mi netko javi kako je igrati druida s zivotinjama nasuprot nekromancer ženske s "utvarama" i zombijima.

igram wraith necra i jako je dobro, cak i bez key build items. kad napravim usporedbu LE i D4... LE ga pojede kad je rijec o minionima

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Last Epoch

Ja imam iskustva s necromancer ženskom jer sam prije 4 mjeseca prešao igru s njom. Trudio sam se napraviti što je više različitih miniona tako da imam na raspolaganju sve vrste napada neovisno protiv koga se borim. Čak sam i onoga kamenog momka "golema" podijelio na 2 dijela s različitim napadima. Nisam igrao druida. 

 

Ali opet ne znam hoću li opet igrati na sličan način. S obzirom da sam lijen nekako mi je prirodno igrati dok se pomičem lijevo desno, a ovi moji kompanjoni rješavaju cijelu mapu.

15 godina
offline
Re: Last Epoch
Cryogenic kaže...
Rhodin kaže...

 Kak ti nešto može biti cool kad igra ima manje kompleksne statove na itemima od nekih drugih igara....

 

 

 Kad gledaš ženu nisu ti bitni statsi? Očito nisu valjda.  . A znamo da jesu. To je samo primjer tog ringa kao manjak detalja kako je sve loše odrađenije od drugih igara, jer nisam htio ići u ostale detalje animacija i svega ostaloga i nisam jedini kojima igra nije sjela. 

 

https://www.pcgamer.com/last-epoch-review/

 Wow... ovo moram priznat da još nisam čuo... Ali ne, ako i zanemarim da mi izgled nije najbitnija stvar na ženi i komentiram samo izgled, da, dobra s*sa, guz*ca, zgodna žena... ne treba baš ići u detalje sa kilažom, visinom, težinom, razmakom bradav*ca, udaljenosti bradav*ce od ključne kosti i slično...

Da ne kažem da i idealno savršena žena po svim statistikama može biti mrtvo puhalo u krevetu.

"Statsi" nisu najbitnija stvar u životu... nauči to što prije, barem kad se radi o ženama.

 

A sad, što se tiče igre, ako ti je to presudno, sam si nabrojao bolje i kompleksnije naslove, mislim da je ovo pretrivijalna igra za tebe, bolje se drži tih naprednijih... uostalom, kako PCGamer kaže, tako igraj.

13 godina
offline
Last Epoch

A jeste probali actually igrat ono kaj vam se sviđa, a ne ono kaj je mainstream, tj. kaj streameri trenutno peglaju :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Last Epoch
sinkee kaže...

A jeste probali actually igrat ono kaj vam se sviđa, a ne ono kaj je mainstream, tj. kaj streameri trenutno peglaju :)

 

s obzirom da dolazim iz D4, a igrao sam PoE, i D3 itd, ovo je mi je za sada jako dobro.

osim nekih manjih zamjerki, uvjerljivo je bolja igra od D4

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Re: Last Epoch
Rhodin kaže...

 Wow... ovo moram priznat da još nisam čuo... Ali ne, ako i zanemarim da mi izgled nije najbitnija stvar na ženi i komentiram samo izgled, da, dobra s*sa, guz*ca, zgodna žena... ne treba baš ići u detalje sa kilažom, visinom, težinom, razmakom bradav*ca, udaljenosti bradav*ce od ključne kosti i slično...

Da ne kažem da i idealno savršena žena po svim statistikama može biti mrtvo puhalo u krevetu.

"Statsi" nisu najbitnija stvar u životu... nauči to što prije, barem kad se radi o ženama.

 

A sad, što se tiče igre, ako ti je to presudno, sam si nabrojao bolje i kompleksnije naslove, mislim da je ovo pretrivijalna igra za tebe, bolje se drži tih naprednijih... uostalom, kako PCGamer kaže, tako igraj.

 Ložiš se preozbiljno kompa. Jel moguće da se ti postavljaš kao neki life coach meni koji imam dosta veza iza sebe i trenutno oženjen? Kad si na dejtu dali upijaš sve moguće detalje/statse o ženi sa kojom bi mogao bit? Detalji/statsi nisu bitni u životu? Ako ti nisu bitni ja mogu reć za tebe da si onda jako površan u životu i nezreo. Ja neznam zašto se boriš protiv sistema detalja statsa, u igre su stavili iteme sa statsima, samo kažem da je Grim Dawn detaljnija igra nego LE. Isčuđavaš se ko picek glisti na moju metaforu statsa na ženama, ti si sad otkrio ameriku da zena moze bit bomba a mrtvo puhalo u krevetu, evo wow, jesi razmišljao otvorit yt kanal i podijelit ova nevjerojatna otkrića sa cijelom svijetom? Kad kupuješ auto kažeš samo, jel ima 4 kotača kupujem? Kad kupuješ graifčku, kupuješ bez gledanja detalja i statsa?? Ne kakaj kvake, naravno da te zanimalju detalji odnosno statsi. Detalji i statsi u svim granama života su itekako bitni, a ukoliko želiš biti bolji jači u ovakvim igrama, naravno da gledaš BOLJE statse na itemima. Dal je nešto bolje za mene ili ne sam odlučujem, hvala. Anyway, svakome svoje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2024 11:38 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: Last Epoch
Cryogenic kaže...
Rhodin kaže...

 Wow... ovo moram priznat da još nisam čuo... Ali ne, ako i zanemarim da mi izgled nije najbitnija stvar na ženi i komentiram samo izgled, da, dobra s*sa, guz*ca, zgodna žena... ne treba baš ići u detalje sa kilažom, visinom, težinom, razmakom bradav*ca, udaljenosti bradav*ce od ključne kosti i slično...

Da ne kažem da i idealno savršena žena po svim statistikama može biti mrtvo puhalo u krevetu.

"Statsi" nisu najbitnija stvar u životu... nauči to što prije, barem kad se radi o ženama.

 

A sad, što se tiče igre, ako ti je to presudno, sam si nabrojao bolje i kompleksnije naslove, mislim da je ovo pretrivijalna igra za tebe, bolje se drži tih naprednijih... uostalom, kako PCGamer kaže, tako igraj.

 Ložiš se preozbiljno kompa. Jel moguće da se ti postavljaš kao neki life coach meni koji imam dosta veza iza sebe i trenutno oženjen? Kad si na dejtu dali upijaš sve moguće detalje/statse o ženi sa kojom bi mogao bit? Detalji/statsi nisu bitni u životu? Ako ti nisu bitni ja mogu reć za tebe da si onda jako površan u životu i nezreo. Ja neznam zašto se boriš protiv sistema detalja statsa, u igre su stavili iteme sa statsima, samo kažem da je Grim Dawn detaljnija igra nego LE. Isčuđavaš se ko picek glisti na moju metaforu statsa na ženama, ti si sad otkrio ameriku da zena moze bit bomba a mrtvo puhalo u krevetu, evo wow, jesi razmišljao otvorit yt kanal i podijelit ova nevjerojatna otkrića sa cijelom svijetom? Kad kupuješ auto kažeš samo, jel ima 4 kotača kupujem? Kad kupuješ graifčku, kupuješ bez gledanja detalja i statsa?? Ne kakaj kvake, naravno da te zanimalju detalji odnosno statsi. Detalji i statsi u svim granama života su itekako bitni, a ukoliko želiš biti bolji jači u ovakvim igrama, naravno da gledaš BOLJE statse na itemima. Dal je nešto bolje za mene ili ne sam odlučujem, hvala. Anyway, svakome svoje.

 Mislim da si ti apsolutno folao što tebi pokušavam reći, ali koga briga, ovo je toliko otišlo u offtopic da više ne znam ni gdje se topic nalazi... negdje na početku teme, prvih 5 postova.

Samo ti čitaj svoje statse, milione njih, milijarde različitih... presudna je kvantiteta kategorija, ne koliko su korisne, dakako, ili kako utječu na išta, Bože sačuvaj nekog balansa.

Ali ajde, ako se već ložiš na to, rekao si sam, ima igara koje ti odgovaraju, siguran sam da se možeš ostvariti u tim temama, ako već ne ovdje.

Sretno sa ženama, sretno sa statsima, meni je ova rasprava gotova.

 

Što se tiče LE, da se vratim na temu, ako netko nije siguran, može se pridružiti bilo kojoj od dvije frakcije, levelati favor i prebacivati iz jedne u drugu. Level sa obje frakcije je ACCOUNT VIDE pa slobodno, kad počnete novog lika, nastavite. Dapače u prvom kampu će vas dočekati predstavnici oba, pa možete birati sa kojim čete poslovati- Nisam testirao, ali navodno možete 4 puta u danu sa svakim likom mijenjati, nositi item možete samo sa likom koji je u frakciji i ako imate dovoljno levela u njoj.

Zanimljiv koncept i bez posebnih nedostataka kad se mijenja frakcija, ništa se ne gubi.

16 godina
offline
Re: Last Epoch

moji dojmovi o endgame contentu nakon nekakvih stotinjak sati. pise u steamu 120 sati, al oduzet cu 10 jer je loading screen boss bio jako naporan.

 

monolith system mi je cool concept. brzi dungeon, skupljas stability da bi plesnuo monolith bossa. sam odredujes tezinu sa corruption levelom, mozes resetira, mozes dizat u nebo ako hoces. medutim, problem, bar sto se mene tice, je sto nemam neki jesno definiram cilj zasto bi dizao corruption vise od 200. Naime, 200 corruption u principu otkljucava droppove od shade of orobys (bar sam tako cuo), ali i opciju za odabir vise blessinga nakon sto odradis monolith bossa. sve ostalo je positive feedback loop. veci corruption znaci kvalitetniji gear u smislu exalted itema sa boljim affixima, ali i vecu sansu za legendary potential na unique itemima. uz to, svaki monolith ima svoj zasebni corruption level. tako da, ako zelis bolje stvari, u principu ga moras odradit do 200 osim ako si imao srece da ti blessing koji farms ima jako dobar stat (negdje u razini oko 90% maksimalne vrijednoti npr). po mojoj procjeni za 200 corruption treba ti nekakvih 8 runnova po monolithu, osim ako nema neki stacking bonus il tako nesto ako imas vise shadrova.

dakle, long story short, fali mi neki incentive za gurat corruption preko 200.

 

dungeoni su malo naporni. osim temporal sanctuma kojeg po defaultu moras radis ako hoces koristit legendary potential, preostala dva mi nemaju puno smisla. jedan je money sink, drugi je unidentified items gamble. gold cu radije trpat u stash, a gamble me ne interesira jer svakako bauljam po monolithima gdje imam vecu sansu za dobit iteme koji mi trebaju. uz to, dungeoni su znatno duzi od monolitha prvenstveno jer postoje barijere/blokirani putevi koje moras zaobilazit sto mi bas puno nema smisla. narocito kad napravi usporedbu kako "letim" kroz monolithe i onda vidim koliko se "patim" kroz dungeon.

 

arena je cool concept, izdrzi koliko mozes. nemam tu nista extra za kazati, ko voli nek izvoli. 

 

opcenito gledajuc, igra na izlasku ima pristojan endgame content, treba malo poradit na nekim segmentima. koliko vidim, developeri imaju planove za ekspanziju ovih sistema tako da smatram da ima potencijala.

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Last Epoch

Jesam samo ja koji u igrici koji u svakoj area-i apsolutno svaku mapu do kraja otvori i provjeri jel ima kaj :)

Dodatno, kaj s goldima radite dok ste low level (ja sam negdje oko 25) i tek na chapteru 3, da li da kupujem kaj ili čuvam za endgame?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Last Epoch

Ne trošite gold za stash. idući tjedan cca 50% im ide cijena dolje

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Last Epoch
sinkee kaže...

Jesam samo ja koji u igrici koji u svakoj area-i apsolutno svaku mapu do kraja otvori i provjeri jel ima kaj :)

Dodatno, kaj s goldima radite dok ste low level (ja sam negdje oko 25) i tek na chapteru 3, da li da kupujem kaj ili čuvam za endgame?

 samo i jedino rune of shattering kupuj na početku, sve drugo ti nema smisla jer sa svakim lvl*om pada i bolja oprema

od vendora nisam ni jedan komad opreme kupio

15 godina
offline
Re: Last Epoch
sinkee kaže...

Jesam samo ja koji u igrici koji u svakoj area-i apsolutno svaku mapu do kraja otvori i provjeri jel ima kaj :)

Dodatno, kaj s goldima radite dok ste low level (ja sam negdje oko 25) i tek na chapteru 3, da li da kupujem kaj ili čuvam za endgame?

 Iskreno kasnije (cca lvl 80 ili 85+) lova nije problem. Do tada sm kupovao runes of shattering i stash.

Stash sam kupovao da ne brišem/prodajem iteme. Onda kako učiš koji statovi/itemi ti trebaju i što čuvat, što bacat/prodavat i što shatterat/craftat, onda ćeš shvatiti da ti ni ne treba 20+ stasheva kko ja imam, niti većina onoga što si spremio.

 

Nabavi si loot filter

Kupuj runes of shattering

 

Nemoj preć 7-10 stash tabova prije lvl 80, zaista nema potrebe. U jednom trenu je (puno) jeftinije shatter nego spremit, ako nisi siguran što sa itemom, ostat će ti barem većina affix runa

16 godina
offline
Re: Last Epoch
sinkee kaže...

Jesam samo ja koji u igrici koji u svakoj area-i apsolutno svaku mapu do kraja otvori i provjeri jel ima kaj :)

Dodatno, kaj s goldima radite dok ste low level (ja sam negdje oko 25) i tek na chapteru 3, da li da kupujem kaj ili čuvam za endgame?

samo stash trenutno. mos ic u lightless arbor i trosit pare tamo al u principu stash > all

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Last Epoch

Meni je igra taman što očekujem od ARPGa, ovo će mi biti broj jedan barem do izlaska Titan Quest 2.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Last Epoch
sinkee kaže...

Jesam samo ja koji u igrici koji u svakoj area-i apsolutno svaku mapu do kraja otvori i provjeri jel ima kaj :)

 

Nisi jedini. To ja radim u svakoj igri, istražim svaki pedalj mape   

 

Btw, trenutno sam lvl 47 necromancer. Koristim maxroll necromancer leveling guide i uživam. Preporuka za maxroll svima koji traže leveling build ili endgame build. Imate i tier liste itd.

 

Super mi je igra i igrat ce se ovo na duze staze (za razliku od d4 govneta).

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2024 10:05 (Baldurion).
13 godina
offline
Re: Last Epoch
Baldurion kaže...
sinkee kaže...

Jesam samo ja koji u igrici koji u svakoj area-i apsolutno svaku mapu do kraja otvori i provjeri jel ima kaj :)

 

Nisi jedini. To ja radim u svakoj igri, istražim svaki pedalj mape   

 

Btw, trenutno sam lvl 47 necromancer. Koristim maxroll necromancer leveling guide i uživam. Preporuka za maxroll svima koji traže leveling build ili endgame build. Imate i tier liste itd.

 

Super mi je igra i igrat ce se ovo na duze staze (za razliku od d4 govneta).

 ja s njegovog guide-a igram lightning sorcerera, krenuo act 5, lv 37 il 38 mislim

10 godina
offline
Last Epoch

S obzirom da je tek prvi cycle ja testiram razne buildove, tako da trenutno imam Full minion necro lvl78, Divebomb Falconer lvl73 i HHRive Paladin lvl83

razmišljam šta bi sljedeće mogao testirat s obzirom da je kampanja dosta brza.

Razmišljam nešto bow ili DoT a ove buildove koji su OP ili exploit neću ni testirat

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice