Last Epoch

poruka: 77
|
čitano: 14.156
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Last Epoch

Par fora loading screenova 

 

P.S. Upravo sam ubio Lagona isprve, ali nije da je baš lagana borba moram priznati (vidio sam da se dosta ljudi buni da je taj fajt pretežak). Trenutno sam lvl 57 i krećem taman zadnji act 9. Igram necromancera (leveling necromancer build sa maxrolla).

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Last Epoch

Moram priznati da sam umro 3 puta u prvom kontaktu sa tim bossom i još 5-6 puta u drugom kontaktu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Last Epoch
Korny1603987 kaže...

Moram priznati da sam umro 3 puta u prvom kontaktu sa tim bossom i još 5-6 puta u drugom kontaktu.

Pretpostavljam da nisi imao dovoljno resista? Cold i lightning dmg najviše taj boss radi (ako se ne varam) + preporučljivo je imati što više movement speeda za dodganje onih krugova što baca na pod i onog lasera. 

 

Dobro, ako ćemo baš cjepidlačiti ja sam umro jednom u prvoj fazi zbog gluposti (iako ja to ne smatram pravom smrti jer nije bila fer borba ). Kada krene fajt u prvoj fazi Lagon zatvori taj prostor za borbu sa svojim ticalima, a meni su svi skeletoni, abomination i golem ostali iza ticala i nisu mogli proći, tako da nisam mogao raditi dmg uopće 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2024 22:06 (Baldurion).
16 godina
offline
Re: Last Epoch

Nisam imao problema s obranom već s nedostatkom shvaćanja mehanike borbe i nedostatka kretanja.  Problem mi je kada krene "laserska-po crti" oluja i svaki puta kada sam prošao kroz to sam poginuo, u roku sekunde.

8 godina
offline
Last Epoch

Sad će tebi teta zmija da objasni par stvari u sljedećem actu :D :D
Nemoj ni ulaziti kod nje ako nemaš max physical resist. ;)

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Last Epoch

Ostalo nije bilo problem. Pričam o prvom liku kada sam igrao Necromancera. Taj je level 78 i na end gameu.

Sa drugim likom  Primalist-beastmaster sam na levelu 50 i uskoro ću prvi puta vidjeti Logana s njim.

 

EDIT: Tetu Zmiju je bilo lakše pobijediti, ali sam tada već imao uigranu necro ekipu, a ja sam samo štancao zombije i trčao  lijevo desno i koristio napitke.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2024 16:48 (Korny1603987).
13 godina
offline
Last Epoch

"In today’s patch we have previously mentioned skill changes, stash tab cost reductions, audio updates and more!"

 

https://forum.lastepoch.com/t/last-epoch-patch-1-0-3-patch-notes/68385

 

Novi patch došao 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2024 18:31 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Last Epoch

Stvar koja meni osobno ful smeta je to što se zona odmah resetira čim je napustiš (u svim ostalim ARPG-ovima treba 5-10min da se zona resetira).

 

 Ovo je službeni odgovor sa njihovog discorda na ovu tematiku sa zonama:  

"We would optimally like to have map permanence, however this is normal for our maps as it reduces load to help with performance.

Because we don’t encourage vendor runs (items sell for very little), and all endgame activities are failed if you leave them before completing them, going to town and returning to a map is generally a rare activity in Last Epoch. This in addition to the performance benefits has resulted in map permanence being lower priority.


We understand this in particular tends to affect new players, as it’s a habit of regularly returning to town to sell items from other games - even if this is not an encouraged activity in Last Epoch. As such we would like to add map permanence in the future."

 

 

Znači nebumo vidjeli tako brzo rješavanje tog problema zbog low priority fix-a.  Meni osobno to full smeta jbg 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2024 23:56 (Baldurion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Last Epoch

Imam ja pitanje vezano uz igru, utarabio sam onu Majasu bosa, i kaj sad??? Gdje da idem, jer ne vidim da ima više kvestova? Kaj sad, farm fest ili koji tuki da radim da odem do max lvl? Malo sam tarabio one mape po Monolitima, al dosadilo mi brate, a lvl ide nikako, još odem veći lvl ali svejedno meni to malo sporo. Kaj vi radite da to ubrzate?

Taraba WoW
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Last Epoch
Baldurion kaže...

Stvar koja meni osobno ful smeta je to što se zona odmah resetura čim je napustiš (u svim ostalim ARPG-ovima treba 5-10min da se zona resetira).

 

 Ovo je službeni odgovor sa njihovog discorda na ovu tematiku sa zonama:  

"We would optimally like to have map permanence, however this is normal for our maps as it reduces load to help with performance.

Because we don’t encourage vendor runs (items sell for very little), and all endgame activities are failed if you leave them before completing them, going to town and returning to a map is generally a rare activity in Last Epoch. This in addition to the performance benefits has resulted in map permanence being lower priority.


We understand this in particular tends to affect new players, as it’s a habit of regularly returning to town to sell items from other games - even if this is not an encouraged activity in Last Epoch. As such we would like to add map permanence in the future."

 

 

Znači nebumo vidjeli tako brzo rješavanje tog problema zbog low priority fix-a.  Meni osobno to full smeta jbg 

 I meni to ide na živce, jbt...daj mi da se igram kako ja hoću.

Ako napunim inventory i hoću ići u grad to riješiti, moj izbor.

 

A ne da mi se mobovi na mapi ponovo pojave i mapa se resetira tako da je teško popratiti gdje sam već bio i kud bih trebao ići.

OK, ima tu još mjesta i vremena za peglanje igre, ali neke osnovne stvari su onako, meh.

 

Tigar Krezumica
16 godina
offline
Last Epoch

Baš to... Da ne govorim kako imaju iste bugove iz early accessa (možda su sad fixali), na releaseu se soft lockam iz main quest relativno rano jer sam se teleportirao prodati smeće, a companion me ne čeka i onda ne možeš pričati s quest triggerom. Borba je isto dosta mlaka.

Uglavnom, vratio sam se Grim Dawnu i mislim da će tako i ostati dok ne ispoliraju ono što su trebali prije 1.0

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Last Epoch

I mene je u početku to smetalo, čak sam preorder refundao prije releasea uglavnom zbog toga, no ponovnim davanjem šanse skužio sam da nije toliko big deal. Stvar je da pada gazilion itema, i sa kvalitetnim loot filterom, taj šum smanjiš na minimum, maltene treba mi sada 5-6 echoa, ako ne i više da pobacam gear u stash koji nešto vrijedi, jer u principu taj gear koji lootaš se svodi na exalted kojeg potencijalno možeš reforgata(craftat) da ga slammaš u unique sa dobrim legendary potentialom (LP), žute ne skupljaš. Iteme za prodavat se ne isplati. Obično itemi koštaju po desetak golda, dok mobovi na empowered monolithu dropaju po 40-50 -> 500+ golda. Ono što se skuplja su unique itemi koji svaki se prodaje po 500 golda, te experimental od exiled mage-eva ili zbog affixa ili za extractat glyph.

 

Ono što mene najviše smeta je taj multiplayer koji je zapravo bezveze s obzirom na loot. Da obrazložim, frend i ja smo online, on je falconer, ja sam acolyte, ja moram čistit Blood, Frost, and Death, on npr. Ending the Storm. Znači uopće nam se ne isplati igrat skupa jer nekom od nas neće past ono što nam treba sa zadnjeg bossa i ono što je unique za taj monolith, također ovime nemožemo skupljat ni one tokene za giftanje frendu kad igrate skupa. U ovom pogledu baš se vidi da je igra u startu bila zamišljena kao singleplayer only. I to mi je ono ... "meh" . Nadam se da će to malo "revisitat" u nekom trenutku, jer sad kad sam 97 lvl i sa ok gearom, nemam više volje čistit je*ene monolithe, ne vidim poticaj da skočim sa corruptiona 150 na više, napomena leaderborde ne ganjam. 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
16 godina
offline
Re: Last Epoch

Imaš sada otvoren end game. Odi u zadnju eru i kreni pravac sjeveroistok.

16 godina
offline
Re: Last Epoch

Igra li itko ovo? Ja odustajem. Vise od nekoliko dana guglam i isprobavam razna rjesenja za redovno rusenje igre i resetiranje racunala. Ne povremeno nego ne mogu skupiti 10-15 minuta igre, 1-2 monolita. I nista ne pomaze. Blazeni Blizzard :) toliko pljuvanja po njima ali bar mogu igrati i relaxirati se uz pivo ubijajuci monstere.

16 godina
offline
Re: Last Epoch
Eld kaže...

Igra li itko ovo? Ja odustajem. Vise od nekoliko dana guglam i isprobavam razna rjesenja za redovno rusenje igre i resetiranje racunala. Ne povremeno nego ne mogu skupiti 10-15 minuta igre, 1-2 monolita. I nista ne pomaze. Blazeni Blizzard :) toliko pljuvanja po njima ali bar mogu igrati i relaxirati se uz pivo ubijajuci monstere.

ja cu ponovno krenuti nakon sto dignem sorsu u D4 na lvl 100 cisto radi achievementa, a i zbog toga jer ne znam hocu li u S4 igrat sorsu pa ono, two birds with one stone

 

igrao bih i dalje LE al upao mi je horizon forbidden west,

 

sto se tice blizzarda, da, server infrastruktura im je dobra, to niko ne spori. doduse, sa LE nisam imao problema sa nekim pretjeranim rusenjima, al znam da imaju memory leak problem. kad zavrsim sorsu u D4, odem do LE pa vidim sta i kako

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 17:17 (Obi Wan).
16 godina
offline
Re: Last Epoch
Eld kaže...

Igra li itko ovo? Ja odustajem. Vise od nekoliko dana guglam i isprobavam razna rjesenja za redovno rusenje igre i resetiranje racunala. Ne povremeno nego ne mogu skupiti 10-15 minuta igre, 1-2 monolita. I nista ne pomaze. Blazeni Blizzard :) toliko pljuvanja po njima ali bar mogu igrati i relaxirati se uz pivo ubijajuci monstere.

 

Prijatelju, limitiraj FPS na 60 u samoj igri ili u GPU postavkama.

16 godina
offline
Re: Last Epoch
Korny1603987 kaže...
Eld kaže...

 

 

Prijatelju, limitiraj FPS na 60 u samoj igri ili u GPU postavkama.

 Bilo je limitirano na 60 ali si me podsjetio da jos nize spustim. Limitirao na 30 i za sada izgleda OK. Malo cu to sada ustimavati.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice