League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.456.093
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Evo da se javim, i ja cu zabacit s vama tu i tamo, veceras nazalost ne mogu. Inace, igram na EuNE i u D1 sam(70lp), Zoolandez mi je nick, pa neka adda tko zeli da zaigramo nekad. Uzivajte :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Evo odigrali smo danas 2 gejma...

 

Sada što se tiče nekih stvari -

 

1. Ja ne mislim više hostati ove stvari. Imam par njih s foruma s kojim volim igrati i zabava mi je. Ovo što je danas bilo jest bilo živciranje igrača, kada je igra trebala biti zabavna. Barem to pokazuje drugi game, nakon ogromnih borbi i na jednoj i na drugoj strani, kada smo im došli do Nexusa smo napravili FF kako Dante ne bi dobio IP win boost :D

2. Odchillirajte ljudi. Par nas je namjerno biralo champione koje ne igramo pun klinac kako ne bi bio tryhard.  Mogao sam uzeti nešto što igram non stop u normalu i rankedu i pičiti po tome, try hardati i snowballati lejn. Ali to nije poanta, tako igram ranked, ovdje smo došli da se zjbavamo, kao što ste i vidjeli drugi game kada smo išli Sivir bot, Vayne top kombinacija :D

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
League Of Legends

mozda prekasno pitam ali kaj se dogodilo sa AAA Against All Authority

HOW ABOUT NO
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
League Of Legends
Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ZAŠTO su ovakvi gejmovi kada sam ja kod cure u Italiji i odrezala bi mi jaja da gledam cijeli turnir :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Ako želiš, sjest ću ti na skype i vršiti prijenos skupa s dečkima :)

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel postoji način kako doći do 0.01 EUR na paysafeu jer mi toliko fali za 400RP. Nema druge nego žicati?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 14:14 (Keops).
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
guls kaže...

Ako želiš, sjest ću ti na skype i vršiti prijenos skupa s dečkima :)

 

Dobra! :D

 

Ma ne, samo neću čitati forume par dana, kada dođem u pon u rijeku budem pogledao mečeve, hvala bogu na reddit loleventvod :)

 

btw, upao u D4, going for challenger. hue

14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

 

Dobra! :D

 

Ma ne, samo neću čitati forume par dana, kada dođem u pon u rijeku budem pogledao mečeve, hvala bogu na reddit loleventvod :)

 

btw, upao u D4, going for challenger. hue

Otkako sam upao u dia pravo lagano ide ladder climb, evo me sad u promo za dia 3 {#}

EUW: iPLAY Murloc
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

prvi ranked win {#}

svakako cu u bronze, ali ipak je lijepo {#}

 
1 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ono što sam ti rekao davno, nakon jučerašnjih gejmova, ću samo ponoviti - nemoj igrati ranked.

 

Pokušati ću obrazložiti:

 

 

1. Ne znaš osnove genkanja.

2. Ne znaš osnove uzimanja buffova.

3. Ne razumiješ na koji način trebaš gledati kada smite, i kako koristiti spell+smite da ga "osiguraš".

3. Ne znaš put kako se kretati kroz junglu.

4. Ne razumiješ je.

 

To je samo za junglu, što sam te gledao 2 gejma. Završiti ćeš u bronzi, i nećeš se moći dignuti. Skill koji si pokazao je za Broncu...ali bolje ti je igrati normale, dobiti iskustva, povećati champion pool pa onda u ranked. Jer jučer nisi znao što ćeš igrati jer je netko uzeo Lee-a. Razumiješ?

 

Samo mojih 2 centa :D

 

 

P.S. Po +19 LP u D4, meni odgovara ^^ čak su me i carryali sada ^^

Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

1. Ne znaš osnove genkanja.

2. Ne znaš osnove uzimanja buffova.

3. Ne razumiješ na koji način trebaš gledati kada smite, i kako koristiti spell+smite da ga "osiguraš".

3. Ne znaš put kako se kretati kroz junglu.

4. Ne razumiješ je.

 

To je samo za junglu, što sam te gledao 2 gejma. Završiti ćeš u bronzi, i nećeš se moći dignuti. Skill koji si pokazao je za Broncu...ali bolje ti je igrati normale, dobiti iskustva, povećati champion pool pa onda u ranked. Jer jučer nisi znao što ćeš igrati jer je netko uzeo Lee-a. Razumiješ?

 

Samo mojih 2 centa :D

 

 

P.S. Po +19 LP u D4, meni odgovara ^^ čak su me i carryali sada ^^

bold- ne znami ni ja {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

Ti se ne moraš vraćati u bazu nakon drugog buffa jer ti je ostalo 10 hp. U tome je razlika.

10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

Ono što sam ti rekao davno, nakon jučerašnjih gejmova, ću samo ponoviti - nemoj igrati ranked.

 

Pokušati ću obrazložiti:

 

 

1. Ne znaš osnove genkanja.

2. Ne znaš osnove uzimanja buffova.

3. Ne razumiješ na koji način trebaš gledati kada smite, i kako koristiti spell+smite da ga "osiguraš".

3. Ne znaš put kako se kretati kroz junglu.

4. Ne razumiješ je.

 

To je samo za junglu, što sam te gledao 2 gejma. Završiti ćeš u bronzi, i nećeš se moći dignuti. Skill koji si pokazao je za Broncu...ali bolje ti je igrati normale, dobiti iskustva, povećati champion pool pa onda u ranked. Jer jučer nisi znao što ćeš igrati jer je netko uzeo Lee-a. Razumiješ?

 

Samo mojih 2 centa :D

 

 

P.S. Po +19 LP u D4, meni odgovara ^^ čak su me i carryali sada ^^

cekam da implementiraju team builder za stalno pa idem normale :D

ovako ne vrijedi

10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

Ti se ne moraš vraćati u bazu nakon drugog buffa jer ti je ostalo 10 hp. U tome je razlika.

A sad zavisi, ja kad igram urgota u jungli moram ic u bazu nakon 2 jungle campa...

Btw imas 2 puta broj 3 :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 22:26 (weedeveryday420).
16 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

prvi ranked win {#}

svakako cu u bronze, ali ipak je lijepo {#}

Par savjeta što se tiče Amumu builda;
Warmogs ti netreba, skoro nikad se ne builda na njega.

Umjesto toga mogao si uzeti Rylai's chrystal scepter ili Liandry's torment, daje ti hpa al također i damage.

Nastackao si armor što je dobro pošto je bilo dosta ad orijentiranih champa u neprijateljskom timu,

al nijedan Magic Resist item, dok je njihov carry bila Akali, znači dosta jak ap, abyssal scepter bi ti dobro sjeo u build umjesto jednog od prva dva itema koja sam spomenuo.

 

To bi bilo moje skromno mišljenje pošto sam igrao Amumua dosta, i na njemu se naučio junglati.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 22:37 (tommy2103).
15 godina
offline
Re: League Of Legends

Jučer si igro Lee Sina i uzeo si svaki blue buff iako sam ja (Syndra) bio mid. Nisi još spreman za ranked (a pogotovo ranked jungle).

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 23:51 (AmonZero).
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

cekam da implementiraju team builder za stalno pa idem normale :D

ovako ne vrijedi

 

Što ne vrijedi?

 

Danas sam gledao razliku W/L u normalima ...imam 215 pobjeda više nego izgubljenih..cca 10xx / 8xx ...i ti hoćeš reći da normali ne vrijede? Misliš da ćeš bolje igrati ako samo igraš ranked? Da, nakon što shvatiš osnove.

 

AmonZero kaže...

Jučer si igro Lee Sina i uzeo si svaki blue buff iako sam ja (Syndra) bio mid. Nisi još spreman za ranked (a pogotovo ranked jungle).

 

 

Ono što je on rekao....a uzmi u obzir barem što sam ja vidio kada smo igrali, stvarno zna igrati Lee Sin-a. (na AmonZeroa mislim)

13 godina
offline
League Of Legends

Pohvale što ide Lee-a kao prvog jungler,ali bolje nemoj.
Champion kojeg je tako teško igrati efektivno,ali zna biti tako užasno

jak u pravim rukama da ti se sere od njega.

Pogledaj par Nightblue3,Snoopeh stream-ova,čak i Krepo-vih,

čisto da dobiješ malo bolji dojam i uvid s strane jakih igrača.

Damn evo sve razmišljam,dosadilo mi carryat s Leonidom,da se

bacim na Lee Sina?Dosad sam igrao tanky/brusier junglere,s ponekim gameom

Diana/Jax/Yi,ali nekako,mehanika potrebna za Lee Sin-a je,neznam,velika da bi

se igrao na efektivnoj razini?

Al znaš šta je baza dobrog junglera,znati koji lane gankat.Npr uzmem Elise danas,iako mi je više dop?izdila

i zaboravio sam je igrat past early game-a,dovežem se mida i dam 3 killa Ahri vs Talon,također gankam

top Nasusa protiv Lulu.
I gle čuda,Ahri builda Rylai ko prvi item,prisutnost nikakva,jednostavno je nema.Doduše botlane nam je bio

više manje očajan,no nemogu na sva tri lanea odjednom.
Ispadne da Nasus s tim killom prednosti napravi dar mar top,uzme inhib,ali ipak ne možemo dobiti game.
Izfokusaju Nasusa iako je bio prilično tanky živinče,dok naša Ashe({#} adc) i Ahri nemaju damage-a.

Nekom je dosta jedan kill da izvrti cijeli lane u vašu korist,a netko će s 3 0 opet popušit svoj lane i ultimativno

cijeli game. 

"A man,a woman and a yordle walk into the sun...They die,because it burns them alive.."
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 1:14 (pandza94).
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Neki dan napravio steal s Leonom ^^ 

 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
League Of Legends

Kako fenomenalno napravljeno 

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 18:33 (AmonZero).
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
AmonZero kaže...

Kako fenomalno napravljeno 

 

Je je, stvarno je dobro :D

10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

first time thresh {#}

 
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Gradiš ninja tabi i sunfire, a oni imaju 3 AP...bolje mercury i sunfire..

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Najvise rangirani igrac u game-u, logicno, mora imati najbolji score i farm. {#} A na pocetku nam se smijala da ce nas stompat ahahhaha.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Level 5 u LoLu, EUNE.. Totalni noob, teze klase :D Tko zeli baciti tu i tamo prijateljsku partiju, neka me doda.. MikulichViking je nick. See you on the fields of justice, summoners {#}

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pozdrav, imao sam 1 - - u promo, uđem drugi game, winam ali se ne prikaže ondaj post-game screen, restartujem klijent, kad tamo stoji reconnect u game koji ne postoji, koji je davno gotov. Hoće li se ovo riješiti i hoću li biti promotan u dia 3 ili ne?

EUW: iPLAY Murloc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
League Of Legends

ovaj riot je sprdacina od firme,imaju problema sa serverima 2 godine i jos ih ne mogu popraviti..

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
kexzoR kaže...

 od "firme"

 

 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

Evo primjer odličnog game-a na početku game-a se svi svađali ovi pričali što ste nafidali bot a poslije smo im pokazali svoje ;) (znam silver4 je low devizija ali nvz {#})

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 23:05 (LAN gamer).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice