Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.267.728
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Minecraft

Ljudi jel mi možete preporučit neki domaći server a da nije PVP ili da mogu ugasit pvp,ovi svi naši serveri izades iz spawna odmah te roknu...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minecraft
zelenbic kaže...

Ljudi jel mi možete preporučit neki domaći server a da nije PVP ili da mogu ugasit pvp,ovi svi naši serveri izades iz spawna odmah te roknu...

Pa imaš od Roka SamimiCraft. Nisam siguran jel' pvp jer nikad nisam nikog susreo u mapi jer svi igraju prokleti hunger games.

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Krunoo7 kaže...
zelenbic kaže...

Ljudi jel mi možete preporučit neki domaći server a da nije PVP ili da mogu ugasit pvp,ovi svi naši serveri izades iz spawna odmah te roknu...

Pa imaš od Roka SamimiCraft. Nisam siguran jel' pvp jer nikad nisam nikog susreo u mapi jer svi igraju prokleti hunger games.

hahahahahahahahahahahahahaha {#}

Inace, imas vise svjetova: Survival (no pvp), Factions (pvp), Creative (creative mod na plotovima)

 

 

Evo ja poceo radit bazu na novom vanilla serveru:

 
Ova tema je polu-mrtva, niko vise ne igra Minecraft tu na BUG-u :(

1971- ∞
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 16:51 (Roko567).
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

igram minecraft single player, survival mode, peacefull i zanima me da li se mogu teleportirati na određenu koordinatu bez da izgubim stvari koje drzim sa sobom? malo sam otisao predaleko od kuce i previse bugova mi se događa putem pa mi se ne da vracati :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Cartman93 kaže...

igram minecraft single player, survival mode, peacefull i zanima me da li se mogu teleportirati na određenu koordinatu bez da izgubim stvari koje drzim sa sobom? malo sam otisao predaleko od kuce i previse bugova mi se događa putem pa mi se ne da vracati :D

Najbolja stvar koju mozes uraditi bez varanja je napraviti jedan double chest i stavit sve stvari unutra. Potom stisnut F3 i ocitat x i z koordinate te ih zapisati gdje hoces. Ako si prethodno spavao kod svoje kuce spawnat ces se tamo.
Kasnije se mozes vratiti i pokupiti stvari. Inace uvijek zapisuj koordinate svih vaznijih pozicija! (baze, dobra spilja, spawner, itd)

Ako zelis varati stisni ESC i pokreni LAN world u kojem ce biti ukljuceno cheatanje. Potom upisi /tp Cartman93 (x) (y) (z)

1971- ∞
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 11:08 (Roko567).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...
Cartman93 kaže...

igram minecraft single player, survival mode, peacefull i zanima me da li se mogu teleportirati na određenu koordinatu bez da izgubim stvari koje drzim sa sobom? malo sam otisao predaleko od kuce i previse bugova mi se događa putem pa mi se ne da vracati :D

Najbolja stvar koju mozes uraditi bez varanja je napraviti jedan double chest i stavit sve stvari unutra. Potom stisnut F3 i ocitat x i z koordinate te ih zapisati gdje hoces. Ako si prethodno spavao kod svoje kuce spawnat ces se tamo.
Kasnije se mozes vratiti i pokupiti stvari. Inace uvijek zapisuj koordinate svih vaznijih pozicija! (baze, dobra spilja, spawner, itd)


ma vec imam sve vaznije koordinate, ali stvar je u tome da sam prosao preko 14000 metara, uz to preko 8000 metara na oceanu i nikako da nađem neko kopno, pa mi se ne da to opet sve prolaziti da pokupim stvari (a imam dosta vrijednih stvari da bi ih bacio) . stalno nalazim neke male otocice i jedan veci otok s ogromnim gljivama. sad sam se zaustavio na jednom otoku i odlucio kopati, pa napraviti portal za nether (za sto mi trebaju tri dijamanta i dvadesetak obsidiana).

11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Cartman93 kaže...
Roko567 kaže...
Cartman93 kaže...

igram minecraft single player, survival mode, peacefull i zanima me da li se mogu teleportirati na određenu koordinatu bez da izgubim stvari koje drzim sa sobom? malo sam otisao predaleko od kuce i previse bugova mi se događa putem pa mi se ne da vracati :D

Najbolja stvar koju mozes uraditi bez varanja je napraviti jedan double chest i stavit sve stvari unutra. Potom stisnut F3 i ocitat x i z koordinate te ih zapisati gdje hoces. Ako si prethodno spavao kod svoje kuce spawnat ces se tamo.
Kasnije se mozes vratiti i pokupiti stvari. Inace uvijek zapisuj koordinate svih vaznijih pozicija! (baze, dobra spilja, spawner, itd)


ma vec imam sve vaznije koordinate, ali stvar je u tome da sam prosao preko 14000 metara, uz to preko 8000 metara na oceanu i nikako da nađem neko kopno, pa mi se ne da to opet sve prolaziti da pokupim stvari (a imam dosta vrijednih stvari da bi ih bacio) . stalno nalazim neke male otocice i jedan veci otok s ogromnim gljivama. sad sam se zaustavio na jednom otoku i odlucio kopati, pa napraviti portal za nether (za sto mi trebaju tri dijamanta i dvadesetak obsidiana).


Zvuci zabavno :D
Sretno! 

1971- ∞
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

5.9.251.28 MCBalkan! Miran server na kojem mozete imati svoj survival bez smetanja drugih. Imamo jobs, factions i jos neke korisnje plugin-ove. 

Ako me nadjete odma mi recite da ste sa buga i dobicete nesto za pocetak! :) Nick mi je PainCake. Verzija 1.7.2/1.7.4

Nema laga, imamo privatni VPS :3 Uskoro dolaze i mini-games.

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 8:32 (AxeAwesome).
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Survival sa faction, jobs, i "jos nekim pluginovima".

Pretpostavljam da tu negdje upada i neki diamond kit i fly {#} 

1971- ∞
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...

Survival sa faction, jobs, i "jos nekim pluginovima".

Pretpostavljam da tu negdje upada i neki diamond kit i fly {#} 

Krivo pretpostavljas... nema nikakvih besplatnih stvari, flya i tih ''survival'' servera, tipicno hrvatskih.

 

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
AxeAwesome kaže...
Roko567 kaže...

Survival sa faction, jobs, i "jos nekim pluginovima".

Pretpostavljam da tu negdje upada i neki diamond kit i fly {#} 

Krivo pretpostavljas... nema nikakvih besplatnih stvari, flya i tih ''survival'' servera, tipicno hrvatskih.

 


Taman da cu ga posjetit i uvjerit se sam kad ono server ne radi {#}

1971- ∞
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Jel zna netko minecraft hosting, 512mb mi treba za mene i frenda.

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
AxeAwesome kaže...

Jel zna netko minecraft hosting, 512mb mi treba za mene i frenda.


kao što rekoh u postu gore, Beastnode je najbolji.

1971- ∞
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Koliko rama treba za 2 playera sa modovima (DivineRPG i Archimedes Ships)?

Probali smo sa 512MB no nisam skuzio jel bio net kriv ili ram...

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.3.2014 10:12 (AxeAwesome).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
AxeAwesome kaže...

Koliko rama treba za 2 playera sa modovima (DivineRPG i Archimedes Ships)?

Probali smo sa 512MB no nisam skuzio jel bio net kriv ili ram...

Hmmm pa ne bih znao tocno... Mislim da bi 512MB rama bilo sasvim dovoljno...

1971- ∞
14 godina
offline
Re: Minecraft
AxeAwesome kaže...

Koliko rama treba za 2 playera sa modovima (DivineRPG i Archimedes Ships)?

Probali smo sa 512MB no nisam skuzio jel bio net kriv ili ram...

Ekipa obično renta server sa 1 gigom rama što je sa par osnovnih modova dovoljno za cirka 20ak igrača (ovisno o kvaliteti hostinga).

 

Za te modove pojma nemam što su, ali ako nisu nešto što bi opterećivalo server ili žderalo previše RAMa, za 2 playera je 512mb više nego dovoljno.

 

Osobno vrtim server trenutno sa 1 gigom rama na kojem radi nas 4 trenutno svaki sa svojim projektom grada koji jako lako pocuclaju RAM od servera dok smo svi online u isto vrijeme, ali opet laga nemamo

11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Bubily kaže...
AxeAwesome kaže...

Koliko rama treba za 2 playera sa modovima (DivineRPG i Archimedes Ships)?

Probali smo sa 512MB no nisam skuzio jel bio net kriv ili ram...

Ekipa obično renta server sa 1 gigom rama što je sa par osnovnih modova dovoljno za cirka 20ak igrača (ovisno o kvaliteti hostinga).

 

Za te modove pojma nemam što su, ali ako nisu nešto što bi opterećivalo server ili žderalo previše RAMa, za 2 playera je 512mb više nego dovoljno.

 

Osobno vrtim server trenutno sa 1 gigom rama na kojem radi nas 4 trenutno svaki sa svojim projektom grada koji jako lako pocuclaju RAM od servera dok smo svi online u isto vrijeme, ali opet laga nemamo


Ne mora značit, ako se radi o nekakvom prenakrcanom modpacku lako bi moglo požderat oko 400 mb tek kad ga starta...

 

1971- ∞
14 godina
offline
Re: Minecraft

Rekoh da neznam koliko ti njegovi plugini/modovi/štoveć troše memorije. Giga RAMa je čisto dovoljna za 20ak ljudi na vanilla ili lagano opremljenom Bukkit serveru tako da ako su ti modovi koje on planira lagani za server, 512mb je fajn

11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Uzeo sam server od pola gige kod jednog prijatelja, sve radi super :) mozda cu dodat jos par modova.

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
AxeAwesome kaže...

Uzeo sam server od pola gige kod jednog prijatelja, sve radi super :) mozda cu dodat jos par modova.


Nemoj se zalijetat... Ako sad sve radi bez laga to ne znaci da ce i dalje radit za par dana. Sta vise chunkova generirate i vise entitija proizvodite to ce vise lagat. 

1971- ∞
12 godina
protjeran
offline
Minecraft

Pozzz ekipo, zanima me samo jel treba za technic pack origigi minecraft?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Minecraft
Bugzapper kaže...

Pozzz ekipo, zanima me samo jel treba za technic pack origigi minecraft?

 

BTE imam ja premium, javi se u box

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Jedan igrač na serveru ovo je pronašao u svom kokošinjcu:



Naime, na slici je Chicken Jockey, čija je šansa da se spawna 0.25% kod svakog baby zombie spawna!

1971- ∞
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Bok dodite na nas server lociran u njemackoj na ping oko 25-29 na 64GB rama lag free ip 151.236.8.94 {#}

 

GT link http://www.gametracker.com/server_info/77.111.255.212:25565/

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Moze li mi neko pomoci

Ne mogu da instaliram Minecraft forge tj. kad instaliram nece da mi pokrene minecraft, u consoli pise

"Gave up trying to download

https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/libraries/net/minecraft/launchwrapper/1.9/launchwrapper-1.9.jar for job 'Version & Libraries'

Finished downloading C:\Documents and Settings\PC\Application Data\.minecraft\versions\1.7.2-Forge10.12.0.1046\1.7.2-Forge10.12.0.1046.jar for job 'Version & Libraries': Couldn't connect to server (responded with 403) but have local file, assuming it's good

Job 'Version & Libraries' finished with 2 failure(s)!"

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
N3RA kaže...

Moze li mi neko pomoci

Ne mogu da instaliram Minecraft forge tj. kad instaliram nece da mi pokrene minecraft, u consoli pise

"Gave up trying to download

https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/libraries/net/minecraft/launchwrapper/1.9/launchwrapper-1.9.jar for job 'Version & Libraries'

Finished downloading C:\Documents and Settings\PC\Application Data\.minecraft\versions\1.7.2-Forge10.12.0.1046\1.7.2-Forge10.12.0.1046.jar for job 'Version & Libraries': Couldn't connect to server (responded with 403) but have local file, assuming it's good

Job 'Version & Libraries' finished with 2 failure(s)!"

Jel to recommended verzija Forgea? Za koju verziju minecrafta je?

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Moja super-koka sa automatskom farmom piletine ugradenom u nju.

  

1971- ∞
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Malo sam poradio na džunglici te sam dodao grmove i travu.


Ugradio sam i kul lampe koje se pale po noći, a gase po danu :)

 

Baza pomalo poprima svoj oblik... Planiram to još produžit i napravit veeeliku šumetinu i putiće i parkiće i fontanice xD

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
AxeAwesome kaže...
N3RA kaže...

Moze li mi neko pomoci

Ne mogu da instaliram Minecraft forge tj. kad instaliram nece da mi pokrene minecraft, u consoli pise

"Gave up trying to download

https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/libraries/net/minecraft/launchwrapper/1.9/launchwrapper-1.9.jar for job 'Version & Libraries'

Finished downloading C:\Documents and Settings\PC\Application Data\.minecraft\versions\1.7.2-Forge10.12.0.1046\1.7.2-Forge10.12.0.1046.jar for job 'Version & Libraries': Couldn't connect to server (responded with 403) but have local file, assuming it's good

Job 'Version & Libraries' finished with 2 failure(s)!"

Jel to recommended verzija Forgea? Za koju verziju minecrafta je?

Jeste recommended verzija, za verziju 1.7.2

11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Jel imas origigi ili cracked? Ako imas cracked koji launcher koristis?

 

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice