PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.299.236
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Mala pobjedica:

 

Nije mi jasno kako ovg prvog nisam vidio prije, a i onaj predzadnji, kao da me gledao u facu pa otišao...

Evo što bi ja radio da sam se našao u tvojim situacijama:

- Kad si ono čekao u kutu kod kuće, vjerovatno bi se neko vrijeme zadržo, ali bi nakon nekoliko pucnjeva s te lijeve strane išao vidjet gdje je lik pošto je bilo jako blizu. Vjerovatno bi izginio

- Nakon što si ubio predzadnjeg lika, ja bi se kretao nešto sporije/sigurnije prema krugu pošto sam odao poziciju, a sad su ostala samo vas dvojica.

 

E sad neam pojma kak bi ja završio game, al eto ti si dobio. Btw zanimljivi videi. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Evo što bi ja radio da sam se našao u tvojim situacijama:

- Kad si ono čekao u kutu kod kuće, vjerovatno bi se neko vrijeme zadržo, ali bi nakon nekoliko pucnjeva s te lijeve strane išao vidjet gdje je lik pošto je bilo jako blizu. Vjerovatno bi izginio

- Nakon što si ubio predzadnjeg lika, ja bi se kretao nešto sporije/sigurnije prema krugu pošto sam odao poziciju, a sad su ostala samo vas dvojica.

 

E sad neam pojma kak bi ja završio game, al eto ti si dobio. Btw zanimljivi videi. 

 Vidio sam prije lika da ulazi u kuću, a još je bio neki iza ridge-a koji je čekao da se pojavim, zato nisam išao prije istraživati.

 

Kad sam ubio predzadnjeg, pucnjeve sam bio čuo od one žute kuće, zato sam išao "istraživati", vidiš da je on flenkao na mjesto odakle je on čuo zadnje pucnjeve. Ali ja sam ga očekivao i tamo.

 

No, kao i puno puta, ima tu i element sreće.

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jucer pet chickena uletilo a ne prate bodove :)

Btw kad misle to resetirat?
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Jucer pet chickena uletilo a ne prate bodove :)

Btw kad misle to resetirat?

 Misle resetirati s početkom nove sezone, a trenutno ne rade:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/920152602674831361

 

Iako ovdje piše drugačije, nova sezona bi trebala početi danas:

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1469721989542086360

 

EDIT:

Dok sam slagao post upravo uletjela vijest da je maintenance završio:

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1464092904661305018

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 8:29 (TomoR).
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja ne kuzim zasto uopce i resteriraju to

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...

Ja ne kuzim zasto uopce i resteriraju to

 Potpuno se slazem da je to potpuno nepotrebno. Kad im je vec to komplicirano za napravit u jednom danu. Zasto ne ostave taj leaderboard da jednostavno ide za stalno!? Kompliciraju bez veze i sebi i nama.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

neznam za vas ali mene taj board bas ne pere previse. valjda zato kaj sam loš. ko i moj prijatelj Ivanec..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neznam kakvog i smisla ima kad su na prvim mjestima samo cheateri, nije da sam kandidat za prvo mjesto ali ipak je glupo ganjati hakirani lader.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Iako nisam imao pretjeranih problema inace, sa danasnjim patchom, onak subjektivni dojam mi je da igra radi dosta fluidnije. Netko mjeri performanse? Ima konkretnih dokaza za to?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
red_bull kaže...

neznam za vas ali mene taj board bas ne pere previse. valjda zato kaj sam loš. ko i moj prijatelj Ivanec..

Imam cca 500 sati,ne znam jesam li jednom mozda pogledao to.

Znam da sam najbolji,ali svejedno ne gledam,a ti i ivanec ste levati svakako.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

Znam da sam najbolji,ali svejedno ne gledam,a ti i ivanec ste levatiou svakako.

 

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Friday kaže...
hrka11 kaže...

Znam da sam najbolji,ali svejedno ne gledam,a ti i ivanec ste levatiou svakako.

 

Uh,moja greska...hvala na ispravci 

 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Iako nisam imao pretjeranih problema inace, sa danasnjim patchom, onak subjektivni dojam mi je da igra radi dosta fluidnije. Netko mjeri performanse? Ima konkretnih dokaza za to?

Ko si bre ti da tražiš dokazi, od kog' si ovlašćen? Šta si ti javni tužilac?

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Super64 kaže...

Iako nisam imao pretjeranih problema inace, sa danasnjim patchom, onak subjektivni dojam mi je da igra radi dosta fluidnije. Netko mjeri performanse? Ima konkretnih dokaza za to?

Ko si bre ti da tražiš dokazi, od kog' si ovlašćen? Šta si ti javni tužilac?

 i de ti je pečat?

(G)jokaCRO ingame
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Super64 kaže...

Iako nisam imao pretjeranih problema inace, sa danasnjim patchom, onak subjektivni dojam mi je da igra radi dosta fluidnije. Netko mjeri performanse? Ima konkretnih dokaza za to?

Ko si bre ti da tražiš dokazi, od kog' si ovlašćen? Šta si ti javni tužilac?

 Nema nista o zadnjem patchu, bit ce vjerujem. Nema veze. Glavno da jos bolje radi sad....

14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ono kad ateriraš na krov zgrade, teksture se ne učitaju, neki borac te u međuvremenu izroka sa susjedne zgrade pa pokušaš zbrisati, ali zaglaviš u zidu... Još će me banati ko čitera

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Mr. Fugitive kaže...

Ono kad ateriraš na krov zgrade, teksture se ne učitaju, neki borac te u međuvremenu izroka sa susjedne zgrade pa pokušaš zbrisati, ali zaglaviš u zidu... Još će me banati ko čitera

 Meni se desila slična stvar, na isto takvoj zgradi samo u Georgepolu. Sletio sam na krov, ali sam radi laga propao skroz na prvi kat. Dakle preletio drugi kat i došao taman iznad lik da umem pljucu.

10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

50 protiv 50

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
red_bull kaže...
mrsmith kaže...
Super64 kaže...

Iako nisam imao pretjeranih problema inace, sa danasnjim patchom, onak subjektivni dojam mi je da igra radi dosta fluidnije. Netko mjeri performanse? Ima konkretnih dokaza za to?

Ko si bre ti da tražiš dokazi, od kog' si ovlašćen? Šta si ti javni tužilac?

 i de ti je pečat?

 

Pečat je ukinut. 

Helou, its tutauzndandsventiin!

6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Where are we going?

In military base if you going to argue about that we will have  problems!

mali mu služio kao bait cijelu igru.

 

Mali ga je trebao ¨uspavati¨čim je sletio.

-ja bih ga ¨uspavao¨ čim bi sletjeli. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 12:49 (beaststeeth).
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

shroud i forsen igraju zajedno.. komedija za poludit 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hahhaajaads kaže...

shroud i forsen igraju zajedno.. komedija za poludit 

 Otvorio forum da napisem. Ovo je jednostavno najbolja igra svih vremena i gotovo. OVO SAMO PUBG MOZE I NITKO VISE I NISTA VISE!!!

...
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mi može netko objasnit zašto doniraju lovu ovim streamerima, recimo ja koga god da gledam ne vidim razloga da mu dam ikakvu lovu.

Čovjek igra i ja ga gledam (kad bih gledao) i još da plaćam.

Ajde ako upadaš u neku nagradnu igru ok, ali inače, ne kužim, može mi netko pojasnit ko donira zašto donira? Hvala.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Neki jer cijene content pa plaćaju (ko netflix), neki jer imaju viška para i ne znaju šta s njima, a neki bi dali zadnjih 5€ samo da se njihovo ime pojavi na 5sekundi na ekranu...

 

Evil Access kaže...

 Otvorio forum da napisem. Ovo je jednostavno najbolja igra svih vremena i gotovo. OVO SAMO PUBG MOZE I NITKO VISE I NISTA VISE!!!

 

-
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 21:06 (The Unforgiven).
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Mi može netko objasnit zašto doniraju lovu ovim streamerima, recimo ja koga god da gledam ne vidim razloga da mu dam ikakvu lovu.

Čovjek igra i ja ga gledam (kad bih gledao) i još da plaćam.

Ajde ako upadaš u neku nagradnu igru ok, ali inače, ne kužim, može mi netko pojasnit ko donira zašto donira? Hvala.

 Doniraju zato sto imaju love a i zato sto ih vole gledat.. jel znas tko je motar2k u vrijeme dok je jos csgo bio popularan (cca prije 1.5god) ?

Battleog - 191silvinjo
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hahhaajaads kaže...
fila2208 kaže...

Mi može netko objasnit zašto doniraju lovu ovim streamerima, recimo ja koga god da gledam ne vidim razloga da mu dam ikakvu lovu.

Čovjek igra i ja ga gledam (kad bih gledao) i još da plaćam.

Ajde ako upadaš u neku nagradnu igru ok, ali inače, ne kužim, može mi netko pojasnit ko donira zašto donira? Hvala.

 Doniraju zato sto imaju love a i zato sto ih vole gledat.. jel znas tko je motar2k u vrijeme dok je jos csgo bio popularan (cca prije 1.5god) ?

 Zato jer žele i mogu raditi sa svojim parama šta god žele.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...

Ja ne kuzim zasto uopce i resteriraju to

 Iz razloga da se ne događa WOT sindrom.Gdje je dokazano da ¨wanabe statistika¨ uništava one igrače koji igraju ovu igru casual i  radi zabave.

Dokazano je da .určenjem statistikom dovodi do raskola između onih  igrača koji igraju ovu igru prvenstveno radi zabave i onih koji su si umislili da su PRO igrači.

Iako developeri nikada nisu podržavali bilo kakvu selekciju i klasificiranje po statistci od igrača, third-party PUBG stranice gdje se može vidjeti detaljna statistika igrača će dovesti u budućnosti do gubitka casual igrača i smanjenje igraće populacije.Oni koji su igrali WOT znaju na što navodim.

Reset je zatražen od većine igrača dok je igra još bila u vrlo ranoj fazi razvoja.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav svima,

 

Kineski mobilni PUBG

 

 

apk je valjda ovdje

 

https://lastbattleground-survival.en.aptoide.com/?store_name=tagamingstudio

 

 

[M|C] LuX_CRO
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Stone Mountain :D

 

Dobar video :D

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice