PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.778
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Pratim tog AndyPyroa, što ovako povremeno na streamu, što na turnirima (bio je i na Gamescomu i sad u Oaklandu). Bolesno dobar igrač.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

 

Pratim tog AndyPyroa, što ovako povremeno na streamu, što na turnirima (bio je i na Gamescomu i sad u Oaklandu). Bolesno dobar igrač.

 Jeben je taj lik da, ali po meni je Shroud najbolji twitch igrač. Lik je presick. Savršeno igra pod pritiskom što je po meni jako teško.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 7:43 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma ko ce to znat...pogledaj kod mene konfu pod my pc,igra trza za popizdit.Nekad je radila savrseno,sad opet radi za kurac.Ne vjerujem da s ovom konf. ne mogu imat bar 60 fps-a,a jos mi je sve na najnize.

A kao sto vidis ima ekipe sa puno jacim strojevima pa ih zajebava,zbog toga skoro i ne igram vise ovu igru,nadam se da ce se optimizirat bar malo.Prije je nisam gasio cca. 500h u malo vremena,a sad je ni ne palim vise.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 7:45 (hrka11).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

@hrka nitko mi nije odgovarao na poruku pa sam je pobrisao. Da ne misle ljudi da sam sa sobom pričaš :D a da, trebaju to oni jos puno optimizirati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 9:59 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

Ma ko ce to znat...pogledaj kod mene konfu pod my pc,igra trza za popizdit.Nekad je radila savrseno,sad opet radi za kurac.Ne vjerujem da s ovom konf. ne mogu imat bar 60 fps-a,a jos mi je sve na najnize.

A kao sto vidis ima ekipe sa puno jacim strojevima pa ih zajebava,zbog toga skoro i ne igram vise ovu igru,nadam se da ce se optimizirat bar malo.Prije je nisam gasio cca. 500h u malo vremena,a sad je ni ne palim vise.

 Kod mene radi bez problema sa geforce expirience postavkama jer ne patim na competative fps confige i to. Settingsi dosta visoko, višlje nego default high postavke. Igra se vrti na cca 50-70 fpsa a uzmi u obzir da mi je CPU dosta slabiji. Možda imamo drugačije zahtjeve ali iz svoje perspektive ne mogu reć da je tako strašno. Prije mj dva sam imao problema sa frame dropovima do 0 svaki put kad bi mi netko došao u close combat što me natjeralo da skoro quitam igru jer bi izgubio svaki fight ali popravila se situacija

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ide novi val testova na test serveru:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/935157597602271233

 

[2nd week]
  • PST: November 27th 06:00PM – December 1st 02:00AM
  • CET: November 28th 03:00AM - December 1st 11:00AM
  • KST: November 28th 11:00AM - December 1st 07:00PM

 

 

Notes:

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1469725882177008623

 

(Updated Patch Notes)


Bug Fixes

  • Fixed the issue of the boost icon not showing up on the health bar when a player uses a boost item


Kill Cam
(Note: please enable the kill cam in Options before you enter a match)

  • Fixed some of the crashes related with the kill cam function
  • Fixed the client freezing issue right after recording the kill cam
  • Fixed the issue of weapon images overlapping in the inventory slot
  • Fixed the delay on weapon swapping animation when watching a kill cam


Sound

  • Improved the red zone bomb sound effects and modified the volume of the explosions


UI/UX

  • Changed the font for game HUD, inventory item names, etc.
  • Improved the design of the compass
  • Improved the back panel colors and transparency for all game HUD elements
  • Improved the back panel colors and transparency for kill log icons
  • Applied a blur effect to the background of the game result screen
  • Changed death icon of kill log into a skull shape icon
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 12:37 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nista zanimljivo. Na kraju bi mogli dodati snijeg :D umowa kupna sprzedaży pojazdu

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 8:07 (seelu91).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
seelu91 kaže...

Nista zanimljivo. Na kraju bi mogli dodati snijeg :D

Budući da je to update na update, ovo je super.

Test serveri su u prošloj turi radili puno bolje od public servera.
Jedva čekam doći s posla da isprobam kako sada radi 

 

Nadam se da su samo promijenili onaj font koji je bio u prošlotjednoj fazi testiranja.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sve u svemu jako puno rade i developaju. Kad pogledam DayZ na kojem imam 1000+ sati koji jos dan danas nije funkcionalan ko ovaj Pubg onda sam vise nego zadovoljan sa svime.
Kad implementiraju sve ovo kaj su pokazali u patchu i izbace van ko stable release igra bude prakticki gotova. Nakon toga se mogu pocet izdrkavat s odjecom, obucom, torbama, weapons i razne mape.

Kaj fali i treba slozit je regional lock da te spoji tam gdi pripadas a ne da azijati dolaze k nama s cheatovima i unistavaju igru. Do sad su svi chitercine bili neki chang nesto likovi.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Sve u svemu jako puno rade i developaju. Kad pogledam DayZ na kojem imam 1000+ sati koji jos dan danas nije funkcionalan ko ovaj Pubg onda sam vise nego zadovoljan sa svime.
Kad implementiraju sve ovo kaj su pokazali u patchu i izbace van ko stable release igra bude prakticki gotova. Nakon toga se mogu pocet izdrkavat s odjecom, obucom, torbama, weapons i razne mape.

Kaj fali i treba slozit je regional lock da te spoji tam gdi pripadas a ne da azijati dolaze k nama s cheatovima i unistavaju igru. Do sad su svi chitercine bili neki chang nesto likovi.

 Pa šta ne rade taj DayZ sad iz nule ponovo na nekom novom engineu?

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
NEW_MAN kaže...
Sve u svemu jako puno rade i developaju. Kad pogledam DayZ na kojem imam 1000+ sati koji jos dan danas nije funkcionalan ko ovaj Pubg onda sam vise nego zadovoljan sa svime.
Kad implementiraju sve ovo kaj su pokazali u patchu i izbace van ko stable release igra bude prakticki gotova. Nakon toga se mogu pocet izdrkavat s odjecom, obucom, torbama, weapons i razne mape.

Kaj fali i treba slozit je regional lock da te spoji tam gdi pripadas a ne da azijati dolaze k nama s cheatovima i unistavaju igru. Do sad su svi chitercine bili neki chang nesto likovi.

 Pa šta ne rade taj DayZ sad iz nule ponovo na nekom novom engineu?

 ne

 

dayz su prebacili vec s dx9 na dx11 prije nekog vremena (0.62 cini mi se).

Ceka se 0.63 di su ubacili hrpu stvari,medju ostlaim nove animacije za vecinu stvari,bolji netcode,napucavanje itd itd...
Al nikak doć

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
NEW_MAN kaže...
Sve u svemu jako puno rade i developaju. Kad pogledam DayZ na kojem imam 1000+ sati koji jos dan danas nije funkcionalan ko ovaj Pubg onda sam vise nego zadovoljan sa svime.
Kad implementiraju sve ovo kaj su pokazali u patchu i izbace van ko stable release igra bude prakticki gotova. Nakon toga se mogu pocet izdrkavat s odjecom, obucom, torbama, weapons i razne mape.

Kaj fali i treba slozit je regional lock da te spoji tam gdi pripadas a ne da azijati dolaze k nama s cheatovima i unistavaju igru. Do sad su svi chitercine bili neki chang nesto likovi.

 Pa šta ne rade taj DayZ sad iz nule ponovo na nekom novom engineu?

 DayZ je bil mod za armu2 i engine od arme2. Izbacili arma3 i DayZ standalone ali nisu uzeli engine od arme3 nego arma2 engine i napravili upgrade da bude nesto izmedu. To nesto izmedu je ispalo smece i projekt su razvukli na tri godine. Nakon tri godine izdrkavanja je DayZ losiji od Pubg koji rade godinu dana. 

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...

 DayZ je bil mod za armu2 i engine od arme2. Izbacili arma3 i DayZ standalone ali nisu uzeli engine od arme3 nego arma2 engine i napravili upgrade da bude nesto izmedu. To nesto izmedu je ispalo smece i projekt su razvukli na tri godine. Nakon tri godine izdrkavanja je DayZ losiji od Pubg koji rade godinu dana. 

 Ma znam imam 120h u DayZ samo sam prestao igrati mjesec do dva nakon izlaska early accessa. A vidio neki video gdje je kao bio pokazan novi engine ili šta već, a tek 3-4 puške su bile nabrojane pa zato pitam. Mislio sam da sve iz nova krenuli na novom enginu, ali očito samo updateaju engine sa novim funkcijama.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

Ma ko ce to znat...pogledaj kod mene konfu pod my pc,igra trza za popizdit.Nekad je radila savrseno,sad opet radi za kurac.Ne vjerujem da s ovom konf. ne mogu imat bar 60 fps-a,a jos mi je sve na najnize.

A kao sto vidis ima ekipe sa puno jacim strojevima pa ih zajebava,zbog toga skoro i ne igram vise ovu igru,nadam se da ce se optimizirat bar malo.Prije je nisam gasio cca. 500h u malo vremena,a sad je ni ne palim vise.

 Ja sam prije uredno imao 80fpsa na medium a odnedavno ne ide, smanjo na low i ide opet +80fpsa, također i5 + gtx970. sramota od igre al je najbolja, jbg.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

DayZ mod je meni jedna od najboljih igara koje sam igrao i najboljih utrošenih 10 eura ikad. DayZ standalone je najgore potrošenih 20 (il 30) eura kolko je bila cijena kad je bio prvi dan dostupan za kupit.  Meni su ovi patchevi za PUBG melem za oči kad vidim šta su ovi za DayZ SA radili tolko godina.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

DayZ mod je meni jedna od najboljih igara koje sam igrao i najboljih utrošenih 10 eura ikad. DayZ standalone je najgore potrošenih 20 (il 30) eura kolko je bila cijena kad je bio prvi dan dostupan za kupit.  Meni su ovi patchevi za PUBG melem za oči kad vidim šta su ovi za DayZ SA radili tolko godina.

 kad is zadnji put igro?

16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kaj se ovo često događa, da na ovaj način šutne sa servera u sred meča? Meni prvi put večeras, pa sam zbunjola (naravno, baš me krenulo ).

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 1:40 (Miro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Miro kaže...

Kaj se ovo često događa, da na ovaj način šutne sa servera u sred meča? Meni prvi put večeras, pa sam zbunjola (naravno, baš me krenulo ).

 A desava se...ne cesto ali se desi.Prije je bilo cesce,imao sam i slike u kojim situacijam mi je zastopala igra pa me tako izbacilo...jeb...im sve.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: Detailed Assault Rifle RECOIL COMPARISON (All AR's) - 
PLAYERUNKNOWN's BATTLEGROUNDS (PUBG)

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Koji je problem s ovom igrom da toliko rama zdere? 8600k i gtx970 ovo super vrte na ultri dok ram nije na maxxu..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Koji je problem s ovom igrom da toliko rama zdere? 8600k i gtx970 ovo super vrte na ultri dok ram nije na maxxu..lp

Ako ne želiš koristiti Game Launch Options da manualno alociraš max. memoriju koju igra koristi, rješenje je svako malo.
Svaku 4 partiju izaći i ponovno ući u igru.
Naročito nakon svake pobjede napraviti taj korak.

Nažalost, tako je kako je. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Stjepanj kaže...
Koji je problem s ovom igrom da toliko rama zdere? 8600k i gtx970 ovo super vrte na ultri dok ram nije na maxxu..lp

Ako ne želiš koristiti Game Launch Options da manualno alociraš max. memoriju koju igra koristi, rješenje je svako malo.
Svaku 4 partiju izaći i ponovno ući u igru.
Naročito nakon svake pobjede napraviti taj korak.

Nažalost, tako je kako je. 

 

I onda gro vas ima da je ovo igra godine :)))

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Forcefield, parodija u "real life" na osnovu PUBG. Zabavno za pogledat:

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
VooDooZg kaže...
sudy_freak kaže...
Stjepanj kaže...
Koji je problem s ovom igrom da toliko rama zdere? 8600k i gtx970 ovo super vrte na ultri dok ram nije na maxxu..lp

Ako ne želiš koristiti Game Launch Options da manualno alociraš max. memoriju koju igra koristi, rješenje je svako malo.
Svaku 4 partiju izaći i ponovno ući u igru.
Naročito nakon svake pobjede napraviti taj korak.

Nažalost, tako je kako je. 

 

I onda gro vas ima da je ovo igra godine :)))

Oh, onda je 23M ljudi idiota.
I 3M skoro aktivnih igrača u svakom trenutku su također idioti.

A ti si eto, pametan pa kažeš da nije igra godine.

Oh, ti.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je igra dobra i igramu ju dosta puno, al svejedno mislim da nije igra godine. Iz principa što je early access, a i sa tehničke strane dosta loše odađena. Desync, lagovi, izbacivanja, dosta loše optimizacija itd.

 

Jednom kad igra bude kao FULL onda možemo govoriti o tome.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam odigrao cirka 300h i onda sam nekako uzeo pauzu mjesec-dva, no u petak mi stiže 34" ultrawide 144hz monitor pa budemo ponovno probali Možda stigne i patch na vrijeme!

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel' se zna kad ovo ide online? Prije 1.0 ili na release-u tek? Neki okvirni datum ili pak ništa?

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

nova mapa i vozila su najavljeni u 1.0 verziji, navodno sad 12.12 da će izać

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
2 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice