Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 694.612
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...

Bolje da ulože pare u nešto pametno, npr. golmane.

12 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 2013

sto fali golmanima.0k su

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
themilition kaže...

sto fali golmanima.0k su

ponašaju se kao klaunovi. Naravno, ne pričamo o tome da ne brane dobro, nego o njihovim kretnjama i animacijama, jako loše i stvarno neznam kako si to dopuštaju već nekih 5 godina zaredom, a najgore od svega je to što svake godine kad najavljuju igru obećavaju puno stvari vezano za golmane, a uvijek su isti.

Stvarno to ne razumijem, ove godine se zaista vidi napredak u gameplayu, ali golmane uvijek shebu, nije mi jasno kako u razdoblju od godinu dana nisu u stanju taj jedan element igre napraviti kako spada.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 1:37 (antimadridista).
12 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ubi me ako mogu skuzit sto tocno nevalja,moram pogledat usporedit onda na youtubu ili sl iz ranijih verzija.

pogledat cu i fifine golmane.jel mozda mislis na to da na razlicite situacije reagiraju uvijek isto,ili se ne bacaju dovoljno .

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
themilition kaže...

ubi me ako mogu skuzit sto tocno nevalja,moram pogledat usporedit onda na youtubu ili sl iz ranijih verzija.

pogledat cu i fifine golmane.jel mozda mislis na to da na razlicite situacije reagiraju uvijek isto,ili se ne bacaju dovoljno .

pa npr. probaj uzeti loptu u ruke sa golmanom i baciti je suigraču i prati kako golman baca loptu, ja se uvijek puknem smijati na to.

ili kad se baca na trbuh kad obrani neke šuteve, kad si to vidio da golmani rade u nogometu? i još puno stvari o kojima mi se neda pisati.

 

eto samo da ti kažem te probleme i dalje neću, golmani su ionako već prožvakana tema ovdje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 1:44 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
themilition kaže...

ubi me ako mogu skuzit sto tocno nevalja,moram pogledat usporedit onda na youtubu ili sl iz ranijih verzija.

pogledat cu i fifine golmane.jel mozda mislis na to da na razlicite situacije reagiraju uvijek isto,ili se ne bacaju dovoljno .

pa npr. probaj uzeti loptu u ruke sa golmanom i baciti je suigraču i prati kako golman baca loptu, ja se uvijek puknem smijati na to.

ili kad se baca na trbuh kad obrani neke šuteve, kad si to vidio da golmani rade u nogometu? i još puno stvari o kojima mi se neda pisati.

 

eto samo da ti kažem te probleme i dalje neću, golmani su ionako već prožvakana tema ovdje.

Pa opće je poznato da su golmani šlampasti, tak da baš i nema neke razlike {#}

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
themilition kaže...

sto fali golmanima.0k su

ponašaju se kao klaunovi. Naravno, ne pričamo o tome da ne brane dobro, nego o njihovim kretnjama i animacijama, jako loše i stvarno neznam kako si to dopuštaju već nekih 5 godina zaredom, a najgore od svega je to što svake godine kad najavljuju igru obećavaju puno stvari vezano za golmane, a uvijek su isti.

Stvarno to ne razumijem, ove godine se zaista vidi napredak u gameplayu, ali golmane uvijek shebu, nije mi jasno kako u razdoblju od godinu dana nisu u stanju taj jedan element igre napraviti kako spada.

 

 

Neću ništa komentirati.. imaš moju podršku...

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Ima kakvih novosti o 2. demu???

I kad nakraju izlazi cijela igra?

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ma niko nista nezna kad ce izaci,mozda nece ni biti pesa {#}

 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ma pes je show bit ce ga

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Novi screenovi lige prvaka :)

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Novi screenovi lige prvaka :)

 

 

Tko je kapetan reala na prvoj slici?  Nažalost ne prepoznajem ni golmana milana?

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
Tommy_123 kaže...

Novi screenovi lige prvaka :)

 

 

Tko je kapetan reala na prvoj slici?  Nažalost ne prepoznajem ni golmana milana?

Casillas iz profila izgleda kao Max Payne. {#}

 

Nadam se da je ovo screen s konzola, jer nema opravdanja da na PC-u izgleda tako loše. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
Tommy_123 kaže...

Novi screenovi lige prvaka :)

 

 

Tko je kapetan reala na prvoj slici?  Nažalost ne prepoznajem ni golmana milana?

Casillas je kapetan....a za golmana Milana ne znam tko je ako nije Abbiati -> po broju dresa bi trebao biti...ali bas i ne lici na njega... {#}

My BF3 Battlelog: MasterChurner
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 19:46 (plavi83).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
plavi83 kaže...
movie kaže...
Tommy_123 kaže...

Novi screenovi lige prvaka :)

 

 

Tko je kapetan reala na prvoj slici?  Nažalost ne prepoznajem ni golmana milana?

Casillas je kapetan....a za golmana Milana ne znam tko je ako nije Abbiati

I ti bi sigurno prepoznao obojicu da ne piše Real vs Milan...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Hexfire kaže...
plavi83 kaže...
movie kaže...
Tommy_123 kaže...

Casillas je kapetan....a za golmana Milana ne znam tko je ako nije Abbiati

I ti bi sigurno prepoznao obojicu da ne piše Real vs Milan...

možda casillasa.....ali abbiatia nema šanse....

My BF3 Battlelog: MasterChurner
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
plavi83 kaže...

možda casillasa.....ali abbiatia nema šanse....

Pa to je i bila poanta posta movie-a {#}. Nije da on stvarno ne zna tko su ti ljudi, nego ih je na screenovima nemoguće prepoznat.

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

recite mi,imam jedno pitanje možda netko zna odgovor.evo u čemu je stvar:jel postoji npr. razlika između xbox 360 i pc verzije pes 2012 jer u xbox demu sam vidio bayernove navijače u crvenim dresovima dok su u pc verziji svi na stadionu u bijelom i to je kod svake momčadi.ili je to zato što je piratska verzija pc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
ddd3 kaže...

recite mi,imam jedno pitanje možda netko zna odgovor.evo u čemu je stvar:jel postoji npr. razlika između xbox 360 i pc verzije pes 2012 jer u xbox demu sam vidio bayernove navijače u crvenim dresovima dok su u pc verziji svi na stadionu u bijelom i to je kod svake momčadi.ili je to zato što je piratska verzija pc?

nema razlike između konzolaških i PC verzije igre, vjerojatno je na PC-u insatliran neki patch uz igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

ja imam patch instaliran.misliš da zbog toga navijači nisu u bojama kluba s kojim igram.govorim o piratki.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
ddd3 kaže...

ja imam patch instaliran.misliš da zbog toga navijači nisu u bojama kluba s kojim igram.govorim o piratki.

Vjerojatno je to to. Nešto se zeznulo kod instalacije ako su svi navijači stalno u bijelom. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Novi screenovi lige prvaka :)

 

 

Šta oni jedu za doručak, metle?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

a reci mi jel znaš točno što je to jer meni nije izbacivalo nikakav error prilikom instalacije?

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Brazilski Cover :)

 

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 18:28 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Brazilski Cover :)

 

 

 

Puno ljepši od ovog europskog...

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pes2013 izlazi 27.9. ROUMOR.

I ovo je zadnji PES koji će koristiti ovaj stari engine. Znaći 2014 koristi novi napredniji engine. :D

 

EDIT: Jedna odlična vijest:

The new Rival Rankings online mode is a way of users playing similarly rated teams online. So no more mid-table teams vs Barca/Madrid. Napokon

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 3:15 (Tommy_123).
Moj PC  
3 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Pes2013 izlazi 27.9. ROUMOR.

I ovo je zadnji PES koji će koristiti ovaj stari engine. Znaći 2014 koristi novi napredniji engine. :D

 

EDIT: Jedna odlična vijest:

The new Rival Rankings online mode is a way of users playing similarly rated teams online. So no more mid-table teams vs Barca/Madrid. Napokon

Ja sam čuo da će i slijedeći koristit stari engine.

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

PEs2013 DEMO2 za x360 stiže 28.9, za PS3 29.9 a za PC u Rujnu.

 

Demo 2 improvements: balance between offense and defence, pass targeting/trajectory, shot speed, blocking actions by defenders + referee AI.

Bit će 11 Licenciranih klubova+10minuta utakmice. Te će u demu biti trening za učenje novih i starih stvari.

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 13:02 (Tommy_123).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

PEs2013 DEMO2 za x360 stiže 28.9, za PS3 29.9 a za PC u Rujnu.

 

Demo 2 improvements: balance between offense and defence, pass targeting/trajectory, shot speed, blocking actions by defenders + referee AI.

Bit će 11 Licenciranih klubova+10minuta utakmice. Te će u demu biti trening za učenje novih i starih stvari.

 

{#}

 

od kud vadiš te informacije???

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Twitter, razni portali i Konamijeva stranica. :)

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice