Razlika u grafici

poruka: 11
|
čitano: 2.464
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Razlika u grafici

Kako prepoznati razliku u grafici? Što gledati? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razlika u grafici

a?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Razlika u grafici

Gledaju se teksture (kolika je "nazubljenost"), ali to ovisi i o rezoluciji, ne samo grafičkim postavkama. Gledaš također boje kao i sjene. Određena "živost" je bitna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Razlika u grafici

Ništa mi nije jasnije majke mi, evo da pojednostavim da li je bolja grafika u need for speed most wanted 2005 ili u call of duty modern warfare 2 onaj iz 2009

6 godina
offline
Re: Razlika u grafici

Da nije možda jednako? 

6 godina
offline
Re: Razlika u grafici

I po čemu ako se može znat

2 godine
online
Razlika u grafici

Novije igre pogotovo iz iste franšize najvjerojatnije će imati detaljniju grafiku, teksture, kompleksnije scene, ono što bi se kolokvijalno reklo bolju grafiku... Btw. ukoliko još jednom postaviš debilno pitanje u prvom postu teme bez ikakvih objašnjenja na što u stvari misliš, bez pozdrava, uvoda... prijavit ću te radi trolanja i spama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2023 19:11 (notloB).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Razlika u grafici

Ako mi možete odgovoriti na pitanje koja igrica ima bolju grafiku Need for speed most wanted iz 2005 ili call of duty modern warfare 2 iz 2009

6 godina
offline
Re: Razlika u grafici

Ispričavam se još jednom ako sam nekoga uvrijedio

9 godina
offline
Re: Razlika u grafici
tekes1550 kaže...

Ako mi možete odgovoriti na pitanje koja igrica ima bolju grafiku Need for speed most wanted iz 2005 ili call of duty modern warfare 2 iz 2009

 Cod je napredniji i time bi mnogi rekli da je bolja grafika. Po meni je bolja grafika ono što mi izgleda bolje. Grafika - subjektivno, tehnikalije - objektivno. 

14 godina
offline
Re: Razlika u grafici
tekes1550 kaže...

Ako mi možete odgovoriti na pitanje koja igrica ima bolju grafiku Need for speed most wanted iz 2005 ili call of duty modern warfare 2 iz 2009

 to je vjerojatno stvar ukusa. Odeš na youtube, sigurno ima snimki iz igre pa procjeniš sam.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice