Supreme Ruler Cold War

poruka: 25
|
čitano: 5.752
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

Evo sada san instalira ovu uistinu grand strategiju,igra je smjestena u vrijeme hladnog rata.Mozete izabrati bilo koju zemlju koju zelite...Poceo san igrati s Yugoslavijom jos nisam skuzio kako proizvoditi vojsku.Ako nekome treba igra neka me pm.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2011 15:46 (Nitro233).
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

 sta nikog ne zanima ova strategija?Upravo sam s Yugoslavijom napao Austriju lol!

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 19:21 (Nitro233).
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

evo na ovoj stranici ima dosta cheatova s kojima je puno ugodnije igrati igru! http://www.supremewiki.com/index.php/Cheats

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Supreme Ruler Cold War

skinuo bi, al preslaba mi grafa. treba min. hd4200

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

ma ova ti gra ne trazi jaku grafu mozes s tom ugodno igrati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2011 23:08 (Nitro233).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

Evo da se pohvalim danas sam gotovo cijeli dan igrao Supreme Ruler.Odabrao sam naravno Yugoslaviju i igrao s njom.Prvo sam izgradio komplekse za agrikulturu i vodu.Nakon toga coal,oil i electricity kompleskse.Kad sam zavrsio s tim izradio sam Industrial i military goods tako da mogu podrzati veliku vojsku.Istrazivao sam nove tehnologije opcenito i tradeao se s Amerikancima i Sovjetima za nove nacrte tenkova posto sam ja imao samo neke zastarjele jugoslavenske tenkove{#}.Istrazio sam isto nove vrste zrakoplova i bombadera,jer je to isto jako vazno za ratovanje.Nakon toga napravio sam nekoliko ugovora s Amerkancima i Rusima za razmjenu radne snage i snizio poreze tako se sljeva meni nova radna snaga,jos sam uradio ugovor s njima za razmjenu kriminalaca.Kad sam zavrsio s tim krenuo sam u proizvodnju tenkova i zrakoplova.Mornaricu nisam proizveo zato jer mi jos nije bila potrebna.Proizvodnja je trajala nekih 6 sati dok nisam dovoljno svega toga naštanca.E sad je krenuo zanimljiv dio krenula je operacija mini Barbarrosa.Prvo sam napravio invaziju na Albaniju!Osvojio san je u tren oka sa novim tenkovima po sovjetsko-americkim nacrtima.Valjda jos nisu imali vremena proizvesti dovoljno bunkera.Nakon Albanije napao sam Bugarsku,i ona je saptom pala.Tada je na red dosla Rumunjska koju je bilo malo teze savladati.Nakon Rumunjske na red je dosla Mađarska koju sam zadnju osvojio i za danas bi to bilo dosta.Sada imam veliku Yugoslaviju koja se prostire na cijelom Balkanu.No to ima isto svoje posljedice.Naime od ovolkog osvajanja balkanskih zemalja UN me prijeko gleda i imam penalty,sad strahujem od vojne akcije US i SSSRa.Neznam sto ce dalje biti..hm Evo dolje slika Yugoslavija nad cijelim balkanom!(PS. Nazalost razdoblje igre je od 1949. pa nema samostalne hrvatske no integrirane su pojedine drzave i moze se vidjeti njena zastava kao pojedine regije...)

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

Goddamit imam problem s igrom,naime kad pokusam  loadirati bilokoji save pokaze mi error i izbaci me iz igre...Pomoc!

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Supreme Ruler Cold War
Nitro233 kaže...

Evo da se pohvalim danas sam gotovo cijeli dan igrao Supreme Ruler.Odabrao sam naravno Yugoslaviju i igrao s njom.Prvo sam izgradio komplekse za agrikulturu i vodu.Nakon toga coal,oil i electricity kompleskse.Kad sam zavrsio s tim izradio sam Industrial i military goods tako da mogu podrzati veliku vojsku.Istrazivao sam nove tehnologije opcenito i tradeao se s Amerikancima i Sovjetima za nove nacrte tenkova posto sam ja imao samo neke zastarjele jugoslavenske tenkove{#}.Istrazio sam isto nove vrste zrakoplova i bombadera,jer je to isto jako vazno za ratovanje.Nakon toga napravio sam nekoliko ugovora s Amerkancima i Rusima za razmjenu radne snage i snizio poreze tako se sljeva meni nova radna snaga,jos sam uradio ugovor s njima za razmjenu kriminalaca.Kad sam zavrsio s tim krenuo sam u proizvodnju tenkova i zrakoplova.Mornaricu nisam proizveo zato jer mi jos nije bila potrebna.Proizvodnja je trajala nekih 6 sati dok nisam dovoljno svega toga naštanca.E sad je krenuo zanimljiv dio krenula je operacija mini Barbarrosa.Prvo sam napravio invaziju na Albaniju!Osvojio san je u tren oka sa novim tenkovima po sovjetsko-americkim nacrtima.Valjda jos nisu imali vremena proizvesti dovoljno bunkera.Nakon Albanije napao sam Bugarsku,i ona je saptom pala.Tada je na red dosla Rumunjska koju je bilo malo teze savladati.Nakon Rumunjske na red je dosla Mađarska koju sam zadnju osvojio i za danas bi to bilo dosta.Sada imam veliku Yugoslaviju koja se prostire na cijelom Balkanu.No to ima isto svoje posljedice.Naime od ovolkog osvajanja balkanskih zemalja UN me prijeko gleda i imam penalty,sad strahujem od vojne akcije US i SSSRa.Neznam sto ce dalje biti..hm Evo dolje slika Yugoslavija nad cijelim balkanom!(PS. Nazalost razdoblje igre je od 1949. pa nema samostalne hrvatske no integrirane su pojedine drzave i moze se vidjeti njena zastava kao pojedine regije...)

za razmjenu kriminalaca ??

zasto nisi osnovao hdz i imao bi ih za izvoz ?

 

15 godina
neaktivan
offline
Supreme Ruler Cold War

ja kad skinem, neću švabe uzet, nego britance :D

napravit ću jaku mornaricu i zrakoplovstvo ^^

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

izasa je update za supreme ruler obavezno ga instalirajte igra je bugovita http://www.battlegoat.com/downloads/SRCW-Update-7-0-71.exe

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

aaaaa!{#} zbog svojih osvajanja nareslo je okolnim zemljama opravdanje za rat s mnom i sad mi je Italija objavila rat!Ali ja jos nisam spreman!

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2011 12:22 (Nitro233).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

osvojio sam Italiju i Francusku!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Supreme Ruler Cold War
Nitro233 kaže...

osvojio sam Italiju i Francusku!

Igraš sa šiframa ili bez?

12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

odustao sam od igranja s yugoslavijom jednostavno se stvorio previliki lag od previse vojske na ekranu.Iskoristio sam dva puta sifru za novac tako da sam dobio 20 miliona poslje mi nije ni trebalo samo ekonomija mi je se uspinjala i na kraju sam imao 632,257 miliona...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Supreme Ruler Cold War

Ok,skidam igru da vidim o cemu se radi ali inace da znas,manje-više vodiš temu sam sa sobom.

Neznam kakva su pravila ali 5-6 postova za redom koje pišeš sam sebi u najmanju ruku izgledaju nezgrapno

I''m just sayin..

{#}

Me gusta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

znam a stas kad je tako.LOL.ovaj nemoj zaboravit instalirati pach bez njega ti nece raditi save game...

 
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War

Evo video novom Supreme Ruleru

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Supreme Ruler Cold War
djdomi kaže...

ja kad skinem, neću švabe uzet, nego britance :D

napravit ću jaku mornaricu i zrakoplovstvo ^^

  Radije nemoj uzeti Britance,transportiranje jedinica preko vode ti je užasno komplicirano,uzmi neku kopnenu državu.

 

Ja sam na razne Supreme rulere još od 2010 potrošio mjesece,da sam onda koristio xfire pisale bi mi tisuće i tisuće sati.Jednom kada mi u gri krene počnem države praktički osvajati po šabloni,a napasti Rusiju sa europske strane,to bih mogao napisati doktorat praktički.

 

Moj najveći doseg u Supreme ruleru 2020 je bio taj da sam sa Hrvatskom osvojio sve osim Australije i par otočića(ali sam osvojio Britaniju i Irsku i većinu drugih otočića),europa je bila ujedinjena pod našom čizmom.

 

Supreme ruler cold war trenutno igram sa Švedskom...I imam manjak rezervista,pa imam problema sa izgradnjom novih jedinica i vojnih zgrada.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2011 9:35 (g12356).
14 godina
offline
Supreme Ruler Cold War

Kad spremim te nakon toga loadam igra je stalno pauzirana i nemogu nikako nastavit..Kakva sugestija?

Each day had been worse than the day that had come before it..Today was the worst of all..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Supreme Ruler Cold War

Meni se događa isto,ali tek nakon nekog vremena igranja.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
offline
Re: Supreme Ruler Cold War
g12356 kaže...

Meni se događa isto,ali tek nakon nekog vremena igranja.

  Ako ne patchiram sve ok, al ima puno gluposti koji AI radi ako ne patchiram..

Each day had been worse than the day that had come before it..Today was the worst of all..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Supreme Ruler Cold War

A meni ako ne patchiram onda mi se crashaju saveovi...bolje da pričekam slijedeći patch...

 

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2011 10:24 (g12356).
12 godina
neaktivan
offline
Supreme Ruler Cold War

e jel zna ko kako otplatit inozemni dug, one bons-ove...bio sam ga nabio full i sad sam se nakrko parama od trgovine a ne znam di vratit u ovom novom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Supreme Ruler Cold War
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Supreme Ruler Cold War

Pozdrav Pitao bih vas kako da napisem sifru ja neznam kako neznam sifru kako da ukljucim de da ide  ako mozete da mi objasnite

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice