Team fortress 2

poruka: 19
|
čitano: 1.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Kad trazim europske servere, ne nadje mi Bug Game Server,i kako da igram na njemu?

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

ja sam novi u toj igri i puno tog ne kužim. dajte odgovorite kak naći bugov server

http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Ja sam naso.U onom prozoru gdje su serveri stisnieš tildu(ispod esc),i upises connect i onda ip servera.Bar mislim,trebalo bi radit...

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

ja imam neki problem s tom igrom - prvi put kad sam krenuo igrati sve super, ali kada sam se spojio na neki drugi server pisalo je pod players 23/24, a ja sam sam igrao? ne kužim, kaj je to? i još bih molio da mi kažete kako otvoriti kartu da vidim plan mape na kojoj igram il se do checkpointa more dojti samo preko pokazivača

http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
Horagio kaže...

ja imam neki problem s tom igrom - prvi put kad sam krenuo igrati sve super, ali kada sam se spojio na neki drugi server pisalo je pod players 23/24, a ja sam sam igrao? ne kužim, kaj je to? i još bih molio da mi kažete kako otvoriti kartu da vidim plan mape na kojoj igram il se do checkpointa more dojti samo preko pokazivača

 ja i još par frendova ju igramo već neko vrijeme i ne znam za nikakvu mapu...

a to 23/24 je možda greška servera ili si slučajno stisnuo na server do toga:)

imaš masu servera, samo probaš na drugome... inače vidim da igra i nije nešto popularna u hrv... šteta, jer je igra super...
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
reservoir dog kaže...
Horagio kaže...

ja imam neki problem s tom igrom - prvi put kad sam krenuo igrati sve super, ali kada sam se spojio na neki drugi server pisalo je pod players 23/24, a ja sam sam igrao? ne kužim, kaj je to? i još bih molio da mi kažete kako otvoriti kartu da vidim plan mape na kojoj igram il se do checkpointa more dojti samo preko pokazivača

 ja i još par frendova ju igramo već neko vrijeme i ne znam za nikakvu mapu...

a to 23/24 je možda greška servera ili si slučajno stisnuo na server do toga:)

imaš masu servera, samo probaš na drugome... inače vidim da igra i nije nešto popularna u hrv... šteta, jer je igra super...
 mislil sam na kartu, kao npr. karta nekog grada il slično
a to 23/24 je onda greška servera
molim da se opiše kak doći do Bugovog servera
http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

no dajte odgovorite kak dojti do Bugovog servera jer oću igrat s domaćom ekipom

http://www.freewebs.com/horagio/ 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

evo, igram na nekakvim STRANIM serverima, skužil sam koncept igre(lol), al videl sam kak neki soldier jako visoko skače, kak to napraviti i koje posebne sposobnosti drugi likovi imaju(za neke znam, al svejedno napišite)

http://www.freewebs.com/horagio/ 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
Horagio kaže...

evo, igram na nekakvim STRANIM serverima, skužil sam koncept igre(lol), al videl sam kak neki soldier jako visoko skače, kak to napraviti i koje posebne sposobnosti drugi likovi imaju(za neke znam, al svejedno napišite)

 dakle moraš hodati za početak, skočiš i zafitiljiš raketu u pod DIREKTNO ispod sebe... pazi to oduzima energiju.... nemoj se bedirati ako ti ne ide od početka, jer to traži određenu vježbu... ali mislim da ćeš u par sati znati kao profić :) inače nemam pojma kako doći do bug-ovog servera....
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2008 23:23 (reservoir dog).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
reservoir dog kaže...
Horagio kaže...

evo, igram na nekakvim STRANIM serverima, skužil sam koncept igre(lol), al videl sam kak neki soldier jako visoko skače, kak to napraviti i koje posebne sposobnosti drugi likovi imaju(za neke znam, al svejedno napišite)

 dakle moraš hodati za početak, skočiš i zafitiljiš raketu u pod DIREKTNO ispod sebe... pazi to oduzima energiju.... nemoj se bedirati ako ti ne ide od početka, jer to traži određenu vježbu... ali mislim da ćeš u par sati znati kao profić :) inače nemam pojma kako doći do bug-ovog servera....
 probal sam i nakon par pokušaja je nakon mene ostala samo patkica i puška, lol
http://www.freewebs.com/horagio/ 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
Horagio kaže...
reservoir dog kaže...
Horagio kaže...

evo, igram na nekakvim STRANIM serverima, skužil sam koncept igre(lol), al videl sam kak neki soldier jako visoko skače, kak to napraviti i koje posebne sposobnosti drugi likovi imaju(za neke znam, al svejedno napišite)

 dakle moraš hodati za početak, skočiš i zafitiljiš raketu u pod DIREKTNO ispod sebe... pazi to oduzima energiju.... nemoj se bedirati ako ti ne ide od početka, jer to traži određenu vježbu... ali mislim da ćeš u par sati znati kao profić :) inače nemam pojma kako doći do bug-ovog servera....
 probal sam i nakon par pokušaja je nakon mene ostala samo patkica i puška, lol
 LOL, probaj to raditi na početnoj poziciji... pa da brzo uzmeš energiju....

btw, probaj  bez skoka... možda možeš i tako... koji ti je steam id? horagio? jer igram sa još 3 frenda pa da ti ne bude dosadno samom...
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Igra izgleda skoz ludo i zabavno , mozda je i isprobam u skoro vrijeme

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

ip adresa od bug servera vam je   213.191.134.85SmijehSmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Team fortress 2

Zašto ne stave port pokraj IP-a,  213.191.134.85:?????

 

I jel itko ikad igrao TF2 na Bugovom serveru? Meni se nekak čini da to niti ne radi...

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
zv'jer2 kaže...

Zašto ne stave port pokraj IP-a,  213.191.134.85:?????

 

I jel itko ikad igrao TF2 na Bugovom serveru? Meni se nekak čini da to niti ne radi...

 čini se da nije, port ne piše na njihovoj stranici. već sam otvoril temu:
DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

ja još nisam, i isto tako- mislim da ni ne radi... negdje sam pročitao da radi jednom tjedno...

 

koje mape uglavnom igrate?   ja 2fort i goldrush...

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
reservoir dog kaže...

ja još nisam, i isto tako- mislim da ni ne radi... negdje sam pročitao da radi jednom tjedno...

 

koje mape uglavnom igrate?   ja 2fort i goldrush...

 lazytown, fastlane, gravepit i ponekad goldrush ili dustbowl.
DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

evo, jučer sam poslao e-mail da ne mogu koristit njihov server, sad čekam na odgovor, vjerojatno će ovdje odgovoriti jer sam stavio link za ovu temu u imejlu , a ako neće , ja ću napisat

DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Grupa je napravljena, ona je public, znači samo se joinajte, evo link. Zove se BUG Group.

Ako ti nešto smrdi, promjeni čarape.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice