The settlers 7-problem

poruka: 15
|
čitano: 4.014
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
The settlers 7-problem

Evo instaliro sam ovu igru i sve bude uredu, udem u igru i igram jedno 5 min i onda odjednom igra se zaledi i jedni lijek je ctrl+alt+delete.Jel zna ko kako rijesiti problem.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The settlers 7-problem

Daj više detalja.

 

Jel izbaci koji error?

Koje su ti temperature?

Napajanje?

http://www.speedtest.net/result/832888883.png U školi... 90Mbps DL 6Mbps UL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: The settlers 7-problem
8ax kaže...

Daj više detalja.

 

Jel izbaci koji error?

Koje su ti temperature?

Napajanje?

 Umjesto da pitaš kakvu grafu uopče ima ti pitaš koje napajanje ima.

ma da
13 godina
neaktivan
offline
The settlers 7-problem

Ma konfuguracija je jaka 9800gt 1gb,4 gb rama,quad procesor 2.6 ghz.A temparature su ok i ne izbaci nikakav eror 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The settlers 7-problem

Dajte ljudi znal iko resenje stvarno mi je potrebno plsssPlač

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The settlers 7-problem

Ista stvar.. nakon trailera jedva sam čekao ovu igru.. ali evo već sat vremena nervi su mi na rubu.. Malo malo sve se blokira..ili bolje rečeno igra se pauzira a da to korinik i ne zna.. Odmah na početku tutoriala sam zapeo.. ne možeš glupu kući napraviti..

A o hardverskim zahtjevima da ne govorim.. imam 4670 1GB, Athlon X2 5000+ te 2GB RAM-a, dakle World in Conflict leti, Dragon Age: Origins Leti, Race Drive GRID leti, sve na 1600x1200 svi oni AA uključeni.. ali ova igra radi kao krepana mačka.. sam menu je patna.. čekaš po sekundu da se miš promjeni. smanjio sam na 1024x768 svi detalji low.. kao radi sada dobro.. ali onda opet problemi navodno sa Ubisoftovim idiotskim DRM.

 

Ako ima netko sličnih iskustava nek piše.. gledajući slike screenshotove ove igre kao malo djete sam se veselio a sada mojem razočarenju nema kraja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The settlers 7-problem

Meni igra ne steka znaci stavio sam 1680*1050 i gotovo sve na high detalji ona ne steka ali jednostavno nakon 5 min igre zasteka, zaledi jednostavno ne reagira.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 23:58 (scarface797).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: The settlers 7-problem

To je zato što imate pirata i onda kada igra autosave-a pauzira se na nekih 10 sekundi....nakon toga normalno nastavi...

Bit će!
13 godina
neaktivan
offline
The settlers 7-problem

Ok pousati cu sacekati i 1 min ako treba ali ne vjerujem da ce upaliti.Svjedno hvala javim sta bude.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: The settlers 7-problem

Uniqu hvala ti pomoglo mi je reinstaliro sam igricu po 3 put i kad zasteka bude samo na 3 sec i sve se nastavi normalno puno hvala.

13 godina
neaktivan
offline
RE: The settlers 7-problem

Evo prvi put dok sam bio u igrici auto save je trajo oko 3 sec kad sam izaso iz igri u opet uso traje oko 15 Plač mollim pomoc jel ima neki patch ili nesto sto bi to sredilo.Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 23:58 (scarface797).
16 godina
online
RE: The settlers 7-problem

Original ne blokira.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
14 godina
offline
RE: The settlers 7-problem

Koju verziju igre imate?

13 godina
neaktivan
offline
RE: The settlers 7-problem

Imam 1.02 verziju kada sam instaliro 1.08 verziju igra se nece pokrenuti,a na 1.02 hoce bio bi vam zahvalan kad bi mi mogao pomoci.Hvala

13 godina
neaktivan
offline
The settlers 7-problem

pozzz.imam problem sa settlers 7. instaliro sam igru,zatim mij e trazilo da instaliram i update,napravio i to stavio crack,i onda kad udjem u igru samo mi vrti kao neki logo.nece dalje nista,pa ako neko moze da mi pomogne.hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice