TitanFall

poruka: 764
|
čitano: 76.217
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
TitanFall

Đabe kad ti igra dosadi za 30 sati igre.

Ja sam kupio (preorder) prošle godine cijeli komplet sa SP pa sam se prebrzo zasitio igre.

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
TitanFall

Iskoristio DLC-ove i iskoristio 48h free. Zadovoljan igrom.

Kad se skupe novcici stavim u kosaricu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Titanfall Frontier's Edge kratak osvrt na dlc koji su poklonili. Da barem isprave glupe propuste, maknu botine, povecaju broj igrača i maknu auto pištolj - nastavak bi mogao biti jako zanimljiv.

 

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: TitanFall

Igrao sam malo ovih dana, imam igru koji mjesec i sad ovaj free Season pass, genijalna igra, jako zabavna i brza. Samo bi bilo i bolje da maknu onaj smart pistol, nekužim šta im to treba u igri. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
BoobZ kaže...

Igrao sam malo ovih dana, imam igru koji mjesec i sad ovaj free Season pass, genijalna igra, jako zabavna i brza. Samo bi bilo i bolje da maknu onaj smart pistol, nekužim šta im to treba u igri. 

 Igra je imala veliki potencijal da je nisu unakazili nekim sitnim i glupim propustima. No sad kad su dali ovaj season pass free to malo popravlja stvar. Da smart pištoljem su jako unakazili igru. Rekao bih da je to uvreda za pravog gamera. Moj zadnji video govori baš o tome. Inace što je više pljujem to jeviše igram u zadnje dane. Ima dobar gameplay šteta.

 

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
11 godina
offline
TitanFall

Pozz...

 

Dali itko igra jos ovo cudo ? I dali ima playera. lp

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
TitanFall

Ima, dosta! U ovoj regiji uvjek ih je oko 200-injak

u Attrition modu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TitanFall

zadnja post je napisan 2016, al mene zanima dal još ima igrača u mp?

 

hvala

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: TitanFall
mrakky kaže...

zadnja post je napisan 2016, al mene zanima dal još ima igrača u mp?

 

hvala

 kupio bi igru ili što? ja igram dvojku, nemam ovaj više instaliran ali mogu skinuti pa vidjeti igra li se...

16 godina
offline
Re: TitanFall

piknuo bi jedinicu, al opet ak su serveri prazni, šta če mi, ak ti se da, bio bi zahvalan na toj info

 

tnx

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
11 godina
offline
Re: TitanFall
mrakky kaže...

piknuo bi jedinicu, al opet ak su serveri prazni, šta če mi, ak ti se da, bio bi zahvalan na toj info

 

tnx

 ajd kad skinem javim ti kakvo je stanje :)

11 godina
offline
Re: TitanFall
mrakky kaže...

piknuo bi jedinicu, al opet ak su serveri prazni, šta če mi, ak ti se da, bio bi zahvalan na toj info

 

tnx

 evo ti stanje u 01:40

16 godina
offline
TitanFall

piknuo sam igru za 4€ (sa svim dlcovia) i nije mi ni malo žao, fakat je ok igra, sam da tak ostaner ljudi na serverima ili da bude još pridošlica.

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TitanFall
mrakky kaže...

piknuo sam igru za 4€ (sa svim dlcovia) i nije mi ni malo žao, fakat je ok igra, sam da tak ostaner ljudi na serverima ili da bude još pridošlica.

 Malo je igrača u titanfall-u 2. Mogu misliti kako je onda malo u jedinici. Ajd 4€ nije neka lova barem

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice