Warface

poruka: 11
|
čitano: 5.760
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Warface

Nick mi je Dunac pa ko igra nek me add da se pucamo malo :D

 

Inace nekad me zna izbacit iz igre i pise "warface has stopped working" pa ako ima i neko zna rjesenje neka napise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Warface

Pozz

Evo ja igram wf vec 3 mjeseca i može se reci da sam zadovoljan

Nick:LLAMABOY_CRO (KLAN: CROatianValor)

btw jel znas neki dobar Hrv. klan

 

Edit: dogada se i meni ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 22:05 (LLAMABOY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Warface

dodat cu te sad,a za klan neznam ne pratim klanove..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Warface

pozdrav oba dvojivci, ako niste u klanu ili ako jeste , ja cu vas dodat u nas klan iz hrvatske smo i primamo sve koji su sa balkana , a i one koji su strani a razumiju nas jezik, dakle moje ime u warface-u je kissmymuzzzle pa me dodajte , ja sam vas dodo pa me prihvatite, ubacit cu vas obadvojicu u clan, ako imate skype ili teamspeak 3 , dobro, nadjemo se i porazgovaramo , isto tako ako vi poznajete jos nekoga mozete ga dodat tako da nas ima vise, i za sve ostel koji citaju ovo , dodajte me na warfaceu IME ; kissmymuzzzle pa cu i vas ubaciti u klan

 

Puno sreće u igranju

:))

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Warface

za ovaj warface has stopped workin , to ti je zato jer warface community sada updejta puno i zbog toga jer ti je mozda slaba konekcija, dodaj me na warfaceu nick   kissmymuzzzle

 

13 godina
offline
Warface

Jel' igra još tko ovo? Ja sam danas instalirao patcheve i igru pa imam par pitanja oko igre ako mi netko može pomoći.

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Warface
Kissmymuzzzle kaže...

za ovaj warface has stopped workin , to ti je zato jer warface community sada updejta puno i zbog toga jer ti je mozda slaba konekcija, dodaj me na warfaceu nick   kissmymuzzzle

 

 dodao sam te

11 godina
neaktivan
offline
Warface

Pozdrav momci,dodao sam vas sve za prijatelje,evo poceo sam igrat warface prije par dana,super igrica nick mi je PayZone

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Warface

Jel jos igrate ovu igru ? pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Warface

Tek sad otkrio igru, jednostavna i zabavna. ako netko igra nek mi se javi

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Warface

Vidim da je tema "krepana" ali ako jos iko igra ovo neka me doda, vecinom kroz vikend bacim koji sat. 

 

Btw ako neko ne igra a zeli poceti neka se rega preko moga linka: https://pc.warface.com/promo/invite/en/?ref=ckng

Dobe se neke nagrade ako se neki user rega preko mene i igra...

 

Nick: FastRunner92

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2020 16:20 (Darko92).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice