World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.313.361
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
ED63 kaže...

ne kupuj premium tenk koji je po tiru veci od tira tenka koji si istrazio i kupio

 Tako je. Nikako to ne raditi. Kao jedan lik od nekidan koji je vozio pz t 25. Na lakevillu stoji na sredini pun hp do kraja partije i trebalo je na njemu biti da odluči partiju. On se ne mrda nego čeka hoće li mu ko doći onim puteljkom po sredini. Poslije partije gledam njegove statistike i lik ima 5 partija (slovima: PET). To mu je bila prva u t 25, ostale 4 je imao u leichtraktoru. 

 A možda mu je drugi akaunt? I samo je obični kamper koji pokušava štetu samo radit?

13 godina
offline
World of Tanks

SU-122-54 ima netko iskustva sa njim? Kakav je s obzirom na SU101?

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
ivanoile kaže...

SU-122-54 ima netko iskustva sa njim? Kakav je s obzirom na SU101?

 Meni bio najzanjimljiviji t 9 td za igrat, no onda mape nisu bile hodnici i uzburkano valovito  more, ima ogroman camo, s 100 mm topom je op dpm, i teško vas je kružit, s 122mm od t10 /is8 tj is 4 gunom ljepo mlati , ali je gun handling bio ocajan, znalo mi se desavat da bi me lt spizdio ako bi doso blizu.... Uglavnom zanjimljiv tenk za igrat ako ste camper, koji povremeno voli ic s med tenkovima ili iza ht, a ako zagusti može ic i scout-at, uber mobilan s finim gunom, al fali depresije  i kuta ljevo desno na zadnjm topu.... Ili još bolje imate t 54 bez oklopa i kupole s gunom od is 4 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
9 godina
offline
Re: World of Tanks
anarky1988 kaže...

 A možda mu je drugi akaunt? I samo je obični kamper koji pokušava štetu samo radit?

 Takvi se pokrenu kad im ostane jedan tenk na 1shot i arty. Ovaj je smrznut cijelo vrijeme bio. A nekako sumnjam da mu je nestalo goriva.

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...
ivanoile kaže...

SU-122-54 ima netko iskustva sa njim? Kakav je s obzirom na SU101?

 Meni bio najzanjimljiviji t 9 td za igrat, no onda mape nisu bile hodnici i uzburkano valovito  more, ima ogroman camo, s 100 mm topom je op dpm, i teško vas je kružit, s 122mm od t10 /is8 tj is 4 gunom ljepo mlati , ali je gun handling bio ocajan, znalo mi se desavat da bi me lt spizdio ako bi doso blizu.... Uglavnom zanjimljiv tenk za igrat ako ste camper, koji povremeno voli ic s med tenkovima ili iza ht, a ako zagusti može ic i scout-at, uber mobilan s finim gunom, al fali depresije  i kuta ljevo desno na zadnjm topu.... Ili još bolje imate t 54 bez oklopa i kupole s gunom od is 4 

 Ukratko patnja, ali onaj iza je odlican, tako da vrjedi. 

15 godina
offline
World of Tanks

Ja sam kupio sebi tier 8 tank iako imam tjedan dana igru. Cuo sam da je lakse skupljat pare za kupnju pa rekoh zasto odmah od pocetka ne bi krenuo polagano s skuplanjem para.

Ono što sam skuzio da mi je jednostavnije igrati s tier 8 tankom nego s tier 3-tier 5.. Valjda zato sto ne lete svi ko muhe bez glave? 

 

Uzeo sam T26E4 SuperPershing

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
I zato što si uzeo jedan od tvrđih tenkova. Ali mislim da bi ti bilo bolje da si prvo došao do tier 8. Usput naučiš igrat i tako...
10 godina
offline
World of Tanks

problem s (pre)ranim kupovanjem premium tenkova je i taj što još nemaš istraženo dovoljno "vrsta" tenkova pa nemaš ni dovoljno posade za training...

upravon zadržavanje na 5-6 tieru pomaže u odluci ići na (npr.) heavy ili LT...

isprobaj igru vidi granicu strpljenja tj. kad će stradat periferija pa nakon konzultacije s ekipom u klanu počni ulagati u IT

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Manzi kaže...
I zato što si uzeo jedan od tvrđih tenkova. Ali mislim da bi ti bilo bolje da si prvo došao do tier 8. Usput naučiš igrat i tako...

 Slažem se. Sigurno ce biti likova koji ce reci da sam noob ali isao sam nekim svojim putem. Dakle jako mi je bitno da odmah idem pravim putem a kako cu to nauciti nego igrati s igracima viseg levela

Dakle postavljanje, stil itd. Dakle kada popusim samo gledam cijeli match kako drugi rokaju. Neki vele isto mozes na twitchu ili youtube ali ne mozes.. 

Znam ovaj dio s iskustvom od fps igara koje sam igrao kompetativno isao po lanovima itd.

 

Tek kada dodes u krug dobrih igraca nesto naucis, kada meni netko kaze noob nema problema bit cu bolji znam di sam pogrijesio ne uvrijedim se na to :)

 

Velim ja cu ici redovnim putem do tiera 7 ili 8 koliko se vec da bez golda a ovaj tenk ce mi biti ucenje od boljih.

 

kod ovih niskih tierova hbte svi samo rokaju prema naprijed uopce nitko ne cuva artije u pozadini a iza dodu light tenkovi i porakaju artije i zivcira me to sto nikom nikad ne cuva leđa.. a znam u pravilu kako bi se trebalo igrat..

 

edit: kupio sam i posadu na 100% i slotova i btw ne mislim igrat klanovski nikada pa ni tad, bio sam leader davno i vise nikada..

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 8:49 (toxic).
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Prije koji dan sam počeo igrat sa "Patkicom", pa taj tenk je veći troll od Jumba. Da je barem mrvicu brži...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo danas jedan friški ace, trebao bi spotat i moji bi trbali gađat, al to u praksi nije baš tako, pa sam odlučio uzet stvari u svoje ruke, samo teško ću tako misiju riješit

 
 
 

REPLAY

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

kod ovih niskih tierova hbte svi samo rokaju prema naprijed uopce nitko ne cuva artije u pozadini a iza dodu light tenkovi i porakaju artije i zivcira me to sto nikom nikad ne cuva leđa.. a znam u pravilu kako bi se trebalo igrat..

 

 zalosna istina. vecina ih se radja bez WASD tipki ili mogucnosti njihova koristenja :sadface:

15 godina
offline
World of Tanks

Jel ima neka fora da se npr joinaš na nekog frenda i da gledaš njegov trenutni gameplay ?

 

btw gdje postoje vaši nickovi li nešto? vidim da nešto postoji ali nitko to ne ažurira

možete mene dodati pa cemo mozda koji puta i nešto baciti:

 

nick: XFXDD

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 16:17 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Da nemas i gpu takav 😂😂😂 ... brija brijem da je nick al vise sam na wows nego na wot ...
15 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Ja sam kupio sebi tier 8 tank iako imam tjedan dana igru. Cuo sam da je lakse skupljat pare za kupnju pa rekoh zasto odmah od pocetka ne bi krenuo polagano s skuplanjem para.

Ono što sam skuzio da mi je jednostavnije igrati s tier 8 tankom nego s tier 3-tier 5.. Valjda zato sto ne lete svi ko muhe bez glave? 

 

Uzeo sam T26E4 SuperPershing

 u wotu do t5-t6 je u dosta slučajeva situacija strpljen spašen pa zatim nakon početne manične makljaže počinje "prava" igra.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
14 godina
offline
World of Tanks

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

4 puta ih palim u partiji, mislim da mi je ovo prvi put da sam ih 4 puta zapalio . Ovaj Panther je zvjer od tenka, jedan od najboljih tenkova u igri, da ima pola sekunda brzi reload bio bi uber zvjer, steta sto nema.

 

http://wotreplays.com/site/2906523#redshire-evil_tank_commando-panther

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 22:37 (MijoC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Još jedan ace+prva oznaka na topu

REPLAY

 
 
 

EDIT:

Pa malo lttb-a

 
 
 

Ono kad se još uvjek privikavaš na novu fiziku

 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 0:38 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ne radi mi kak spada crtl + desni klik u igri kad ocu negog pozvat u vod il prijavit ,zna neko u cem je problem,strelica mi se pojavi samo sekundu dve i nestane,nestignem jednostavno

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

pozdrav

 

htio bih prodati WoT račun, međutim vezan mi je sa WoWs računom, pa me zanima da li ih nekamo mogu podijeliti, 

 

hvala

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Koji užas.

Jučer sretan ko malo dijete.

Fiery sailent mapa, a meni treba zadnja misija za skauta. Ja u LTTB, tier 9 borba...masa HP za odspotat.

 

Mapa kreće, ja gas u prvi grm, kad ono e25 za mnom. Sparkira se do mene i krenu nailazit neprijateljski tenkovi...naravno nijednog ne odspotam, nego sve otišlo E25, koji je imao 0 damage na kraju bitke, i 7000 spotinga, dok ja samo 900.

Prekrasan community.

 

Sve u svemu, kreće stream za par minuta.

 

https://www.twitch.tv/dokmanic

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Koliko god me je ovaj tenk zivcirao u pocetku, sada se pokazao kao odlicna igracka...

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Koliko god me je ovaj tenk zivcirao u pocetku, sada se pokazao kao odlicna igracka...

 T-10 na protivnickoj strani napravio skoro pola od tebe dmg,a dobio 30ak exp manje 

 

Nisam vidio da si izgubio,moj bed.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 20:43 (ivanoile).
9 godina
offline
World of Tanks

Napokon riješena misija za 4k spotta. 

Nažalost nisam preživio, a želim da sve bude časno izvršenopa bi ponovio. Vidim da nema opcije za ponavljanje nego samo za preuzimanje nagrade. Jeli ja mogu ponavljati sve dok ne preuzmem nagradu ili...?

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Kad preuzmeš, možeš igrati opet dok ne riješiš sekundarno...

15 godina
offline
Re: World of Tanks
ivanoile kaže...
tnakir kaže...

Koliko god me je ovaj tenk zivcirao u pocetku, sada se pokazao kao odlicna igracka...

 T-10 na protivnickoj strani napravio skoro pola od tebe dmg,a dobio 30ak exp manje 

 

Nisam vidio da si izgubio,moj bed.

Da, što je najgore, njima ostao samo arty, imam ga na nišanu, dovoljan mi je jedan shot. Partija završava za 10 sekundi, ja punim za clip 15. Ostali moroni (Conqueror) se lagano iza mene vozucka u krug, ja se derem da ide skinit artija, ovaj ne jebe, naš arti pitaj boga što radi i tako... 

Rvat katolik!
13 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Da, što je najgore, njima ostao samo arty, imam ga na nišanu, dovoljan mi je jedan shot. Partija završava za 10 sekundi, ja punim za clip 15. Ostali moroni (Conqueror) se lagano iza mene vozucka u krug, ja se derem da ide skinit artija, ovaj ne jebe, naš arti pitaj boga što radi i tako... 

 Kad ne pricas poljski...

 

Inace kad mi se slicno nesto takvo dogodi,okrenem top prema svome i ko ga j*be, vrijedi da se ispusem malo makar pobrao ban.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Kad preuzmeš, možeš igrati opet dok ne riješiš sekundarno...

Da li je sigurno tako?

Ja napravio MT-15 za T28 bez sekundarnog. Nisam preuzeo nagradu jer nisam znao gdje da stavim zensku.

I igram tako bez preuzimanja nagrade i nakon par partija opet mi u battle result pise da sam napravio MT-15 i da je napravljeno sa sekundarnim.

 

jos uvijek nisam preuzeo tu nagradu (jos uvijek ne znam gdje da strpam tu zensku), pa ne mogu potvrditi da li mi je fakat priznao sa sekundarnim nakon drugog pokusaja ili ne, ali tako je pisalo u battle results...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
9 godina
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Kad preuzmeš, možeš igrati opet dok ne riješiš sekundarno...

 Aha, ali ne mogu preuzet nagradu bez da uzmem člana posade i odaberem ulogu i tenk. Pretpostavljam da se to naknadno ne može mijenjat (bez zlata mislim). Stavio bi tu posadu u neki tenk nižeg tiera jer računam da kad jednom dođem do desetki posade će već imati par skillova. Mislio sam ih staviti u cromwella, ali mi je šteta 5 komada bacit u jedan tenk, radije neki tenk koji je siguran "keeper" a da ima najviše 4 člana. Sad ne znam možda ja krivo razmišljam...

 

Mauro 

Mislio sam i ja da je to možda moguće. Nisam više nakon ove bitke igrao lightove, valjda bi ako na početku partije sa lightom imam aktiviranu tu misiju trebalo raditi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 11:17 (AirLive).
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

zenske su ok al morate pazit na sta trenirate jer naknadnog mjenjanja nacija nema m103 mi sad ima 4 zenke i jednog muzjaka (kao u kokosinjcu :D)

inace pretreniravanje je 500golda na neku drugu vrstu tenka...

evo krenile i nove misije jedva uspio sinoc pokupit spot dmg

sad je blocked dmg

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice