World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.321.656
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

 

... nema replaya sorry društvo nesto iz kompa

sam slike ostale :-(

Noob na profilu... opasnost...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 11:30 (scaramush).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ono kad voziš auto-loader-a i isprazniš kompletno punjenje, ostaje ti samo potopit protivnika

 

U mom slučaju, ostala su mi 4/6 shella, jedan je dingao, ostala tri su prošla u comander hatch i nije bilo druge nego potopit tu is-3ku

you should not pass IS-3

 
 
 
 
 
 
 
 
 

REPLAY

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 11:12 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Može mi netko objasnit kako najbolje sakupit borbeno iskustvo i kako slobodno iskustvo jer mi nema baš nekog smisla

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
bpirsic2 kaže...

Može mi netko objasnit kako najbolje sakupit borbeno iskustvo i kako slobodno iskustvo jer mi nema baš nekog smisla

 Imaš par stvari koji ti povećavaju količinu iskustva koje zaradiš po bitci. Ovisno o tipu tenka se razlikuje koliko odredena stvar donosi. Prvo su ti tu šteta i šteta uzrokovana uz tvoju pomoć, onda imaš broj otkrivenih vozila, broj uništenih, blokirana šteta, primljena šteta i tako dalje uglavno ono sve što možeš vidjet u detaljnom izvješću bitke. Dok slobodno iskustvo je odredeni postotak iskustva iz svake bitke, nisam siguran o koliko se točno radi ali uglavnom malo.

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 16:23 (michael).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
michael kaže...
bpirsic2 kaže...

Može mi netko objasnit kako najbolje sakupit borbeno iskustvo i kako slobodno iskustvo jer mi nema baš nekog smisla

Dok slobodno iskustvo je odredeni postotak iskustva iz svake bitke, nisam siguran o koliko se točno radi ali uglavnom malo.

 5%

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
World of Tanks

Danas sam kupio novi komp, i igra se neprestano rusi sama od sebe, usred igre slika se zamrzne i samo me izbaci na desktop.. nikakav error niti notifikacija o pogresci, samo izbaci

Presaltao sam se s SD ultra low settingsa na HD ultra high settings, pa ne znam je li to neki problem s HD klijentom? Trebam li prebaciti na SD? Racunalo mi bez problema moze vrtiti, tako da to nije problem, ne znam sta je
Racunalo pod moj PC, windows 10 pro.

Ima itko slican problem, neko rjesenje? Jer cekam mjesecima da konacno uzmem komp i sada kad ga imam ne mogu igrat, frustrirajuce je 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

imaš li neki mod instaliran? prije su neki modovi rušili igru

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Nista, nisam htio skidati nista bas da vidim hocu moci igrati cisti klijent jer me strah da ne dobim ban samo zbog xvm-a jer javljaju ljudi da dobivaju i za to.. tako da potpuno cist, danas skinut

14 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

Danas sam kupio novi komp, i igra se neprestano rusi sama od sebe, usred igre slika se zamrzne i samo me izbaci na desktop.. nikakav error niti notifikacija o pogresci, samo izbaci

Presaltao sam se s SD ultra low settingsa na HD ultra high settings, pa ne znam je li to neki problem s HD klijentom? Trebam li prebaciti na SD? Racunalo mi bez problema moze vrtiti, tako da to nije problem, ne znam sta je
Racunalo pod moj PC, windows 10 pro.

Ima itko slican problem, neko rjesenje? Jer cekam mjesecima da konacno uzmem komp i sada kad ga imam ne mogu igrat, frustrirajuce je 

 To se mom ocu događalo na njegovom kompu, igrao sam i ja par puta na njegovom acc, samo se ugasi igra i gledaš goli desktop, dok se vratiš u igru već si gotov, ali nikada se ne događa u garaži, uvijek u bitki...

Al on ima stariji komp, sa postavkama medium/high vrti 40fps-a avg...

Ja sam kod njega izbrisao sve drivere i instalirao zadnje, izbrisao wot i ponovno instalirao, grafička mu je bila oc-ana, vratio sam defotne postavke, očistio od prašine, finim brusnim papirom još ispolirao bazu hladnjaka, zamijenio termalnu, defragmentirao particiju na kojoj je igra...

Nisam sad siguran šta je od ovoga kod njega pomoglo, ne ruši se više igra, ali mi se čini kada sam vratio frekvencije grafičke na defotno, ko da je igra bila stabilnija, pa si pogledaj ako si oc-ao cpu ili gpu, vrati defotno pa testiraj dal će se i dalje rušit...

 

BTW:

Evo jedan ace sa O-Iem 1.8k dmg 4killa

Držao sam sam 3 heavya (ubiti 4 al 4.ti je pobjegao po prek, KV-2), mada imao sam fini support od svog arty-a i mediuma...

 
 

REPLAY

 

EDIT:

Tek sad sam skužio spotted dmg 2.1k dmg (hebeš spotere, tu je o-i)

 

EDIT2:

World of snipers

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 10:36 (1BIT).
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Cuj njega ... ban zbog xvm-a .... ma kakav ban .... jedino ak koristis one pizdarije da vidis gdje je palo drvo na minimapi, arty traceri itd ..

A kaj se tice trzanja i pizdarija ... probaj dl cijelu igru od pocetka ali Hd client odmah ... pa onda probaj ... mozda su ti se sjebali neki folderi ili pizdarije ... a i jesi instal sve potrebne pizdarije .... c++, directx, netframework ....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav svima.

 

Nakon gotovo dvogodišnje pauze, poželih se opet vratiti tenkovima.

Kako sam stari account prodao (a imao sam Type 59 i Lowea), razmišljao sam na novom accountu kupiti premium osmicu.

Kako nisam znao da postoji ovaj novi T26E5 Patriot, čini mi se kao najbolji izbor, pogledam da je na akciji za Novu godinu, jutros ga pokušam kupiti, kad vidim da je istekla akcija.

Međutim, vidim da ne mogu to vozilo kupiti normalno, niti za gold niti u premium shopu? Da li će se vratiti ili je ovo bila neka kratkotrajna ponuda?

Što mislite inače o tom tenku?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 9:34 (Volos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Ekipa isplati li mi se kupiti t44 ili da guram cromwell liniju radije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Uglavnom, to ti je bilo kratkotrajna ponuda povodom nju jare i pizdarija .... čital sam da je ekipa dosta zadovoljna sa njime, nešto izmedju SP i T32, hulldown i kupola fino moze primiti ... e sad, dal ce ga vracati ... nznm ..

Evo izgleda da im je dobro išla prodaja pa mozda opet vrate i Patriota ...

 

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/premium/premshop-more-premium-vehicles/

14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Ekipa isplati li mi se kupiti t44 ili da guram cromwell liniju radije?

 T-44 je odličan. 

 

Koristim na njemu 100mm top jer mislim da je bolji nego 120mm iako navodno se može i on koristiti, imam 150 odigranih u njemu 60% pobjeda i 2 zvjezde na topu. Jedan od boljih all-around medium tenkova na tieru 8, jedino je malo lošiji na duge distance al to je normalno obzirom da je rus :)

 

A i da ne govorim o T-54 nakon njega, vjerojatno najbolji tier 9 tenk.

 

Tako da preporučam da uzmeš ne vjerujem da ćeš požaliti, iako, stock grind mu je u najmanju ruku, bolan. 

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: World of Tanks
scaramush kaže...

 

... nema replaya sorry društvo nesto iz kompa

sam slike ostale :-(

 Možda ti nemaš, ali očito je netko iskopao tvoj replay od nekud, check it out.

http://wotlabs.net/sig_min/eu/unimatrix_2411/signature.png
13 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 To se mom ocu događalo na njegovom kompu, igrao sam i ja par puta na njegovom acc, samo se ugasi igra i gledaš goli desktop, dok se vratiš u igru već si gotov, ali nikada se ne događa u garaži, uvijek u bitki...

Al on ima stariji komp, sa postavkama medium/high vrti 40fps-a avg...

Ja sam kod njega izbrisao sve drivere i instalirao zadnje, izbrisao wot i ponovno instalirao, grafička mu je bila oc-ana, vratio sam defotne postavke, očistio od prašine, finim brusnim papirom još ispolirao bazu hladnjaka, zamijenio termalnu, defragmentirao particiju na kojoj je igra...

Nisam sad siguran šta je od ovoga kod njega pomoglo, ne ruši se više igra, ali mi se čini kada sam vratio frekvencije grafičke na defotno, ko da je igra bila stabilnija, pa si pogledaj ako si oc-ao cpu ili gpu, vrati defotno pa testiraj dal će se i dalje rušit...

 

 
Skinuo cijeli client ponovno, pokrenut cu ga da bude kompatibilan s win7 jer me brine da nije mozda stvar da im je igra lose optimizirana za desetku, pa cu vidjeti oce raditi sada normalno ili ne

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Nznm, meni normalno dela na win10 ultimate .... sve na ultra/high osim off onaj blur, trava i efekti u sniper modu ...

aj ak ti ne proradi opet ... skini ovo, instaliraj pa onda probaj ... možda ti fali nkj od toga ...

 

https://www.computerbase.de/downloads/systemtools/all-in-one-runtimes/

13 godina
offline
Re: World of Tanks

E puno hvala, vidis potpuno zaboravio instalirati par ovih stvarcica, directx12 mi je vec s windowsima dosao, skinuo javu i krenuo igrat... instalirat cu ovih par stvarcica jos pa cu vidjeti oce biti uredu, hvala!

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

E puno hvala, vidis potpuno zaboravio instalirati par ovih stvarcica, directx12 mi je vec s windowsima dosao, skinuo javu i krenuo igrat... instalirat cu ovih par stvarcica jos pa cu vidjeti oce biti uredu, hvala!

 To je mozda i bio problem, posto igra dela kolko se sjecam na directx 9 ako koristis SD klijent a directx 11 ako koristis HD ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 18:20 (brijalec).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...
Skinuo cijeli client ponovno, pokrenut cu ga da bude kompatibilan s win7 jer me brine da nije mozda stvar da im je igra lose optimizirana za desetku, pa cu vidjeti oce raditi sada normalno ili ne

 Ma ja ti igram na 10-ki i radi mi normalno, nije do windowsa, al kako su već kolege rekle, instaliraj ove piarije, pa pogledaj kako će se ponašat igra...

14 godina
offline
World of Tanks

IS-2 Ace, 2117dmg, 2000dmg blocked, 2494dmg spotted

Kak sam tolko blocko sa is-2kom, još se čudim, tenk je mekan ko spužva inaće

 
 
 

REPLAY

 

 

EDIT:

Ljudi kako se službeno izgovara tenk Löwe, jedan tenk, a ljudi ga svakako izgovaraju, ono što sam čuo do sada: Leve, Love, Luve, Lav... pa me zanima kako je službeno?

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 0:01 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
brijalec kaže...
ficosime kaže...

E puno hvala, vidis potpuno zaboravio instalirati par ovih stvarcica, directx12 mi je vec s windowsima dosao, skinuo javu i krenuo igrat... instalirat cu ovih par stvarcica jos pa cu vidjeti oce biti uredu, hvala!

 To je mozda i bio problem, posto igra dela kolko se sjecam na directx 9 ako koristis SD klijent a directx 11 ako koristis HD ...

 

1BIT kaže...
ficosime kaže...
Skinuo cijeli client ponovno, pokrenut cu ga da bude kompatibilan s win7 jer me brine da nije mozda stvar da im je igra lose optimizirana za desetku, pa cu vidjeti oce raditi sada normalno ili ne

 Ma ja ti igram na 10-ki i radi mi normalno, nije do windowsa, al kako su već kolege rekle, instaliraj ove piarije, pa pogledaj kako će se ponašat igra...

 

 

Ma evo opet isto s*anje... Samo se smrzne i izbaci me... Cisti install radio, nije mi jasno sta je stvarno

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Moguće da su problem driveri. Najnoviji nisu uvijek i najbolji.

Navodno da ta tvoja grafička i wot baš i ne pašu kako ljudi pišu. Nekima pomoglo pokretanje u safe modu i SD klijent. Ako nemaš modova onda je valjda isto bio safe mod ili ne? Ili nije?

Google is your friend :D.

 

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/506248-amd-rx480-driver-crash/#topmost

https://community.amd.com/thread/202378

10 godina
offline
Re: World of Tanks

 Ma ja ti igram na 10-ki i radi mi normalno, nije do windowsa, al kako su već kolege rekle, instaliraj ove piarije, pa pogledaj kako će se ponašat igra...

 

 

Ma evo opet isto s*anje... Samo se smrzne i izbaci me... Cisti install radio, nije mi jasno sta je stvarno

 Probajte napravit clean instal drivera a i od matične chipset  ako niste instalirali  ili ih swajpat totalno s necim ako imate integriranu graficku, nadalje probajte under clockat grafulju sad mozete i u watmanu   op names marketng ftw 

 ima lik dobre clipove no naglasak je malo tezak nekim, znaci probajte na minimum minimuma tj sto god bude vise se mogla underclocat.

Ako tada bude radilo normalno onda je do napajanja, također probajte zamijenit kablove ako imate više 6-2 pce konektora jer koliko vidim imate fsp forton hexa koji i nije neko  uber napajanje ima dva voda/ raila,  a dodatno tome rx 480 su imale problema s strujom, cak su i dobile neki driver fix da ne srce struju previse iz pci rxpres porta iz matične...

A usput ako igra sam od sebe izbaciva, onda nebi bilo lose iskopat logove , od windowsa, dx. drivera, igre,  negdi bi trebalo bit problem snimljen, 

Mislim bubam malo ko martin po diviziji al mozda pomogne pa.... 

btw izbriso sam wot pa jel ima koja dobra duša da kaže ima li koja zanjimljiva misija za xp ili posadu da ne skidam bzwz 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Od danas 07.01  do 10.01 misije i popusti:

x2 XP svaku bitku (normalno ak si u top10 po xp-u)

50% popusta na dodatnu opremu za tenkove,

50% popusta na garazu ...

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 9:28 (brijalec).
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...
brijalec kaže...
ficosime kaže...

E puno hvala, vidis potpuno zaboravio instalirati par ovih stvarcica, directx12 mi je vec s windowsima dosao, skinuo javu i krenuo igrat... instalirat cu ovih par stvarcica jos pa cu vidjeti oce biti uredu, hvala!

 To je mozda i bio problem, posto igra dela kolko se sjecam na directx 9 ako koristis SD klijent a directx 11 ako koristis HD ...

 

1BIT kaže...
ficosime kaže...
Skinuo cijeli client ponovno, pokrenut cu ga da bude kompatibilan s win7 jer me brine da nije mozda stvar da im je igra lose optimizirana za desetku, pa cu vidjeti oce raditi sada normalno ili ne

 Ma ja ti igram na 10-ki i radi mi normalno, nije do windowsa, al kako su već kolege rekle, instaliraj ove piarije, pa pogledaj kako će se ponašat igra...

 

 

Ma evo opet isto s*anje... Samo se smrzne i izbaci me... Cisti install radio, nije mi jasno sta je stvarno

Odi na Radeon Settings/Gaming/Global Settings/Global Wattman i undari reset. Meni se desilo da sam tamo slucajno klinkuo nekog vraga pa mi je malo vise struje islo u karticu , a vec je dosta clockana tvornicki, udario reset i sve se sredilo.

...
14 godina
offline
World of Tanks

Ljudi može preporuka šta stavit od opreme na amx 50 100, stavio sam trenutno vent i v-stab, te se sad dvoumim dal stavit egld ili optiku, nemam još posadu u fullu niti tenk, al mi se čini i ovako da je dosta precizan, možda bi rađe uzeo optiku, al ne znam ni sam...?

 

EDIT:

Weeeee

Evo riješio sam jelku ovu, do X-og lvl ju doveo, ni jedan ukras nisam kupio, sve zaradio

 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 11:54 (1BIT).
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice