World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.314.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Tanks

Jedan dobar BC 12t

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...
Ja igram vec 7 godina uz povremene stanke i ne znam sto da kazem osim da mi je u beti bila bolja bego sto je sad... Bez laserskih formula autolodera talijanskih noobova u poljskom izdanju...
Danas armor nema svrhu jer svako s goldom te penna ko da je papir a nakon toga sto sam primjeti da 90 posto projektila ide totalno van svih parametara tj stug mi je prije 2 3 godine bio puno precizniji nego sad sad svaka 2 granata ko da ju je puknuo pijani hanz ode u krivo...

 Da slažem se, armor je postao beskoristan. Hrpa ekipe čak po defaultu igra s goldom ili samo prebace na gold kada te ne mogu prbiti. Mislim nema mi jaćega kada me netko pogodi s goldom a ja u papirnom tenku i onako. 

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...
Horatio_Hornblower kaže...
Ja igram vec 7 godina uz povremene stanke i ne znam sto da kazem osim da mi je u beti bila bolja bego sto je sad... Bez laserskih formula autolodera talijanskih noobova u poljskom izdanju...
Danas armor nema svrhu jer svako s goldom te penna ko da je papir a nakon toga sto sam primjeti da 90 posto projektila ide totalno van svih parametara tj stug mi je prije 2 3 godine bio puno precizniji nego sad sad svaka 2 granata ko da ju je puknuo pijani hanz ode u krivo...

 Da slažem se, armor je postao beskoristan. Hrpa ekipe čak po defaultu igra s goldom ili samo prebace na gold kada te ne mogu prbiti. Mislim nema mi jaćega kada me netko pogodi s goldom a ja u papirnom tenku i onako. 

 

I jos koristi gold u T5 ili T6....

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ne znam kako je vama, odigrao sam jednu partiju ove Halloween specijala,

i skuzio da me taj Farming Simulator ne zanima. Uzasno dosadno,

skupljaj zelene bljuvotine i napucavaj se sa botovima.

 

Fala, al ne fala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Ne znam kako je vama, odigrao sam jednu partiju ove Halloween specijala,

i skuzio da me taj Farming Simulator ne zanima. Uzasno dosadno,

skupljaj zelene bljuvotine i napucavaj se sa botovima.

 

Fala, al ne fala.

 isto. ja sam si kupio level 13 da mogu faramt tj grindat s bonusima i super mi ide moram reci.. vec sam nafarmao dodatnih 5 milja pokupovao opreme nesto sedmica i ide dalje..

ona fora da moram aktivirati neki bonus i to traje sat ili dva i onda non stop igrati mi je glupa.. ovako kupis i igras kad hoce ako ti je do grindanja.

uglavnom doslo me 99 kn i ne zalim niti lipe.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pa mogao si za tu kolicinu zlatnika kupit skoro 2 mjeseca premiuma, koji ti daje iste bonuse.

Osim ako to zelis koristiti zajedno sa vec postojecim premiumom, onda da.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

ima li goreg tenka od st. emilla u igri. Pa mamu mu koliko je to los tenk, tacno cu prekinuti grindanje i skupljati free samo da ga vise ne vidim u garazi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

ima li goreg tenka od st. emilla u igri. Pa mamu mu koliko je to los tenk, tacno cu prekinuti grindanje i skupljati free samo da ga vise ne vidim u garazi.

 AT 7/15, T43, TVP TU, O-HO, stock Tiger P, SU-14-1 ... ima ih .... i Rhm stock je groblje da većeg nema.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Slobodno dodaj ovoj listi i AMX 65t i T-34-2 :)

 

Doduše, ne kužim zašto ti je Rhm stock groblje, zapravo u startu dobiješ odličan gun kao rijetko koji tenk u igri. Da, trebaš dobru posadu i opremu da camo u stvari profunkcionira, ali to nije ništa novo... vjerojatno ti više ne paše stil takve igre (kempanje u glass cannonu sa osrednjom pokretnošću).

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Pa mogao si za tu kolicinu zlatnika kupit skoro 2 mjeseca premiuma, koji ti daje iste bonuse.

Osim ako to zelis koristiti zajedno sa vec postojecim premiumom, onda da.

 premium imam + uzeo sam ovo + aktivirao dodatne kredite.. super vjeruj mi.

jbte s lowetom 300k kredita zaradim a ne sada neki pretjerano brutalan dmg... 

 

15 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

ima li goreg tenka od st. emilla u igri. Pa mamu mu koliko je to los tenk, tacno cu prekinuti grindanje i skupljati free samo da ga vise ne vidim u garazi.

 imao dva puta i dva puta prodao...

Jarvan kaže...
marionezi82 kaže...

ima li goreg tenka od st. emilla u igri. Pa mamu mu koliko je to los tenk, tacno cu prekinuti grindanje i skupljati free samo da ga vise ne vidim u garazi.

 AT 7/15, T43, TVP TU, O-HO, stock Tiger P, SU-14-1 ... ima ih .... i Rhm stock je groblje da većeg nema.

 Stock Conqurer jbte...sramota... doduse prosjecam dmg mi je bio odlican ali samo s goldima ali u prosjeku gubitak po mecu 30k i to s premiumom, 60k expa do top guna.. sada je tenk medu boljim devetkama isto..

AT7 mi je bio vrh... no at15 isto prodao i to 3 puta :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 12:43 (toxic).
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ili ako se itko sjeća uvođenja francuza???

Francuski laki AMX 12t šestica ...

Ajme meni, nakon briljantne petice ELC, dođeš na ovo groblje, vjerojatno apsolutno najgori tenk koji je ikad vidio ovu igru.

 

Ili stock KV-3, pogotovo onaj iz starih dana igre.

 

Neki dan kupio Tigar 1, stock, prva borba, 3800 damage i Mastery.

Neki tenkovi su briljantni bez obzira na posadu i opremu.

 

Npr. TVP TU, sa maksanom posadom i svom opremom je apsolutno groblje, mekan, loš gun handling, mobilnost isto loša za mediuma ... katastrofa.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Ili ako se itko sjeća uvođenja francuza???

Francuski laki AMX 12t šestica ...

Ako se ne varam kada su izašli francuzi AMX 12t je bi petica, bili su redom OP do Lor40 kada koji je bio malo slabiji ali Bat je bio ubica. Jedino silovanje je bilo preći amx40. Obično bi pola ekipe več bilo mrtvo dok bi se patkica dogegala. Meni je bilo to zlatno doba. Onda su ih samo podigli za jedan tier i smanjili damage. 

 

S 1390 dok je bio T7 se moglo bio koleg T8 s 4 granate ubiti  a T9 s 5-6. Baš su bili pošast. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 15:36 (Gajotres).
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Je imaš pravo, bio je petica u startu.

 

Jučer je već drugi dan da svaki drugi meč svi u meču proživljavaju ekstreman lagg. Pogotovo prvih 3 minute meča gdje se svi teleportiramo po mapi.

Nije do mene i interneta, doslovce svih nas 30 u meču imamo, ako nikaj bar je chat zabavan u to vrijeme.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Jucer je bilo neigrivo.

 

Okrenem se, pucam u tenka, njega nema, i onda se pojavi 2s nakon toga 5m dalje i rokne me. Bezveze

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ja se sjecam prije verzija 4 ili 5 kad sam krenuo igrat bila usa njemacka i rusija. Tad je armor imao neku korist nije bilo fizike arty je bio nemilosrdan ali bilo je nekako i zabavnije... Danas sam inao partiju 15 0 znaci pregazili smo ih ko plitak potok i eto budes sritan 1 prtuju jer sljedecih 5 si na toj tamnoj strani... Danas igram tier 5 6 kv1 penetrira ga sve zivo kv2 je ko starac sa setalicom ali meni osobno najzabavniji tenk u igri uz stuga ovo drugo je bezveze jer nemam premijum i 9 i 10 me ne interesiraju...
Danas nema znanja puno tu samo udri po goldu pa ces nesto i napravit...
Danas su scouti opasniji nego ht jer te izmanevriraju uzmu ti otisak dupeta sa autoloderom i adios ...arty im moze sukat jer od 10 puta 11 ce promasit a moj pijani hanz u stugu na 100 metara falije...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Jucer je bilo neigrivo.

 

Okrenem se, pucam u tenka, njega nema, i onda se pojavi 2s nakon toga 5m dalje i rokne me. Bezveze

 Ma neznam nije meni bilo odlicno bio sam na EU 2 serveru stim da mogu reci kupio sam jucer obj 277 mogu reci da mi je sjeo tenk pravo je dobar 

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 12:44 (dreadmoore).
9 godina
offline
World of Tanks

Neki kodovi za aktivirat, tj. jedan od ova 2. Ja sam aktivirao 1. i ovo mi je misija. Pa ako neko odabere 2. kod može stavit da vidim(o) jeli isto.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo ovo 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
3 partije 5 45 sveskupa sa stugijem u 3 partije 800 dmg zgazilo nas ko plitki potok.... Teski red tomato...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

u 2 i pol sata igranja 2 pobijede i 3 nerjesene ostalo porazi ....u ovim porazima nije bilo nikakve sanse sve su bile u 3,4 min gotove 3:15 i slicne reze(retardi samo u 1 timu),nariktano smece od igre

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Potencijalno glupo pitanje ali da li je uppdate 1.2 vani. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks
11 godina
offline
World of Tanks

Jedno pitanjce u vezi sa rentanjem premiuma, elem, je li rentanje ograniceno na 1 tenk mjesecno, tj ako mi je istekla renta na 1, mogu li odmah drugi ili......m? Noob pitanje od noobare 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks

nez probaj :D

10 godina
offline
Re: World of Tanks

One pre acount, dakle jedan po racunu do kraja godine se moze aktivirat samo jedan kod.

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

u 2 i pol sata igranja 2 pobijede i 3 nerjesene ostalo porazi ....u ovim porazima nije bilo nikakve sanse sve su bile u 3,4 min gotove 3:15 i slicne reze(retardi samo u 1 timu),nariktano smece od igre

 

Ista stvar i kod mene,samo nisam imao ne rijeseno. Trenutno u sat vremena igranja sve porazi.

Igrivo je jedino na vece poslije 10 sati, manje je kretena u igri.

Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
12 godina
offline
World of Tanks

i ujutro je oke ,sad popodne bolje ne palit igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Cijeli dan loše...( iako ja nisam neki igrač)...onda ovo sa Strv  :-)  Isprike na lošoj rezoluciji :-( 

 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 22:10 (dawor).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

 Subota jutro, vjerojatno svi izgmižu koji si išli preko tjedna u školu 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice