World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 526.137
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...
MoF0 kaže...
@Jovanka Možemo opet ubost diviziju kad se nađemo online... Zadnjih par tjedana sam uglavnom igrao WoT, zanemario WoWS. Ma jedva sam digao ovog Graf Speea s 2-3 meča na dan.

 

Moze bez beda; rijetko kad sam u trostrukoj diviziji, znas di sam ;)

 

VooDooZg kaže...

 

Ja sam dobio Molotov i Atlantu ali sam bome i spi*dio kojih 30 po 1€, 5 po 3€ i 4 po 5€  naravno Grimy i Nikolai  mogu sanjati samo

 

Le le, nemalo para; da nisi ganjao Gremya i Nikolaia rekao bih bezveze; ali razumijem zašto; ja sam se morao odhrvati sam sebi jedno 3-4 puta da ne ostavim pare na poklone.

 

DrNasty kaže...

Ma algoritam sigurno radi tako da te nagradi svakih 4-5 kontejnera, što znači da si već spizdio dobru hrpu eura pa si brod mogao kupiti i u premium shopu :D

 

Ne bih se slozio, baci oko na YT i dobici prije NG i dobici nakon NG; drasticna razlika. A mogao je kupiti tipa Belfasta/Scharnia; ali htio covjek Gremya i Nikolaia koje vise ne mozes (niti ces ikada moci kupiti, 'coz broken... :D)

 

 

kupio sam ja i Scharnija ( btw daleko najbolji premium ) i Belfasta kad su bili na -30% popusta ;)

16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

 

 

kupio sam ja i Scharnija ( btw daleko najbolji premium ) i Belfasta kad su bili na -30% popusta ;)

 Valja li Belfast?

Gledao sam po yt, kažu da je zabavan i OP, a ako bude 30% popusta onda je oko 20ak €, što nije puno.

 

EDIT:

Da li su dali samo brod+slot na 30% popusta ili je to bio neki od onih skupih paketa sa hrpom sranja koja mi ne trebaju? :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 2:14 (DrNasty).
15 godina
offline
World of Warships

Ja sam gledao ubosti Belfasta ali na kraju krajeva - makar imao malo vise gimmicka opet je papirnati cruiser, nekako mi se ne cini pametnom investicijom s obzirom na to da WG potice BB heavy metu.

 

Inace odigrao sam jucer par bitaka s Izumom (sva sreca pa je stock), mogu reci da su tier 10 bitke s BB toliko dosadno predvidljive da to nije istina. Svi stoje i snajpaju s 15-20km, bow tank pa ona malo "u rikverc"... Bljuv. Zaspao skoro na tipkovnici. Probaj biti agresivan, dati bok, odma dobijes citadel od snajpera. Ako krenes u napad naravno da nitko ne prati. Dosada ziva.

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Warships

Da upravo to, Belfast je super ali je na kraju krajeva samo ruzer i ako te BB ružno pogleda uzeti će ti 20k helta, i još jedna ružna napomena koju sam nažalost otkrio kad sam ga kupio - RN kruzeri imaju problem s dimom ( WG kaže da ti tak treba raditi ali to je teži bullshit )  znači stisneš dim i majstor ti neda drugi "puff" dima i onda idu teorije da moraš usporiti na 20kn da treba biti 12kn da ostaneš u jednom ---- uglavnom usred najbolje bitke ti nebu dao drugi puff i onda ćeš ostati ko zadnji debil statičan na broadside na izvolte svim brodovima na 10km od tebe i onda bude gangbang na najaće a živci igraju isto na najjaće..

 

Drugo od napomna, jako je trom na odazivu u svemu, sporo mjenja smjer nije baš agilan i sporo mu se topovi okrecu unatoč svim skilovima kapetana i modulima -- dobro je kaj nenormalno brzo ubrzava kad se pokrene i ne gubi brzinu kad se okrece, dobro je i kaj ima taj radar i sonar pa do si u dimu vidiš oko sebe tih par sekundi,, kažem dobar je i jako zanimljiv za neke koncepte ali WG stalno nerfa kruzere a buffa BB i ta razlika je abnormalna npr sa Scharnijem sam možeš otić na par brodova i trpiti sranja dok ih torpediraš, ubijaš sekundarnima i rokaš topovima a s kruzerom budu te i pod najmanjim kutem roknuli za 18.000hp i onda si frula dok u BBu nožeš popiti max tipa 7500 i to par puta i onda se popraviš........

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships

A cijena? Jesi kupio samo brodove na 30% popusta ili si uzeo bundle sa hrpom pi.zdarija?

 

Stvar je što mi se sviđaju britanski cruiseri, zabavni su bez obzira dal dobio ili izgubio. Koliko mi je Omaha bila mrska, toliko je Emerald fun:

 
 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 12:38 (DrNasty).
14 godina
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...
Brijem teoriju zavjere; prvih tjedan dana Jutjuberi i random raja su dobivali hrpe "superzastavica" pretezito sa Premium shipovima. Pocetkom godine mjenjaju algoritam za supercontainere, i od tada nisam nigdje naletio da je netko dobio premium ship; osim jednog jadnog tipa koji je dobio Emdena (totalno mi ga bilo žao...).

 i ja to mislim, prvo su nabili postotak dobitaka da svi pisu kak se dobija, a onda sve to namjestili ko prastari poker aparat da "radi za gazdu"

BTW taman prije nek sam kupio kutije sam dobijo svoj prvi super kontejner, i to na opciju "vise flags i kamuflažes", i u nutra bilo 250 premium repair party

nakon pun kufer neuspjesnih pokusaja sa try your luck i svaki put po 5 zastavica nutra, odusto sam od toga

bolje peglat vise kredita / zastavica&camo / konzumablsa i nakupice se i kao sto sam vidio oce i "superk kontojner" ™ uletit

uglavnom sad imam prek 600 premium repaira

MoF0 kaže...
 Ma jedva sam digao ovog Graf Speea s 2-3 meča na dan.

 ak bude pao grah na moju stranu, grunf špek je danas moj, maj prešes™

mozda ubodem i prvu misiju za komandera

DrNasty kaže...

Ma algoritam sigurno radi tako da te nagradi svakih 4-5 kontejnera, što znači da si već spizdio dobru hrpu eura pa si brod mogao kupiti i u premium shopu :D

 algoritam radi ovak (iz mojeg skromnog iskustva)

kad nekaj obicno dobijes, onda to ide u 4-5 kontejnera zaredom

u 1€ paketu je po 10 kamuflaza, u 3€ je po 25, a u 5€ je po 40kom

zastavice po 75-100 kom

brodova NEMA

goldi po sitno, premium akaunt mozda, a brodovi, njih nema. uopce.

 

EDIT: idem malo u of topik

ko slucajno nema, nek ide grajndat ruske DD-e t5,6 i 7, jer ce postat tir 6,8 i 9, a uz to ce se dobit i novi t5 i t7

prilicno dobra investicija, cak i samo za rasprodaju

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Warships

OFF TOPIK:

nakon 4 godine  i sitno, laptop lagano ide u mirovinu (kupljen 27.12.2012)

i3 3110 2.4 GHz, 8gb ram, gt 635 2gb gddr3, 1366x768

iako je dodan ram, lap se gusi i trza u wowsu, sve na minimum

 

u uzem izboru su:

lenovo Y700

asus ROG gl552

hp pavillion gamink™

da li neko ima iskustva s nekim od njih, zanima me hladjene, izrada, pristup unutrasnjosti, i ofc.

KAK VRTE WOWS

ak neko ima koju mrvu infoa za udjelit, nek bude kolegijalan ko i dosad ste bili svi tu na forumu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

 

asus ROG gl552

 

 Igram na ovom čudu već godinu dana. Model s i7 procom, nVidia 950M grafom, 8 gb rama, dodao sam SSD u njega još. Laptop je pila, sve zivo leti. Sto se igara tice, vecinu toga moze pokrenuti na nekoj medium do medium-low grafici (ne pricam o najnovijim pucacinama) sa stabilnim frame rate-om.

 

WOWS vrtim s nekom medium grafikom na nekih 50-60 fps, dobro se drzi. Na WOT medium grafika bude na 40-50fps, ako spustim na low ide preko 100fps stabilno. Naravno, igram na vanjskom monitoru, full hd reza.

Laptop se NE grije, ima odlicnu ventilaciju osim dok ga stvarno ne ubijes s par igara paralelno i fakat je poprilicno tih. Ako te jos nesto zanima pitaj.

 

edit: Ako se ikako mozes protegnuti do nekog modela koji ima nvidia 1060 grafiku, razlika je ogromna. Ja da kupujem novi gaming laptop bi stisnuo zube pa probao ubosti nesto takvog, makar dao par tisuca kuna vise. Ali da, ako nisi neracionalan kao ja, ovaj gl552 ti je sasvim ok rjesenje :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 17:43 (WiCkED).
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

u uzem izboru su:

lenovo Y700

asus ROG gl552

hp pavillion gamink™


ak neko ima koju mrvu infoa za udjelit, nek bude kolegijalan ko i dosad ste bili svi tu na forumu

 Pitaću šuru, on servisira to dosta, pa ću ti poslati pp da ne oftopičarimo ovdje.

11 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

 i ja to mislim, prvo su nabili postotak dobitaka da svi pisu kak se dobija, a onda sve to namjestili ko prastari poker aparat da "radi za gazdu"

BTW taman prije nek sam kupio kutije sam dobijo svoj prvi super kontejner, i to na opciju "vise flags i kamuflažes", i u nutra bilo 250 premium repair party

nakon pun kufer neuspjesnih pokusaja sa try your luck i svaki put po 5 zastavica nutra, odusto sam od toga

bolje peglat vise kredita / zastavica&camo / konzumablsa i nakupice se i kao sto sam vidio oce i "superk kontojner" ™ uletit

uglavnom sad imam prek 600 premium repaira


 

EDIT: idem malo u of topik

ko slucajno nema, nek ide grajndat ruske DD-e t5,6 i 7, jer ce postat tir 6,8 i 9, a uz to ce se dobit i novi t5 i t7

prilicno dobra investicija, cak i samo za rasprodaju

 Od promjene algoritma; skoro SVAKI 3 sam rokao po 3 kontejnera; prekjucer dobio prvi superkontejner (beskorisnih 250 zastavica); čačkali su po algoritmu te IMO okrenuli izglede na stranu "kuće"

 

Oko ruskih DDova; Notser je jučer u videu preporučio kupovinu onih koji mjenjaju mjesto na skali (nebitno gore, dole ili desno); s obzirom da na takvim brodovima WG kao "nagradu" jer mjenjaju skalu daje identičnog takvog kapetana. Ergo, najeftiniji način za izgrajndati novog 15-16 point  (ili više manje pointova, nebitno) kapetana :)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Ekipa, znate li koliki je max popust na t7 premium brodove? Da li idu u standardnom bundleu na -30% ili ne daju toliko na standard?

Guglam ali nigdje ne nalazim da je bila tako neka akcija, pa ako se neko od vas sjeća, nek napiše.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warships

T7 sam vidio samo na 30% popusta; ono ispod 50%.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: World of Warships
WiCkED kaže...
WOWS vrtim s nekom medium grafikom na nekih 50-60 fps, dobro se drzi. Na WOT medium grafika bude na 40-50fps, ako spustim na low ide preko 100fps stabilno. Naravno, igram na vanjskom monitoru, full hd reza.

Laptop se NE grije, ima odlicnu ventilaciju osim dok ga stvarno ne ubijes s par igara paralelno i fakat je poprilicno tih. Ako te jos nesto zanima pitaj.

 

edit: Ako se ikako mozes protegnuti do nekog modela koji ima nvidia 1060 grafiku, razlika je ogromna. Ja da kupujem novi gaming laptop bi stisnuo zube pa probao ubosti nesto takvog, makar dao par tisuca kuna vise. Ali da, ako nisi neracionalan kao ja, ovaj gl552 ti je sasvim ok rjesenje :)

 da razlika nije par nego je oko 5 tisuca kuna, to cu kod prek-iduceg laptopa dok postane mainstream, 1060 grafe idu od preko 10 soma kuna

odma da ti velim, to mi NETREBA jer ne zaradjujem na laptopu (osim kad igram na poslu )

u biti sam bio iznimno neracionalan i godinu dana "gledao" kaj kupit a u biti sam trebal samo otic u ducan i kupit

al tada nije bilo gddr5 grafe u tom cjenovnom rangu

rekao mi je lik u linxu da taj rog 552 ima najbolje rijeseno hladjenje i nadogradnju

Jovanka kaže...
Oko ruskih DDova; Notser je jučer u videu preporučio kupovinu onih koji mjenjaju mjesto na skali (nebitno gore, dole ili desno); s obzirom da na takvim brodovima WG kao "nagradu" jer mjenjaju skalu daje identičnog takvog kapetana. Ergo, najeftiniji način za izgrajndati novog 15-16 point  (ili više manje pointova, nebitno) kapetana :)

 to je cisto nagadjanje kaj ce napravit oko kompenzacije

u minekazeu sam imal kapetana od 8 pointova a dali su mi jednog novog od samo 5 u zamjenskom brodu il kak su ih vec premjestali

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

Jovanka kaže...
Oko ruskih DDova; Notser je jučer u videu preporučio kupovinu onih koji mjenjaju mjesto na skali (nebitno gore, dole ili desno); s obzirom da na takvim brodovima WG kao "nagradu" jer mjenjaju skalu daje identičnog takvog kapetana. Ergo, najeftiniji način za izgrajndati novog 15-16 point  (ili više manje pointova, nebitno) kapetana :)

 to je cisto nagadjanje kaj ce napravit oko kompenzacije

u minekazeu sam imal kapetana od 8 pointova a dali su mi jednog novog od samo 5 u zamjenskom brodu il kak su ih vec premjestali

 

Mislim da nije nagađanje, brijem da su mi copy pasteali commandera sa Hatsuharua kad je bio IJN DD tree split, nisam doma nemrem provjeriti... zaključujem jer na Shiriyatsuu i Akatsukiu imam solidne kapetane (prije splita Hatsu mi je imao "najaceg" IJN DD captaina kojeg imam). Mozda i s*rem, prebrojim im skillove veceras da budemo sigurni :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
World of Warships

Dosao 0.6, vrijeme je za besplatni retraining.

Je li Concealment Expert definitivno najbolji 4-point skill za cruisere? Za DD ne moram ni pitati, iako RPF...

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Warships
Ma do sada su commander skilovi bili uglavnom linearni, nisi tu imao baš nekog izbora, morao si odabrati 5-6 skilova od realno desetak. Sada će se brodovi preko kapetana moći fino specijalizirati. Obično napikavam odokativno, ali pogledat ću što struka kaže (Notser itd.).
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: World of Warships

Za vas ranoranioce, Flamuu je jučer napisao da će prva stvar ujutro izbaciti video sa captain skillovima za 0.6.0; da ne bude panike! :)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
8 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Sve se zna ...igra sam malo tesnu verziju 0.6.0 di sam ima skill 19 za captain

Dobro je sta se vidi kad netko koristi RPF

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
World of Warships

Stavio last stand, survivability expert i concealment expert na Akatsukija, s kamuflazom za -3% imam detection 6,4 km.

Prva partija nije prosla dobro, vec u drugoj 3 broda potopio prije nego me Izumo dokrajcio.

Imam jos 380 dubloona iz superkontejnera pa mogu mijenjati, makar mi se cini da ce ovo fino funkcionirati. Steta za basic firing da trazi 3 pointa, tek 11 ima kapetan.

 

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...
ED63 kaže...

 i ja to mislim, prvo su nabili postotak dobitaka da svi pisu kak se dobija, a onda sve to namjestili ko prastari poker aparat da "radi za gazdu"

BTW taman prije nek sam kupio kutije sam dobijo svoj prvi super kontejner, i to na opciju "vise flags i kamuflažes", i u nutra bilo 250 premium repair party

nakon pun kufer neuspjesnih pokusaja sa try your luck i svaki put po 5 zastavica nutra, odusto sam od toga

bolje peglat vise kredita / zastavica&camo / konzumablsa i nakupice se i kao sto sam vidio oce i "superk kontojner" ™ uletit

uglavnom sad imam prek 600 premium repaira


 

EDIT: idem malo u of topik

ko slucajno nema, nek ide grajndat ruske DD-e t5,6 i 7, jer ce postat tir 6,8 i 9, a uz to ce se dobit i novi t5 i t7

prilicno dobra investicija, cak i samo za rasprodaju

 Od promjene algoritma; skoro SVAKI 3 sam rokao po 3 kontejnera; prekjucer dobio prvi superkontejner (beskorisnih 250 zastavica); čačkali su po algoritmu te IMO okrenuli izglede na stranu "kuće"

 

Oko ruskih DDova; Notser je jučer u videu preporučio kupovinu onih koji mjenjaju mjesto na skali (nebitno gore, dole ili desno); s obzirom da na takvim brodovima WG kao "nagradu" jer mjenjaju skalu daje identičnog takvog kapetana. Ergo, najeftiniji način za izgrajndati novog 15-16 point  (ili više manje pointova, nebitno) kapetana :)

 

 

ja imam Kieva a ove ostale bum kupio onda, ima i još jednog 15 skill kapetana njega bum onda orebacio sa chapija na jedan od DD-a a Taskenta onda nebum ni proučavao - odnsono ostaviti ću 60k xp-a na Kievu ak bu to postao T9 pa da imam za T10  - ali to je sve navodno sredina 2mj

12 godina
offline
World of Warships

oko tog RPF se toliko bure diglo a ima masu drastično korisnijih 4 point skillova a i taj RPF  će biti takva navlačuša za pametne kapetane DDa da je to strašno -- fino vidiš da te ulovio s tim skillom i samo mu u sačekuši gruneš torpeda jer bu ih 90% sljedelo taj skill ko pas kuju koja se tjera ( bez mozga )  :)  strava, ja cu rađe isprobati dobro HE-AP pogotovo na kruzerima i na masu DDa,,, zanima me jedino da li će Benson davati veći dam drugim DDa sa tim skillom ..

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

oko tog RPF se toliko bure diglo a ima masu drastično korisnijih 4 point skillova a i taj RPF  će biti takva navlačuša za pametne kapetane DDa da je to strašno -- fino vidiš da te ulovio s tim skillom i samo mu u sačekuši gruneš torpeda jer bu ih 90% sljedelo taj skill ko pas kuju koja se tjera ( bez mozga )  :)  strava, ja cu rađe isprobati dobro HE-AP pogotovo na kruzerima i na masu DDa,,, zanima me jedino da li će Benson davati veći dam drugim DDa sa tim skillom ..

 Slažem se, ali, recimo da BB ima taj skill, umjesto da popije 4 torpeda popit će 1 ili 2 tako da je to klasični nerf camo  DD-a. Recimo jedan tim ima shimakaze a jedan gun boat i oba idu u cap, pametan igrač gun boat-a ga ubije kao od šale, jer čega da se boji, zna od kuda torpeda dolaze. Svi znamo da nema timske igre u wows-u (jaaakooo rijetko).

Frka85
12 godina
offline
Re: World of Warships
stručnjak kaže...

 Slažem se, ali, recimo da BB ima taj skill, umjesto da popije 4 torpeda popit će 1 ili 2 tako da je to klasični nerf camo  DD-a. Recimo jedan tim ima shimakaze a jedan gun boat i oba idu u cap, pametan igrač gun boat-a ga ubije kao od šale, jer čega da se boji, zna od kuda torpeda dolaze. Svi znamo da nema timske igre u wows-u (jaaakooo rijetko).

 

Pa baš taj dio i je kasični zaheb, ti vidiš smjer i pratiš tako dd-a i on se na brzinu okrene ispustiti torpeda i nastavi istim smjerom i evo sranje, ili iza otoka, ili kombinacija je milion,,, ista stvar može biti sačekuša da si ijn DD i da imaš kruzer iza sebe i tako te fino lovi udfuraš ga na svoj kruzer pogotovo onaj koji ima radar i mali detectability tipa chapaiev ili ijn kruzer i evo sranja ..

 

stvar je primjene i stavar je da si popušio najskuplji skill ( 4 point ), ja doduše sam taman Bensona otvorio i imam onog t8 japanski gunboat na kojeg ću staviti HE-AP pa nek dođu

8 godina
neaktivan
offline
World of Warships

RPF je nešto loše za ovu igru ....bia sam protiv toga da to dođe zbog taktiziranja ...

sad cu sigurno imat RPF skill jer ako ga drugi koriste mogu i ja ...  

smatram da nije baceno dat 4 point za to (ako si lovac na DDove) jer cu itako imat tri skilla od 4 point na t10

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

IFHE odličan skill...na Bismarcku odjeban concealment radi njega jer je AFT njemu ipak broj jedan...s Montanom i Tirpitzom (19 points) paljevina samo takva a kako Roon  loži Kurfurste i Iowe posebna je priča...Shimu još nisam opremio (18 points) ali nema žurbe...ova redistribucija je turboakcijski jeftina haha a sve mi se čini kad poskupi bit će ajme :-)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

decki, doslo je vrijeme  (OPET) da razmjenimo kak je koji el kapitano educiran

nek potekne rasprava i razmjena misljenja

moj najskolovaniji je doguro do 12 pointova

p.s. nisam uzo graf speka  jer su djubrad zaustavili misiju u jedan ujutro, ja racunal da imam do 3 ujutro vremena kad se resetira count za kontejnere

al ga necu kupovat, nek se patim sa emdenom za retreniranje svaba

i pocelo me kopkat kaj ak i u wows uvedu da se premiumi mogu trampit u pola cijene za neke druge skuplje il kak vec je na wot ru

ves si mislim kak ce sims letit iz luke

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

OMG, so OP, pls nerf!

 
Ako su ostali britanci zabavniji od ovog Emeralda, a vjerujem da jesu, biće to luda vožnja. Jedva čekam popust da upiknem Belfasta.

Destroyer of destroyers.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

decki, doslo je vrijeme  (OPET) da razmjenimo kak je koji el kapitano educiran

nek potekne rasprava i razmjena misljenja

moj najskolovaniji je doguro do 12 pointova

p.s. nisam uzo graf speka  jer su djubrad zaustavili misiju u jedan ujutro, ja racunal da imam do 3 ujutro vremena kad se resetira count za kontejnere

al ga necu kupovat, nek se patim sa emdenom za retreniranje svaba

i pocelo me kopkat kaj ak i u wows uvedu da se premiumi mogu trampit u pola cijene za neke druge skuplje il kak vec je na wot ru

ves si mislim kak ce sims letit iz luke

Ja mislio da imam cijeli 19.01. za dovrsiti, ostalo mi 7 tisuca expa + 1 partija za final task on jucer navecer.

Dodjem ujutro na posao, upalim, ide novi update, i nakon njega hop - zavrsio GS marathon :(

Imam 2 x 11 point kapetana i 2 x 9 point, ovi 11 su u Myoku i Akatsukiju, ovi 9 u Mutsukiju kojeg vise ne igram i Kongu. Jos malo pa Fuso... 6x2 topa, bit ce veselo.

 

Koji skill stavljate za 1 point? Ja priority target i expert marksmen, resetirat cu za 10 dana pa maknuti jednu.

Stavio mu concealment expert na 4 point, da se koji citadel pogodit skrivecki s 12 km...

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

decki, doslo je vrijeme  (OPET) da razmjenimo kak je koji el kapitano educiran

nek potekne rasprava i razmjena misljenja

moj najskolovaniji je doguro do 12 pointova

p.s. nisam uzo graf speka  jer su djubrad zaustavili misiju u jedan ujutro, ja racunal da imam do 3 ujutro vremena kad se resetira count za kontejnere

al ga necu kupovat, nek se patim sa emdenom za retreniranje svaba

i pocelo me kopkat kaj ak i u wows uvedu da se premiumi mogu trampit u pola cijene za neke druge skuplje il kak vec je na wot ru

ves si mislim kak ce sims letit iz luke

 

 

Ak ti treba neki brod za treniranje kapetana Njemačkih BBa apsolutno nema boljeg od Scharnija, ja već imam 180k xp na njemu a nemam ga ni mj dana - fantastična pila, ne boji se ni T9 fajtova a 80% je u t5/6/7 fajtovima di je nenadhebiv..

 

Kaj se tice Graf Spee-a tu sam porješavao apsolutno sve misije osim one jedne di ti treba Tirpitz tako da sam se nagomilao i para i ovog potrošnog i perma camo-a i to sve normalnim putem,, 500.000 kredita je bilo lagano za dobti sa premium brodovima i gamescom kamuflažom i +20% credit zastavicom tak da ste to mogli grindat za 3 pina do mile volje i otvoriti sve u par dana ..

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 14:48 (VooDooZg).
14 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
Dodjem ujutro na posao, upalim, ide novi update, i nakon njega hop - zavrsio GS marathon :(

Imam 2 x 11 point kapetana i 2 x 9 point,

 jedna od stvari kaj su bili zakopani u opisu patcha je da svi kapetani koji su u pretreniravanja ce nakon patcha biti do kraja pretrenirani djabe

dalo se tu malo i izmuljat i samo zapocet pretreniranje i nakon patcha magicno gotovo do kraja bez truda i para

VooDooZg kaže...
Ak ti treba neki brod za treniranje kapetana Njemačkih BBa apsolutno nema boljeg od Scharnija, ..

 treba mi brod za treniranje i pretreniranje, u emdenu to ide jako sporo

necu bas jurit na BB-e, vise ce bit fokus na dd i cl

i nema sanse da vise kupim ijedan brod za pare

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice