World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 526.437
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Warships

u napadaju "ozracja besplatnosti" ™ oduzeo sam sve diplome kapetanima i ponistio sve javne natjecaje za nabavu opreme

ak neko nije slucajno vidio medju hrpom promotivnih prodaja na portalu

BESPLATNO reskilanje kapetana i skidanje opreme

https://worldofwarships.eu/en/news/common/clan-you-feel-the-love-tonight/

 

i ak neko bude klikal za one besplatne kontejnere na sajtu, sajt valjda pamti IP adresu il kaj, al daje 2 mukte i vise ne, nije 2 po akauntu nego 2 total

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships

Ovaj je za wows: SHIPMASDAYS1712

 

A ovdje imate 2 boxa besplatno: https://santa.worldofwarships.eu/en/#/main

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo sam talijanski T5 BB Giulio Cesare za 72 kune i nisam se vec dugo ovako zabavio, brod je predobar, cak bi rekao malo i "previse" dobar...35% fire chance sa HE, AP vrlo dobar, a topovi precizni do bola, sigma 1.9, armor je ok, al ako se pametno igra i postavlja prema protivniku brod izdrzi dosta, radim snjim preko 150-200k damage...kruzerima BB-ovima salvo uzme i preko 18k, citovi padaju kao kiša kod broadside meta. Citao sam da je preciznost topova cak nerfana, al ako su sad ovako precizni pitam se kako su bili tek prije nerfa. Ako Roma bude nesto slicno ovom, samo veci kalibar, bome bit ce to brutalni brodovi, jedino mislim da im je "range" mana i mozda manji HP pool, ima 45k giulio, al nisam se vec dugo ovako zabavio i nagađao protivnika...ispod 10km sta god udje u range ove zvjeri pada, doslovno devastating strikovi padaju bez problema. Tko moze i ima financija, a i volje nek ga proba, vjerujem da nece zazalit.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Đulija čezara sam uzeo sekunde kad su ga ubacili u tech tree  Taj brod da ima 25sec reload komotno može biti u tier 7 

 

Nije neki uzorak ali može se stvoriti slika o kakvom se brodu radi kad ja below avg player imam unucum brojke u njemu  

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ja imam zasad 7 borbi, 7 pobjeda, win rate 100%, 11 brodova potopljenih

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

išizuči je također odlična opcija ako želite jeftini premium brod. armora nema i to mu je jedina mana... ali iima brzinu, puno topova i bolesno dobre HE granate i odličan chance od fire. u rangu britanskih BB-ova

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Sta kazes za onaj ruski BB oktobar revolucija kako god da se zove...isto nesto gledam da hvale brod. Zasad đulio je odma iza kurfursta i tirpitza, uzivancija za igrat, nikad dosado, bitke se vode na 10-13 km, bas brod za zabavu, puno xp-a jer imam premium i flagove, jedino gledam kakve skillove da mu stavim, gledao sam nesto od notsera vjerovatno cu uzet te.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Trenutno od premiuma imam:

 

k. albert - preporučujem, odličan seal clubber, praktički tier 4 brod (kaiser) u tier trojci

vampire - govno, nemogu se sastati sa njim nikako

išizuchi - preporuka, odličan ali slab armor i česti ide protiv tier 5 pa lagano najeb.... samo HE spamm 

oktobarska revolucija -preporuka iako ako moram birati između đulija i oktobarske, uzeo bi đulija, OP za svoj tier, ali najeb.. kad naletiš na tier 6/7

giulio cesare - preporuka, OP za svoj tier, OP za tier 6 kaj da kažem, skinuo sam gneisenau 1v1 u njemu 

shinonome - solidan, fubuki sa boljim topovima, nisam baš vičan kad su DD-ovi u pitanju ali ovaj mi leži i ostvarujem solidne rezultate sa njim

warspite - preporuka, odličan, precizni topovi, dobar armor, okretan, OP kad je najjači na mapi, kad uletiš u tier 7/8 tu nastaju problemi

scharnhorst -preporuka, jaaakooo dobar kad je top tier (često) i lagano je sa njim dominirati, kad ideš protiv tier 8/9 onda si beskoristan zbog 11'' topova pa ti ne preostaje ništa drugo nego spammat HE, u njemu imam najviše partija, jako zabavan za igrat

loyang - otvorio ga u xmas boxu, govno  najradije bi ga zamjenio za neki drugi prem pa makar i low tier... flamu ga hvali kao odličan tier 8 DD za ranked ali ja se nemogu sastati sa njim nikako

 

 

To je to od premiuma. Na 800k free xp-a sam pa će vjerojatno past i mighty MO iako se nečkam. Što se tiče captain skillova, za to se uvijek savjetujem sa flamu-om  

13 godina
offline
Re: World of Warships

 

TL;DW - OP 

 

Što nije nimalo čudno. 26km range (sa spoter avionom ide do 31km), 460mm topovi i skoro 100k HP na tier 9 brodu koji ide protiv tier 7  

Missouri je jak, ali ovo je previše. Jedina mana mu je užasan AA ali koliko često vidimo CV u high tier-u? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Spoter ni netreba..sta ce ti 31 km range..al 460 kalibar protiv T7 je komedija da. Trebali su stavit ga T10 premium al nesto posebno i da je stvarnmo tesko doc..ovako ce bit komedija u top MM-u kad ti nalete yamato i musashi..jos dodaj MO-a, kurfursta, montanu, pa i iowu i imas recept za kaos

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

santa boxes code: W4R5H1P5A8G5R

 

 

Sve najbolje u novoj! 

16 godina
moderator
offline
World of Warships

Ja se vratio u igru sad preko praznika, grindam Vojvodu od Yorka :)

Vidim imaju klanovi, isplati li se biti u klanu zbog ekonomskih bonusa i ako da, ima li koji klan da je casual?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Imaš nekih sitnih ekonomskih/research/repair ship cost bonusa. Ništa pre bitno.

Klanske znaju bit zabavne i tu se da zaradit- ako igraš ofc.

14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Došao do Lexingtona i sada se dvoumim između HE ili AP divebombera. HE rade veću štetu, a AP imaju manji dispersion... Kaj mislite?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...

Ja se vratio u igru sad preko praznika, grindam Vojvodu od Yorka :)

Vidim imaju klanovi, isplati li se biti u klanu zbog ekonomskih bonusa i ako da, ima li koji klan da je casual?

 Klan u kojem sam ja ima sve zgrade za bonuse izgrađene. Nebih rekao da su bonusi zanemarivi. A i WG je najavio da će se klanske baze proširivati sa novim zgradama i novim bonusima. 

 

Klanove ti je najbolje tražiti preko službenog foruma: 

 

https://forum.worldofwarships.eu/forum/507-clan-zone/

 

Neki od domaćih su ti: JRM, UP, OSC, A-SLO, SRW, JAG... 

 

Imaš i "solo" klanova koji ne traže nikakvu aktivnost, svako igra za sebe a svi uživate u bonusima. 

12 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...

Ja se vratio u igru sad preko praznika, grindam Vojvodu od Yorka :)

Vidim imaju klanovi, isplati li se biti u klanu zbog ekonomskih bonusa i ako da, ima li koji klan da je casual?

 

Možeš u naš CCN ak hoćeš - ne traži se ništa extra, da odigraš bar nešto tj jer ti svaki kontenjer nosi 10 ulja bazi ( ali ništ posebno da uzemeš onaj prvi konjtenjer kaj uzmeš poslje prve bitke i tak bar 3-4 puta tj i to je to - makar nije ni to obavezno )

 

ako si za, javi mi pa te ubacim - sve zgrade imamo tak da imaš sve popuste i ekipa ti je leđero jedino ja pi*dim u prazno sa slovima kad me respigaju random retardi  tu i tam :)

 

Makar iskreno ja ti sve manje igram - čak mislim da ni premium time više nebum uzimao i da ću se komplet isklučiti bar na neko vrijeme ako ne i za stalno ..

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2018 16:36 (VooDooZg).
16 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
DrNasty kaže...

Ja se vratio u igru sad preko praznika, grindam Vojvodu od Yorka :)

Vidim imaju klanovi, isplati li se biti u klanu zbog ekonomskih bonusa i ako da, ima li koji klan da je casual?

 

Možeš u naš CCN ak hoćeš - ne traži se ništa extra, da odigraš bar nešto tj jer ti svaki kontenjer nosi 10 ulja bazi ( ali ništ posebno da uzemeš onaj prvi konjtenjer kaj uzmeš poslje prve bitke i tak bar 3-4 puta tj i to je to - makar nije ni to obavezno )

 

ako si za, javi mi pa te ubacim - sve zgrade imamo tak da imaš sve popuste i ekipa ti je leđero jedino ja pi*dim u prazno sa slovima kad me respigaju random retardi  tu i tam :)

 

Makar iskreno ja ti sve manje igram - čak mislim da ni premium time više nebum uzimao i da ću se komplet isklučiti bar na neko vrijeme ako ne i za stalno ..

 Druze ti vec zadnjih 6 mjeseci se odjavljujes i polako prestajes da igras 

 

Ima li kakav klan da ne zahtjeva nikakve zajebancije,znaci da nije nikakav problem ako ja ne udjem po par dana u igru, a niti ja ne ocekujem nista od klana?

Ima nas koji zbog privatnih obaveza nekad nismo u stanju biti online svako vece.

16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

 

Možeš u naš CCN ak hoćeš - ne traži se ništa extra, da odigraš bar nešto tj jer ti svaki kontenjer nosi 10 ulja bazi ( ali ništ posebno da uzemeš onaj prvi konjtenjer kaj uzmeš poslje prve bitke i tak bar 3-4 puta tj i to je to - makar nije ni to obavezno )

 

ako si za, javi mi pa te ubacim - sve zgrade imamo tak da imaš sve popuste i ekipa ti je leđero jedino ja pi*dim u prazno sa slovima kad me respigaju random retardi  tu i tam :)

 

 Može, igram sad aktivno pa kupim kontejnere. Pošalji invite, nick je kao ovdje.

12 godina
offline
Re: World of Warships
Dr. Vicko kaže...
VooDooZg kaže...
DrNasty kaže...

Ja se vratio u igru sad preko praznika, grindam Vojvodu od Yorka :)

Vidim imaju klanovi, isplati li se biti u klanu zbog ekonomskih bonusa i ako da, ima li koji klan da je casual?

 

Možeš u naš CCN ak hoćeš - ne traži se ništa extra, da odigraš bar nešto tj jer ti svaki kontenjer nosi 10 ulja bazi ( ali ništ posebno da uzemeš onaj prvi konjtenjer kaj uzmeš poslje prve bitke i tak bar 3-4 puta tj i to je to - makar nije ni to obavezno )

 

ako si za, javi mi pa te ubacim - sve zgrade imamo tak da imaš sve popuste i ekipa ti je leđero jedino ja pi*dim u prazno sa slovima kad me respigaju random retardi  tu i tam :)

 

Makar iskreno ja ti sve manje igram - čak mislim da ni premium time više nebum uzimao i da ću se komplet isklučiti bar na neko vrijeme ako ne i za stalno ..

 Druze ti vec zadnjih 6 mjeseci se odjavljujes i polako prestajes da igras 

 

Ima li kakav klan da ne zahtjeva nikakve zajebancije,znaci da nije nikakav problem ako ja ne udjem po par dana u igru, a niti ja ne ocekujem nista od klana?

Ima nas koji zbog privatnih obaveza nekad nismo u stanju biti online svako vece.

 

 

ma kad je igra teška navlakuša, WG je tu jak i zato muze strašno dobro ali to ne mjenja na stvari ogromne probleme i stvari koje rade da bi uzeli šro više novaca ali mogli bi oni imati i zadovoljne igrače i love samo da žele primjeniti normalne sisteme i najbitnije MM -- pa evo clan wars im je živi dokaz toga, savršen sistem koji savršeno radi !!

 

A kaj se tiće mog jambranja ja sam napravio najbitniji korak ka tome da se maknem s te droge - tak da sad mirne duše i da prestanem igrati nemam nikakav problem ili žal ;)

13 godina
offline
Re: World of Warships
Dr. Vicko kaže...

 

Ima li kakav klan da ne zahtjeva nikakve zajebancije,znaci da nije nikakav problem ako ja ne udjem po par dana u igru, a niti ja ne ocekujem nista od klana?

Ima nas koji zbog privatnih obaveza nekad nismo u stanju biti online svako vece.

 Kaj će ti klan ako nisi aktivan? Igraj solo 

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Eto jedna ne loša sa ovom Japanskom pizdarijom ..... :P
btw ak je netko zainteresiran za klan ... javite mi se na pm ...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Došo Đuka.

Imam i onaj smrznuti skin/camo za njega. Nadam se da ću uspjeti do Icy skina za Sharnhorsta.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships

Novi patch je vani:

 

Mushashi u tech tree-u

Roma u web shopu

Nova port camera

Training room dodan u main game izbornik

Patchevi i emblemi

 

 

Ujedno, ako ima zainteresiranih klanova da bacimo neki friendly meč u training room-u javite se. 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Novi patch je vani:

 

Mushashi u tech tree-u

Roma u web shopu

Nova port camera

Training room dodan u main game izbornik

Patchevi i emblemi

 

 

Ujedno, ako ima zainteresiranih klanova da bacimo neki friendly meč u training room-u javite se. 

 

 

hrpa shitloadova je jedino kaj stavljaju zadnjih godinu, jedino konkretno korisno kaj se tiče igre kaj su napravili je bio nerfanje ili postavljanje u red dima i clan wars koji se pokazao kao najbolja stvar od kad je igra izašla ..

 

ovo sa "clan wars" i trening room-u bi trebali svi igrati da im malo dođe do mozga da ne mogu samo premium brodove štancati i brutalno zarađivati na njima i na onim mutavim 1/3/5€ paketima dok im je igra realno u teškoj banani, MM nikad gori kaj se tiče player skill base-a i klasa tipa radar itd..  Znači 3 Missouri div + Des Moin + Donskoi i 4 DDa naprotiv 3 DD i ni jedan radar brod, pa jučer 2DD vs 2DD kod mene khaba i stock Benson vs enemy Flecher i Shima ( kraj bitke ta 2 broda 7 killova, sva 3 capa od početka njihova završilo 11:3 za njih u 7 min ), konstantno guranje 7 debila/retarda/ispod-bot klasa u jednu momčad a u drugu 7 igrača sa minimalno 50% win rate-om -- game-ovi završavaju u 7 minuta i ostala sranja ...

 

Ovo za friendly meč bi se mogli dogovoriti - to bi moglo biti super ..

13 godina
offline
Re: World of Warships

Na očajni MM sam se navikao u WOT-u.  Igram manje od godinu dana pa nisam izgorio (još) ali pretpostavljam da će mi se desiti isto kao i sa WOT_om da mi jedan dan samo "pukne", pobrišem i bok.

 

Ovi emblemi me podsjećaju na CSGO i je*ene grafite i rukavice  Totalno beskoristan dodatak igri a postoji hiljadu većih i bitnijih problema. Ali dobro, kao što rekoh, još mi je sve to zanimljivo pa mogu zažmiriti na jedno oko. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Sve vise i vise vjerujem sta se pise za MM. Da MM namjerno stavlja losije igrace sa boljima s ciljem da ti bolji igraci "carry" te losije. To je dosta izrazenije u nizim tirevima...recimo igram sa giulio cesarom, to je T5 brod, u diviziji sa kolegom mi prakticki skoro svaku borbu unistimo pola pa cak i vise neprijataljeskog tima, to je znaci 5-8 brodova od 12, znaci samo ja i on, dok ostatak tima nemam pojam sta radi. Onda igramo sa T4-T6 brodovima, ista stvar, doslovno svaka runda zavrsava mi u hendikepu di onda nekolicina nas izvlaci pobjedu. Tako da sve vise i vise vjerujem da je MM doslovno namjesten, da nije nimalo "random" kako oni govore.

 

MM se treba radit da runde su izmedju igraca istih sposbnosti, tako da borbe budu dobre, napete i jednake u smislu skilla, a ne da stavi u jedan team 5 vrhunskih igracaa ostatak zali boze i onda ocekuju da ce tih 5 stalno provlacit osatak tima koji nezna ni u kojoj igri se nalazi, a igra je napravljena na nacin da prakticki i da gubis svaku, i da ni ne zapucas nijednom ti ces napredovat sa XP i parama, i eventualno mozes se dizat u vece tiereve. Posebno su mi dobri high tier premium brodovi, tip ima tirpitza, puca HE s njim, sta rec pametno za to? tip ima alabamu on ide chargat kao da ima njemca, i pogine odma..ili tip ima tirpitza, snipa sa 21 km, a njemac ce prije dobit na lotu nego pogodit nesto pametno sa tih udaljenosti. Iam i ja premium brodove, al ako si vec ulozio novac neki u igru, daj se bar informiraj kako se taj brod igra, ne da chargas sa alabamom i ocekujes da ces prezivit.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Odi T10 igrati pa da vidiš kaj je frustracija ;)  danas nam je fajt završio u 6,08 minuta jer smo lupili nulu - znači u minutu je palo 5 brodova ja to više ne znam objasniti kako - pa T10 BBi imaju 100.000 hp  kak to uspiju ??

 

Ali ništa me ne čudi - kad sam lovio ove misije da dobim t6 brodove mogao si svaku finalnu igrati u COOP znaći protiv botova i sad trebaš tipa ubiti BB i očekuješ  da buš se zabio u njega da ti ga neko ne ukrade a ostali će ubiti botove - jbg to su botovi, ali kako bi se zaje :) 

 

- znaći ja uđem u Tirpitzu i molim ih na početku da mi ostave jedan BB da moguubiti jer su bila samo 2 i odgovorim mi lik dude pa samo nas 3 igrača smo znači ostala 4 u mom timu su bili botovi protiv komplet botova, znaći ja u Tirpitzu, N.Carolina i des moin igraći ostalo botovi, ja krenem ni ne gledam di je ko samo da što prije ubijem BB jer kradu ko blesavi i sad guram se do BB-a ubijem dda usput oštetim 2 myoka onak 80% scaki i storpediram Bimsarcka ali mu je ostalo tipa 15-20.000 i vidm da ga moj ubije i idem pisati da kak su pi. da su mi ga čopili i krenem prema drugom Bimsarcku i gledam nema odgovora dolje u chatu pogledam tim i imam kaj vidjeti --- ostali smo živi ja i N.Carolina samo u mom timu !?!?!?!?!  reko koji k :) i ništa ja sad odem brzo ubiti Bismarcka jer reko NC će mi ga uzet pogledam NC on full HP skriva se iza otoka i vidi s 2 topa :) reko ovo ne postoji, storpam Bismarcka dok sam izbjegavao torpeda od oba myoka, okrenem se sa zadnjim topovima ubijem jednog myoka s prednjima drugog i ostane mi des moin, s njim se pohrvam i ubijem i njega- idem poslje gledati ja prvi onak 400-500xp više od drugog koji je bio bot :) treci Bot, četvrti NC, peti bot, šesti des moin igrač i sedmi dd igrač :)

 

Pa ti sad meni reci ko je tu lud, probaj coop odigrati pa vidi kakvi su tamo igraci, a ima ih u klanovima gro kaj je najbolje - ovaj des moin je bio u klanu :)  i sad ti takav uđe u t10 u random normalnu bitku u tvoj tim i onda se čudim kad partija završi 11:0 ili u 6 minuta da blepneš na nulu - a sad ih je pun k ulazilo zbog tih prokletih misija ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Igram od T4 do T6 pa od T8 do T10 i svega sam se nagledao, alabame koje uletavaju u CAP, do montane koja pokusava igrat kao kurfurst a secondary build nema i tako redom...to su neki mecevi bili, da sastrane stanes i samo gledas i divis se ljudskoj gluposti. Prosli mec, Iowa me prati, ja mu govorim, ostani iza mene, snajpaj, ne on usporedno samnom ide brawlat i naravno sravnaju ga sa zemljom poslje pise u chat "kurfurst didnt support me" ja ga gledam, idiote jedan, ti moras mene suportat iz daljine sa Iowom dok ja idem napred, imam secodary build sa 11.7 km range. Znaci provideri bi trebali imat obavezno testiranje za IQ prije omogucavanja interneta

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
World of Warships

Svi kukaju kad s T8 brodom ulete u T10.

Nitko ne place kad s T8 brodom masakrira siroti T6.

Svima smetaju panjevi u njihovom timu.

Nitko se ne buni kad protivnicki Yamato okrene broadside pa ga zveknes za lakih 50 tisuca.

Prihvatite da se mod igre i zove "random" jer nemas blage sto ces dobiti - ni mapu ni team ni protivnike.

Pogledajte brodove saveznika na pocetku partije, otpisite sve bez kamuflaze i zastavica, to je topovsko meso. Ista stvar vrijedi i za protivnike.

Doduse, tako sam jucer potcijenio Freddya koji je bez kamuflaze pucao HE... i onda mojoj Moskvi u broadside sprasio sa 16km dev strike :)

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...

Svi kukaju kad s T8 brodom ulete u T10.

Nitko ne place kad s T8 brodom masakrira siroti T6.

Svima smetaju panjevi u njihovom timu.

Nitko se ne buni kad protivnicki Yamato okrene broadside pa ga zveknes za lakih 50 tisuca.

Prihvatite da se mod igre i zove "random" jer nemas blage sto ces dobiti - ni mapu ni team ni protivnike.

Pogledajte brodove saveznika na pocetku partije, otpisite sve bez kamuflaze i zastavica, to je topovsko meso. Ista stvar vrijedi i za protivnike.

Doduse, tako sam jucer potcijenio Freddya koji je bez kamuflaze pucao HE... i onda mojoj Moskvi u broadside sprasio sa 16km dev strike :)

 

sve 5 ali onda to nije igra nego bacanje kockica, ovo sa t8 protiv t10 i t6 protiv t8 sam već oguglao makar je to prva stavr koja je ultimativno glupa jer ne vidim razloga za više od 1T +/- ima dovoljno krumpira i ovih kaj im mamica kupi Romu pa igraju sa 1 skill kapetanom u T8 BBu a doseg im je t2 - tak da t1+/- i čekanje minutu ja ne vidim problem - nek ti igra da opciju na kraju krajeva, oš brzo onda radi ko do sad, oš čekat onda uključi skill MM i 1+/- tier razlike i uzmi u opciju radare itd..  pa ću radije čekati i 5 minuta da odigram dnevno 5-7 vehunskih fajtova nego da igram kao sad pa nakon 2 minute vidim da ćemo izgubiti a nakon 7min izgubim ili dobim, i onda moram odigrati 10 fajtova da bi na kraju jedan bio pošten di se igra do zadnjeg broda na najjače nebitno izgubio ili dobio...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice