Center/LFE jack problem

poruka: 3
|
čitano: 891
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Center/LFE jack problem

U pitanju su Z906 zvučnici i 4 kanalna zvučna.

U driverima sam naredio da se line-in koristi za stražnje zvučnike i mic jack za center/lfe.

Problem je taj što(na strani od PC-a), jack za center/lfe malo radi, malo ne radi.

U kontrolnom programu(VDeck, VIA zvučna je u pitanju 😣) pokazuje mi kao da kabal za center/lfe nije spojen(a uguro ga do kraja :D). 

No, ako kabal za center/lfe na strani PC-a okrećem dok je u jacku, čuje se šum na centralnom zvučniku.

Do čega je to? Kabal ubodem do kraja, nije labav, uđe bez problema.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Center/LFE jack problem

Malo pročačko medicinskim alkoholom i evo radi za sada bez problema. Nema više šuma kad okrećem jack.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Center/LFE jack problem
Dex.pwn kaže...

U pitanju su Z906 zvučnici i 4 kanalna zvučna.

U driverima sam naredio da se line-in koristi za stražnje zvučnike i mic jack za center/lfe.

Problem je taj što(na strani od PC-a), jack za center/lfe malo radi, malo ne radi.

U kontrolnom programu(VDeck, VIA zvučna je u pitanju 😣) pokazuje mi kao da kabal za center/lfe nije spojen(a uguro ga do kraja :D). 

No, ako kabal za center/lfe na strani PC-a okrećem dok je u jacku, čuje se šum na centralnom zvučniku.

Do čega je to? Kabal ubodem do kraja, nije labav, uđe bez problema.

 Nekad davno na nekim logitech modelima ti konektori su zamijenjeni.... Sub nije na konktoru za sub ;) Promijesaj malo konktore pa vidi onda da li radi....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice