Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije) izdvojena tema

poruka: 213
|
čitano: 58.506
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij

Kaze "Hemingway" da ga isto malo muci original kabel; mene vise brine njegov komentar da su "punchy". Pazi da ne zadobijes masnice 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
16 godina
odjavljen
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
ZeroC00l kaže...

Kaze "Hemingway" da ga isto malo muci original kabel; mene vise brine njegov komentar da su "punchy". Pazi da ne zadobijes masnice 

 Iskreno , bas volim punchy sound . Slican je i kod B/W P7 ..evo za onoga sto namjerava kupiti B/W P9 nasao sam jedne za nesto vise od 600 € sto je ok cijena ...MRSP od 900 je ipak too much :) 

 

http://www.ebay.ie/itm/Bowers-Wilkins-P9-Signature-Headphones-100-Pristine-Condition/263152483871?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

 

 

Kao sto je vidljivo..moze staviti i nizu ponudu ali bolje ne ici previse nisko . Ovo je vec isplativije :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
7 godina
odjavljen
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Koristim Beats Studio Wireless i svima bi ih preporučio. Odlične su za teretanu, putovanja, i za po doma. Puno ljudi ih mrzi jer ih ne mogu priuštiti ali zvuk je top :)

 
0 6 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
volimgradkojitece5 kaže...

Koristim Beats Studio Wireless i svima bi ih preporučio. Odlične su za teretanu, putovanja, i za po doma. Puno ljudi ih mrzi jer ih ne mogu priuštiti ali zvuk je top :)

 Ispravak . Puno ljudi ih mrzi jer ne vrijede pisljiva boba . Ni zvucno ni konstrukcijski . Beats i dobar zvuk jednostavno ne idu u isti kontekst ma koliko ti to zelio i ovdje ce ti to svatko potvrditi . A to sto si netko ne moze priustiti je jos jedna smijurija od izjave . Obicne fashion slusalice prenaglasenog bassa i zamucenog ostatka zvucnog spektra . Nemoj to ovdje nikome preporucivati jer svatko ko imalo zna nesto o tome sigurno ih nece niti pogledati . 

 

Odi na head-fi forum specijalno namjenjen prvenstveno za slusalice i vidi koliki je udio Beats smeca a koliki ostalih slusalica koje nerijetko kostaju i 10 x vise od tih ''koje si mnogi ne mogu priustiti '' . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 14:20 (unimatrix001).
16 godina
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
Ma kakav, beats kakvi bakrači. Ne bih ih ni đabe uzeo.
Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij

AJME LJUDI POMAGAJTE COVJEKU!!!

 

 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
7 godina
odjavljen
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

A sad da su bas tako lose mislim da se nebi prodavale u toliko primjeraka, isto sta ekipa kenja po iphoneu a on je najprodavaniji mob. Taj "prejaki" bass mi je super sa komercijalu, rap i cajke. Uostalom beats su jedine over ear slusalice koje lijepo izgledaju i ne mora te biti sram ici s njima u gym i po gradu, za razliku od ostalih s kojima izgledas kao totalni geek

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Ja ti ne bih rekao niti jednu rijec, ali: "Puno ljudi ih mrzi jer ih ne mogu priuštiti ali zvuk je top :)". Ajde da to razlomimo popola.

 

Puno ljudi ih mrzi jer ih ne mogu priuštiti

Wow, pazi ti razlog. Ovo je komentar u rangu snoba, malog djeteta ili telece koljenice ispod peke. Daj me nemoj yebat?! Dal ti mrzis Sennheiser Orpheus jer si ga ne mozes priustiti? Meni se cini da se ti samom sebi pokusavas opravdati...iz nekog razloga.

 

ali zvuk je top

Ali nije :D. Za jednu trecinu cijene koju si ostavio na to mogao si nabaviti slusalice koje imaju bolji zvuk. Na amazon.de rabljene sony 950bt 87€; nove oko 200€. Papaju tvoje za dorucak. Mogao si autom otic po njih u minken, jest, pit, vratit se i jos bi ti ostalo kusura. I slusalice s boljim zvukom. I bassom.

 

TL;DR

Glup komentar, glup da boli. Ovakvu glupost obicno vidim da pise atjlucko u bilo kojoj apple vezanoj temi. Platio si ime, nista drugo a za zvuk su te zakinuli. Na kraju, da si barem dosao u temu i rekao "ljudi imam 3 keka za zdrobit, trebam neke slusalice za preseravanje"; dobio bi bolje i jos bi ti ostalo za cajke.

 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 15:36 (ZeroC00l).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
Daj lik se zove volimgradkojitece5, zar ga je netko ozbiljno shvatio? :)

Na stranu gluposti, kad stize ovaj elear unimatrix? Zelim review :D ili jos bolje daj donesi to sve do zadra da poslusam ko covjek :D
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
Valjda nije😁.

Tajnovit je s rokom isporuke. Ja se samo nadam da ce se moc poslusat i u zagrebu.
49% motherfucker, 51% son of a bitch
16 godina
odjavljen
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
fix kaže...
Daj lik se zove volimgradkojitece5, zar ga je netko ozbiljno shvatio? :)

Na stranu gluposti, kad stize ovaj elear unimatrix? Zelim review :D ili jos bolje daj donesi to sve do zadra da poslusam ko covjek :D

 Upravo mi je poslana poruka na forumu da je zaprimljeno u UPS jer u EMS -u nisu htjeli osigurati posiljku . Imam tracking broj  ( i sliku paketa ) i stize za cca 5-7 dana :)

 

Update .... Prema statusu posiljke estimated delivery date je 01.09. do kraja dana :) Znaci za 9 dana ( ali to zna biti i ranije ) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 19:34 (unimatrix001).
13 godina
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
unimatrix001 kaže...

Samo kao najava i  , ajmo reci mali teaser za sve zaljubljenike u slusalice . 

Focal Elear stizu za nekoliko dana . 

Uspio sam ih upecati na Head-Fi forumu za samo 600€ ( +20 za EMS osiguranje ) . Stare 2 mjeseca sa dodatnim custom made kracim kabelom . Originalni je blesavih 4 metra duzine ..... Apsolutni mint condition . Covjek kupio Utopiu ubrzo nakon tih pa su ove bile u kutiji . 

Da nije kraci kabel ukljucen sam bi ga narucio 

 

Slike i ostalo...cim stignu . I to je to . Posto vec znam kako utopia zvuci time stajem na loptu za neko vrijeme . Naravno , ne zauvijek jer je to nemoguce :) 

 

 Auuu nice, mene jako svrbe. Nadam se da ih neću imati prilike čuti, to mi je isprika. Makar sad sam išao na apgrejd zvučnika nemam ni para sad.

 

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
16 godina
odjavljen
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
volimgradkojitece5 kaže...

A sad da su bas tako lose mislim da se nebi prodavale u toliko primjeraka, isto sta ekipa kenja po iphoneu a on je najprodavaniji mob. Taj "prejaki" bass mi je super sa komercijalu, rap i cajke. Uostalom beats su jedine over ear slusalice koje lijepo izgledaju i ne mora te biti sram ici s njima u gym i po gradu, za razliku od ostalih s kojima izgledas kao totalni geek

 Prodaju se iz razloga sto su trendy hype slusalice a gro ekipe , posvudusa , i ostalih ih nose jer vide kako ih nosi svaki iole poznatiji sportas , glazbenik ili statijaznamtkosvene . Ali stvar je u tome da ih te ''slavne '' osobe nose iz samo jednog razloga - placeni su za to . Beats Audio ( sad vec APPLE ) placa izradu tih slusalica cca 20-ak USD po komadu . Razliku do maloprodajne cijene u veeeelikoj mjeri koriste iskljucivo za MARKETING  i tu spada to isto placanje tim istim osobama da budu vidjeni s njima . Jednako tako postoje razne inacice od Guette , Biebera , Lady GaGa i slicni jer i oni dobiju dio kolaca koji nije malen . Eto zasto su najprodavanije...jer su na svakom cosku . 

 

Btw...uvijek mi je draze vidjeti nekoga tko nosi B/W ili Sennh ili B/O Play ..ili nesto slicno jer za njih znam da vole dobar zvuk . Biti takav geek za mene je cast .

 

Evo primjer . Sony MDR1A se nadju vec sad za cca 120 € nove ( 90+€ mint ) ..izgledaju ljepse , kvalitetnije su napravljene , udobnije su visestruko a zvuk im je neusporedivo bolji ...i imaju prilican bass kick..ali cist i ostar . 

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 16:56 (unimatrix001).
13 godina
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Lik je profesionalni trol, zna i po drugim temama zamutit vodu :),

del4nec, jel to Dynaudio Emit? Nisam ih slušao al čujem dobre stvari o njima.

Inače dogovorio se za prodaju Cardas kabla za 500kn, kad se sve prebije HD650 za 1000 i nešt kuna nabavio :)

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
Absu kaže...

Lik je profesionalni trol, zna i po drugim temama zamutit vodu :),

del4nec, jel to Dynaudio Emit? Nisam ih slušao al čujem dobre stvari o njima.

Inače dogovorio se za prodaju Cardas kabla za 500kn, kad se sve prebije HD650 za 1000 i nešt kuna nabavio :)

 E to je trgovina . Skidam kapu :) Za tako nesto dati manje od 150 € je totalna ''kradja '' . 

 

Btw..za sve one koji zele kupiti savrseno ocuvane slusalice po dobroj cijeni tu je Head-Fi forum . Gledajte da je cijena izrazena u EU i da je prodavac iz EU . Nadje se stvarno dobrih ponuda . 

 

Npr : 

 

https://www.head-fi.org/threads/sennheiser-hd-700.857965/

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
9 godina
neaktivan
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
Warren buffet je mala beba za tebe. Svaka cast 😂
49% motherfucker, 51% son of a bitch
13 godina
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
Absu kaže...

Lik je profesionalni trol, zna i po drugim temama zamutit vodu :),

del4nec, jel to Dynaudio Emit? Nisam ih slušao al čujem dobre stvari o njima.

Inače dogovorio se za prodaju Cardas kabla za 500kn, kad se sve prebije HD650 za 1000 i nešt kuna nabavio :)

 Da, imao sam Emit M20 i Excite X16 na slušanju. Uzeo sam Excite.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
10 godina
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Pozz ekipa...Znam da nije tema o zvucnicima,ali vi sigurno razumijete o cem se radi.

Postavio sam i pitanje u pravu temu ali su mi predlozili i ovdje da upitam.

 

Nezz je li problem mozda ce netko od vas znati.Imam krk rokit 5 g3 i slabo sam ih koristio,gotovo nikako...inace ne gasim ih na prekidac jer kad upalim tu i tamo film ili glazbu oni se sami pale iz mirovanja isto tako ako ih ne koristim duze od 10min ugase se.

Primjetio sam u zadnje vrijeme kad upalim u jednom zvucniku koda lagano pukne nesto pri paljenju.Lagano pucne,kao onaj starinski zvuk sto se cuje na starim plocam ili kasetam,nezz kako da opisem.

 

Zna li netko sta bi moglo biti?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij

Ako se ne varam (a mislim da ne, lijen sam traziti) to su aktivni monitori. To sto cujes je zvuk koji dolazi sa pojacala. To se obicno desava sa starim zvucnicima odnosno i sa novijima koji koriste starije verzije pojaca (nemaju dobru zastitu u sebi). Vjerujem da na guglu mozes pronaci raznoraznih kerefeka kako tome pristupiti (samo se sjeti zujanja ), najbolje da ih probas vratiti/reklamirati. Za reklamaciju/povrat me nemoj uzeti za rijec jer stvarno nisam siguran dal se to priznaje kao greska. Pricekaj da se neko od kolega navrati u temu, siguran sam da ce znat vise.

49% motherfucker, 51% son of a bitch
13 godina
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Da li krcne samo kod paljenja ili recimo i kad pojačavaš?

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
ZeroC00l kaže...

Ako se ne varam (a mislim da ne, lijen sam traziti) to su aktivni monitori. To sto cujes je zvuk koji dolazi sa pojacala. To se obicno desava sa starim zvucnicima odnosno i sa novijima koji koriste starije verzije pojaca (nemaju dobru zastitu u sebi). Vjerujem da na guglu mozes pronaci raznoraznih kerefeka kako tome pristupiti (samo se sjeti zujanja ), najbolje da ih probas vratiti/reklamirati. Za reklamaciju/povrat me nemoj uzeti za rijec jer stvarno nisam siguran dal se to priznaje kao greska. Pricekaj da se neko od kolega navrati u temu, siguran sam da ce znat vise.

A nevjerujem da je ovo za reklamaciju jer su zvucnici doslovno novi.Imam ih koji mjesec ali sam ih koristio maximalno 10ak sati samo.Tako je aktivni su monitori.

Zujanje me ispizdilo,ali to nije do njih i nezz kako to rijesit bas skroz uklonit.Milijun stvari ima vezanih za to,a kao prvo nije mi kuciste nesto posebni kao ni napajanje moze i to uzrok bit pa sve ostalo.Cisto sumnjam da ovi zvucnici nemaju "neku" zastitu jer nije ovo bas pizdarija od zvucnika.Moze bit to sto sam iz kablova koji idu u zvucnike uklonio uzemljenje,a uzemljavaju se preko produznog,to je bio pokusaj otklanjanja zujanja i uspio sam dosta smanjit zujanje s tim,neka povezanost s potencijam itd...

 

del4nec kaže...

Da li krcne samo kod paljenja ili recimo i kad pojačavaš?

 Samo kod paljenja krcne jedan od zvucnika,ali nije svaki put.Samo ako duze ne koristim pa kad se pali iz mirovanja.Posle toga nece vise nijednom,osim ako se duze ne koristi.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
neaktivan
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij

Ja sam zujanje na BXima rijesio uz tvoju pomoc, "cvikcange" u ruke i adio mare GND . One raznorazne mumbo jumbo pydarije sta kao uklanjaju smetnje nisam niti pokusao nabaviti; jednostavno nema smisla. Zvucnike sam spojio na letvu koja ima prekidac (na njoj sam odspojio uzemljenje), nju sam namontirao ispod stola i sad laganim prijelazom prsta napred ili nazad po prekidacu palim/gasim.

 

Nego ovo za pucanje, nema ti to veze sa onom kolko para tolko muzike. Ako su koristili "stare" verzije svog pojacala, odnosno ako nisu napravili reviziju tog istog pojacala sa novim "modernim" komponentama onda moze dolaziti do tog pop zvuka. 99% sam siguran sad kad sam vidio ovaj tvoj post da ti pukne u pojacalu. Kad dodjem s posla budem malo pronjusio po forumima. Uglavnom ne trebas se bojati, nece se zvucnicima nista desiti; jedino sto moze biti iritantno kad ih upalis.

 

 

EDIT: Ulovio sam 2 minute vremena; evo prvi link sa googla: link. Nisam ti htio kopirati post jer je ogroman; 3. post odozdo na prvoj stranici procitaj.

 

Ovaj dio koji sam prekrizio - prijatelj dan danas ima nekakav hi-fi sistem, valjda ima 30 godina od kad je kupljen i svaki put kad ga upali cuje se taj "pop" zvuk. Dan danas radi bez greske.

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 15:22 (ZeroC00l).
10 godina
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij

A znam...citao sam slicno nesto ovo...praznjenje tih pizdarija u njemu itd...ma ne iritira to mene,samo sam htio znat nesto vise vezi tog.

Kao sto sam rekao,nekad se cuje (ako duze ih ne koristim) inace ne.

A vidis tebi je to pomoglo za zujanje,a meni je samo smanjilo zujanje...ima tu vise parametara koji utjecu na to,ali sve je ok,nemam volje se zajebavat s tim.

Svakako ne koristim ih toliko koliko sam planirao :/ 

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Nije striktno o slušalicama, tražio sam neki stalak, ništa spešl, da što jeftinije prođem i slučajno na netu naiđem na sliku od stalka od bakrenih cijevi,

sjetio se da imam nekih cijevi i koljena i napravio sebi jedan, pol sata posla, izrezao i pospojio samo,

nisam nikaj vario ili lijepio, drži se dobro ovako zasada, ak će trebat budem.

Evo potato quality slika al kuži se pa ak se komu da može nešto isto iskombinirati.

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Super, ali ja bi još neku spužvu stavio.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Upravo stavio spužvu, moram još gumirat podnožje i to je to onda. 

 

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

Elear....Focal...

 

Evo su mi vec na usima i ovaj custom kabel posao odradjuje pristojno iako je malo prekratak i na tvrdju stranu . 

 

Pi..dio sam na tezinu Audeze slusalice iako ove imaju istu deklariranu ali je tako dobro rasporedjeno da je osjecaj kao da imaju bar 150 grama manje . 

Clamp force je sasvim prihvatljiv...o zvuku nesto kasnije :)

Originalni kabel je uistinu tezak u 3pm...pa komarca mu hebem nije ovo neki floorstand zvucnik da mi treba to cudoviste :) 

Ali nije 4 metra kako neki navode vec ipak pristonije duzine od 3 m . 

Custom kabel je silverplated 7nit double twisted , oklopljen kevlarom  ..sa Sennheiser konektorima . Eh da je bar pola metra duzi . :)

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2017 13:48 (unimatrix001).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

daj neke beauty shotove, zasluzile su :D

 

btw kakvi su ti ovi hp standovi, ja moram uzeti neke da ne koristim joga blokove (koji su btw odlicni ali ruzni) a ne znam koje..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij
fix kaže...

daj neke beauty shotove, zasluzile su :D

 

btw kakvi su ti ovi hp standovi, ja moram uzeti neke da ne koristim joga blokove (koji su btw odlicni ali ruzni) a ne znam koje..

 Standovi su ovi sa linka :)

 

http://www.ebay.ie/itm/EJJ16-Premium-Aluminum-Desktop-Headphone-Stand-Suitable-for-All-Headphones-Sizes/162276892564?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

Sasvim dobri . nisu neko lagano smece . Podstavljeni gdje treba . I ne pretjerano skupi . Omega stalke ne volim  . 

 

 

Budem jos ubacio koju sliku...

 

Vidis...a ja sam bas razmisljao da predjem na te blokove..ali u bojama naravno :) 

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 14:09 (unimatrix001).
13 godina
offline
Re: Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzij

Moćno izgledaju, pitanje, kako imaš spojen Little Dot?

Planiram prvo SMSL Sanskrit uzet pa to pojačalo i gledam kako bi bilo najbolje da spojim Sanskrit-Onkyo a9010-Little Dot,

line out na Onkyu pa ulaz na Little Dot ili da odmah na smsl-u stavim rca spliter ako je output level od 2.0Vrms dovoljan?

 

 

 

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice