Logitech G35 review by Spyware

poruka: 47
|
čitano: 16.364
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G35 review by Spyware
Inferno kaže...

E, da ne otvaram novu temu; kupio sam ove sluške prije par dana u instaru, super su, zvuk fenomenalan, udobnost maksimalna, ali imam problem.

 

Kada je mikrofon aktivan (znaci kada je otvoren skype ili neke igre koje koriste mikrofon), u lijevoj slusalici(tu di je i mikrofon) se čuje pištanje. Ne glasno, ali dovoljno da bude iritantno.

Oko toga se može zaobići ako postavim u windowsima za mikrofon frekvenciju uzorkovanja na 8000Hz (za razliku od 44100Hz po defaultu) što naravno dovodi do zamjetno niže kvalitete snimanja glasa.

 

Sad me zanima jesu li to moje sluške malo smrdane, ili je tako kod svih?

Problem nije toliko velik, pa ne znam hoce li mi uvaziti reklamaciju u instaru i zamijeniti ih za iste takve, ali opet, nisam ocekivao takav problem od tako skupih slusalica.

 

I na lijevoj slusalici mi se nekako cini labavo ovo di se izvlace slusalice, ovaj metalni dio s brojevima, jel. Nije problem dok su na glavi, al ono. Nekad se prakticki same izvuku/uvuku, kako je kod vas?

Ovo boldano je kod mene u redu. E sad za pištenje, neki kojima se to javlja problem su riješili tako da su headset spojili na USB hub, a ne direktno u PC. Zapravo dosta G35 ima taj problem, pogledaj samo OVO (nitko ne zna točno zašto se javlja i čeka se neki službeni "fix"). Ja na sreću problema nemam, ali da imam ovako bih napravio:
Budući da se da taj "noise" eliminira promjenom postavki mica ostavi ih. Imaju 3 god gare i budući da je G35 dugo na tržištu skoro sam siguran da će unutar te 3 godine nasljednik. Onda ih reklamiraj (ako problem ostane) i uzmi nasljednik koji će biti ispeglan. Možda su osjetljive na neku sitnicu, možda je veza driver-hardware u banani. Tko će ga znati.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G35 review by Spyware
noirDEC0 kaže...
Inferno kaže...

E, da ne otvaram novu temu; kupio sam ove sluške prije par dana u instaru, super su, zvuk fenomenalan, udobnost maksimalna, ali imam problem.

 

Kada je mikrofon aktivan (znaci kada je otvoren skype ili neke igre koje koriste mikrofon), u lijevoj slusalici(tu di je i mikrofon) se čuje pištanje. Ne glasno, ali dovoljno da bude iritantno.

Oko toga se može zaobići ako postavim u windowsima za mikrofon frekvenciju uzorkovanja na 8000Hz (za razliku od 44100Hz po defaultu) što naravno dovodi do zamjetno niže kvalitete snimanja glasa.

 

Sad me zanima jesu li to moje sluške malo smrdane, ili je tako kod svih?

Problem nije toliko velik, pa ne znam hoce li mi uvaziti reklamaciju u instaru i zamijeniti ih za iste takve, ali opet, nisam ocekivao takav problem od tako skupih slusalica.

 

I na lijevoj slusalici mi se nekako cini labavo ovo di se izvlace slusalice, ovaj metalni dio s brojevima, jel. Nije problem dok su na glavi, al ono. Nekad se prakticki same izvuku/uvuku, kako je kod vas?

Ovo boldano je kod mene u redu. E sad za pištenje, neki kojima se to javlja problem su riješili tako da su headset spojili na USB hub, a ne direktno u PC. Zapravo dosta G35 ima taj problem, pogledaj samo OVO (nitko ne zna točno zašto se javlja i čeka se neki službeni "fix"). Ja na sreću problema nemam, ali da imam ovako bih napravio:
Budući da se da taj "noise" eliminira promjenom postavki mica ostavi ih. Imaju 3 god gare i budući da je G35 dugo na tržištu skoro sam siguran da će unutar te 3 godine nasljednik. Onda ih reklamiraj (ako problem ostane) i uzmi nasljednik koji će biti ispeglan. Možda su osjetljive na neku sitnicu, možda je veza driver-hardware u banani. Tko će ga znati.

A ne znam sad, vidim da je u instaru moguća zamjena proizvoda u prvih 8 dana od kupnje, tako da mislim da ću ih probati zamijeniti, pa onda ako i druge budu pištale, onda tako kako kažeš.

Za ovo boldano, ne ispada ti ni kad ih malo protreses? Meni na primjer ako su potpuno uvučene, uzmem ih i protresem i padne negdje do razine 5-6. Ali samo lijeva. Cudno. Taj problem guglanjem nisam ni nasao

10 godina
protjeran
offline
Logitech G35 review by Spyware

Tresem ih i ništa. Ma zamijeni ti samo to ako možeš u roku od 8 dana.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G35 review by Spyware

Eto odnio ih i zamjenio, uštekao nove i opet isto pištanje.

Stvarno mi nije jasno kako tako skupe slušalice mogu imati tako elementaran problem.

 

Zovem nazad instar, kažem im da ni ove ne valjaju, tip mi pak kaže da je to nemoguće (lol) jer se nitko do sad nije žalio.

Sad mi se neda zaje*avat sa servisima tako da ću ih vjerojatno ostaviti tako kako je i smanjiti kvalitetu mikrofona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G35 review by Spyware
Inferno kaže...

Eto odnio ih i zamjenio, uštekao nove i opet isto pištanje.

Stvarno mi nije jasno kako tako skupe slušalice mogu imati tako elementaran problem.

 

Zovem nazad instar, kažem im da ni ove ne valjaju, tip mi pak kaže da je to nemoguće (lol) jer se nitko do sad nije žalio.

Sad mi se neda zaje*avat sa servisima tako da ću ih vjerojatno ostaviti tako kako je i smanjiti kvalitetu mikrofona.

Ja sam isto tamo uzeo, al ovo im je lijepa reklama...

A gledaj, ako je baš koma kontaktiraj Logitech Support i objasni da i ove zamjenske imaju isti problem. Oni će ti to rješiti da budeš zadovoljan i besplatno. 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
16 godina
offline
Logitech G35 review by Spyware

U 10+ godina G35 je prvi Logitech proizvod koji ne bih preporučio. U nastavku i zašto. One su udobne i lijepo sjedaju oko uha, zvučna izolacija je fantastična, jastuk za glavu je izmjenjiv, zvuk u igrama super etc. Ali kao i svi gaming headseti nisu nešto za prave audiofile i ono ključno - kvaliteta izrade je ispod očekivanja. Na dodir je to ono pravo, Logitech gumirano-plastično. Međutim headset ima veliku manu za koju sam mislio da je prenapuhano čitajući prije kupnje, a to je plastika iznad samih zvučnika, ona tanka, spojna. Normalnim, nježnim rukovanjem danas je jednostavno puknula kad sam ju stavio na glavu. To je šamarčina svakom tko da ovoliko love za headset.
Moj savjet, preskočiti (iako je navodno bežični G930 to ispravio i jače je napravljen).

EDIT: Ajde, Logitech se javio u roku od par sati i bez pitanja šalju nove. Ove čak i ne moram vratiti iako sve rade, samo su puknute.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 18:14 (Lovac).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Logitech G35 review by Spyware
Lovac kaže...

EDIT: Ajde, Logitech se javio u roku od par sati i bez pitanja šalju nove. Ove čak i ne moram vratiti iako sve rade, samo su puknute.

Zato se kupuje Logi...{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
16 godina
offline
Logitech G35 review by Spyware

Jel ima ko problema sa pucketanjem zvuka na headsetu? recimo pustim pjesmu ili igram neku igri i pocne pucketat onak, kao izoblicenje zvuka. jako iritantno. vidim na netu da je to poznat problem. nemogu ga nikako rjesiti i zivcira me u pm. stavljal sam noviji i stariji njihov software ali nis. isti k se događa.... kupljene su prije 2-3mj u instaru u areni.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G35 review by Spyware

A šta reći? Koju posluku porati? ...

 

Ceka se logitech-ov odgovor...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2014 11:18 (jojo_surf).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G35 review by Spyware
jojo_surf kaže...

A šta reći? Koju posluku porati? ...

 

Ceka se logitech-ov odgovor...

U vezi PM-a. Ne možeš ništa, nego ih slušati, pa ako ti naši ne uvaže javiš i onda će ti sigurno oni poslati nove.

 

btw. Logi si neće 2x dopustiti takav propust kod flagship headseta, tako da sam siguran da nas čeka nešto posebno kad napokon dođe nasljednik od g35.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
15 godina
offline
Logitech G35 review by Spyware

evo logitech je odgovoria.

"I regret the shop is that far and that might be an inconvenience. But it is not a valid reason for us to send out a replacement when the product is still under the warranty of the shop."

i sta sad napravit?

poslat u instar informatiku? tamo di san kupia? ali onda cu morat cekat dugo, a koristin slusalice svakodnevno :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G35 review by Spyware

Nema ti druge... Posudi od nekog neke osnovne. Ja imam pri ruci kineza što sam platio cca 50kn prije par godina xD

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G35 review by Spyware

Jedan veliki plus za Logitechov support. To je nesto nevjerojatno.{#}

 

Created case: 17/10/2014

Finished case: 24/10/2014

 

Salju mi nove. Upravo zbog ovakve podrske, uvijek se kupuje Logitech {#}{#}

Nadan se da ce i drugi ljudi prepoznat ovakav potencijal. {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G35 review by Spyware
jojo_surf kaže...

Jedan veliki plus za Logitechov support. To je nesto nevjerojatno.{#}

 

Created case: 17/10/2014

Finished case: 24/10/2014

 

Salju mi nove. Upravo zbog ovakve podrske, uvijek se kupuje Logitech {#}{#}

Nadan se da ce i drugi ljudi prepoznat ovakav potencijal. {#}

Morat ces im prvo te pokvarene poslat nazad da ti posalju nove.

Jap logitech i Corsair support su jedni od boljih :)

15 godina
offline
Re: Logitech G35 review by Spyware
naPerk777 kaže...
jojo_surf kaže...

Jedan veliki plus za Logitechov support. To je nesto nevjerojatno.{#}

 

Created case: 17/10/2014

Finished case: 24/10/2014

 

Salju mi nove. Upravo zbog ovakve podrske, uvijek se kupuje Logitech {#}{#}

Nadan se da ce i drugi ljudi prepoznat ovakav potencijal. {#}

Morat ces im prvo te pokvarene poslat nazad da ti posalju nove.

Jap logitech i Corsair support su jedni od boljih :)

citiran korisnika Lovac "Ove čak i ne moram vratiti iako sve rade, samo su puknute."

 

Takoder.

15 godina
offline
Logitech G35 review by Spyware

Samo san tia dokazat da im nemoras poslat prvo stare, da ti posalju nove.

 

Logitech support is best <3 !!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.11.2014 10:19 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Logitech G35 review by Spyware

Izgleda da su slali jednu za drugom haha :D

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.11.2014 14:16 (naPerk777).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice