Logitech x-530

poruka: 21
|
čitano: 3.051
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Logitech x-530

sta mislite o ovim zvucnicima, ima li tko kavih iskustva sa njima, kolko su dugi kablovi. planiram ih kupit pa me interesira vase misljenje.


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech x-530

Pa kakve veze ima duljina kablova? Uvjek ih mozes prerezat i ta dva kraja prerezana spojit nekom duljom zicom!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech x-530

dobro ali ostalo me zanima jer valjaju kaj i to?


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
16 godina
neaktivan
offline
Logitech x-530

Imam ih više  od godinu dana i zadovoljan sam s njima. Dovoljno su glasni,zvuk je odličan jedino što me smeta je to da mi

hvataju  neku  francusku  radio  stanicu  kad  se  skroz  smanji  glasnoća  al  malo  pojačaš  i  ne  čuje  se  više.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech x-530

Mome frendu hvata turskeOsmijeh. Inače ima sve riječi hvale za njih.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech x-530

Ja bi rade uzeo creative inspire T6100 ima 76w snageili creative inspire t6060 sa 72w.

Po kvaliteti zvuka su jednaki ali creative su jeftiniji i imaju vise snage.

Ili rade za te novce uzmi neki bolji 2.1 set zvucnika na kojem ces sigurno dobit vecu kvalitetu zvuka nego na 5.1 sustavu tog cjenovnog razreda.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 1:18 (HarryPlopper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech x-530

Ako imaš veću sobu, zaboravi, jednostavno im fali snage! Ako su za nešto normalnije uvjete - najbolji izbor, ja sam prezadovoljan!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech x-530

soba nije velika ali mi treba 5.1 radi filmova i igrica, kaj imaju ugraden i fm tuner? kak lovi neki tursku stanicu ili francusku kaj se to neda iskljucit?


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech x-530
benko kaže...

soba nije velika ali mi treba 5.1 radi filmova i igrica, kaj imaju ugraden i fm tuner? kak lovi neki tursku stanicu ili francusku kaj se to neda iskljucit?


 

Saznaj OVDJE.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 18:25 (Paolo2612).
16 godina
offline
RE: Logitech x-530

ovo me vec sad ozbiljno zabrinjava sad vise nisam siguran dali da ih uzmem, makar ima ups pa se valjda to nebi trebalo cut. jer moze neko preporucit nekakav 5.1 set slicni ovim zvucnicima slične cijene?


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech x-530

ja ih imam dva mjeseca, prezadovojan sam. kablovi su dovoljno dugi, zvuk je odlican, ja nikad ne pojacam vise od 30%, jer nema potrebe. najbolji omjer ulozeno/ dobiveno u toj klasi. Cujem i ja nekad neke nijemce, ali nista opasno, to se cuje samo kad skroz smanjis, ali ih ne ugasis. Ali to ti se javi dvaput godisnje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2008 16:37 (gamer2).
16 godina
offline
Logitech x-530

Sto se tice zvuka, osim nekih CL modela, ovi su vjerojatno bestbuy.

A ako hvatas stanice, uvjek mozes sub zvucnik gdje se nalazi pojacalo omotat u alu-foliju da stvoris faradejev kavez! Ako se i dalje hvata novogvinejski narodni radio, onda je potrebno isto napaviti sa zvucnom u kompu!


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech x-530

pozzzz..

ja  sam  ih  imao  (  x-530  )  do  prije  nekih  1-2  mj..

Kupljeni  su  bili  prije  1.5-  2  god...

zvučnici  su  solidni  za  manji  prostor  ali  naprimjer  za  moju  sobu  od  nekih  16-18  m2  je  meni  bilo  premalo...  i  nakon  nekih  50-  55%  jaćine  sub  gubi  bitku  sa  satelitima  tak  da  ti  to  nije  ugodno  za  služati,  a  to  ti  nije  nitko  rekao  (  ali  to  ti  dosta  ovisi  o  zvučnoj> ali ne očekuj od zvučne čuda ) Inače ockay zvučnici... A koji tip muzike inače slušaš?


neznam kaj da napišem,,,,,
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech x-530

Ja imam te zvučnike već godinu i pol i za svoju cijenu su predobri. To da nisu dovoljno snažni se ne slažem jer je sve u razmještaju i equalizeru, ja svu muziku slušam preko jetaudia koji ima opciju x-surround koja još dodatno pojača snagu na satelitima. Nikad mi nisu pojačani preko četvrtine jer mi uši počinju otpadati a i bojim se za stakleni regal u sobi :)

Soba mi ima malo manje od 20 kvadrata i nema to nikakve veze ako dobro poslažeš satelite. I da sub ima svoj potenciometar kojim možeš regulirati jačinu.

Btw ne hvataju nikakve stanice barem ne meni, nije mi ni jasno kako bi uopće mogli, ali nema veze, kad ih pojačam skroz jedva da se čuje šum, a kamoli neki francuzi.

 

Ako nemožeš poslagat satelite onako kako bi trebali biti nećeš imati efekt surrounda a to nije nikako dobro, onda bi ti preporučio neke 2.1 koji bi za tu cijenu mogli biti možda malo jači.

Što se tiče duljine kabela stražnji imaju oko 5-6 metara dok prednji i centar naravno imaju manje oko 2, ali to nije naki problem kupiš bilio koji kabel ( nemoraš niš rezati ) samo da ima muški i ženski činč i produljiš ih, otprilike 10 kn 7m.

Ako ih uzmeš sigurno nečeš požaliti.


Athlon64 3800+ @2400, 2×1gb Transcend Asus8800gt, AsusA8N SLI,
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech x-530
bubach1211 kaže...

Ja imam te zvučnike već godinu i pol i za svoju cijenu su predobri. To da nisu dovoljno snažni se ne slažem jer je sve u razmještaju i equalizeru, ja svu muziku slušam preko jetaudia koji ima opciju x-surround koja još dodatno pojača snagu na satelitima. Nikad mi nisu pojačani preko četvrtine jer mi uši počinju otpadati a i bojim se za stakleni regal u sobi :)

Soba mi ima malo manje od 20 kvadrata i nema to nikakve veze ako dobro poslažeš satelite. I da sub ima svoj potenciometar kojim možeš regulirati jačinu.

Btw ne hvataju nikakve stanice barem ne meni, nije mi ni jasno kako bi uopće mogli, ali nema veze, kad ih pojačam skroz jedva da se čuje šum, a kamoli neki francuzi.

 

Ako nemožeš poslagat satelite onako kako bi trebali biti nećeš imati efekt surrounda a to nije nikako dobro, onda bi ti preporučio neke 2.1 koji bi za tu cijenu mogli biti možda malo jači.

Što se tiče duljine kabela stražnji imaju oko 5-6 metara dok prednji i centar naravno imaju manje oko 2, ali to nije naki problem kupiš bilio koji kabel ( nemoraš niš rezati ) samo da ima muški i ženski činč i produljiš ih, otprilike 10 kn 7m.

Ako ih uzmeš sigurno nečeš požaliti.

 

 Benko evo nemas brige, za male novce dobis zvucnike koji na 1/4 snage pocinju drmati okolinu i izazivati potrese! Nevinašce
 Svakako su dobri zvucnici, ima ih frend- jedino ne ocekuj neku veliku snagu!

Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
16 godina
neaktivan
offline
Logitech x-530

Nemojte glasno svirat, oglusit cete! Ja sam inace imao prilike cut x530 i zvucali su dobro. Svakako bolji izbor od vulgaris 2.0 sistema koji dolaze uz kompove.


Newton je bio u krivu. Lake brze padaju!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech x-530
Armor kaže...
 Benko evo nemas brige, za male novce dobis zvucnike koji na 1/4 snage pocinju drmati okolinu i izazivati potrese! Nevinašce
 Svakako su dobri zvucnici, ima ih frend- jedino ne ocekuj neku veliku snagu!

 Kako se to izazivaju potresi s malom snagom? Jel mozes pojasnit to malo? Ja mislim da ne mozes...

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
offline
RE: Logitech x-530

Prvo pogledaj koga sam citirao, sto u tome podcrtao, odgovor znas kad si ga sam citirao pa onda razmisli kaj bi to otprilike trebalo znaciti!

Slab bi ti bio knjizevnik ili pisac, dobar kriticar  kojeg bi svi kritizirali!


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
16 godina
neaktivan
offline
Logitech x-530

Sa tom rečenicom sam htio samo naglasiti da zvučnici nisu slabi kako ih neki prikazuju,naravno da se niš ne trese sa četvrtinom, ali da nemaju snage, to su nebuloze, da naspram nekih kompleta koji su dvaput ili pet put skuplji od ovih, onda se čine slabi.

Izvinjavam se, neću više nikad karikirati jer očito se to ovdje nesmije.

Oni koji ih imaju sigurno ne misle samo na jačinu nego i na kristalan zvuk, estetiku i kvalitetu.

 

Što se tiče same jačine oni koji ih imaju neka pojačaju sub do kraja i stave zvučnike na pol i puste npr. bass test od chemical brothers-a pa ih pitajte dali su slabi ili ako možete procijenite sami.


Athlon64 3800+ @2400, 2×1gb Transcend Asus8800gt, AsusA8N SLI,
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech x-530

Ja imam te zvučnike 4 mjeseca i mogu reć da sam jako zadovoljan, zvuk je čist nema nikakvih šumova, a bass je stvarno jak, moja preporuka...


AMD Athlon 64 X2, 5600+ 2.8GHz // MBO ASUS M2N-SLI Deluxe // VGA nVidia XFX 8800GTS 512MBDDR3 // Hiper Type-R 580W // Kingmax 2GB DDR2 800MHz // Hitachi 200GB SATA300
16 godina
offline
RE: Logitech x-530

evo i ja sam ih kupio i mogu vam reci da sam prezadovoljan njima, sto se tice hvatanja radia ulovi sam navecer neke njemce ali od kad su spojeni na ups nema nikakvih radio stanica.


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice