NVidia 3D Vision?

poruka: 14
|
čitano: 3.820
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
NVidia 3D Vision?

Bok, zanima me ako bih kupio nVidia 3D vision kit, dali bi mi on radio sa mojim 3D Monitorom -> LG DM2752D-PZ

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NVidia 3D Vision?

Pa šta nisi s njim dobio 3d naočale? koliko vidim dobiju se s njim. Trebalo bi radit s Nvidia kitom

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NVidia 3D Vision?

Ma jesa da, ali ova 3D visionj bolji jer radi na drugom principu. . .ja vidim da monitor ima line interlaced (to koristi 3D vision), a za line interlaced trebajuposebne naocale tipa nVidia 3D vision (blinkajuce), valjda. . . .

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NVidia 3D Vision?

imam ih ja ali ne koristim uopće

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NVidia 3D Vision?

Ne, Nv 3d vision radi samo sa 120-hercnim monitorima. Ako ti ne radi neki softver možeš probati instalirati tzv. 3DTV Play: http://www.nvidia.com/object/3dtv-play-overview.html

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
NVidia 3D Vision?

,h,. pa kaj bi mi ondabilo naj bolje za igranj igrica u 3Du, jer gledam youtube klipove u 3Du i 3D je odlican, ja ukljucim igru u TriDef-u ali ispdne ne igrivo koliko je loše. . .

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NVidia 3D Vision?

ja sam probao Bf3 igrat 3d i glava me užasno boli. Za 3d trebaš duplo frameova imat

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVidia 3D Vision?
Diazz72 kaže...

Ma jesa da, ali ova 3D visionj bolji jer radi na drugom principu. . .ja vidim da monitor ima line interlaced (to koristi 3D vision), a za line interlaced trebajuposebne naocale tipa nVidia 3D vision (blinkajuce), valjda. . . .

pa ako  nvidia 3d vision rade na drugcijem principu to znaci da ne mogu sa tvojim monitorom.

Lg cini mi se ima 3d pasivnu tehnologiju, dobio si sa monitorom obicne plasticne naocale i to je ok jer su naocale barem jeftine, ali nvidia 3d vision je nesto potpuno drugo kod nvidie su naocale aktivne, i daju vjerojatno bolju sliku od lg-a ali kostaju puno vise i naocale i monitori koji to podrzavaju.

12 godina
offline
NVidia 3D Vision?

I treba ti duplo jaci pc da bi vrtio na igrivom framerateu odnosno kad upališ 3d prepolovi ti se fps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVidia 3D Vision?

al zato fino vrti 720p /60Hz na 3D telkama ...

ja tak nekad znam igrat voznje i avanture  sa pistojnim frame-rateom {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2013 20:57 (4mal).
11 godina
offline
NVidia 3D Vision?

Ma imam ja jak PC nije to problem. . .ha nis, sljedecu platu novi monitor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NVidia 3D Vision?
dakle planiram složiti računalo:

1. matična :MSI Z87 MPOWER MAX, s1150, D3, S3, U3, SLI, CF, ATX

2. procesor: INTEL Core i5-4670K 3.40GHz, 1MB, 6MB, 84W, 1150 Box, INTEL HD Graphics 4600

3. SSD SATA III 120 GB Kingmax SMP32 Client , 2,5", SMP32-120GB

4. memorija: Corsair 8GB, 2x4GB, DDR3, 1866MHz 8GB 2x240 Dimm, Unbuffered, 9-10-9-27, Vengeance PRO Heatspreader, CMY8GX3M2A1866C9

5. kučište: Fractal Design ARC Midi R2,crno,bez nap

6. Napajanje. 850W, ANTEC High Current Gamer, HCG-850M EC, ATX v2.3, 135mm vent, modularno

7. Monitor Asus VG278H (3 kom)


.......... te planiram uzeti grafičku karticu geforce gtx 780 samo još ne znam od kojeg proizvođača te ako bi mi netko mogao dati preporuke koju da uzmem(asus, gigabyte, msi).... ?????

recimo vidio sam u extrime digital ovu

VGA Gigabyte PCIe 3.0 GV-N780OC-3GD - GTX780 3GB

zanima me mišljenje o konfiguraciji da li bi trebao nešto mjenjati te me zanima ako bih koristio 3d vision gdje bih imao tri 3D monitora koji podrzavaju 3d vision (Asus VG278H) da li bih morao imati dvije gtx 780 spojene u sli da bih mogao spojiti ta tri monitora ili bih mogao spojiti sva tri monitora na jednu geforce gtx 780 da bi sve kak treba radilo te mogao igrati zeljene video igre... zanima me navedeno napajanje

ANTEC High Current Gamer 850 W, HCG-850M EC, ATX v2.3, 135mm vent, modularno

da li ce biti zadovoljavajuće za ovu pc konfiguraciju ako bi recimo dodavao jos jednu gtx 780 u sli...

ak netko moze pomoci nek se javi.... pozdrav
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NVidia 3D Vision?

Dokle se stiglo sa ovim sastavljanjem konfiguracije ili je jos u fazi razvoja? :)

Alfa u srcu
13 godina
neaktivan
offline
NVidia 3D Vision?

jel zna netko gdje se ove naočale mogu kupiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice